Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Nowy!

Siema gdzie można składać papiery w sprawie pracy? Jest jakieś biuro na Górnym Śląsku? jak ta firma sie teraz nazywa?

elo

no niewiem .czy slychac w sluchawce nazwe produktu czy tylko numer

przyszly pracownik

wlasnie jak dziala ten system sluchawkowy

Damian
@przyszly pracownik

Proces komisjonowania zaczyna się w momencie otrzymania listy zamówienia. Na liście zamówienie widnieją pozycję zamówienia, które opisują rodzaj oraz ilość zamówionego towaru. System magazynowy wyznacza najoptymalniejszą kolejność zebrania towarów z półek (uwzględniając wiele czynników, np. topologie magazynu lub ciężar towaru itd.) i rozpoczyna przekazywanie komend do magazyniera. Magazynier porozumiewa się z systemem za pomocą słuchawek i dołączonego do nich mikrofonu. Zebranie każdego towaru zaczyna się przez podanie magazynierowi pozycji towaru. Gdy magazynier dotrze na miejsce, musi to potwierdzić podając kod weryfikacyjny umieszczony na półce magazynowej. Jeśli wszystko się zgadza, magazynier zbiera towar na wózek i informuje system o zakończeniu pozycji. Jeśli pozostały jeszcze jakieś towary do wzięcia, system rozpocznie wydawanie kolejnych poleceń. Po zebraniu wszystkich towarów, magazynier owija towar folią, wydaje polecenie wydrukowania nalepki na wskazanej drukarce, odczytuje kod weryfikacyjny z wydruku i nakleja go na paletę. Następnie odwozi towar na wskazaną rampę. pozdrawiam

...

w jaki sposob dziala ten system sluchawkowy??

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
pytanie

kobiety tez tam pracuja? :D

patryk haha

jeden polak lepszy od drugiego goni żeby tylko zawyżyć norme pużniej kierownictwo patrzy żeby tylko norme podnieść apieniądze spuścic w duł

PRACOWNIK

PRACOWAL KTOS W WORTH AM RHEIN JAK TO WYGLADA :)

przyszly pracownik

praca niby pewna ale obawy sa

patryk hehe

ktos sie wybiera wörth am rhein prosaze o odpowiedz :)

przyszlypracownik

witam mam prosbe aby doswiadczony pracownik wypowiedzial sie na temat pracy podsumowywujac swoja kariere na magazynach kauflandu bardzo mnie to ciekawi gdyz czytajac opinie to zastanawiam sie czy warto sie zdecydowac na prace w takich warunkach .. moze jest jakies miejsce do ktorego warto jechac? pozdro

byly

pracownik 1000 ty kiedys sam przed lustrem sobie powiesz ze jestes (usunięte przez administratora) niemcy maja gdzies normy i dlatego maja duzo lzej ich nikt do wyrobienia normy nie zmusi a kasa sie nalezy i tak czy siak wiecej niz dostaniesz ty za wiecej zrobione nie gadaj glupot wejdz kierownictwu w i tak wytna wiec sie domysl gdzie i tam siedz ta firma to porazka jakby tego nie tlumaczyc czysty (usunięte przez administratora)nara

pracownik 1000

Czytam te wasze niestworzone historie od dłuższego czasu i nadziwić się nie mogę głupotą i jakże "wielkim" poziomem inteligencji kilku jakże niezadowolonych i "okłamanych" byłych pracowników magazynu w Lubbenau.Myślę że należy sprostować parę rzeczy ponieważ pracuje tam i nie podoba mi się rozgłaszanie takich głupot wyssanych z palca i nie mających sensu. - Po pierwsze co do wykonywania pracy 2x cięższej od Niemców to prosta matematyka na tzw. "Niemieckiej" hali jedna kola to np. zgrzewka napojów waży 9 bądź 12 kg(dla ciężko jarzących 6x1,5 bądź 2) przy normie 240 u nas zaś przy normie 210 podnosimy zaznaczam np. 8kg przyjmując że jeden słoik waży 1kg więc jakby nie liczyć jakoś nie wychodzi 2x więcej -Po drugie moi mili 2 lub 3x mniejsze zarobki od Niemców pierwsze słyszę ale skoro niektórzy z was tak biegle liczą że mnożąc 8 słoików x 1 kg wychodzi mu 20 to wszystko jest możliwe przyznaje z ręką na sercu ...ja nie narzekam -Co do mieszkań czy w domu ktoś wam kupuje mopa ??? No właśnie chcesz mieć czysto "to se kup" a co do kontaktów to widać po prostu jak się dba o miejsce w którym się mieszka -Mówicie że płacicie za dojazd do pracy a czy w Polsce kierownik wysyła po każdego z pracowników samochód aby ten łaskawie zajechał do pracy ? zastanówcie się bo mnie akurat niektórzy z was przerażają nie mówiąc już o karach za nie wyrobienie normy jeszcze troche a napiszecie że was biją i w lochu trzymają co do uszczerbków na zdrowiu to większość z was nawet połowy normy nie robi więc nie wiem po czym ta rehabilitacja . Pozdrawiam normalnych ludzi

Adrian

Pracowałem przez ten kołchoz przy granicy w kauflandzie w Lubbenau . (usunięte przez administratora) 14 /16 godzin dziennie pracy przy ładowaniu ciezkich sloi na palety (15-20kg), norma nie do wyrobienia , wieszajace sie PDA (urzedzenie ze sluchawkami) , a takze niezabezpieczone kontakty w mieszkaniach - wystajace kable , zepsute szafki czy brak zaliczek .

