Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

pawlak

cos wiecej .ze jest ciezko ..niedlugo zmywam sie z tad.. bo malo godzin jest ,.kierownik jakby niewidoczny wogole..jeden majster jest spoko .bardzo spoko..starszy mily pan :D a reszta jeden niewie w jaki sposob wydobyc z siebie slowo i sie boja do tylu i do przodu a drugi ustawia werbungi pod rodzinke taka prawda..

xyz

skoro tragedia to czemu jestes juz tam 3 msc ? a coświeej mi powiesz ? albo ktos inny?

jajiaha

ja pracuje w luebenau..tragedia...malo godzin.5 dziennie..pracuje tu juz 3 miesiace i tragedia niby ma byc podwyzka ale jest tragedia..kierownik milczy. majstrownie milcza.

xyz

mam pytanie jak wygląda praca w magazynach Lidla w Graben ? mógłby mi ktoś coś o niej powiedzieć ? i czy daje to coś jak ktoś jest wkręcony przez kierownika ? porszę o odpowiedź i jak warunki mieszkaniowe ?

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Pracuje ktos w Graben?? jak warunki w mieszkaniu i jaka kasa??

Fresz

Witam. Pracowałem w 2013 miesiac przez agencje personal, czy przysla mi pit do rozliczenia? Z góry dzieki za informacje

orka

mieszkalne..hehhee kurnik

(usunięte przez administratora)jak zarobki warunki mieszkaniowe itp???

stary

a wiec pracuje tu dlugo bardzo dlugo. i wiem.swoje na norme trzeba (usunięte przez administratora) jest do zrobienia.ale naprawde trzeba zasowa i miec szczescie w zleceniach...ale w plecy wchodzi i to bardzo.a jak robisz tak swoim rytmem to ok 160-180 norme na miesiac bedziesz mial.wiadomo bez premi..ok rozumiem...ale zdrowie chyba rowniez wazne tak..

elo

do kolegi pracownik..o jakich warzywach i owocach ty mowisz??? chodzi mi o polski magazyn i niemiecki..

Witam Mam Pracować na Magazynie w miejscowości Graben Pracuje Tam ktoś i podzieli się opiniami??

Seba

Witam Czy jedzie ktoś z Was w ten weekend przez Personel Na magazyn???? Zapomniałem miejscowości w środę jadę do Rzeszowa umowę podpisać mam Pracować na Magazynie z Produktami sypkimi

Kolego wyżej nie rozumie jak mozna nie wyrobic tej smiesznej normy u nas na magazynie mamy 320 koli/h norme i nawed od niechcenia ta norme sie robi wystarczy używać minimum rozumu i tu nie zalezy od szajnów czy sa duże czy małe pracujac 2 miesiace na magazynie warzyw i owoców powinienes dawno ta norme robic a jesli nie dajesz rady to żal mi Cie oczywiscie rozumie ze mozesz miec sprzet (usunięte przez administratora)chodzi mi o PDA bo to tez opuznia prace ale zawsze mozesz wymienic go wiadomo miło potem na pasku zobaczyć premie 200 euro albo i wiecej

xxxxxx

kto jest kierownikiem Öhringen ??

elo

pracuje tu od ok 2 miesiecy..hmm powiem tak .jak sie wejdzie w rytm to nie jest zle..normy i tak nie wyrobisz i premi nie dostaniesz... bo niekiedy sa dobre zlecenia a niekiedy do (usunięte przez administratora) takie... ze tylko wyhdzie ci gdzies ok 130 koli na godzine.. zarobki slaba bardzo slabe...na czyto ok 1100 euroo.wiec szalu nie ma...

przyszly pracownik

Dziejuje Ci bardzo za odpowiedz pozdrawiam

johny bravo

Brawo i szacunek dla wytrwałych którzy zostali w tej firmie...;)Praca jak praca jest ciężka. Jeżeli chce człowiek zarobić i oderwać się od codziennej szarej Polskiej rzeczywistości to trza się nauczyć języka i szukać pracy na własną rękę.A Tego pośrednika nie polecam...!!! No chyba że ktoś szuka wrażeń za granicą a nie możliwości zarobienia godnych pieniędzy. Pozdrowionka dla Patryka z WORTH AM RHEIN - Dziobaku :D

Niespodzianka1111

Witam serdecznie poszukuje pracy na terenie Niemiec a dokladnie kolo Stuttgart lub Pforzheim. Na linii producjii mam doświadczenie, szybko się ucze. Wyjazd moze byc natychmiast. Jesli ktos coś wie prosze o kontakt e-mailowy: sabcia_ko@wp.pl Z góry