Polak Potrafi

Pracuje w Mockmuhl w magazynie Kaufland i powiem Tak Ci co pisza tu wyżej to dla mnie jakieś(usunięte przez administratora) bo nie rozumie jak nie można wyrobić tej śmiesznej normy 320 kolii/h od niechcenia się wyrabia tą normę a jak się ma dobry dzień to można nawet dojść tak jak tu najlepsi nawet 540 kolii/h warunki mieszkalne są dobre kierownik (usunięte przez administratora)stara sie zadbac o wszystko i nie powiem ale udaje się mu to twarda ręką trzyma cały ten (usunięte przez administratora) choć nie powiem bo jak typowy Polak też narzekam na niego ale to juz jest w naszej krwi żeby narzekać na kierowników ogólnie da się żyć ... Pozdrawiam Lubbenau

Nowy?
@Polak Potrafi

Co Ty bredzisz człowieku???? 540??? też tam pracowałem i to dość sporo...kto tam u Was ma tą twardą rękę w Mockmuhl??

Ludzie ostrzegam was przed podjęciem pracy z tej agencji.(usunięte przez administratora) NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

w sumie to jest rozmowa w cztery oczy ale tak gwarantuja z tego co mowia 35h na tydzien sam se policz nie chce mi sie rozpisywac jest porazka i tyle za duzo nie zarobisz (usunięte przez administratora) sie fest i tyle bedzie odlicz 250e netto za chlew zwany mieszkaniem jak odpalisz kalkulator i kilka bledow za ktore ci tez odlicza i koszty popsutego towaru dzielone na wszystkich pracownikow najlepiej nie pal bo tez dostaniesz mniej godziny spedzone w robocie roznia sie duzo od tego co zobaczysz na pasku chcesz to jedz nikt ci nie broni (usunięte przez administratora) narqa

Yogi300

600 euro to spokojnie w PL zarobię bez stresu Dziwi mnie,że jak piszecie iż robota po kilkanaście godzin co ze stawki obiecanej 9e/h wychodzi znacznie więcej. Ciekawe też dlaczego wrzucają każdemu 6 klasę podatkową gdzie powinienem mieć 3 /inne agencje oferują od razu odpowiednią klasę podatkową więc wynika z tego,że można tylko niektórym się nie chce / Samej roboty się nie boję bo mam wieloletnie doświadczenie w pracy na magazynach,ale nie dam sobą pomiatać bo ja podchodzę na początek do każdego z szacunkiem i tego oczekuję z drugiej strony. A co jest napisane na umowach - gwarantują jakieś ilości godzin/kasy miesięcznie?

siema Yogi szkoda drogi co racja to racja jak sie nie dasz wykorzystac do granic to tylko zmarnujesz kase na dojazd tutaj jak kazdemu nowemu wlepia ci szosta klase podatkowa potraca za mieszkanie firmowe w stanie ze nawet po negatywnych opiniach tutaj cie to zaskoczy jaki to chlew i koniec koncow za pelny pierwszy miesiac zobaczysz na konto ok 600 euro przy dobrych wiatrach predko sie nie wyrobisz wiec jedynie zmiana klasy ci da ok 200euro wiecej a jak ci sie uda juz robic tak jak forma chce to maks 1200e na 1 klasie z tym ze tak jak pisza masz byc grzeczny orac jak wol i stulic twarz zero wolnego czasu nigdy nie wiesz jak idziesz nigdy nie wiesz kiedy skonczysz nic nie zaplanujesz taka jest prawda i nic sie nie zapowiada na zmiane powodzenia

Yogi300

Jedzie ktoś teraz w sobotę do Ingolstadt a docelowo na magazyn Kaufland w Lubbenau? Ktoś zastanawia się może czy nie zrezygnować po tych wszystkich negatywnych opiniach? W sumie szkoda drogi na przejażdżkę jeśli tak rzeczywiście jest bo ja sobie nie dam w kaszę dmuchać a mogę jeszcze narozrabiać

bp

Porzućcie nadzieje ci którzy chcecie dla nich pracować. Serio jak macie inne opcje to skorzystajcie. Przez ta firmę to tylko ludzie którzy są naprawdę zmuszeni przez życie i muszą ciorać jak woły robocze albo(usunięte przez administratora (usunięte przez administratora) konfidenci i osoby niespełna rozumu. Ta firma to dno a kierownictwo to banda WIERNYCH niedokształconych jełopów. Pozdrowienia dla kumatych

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.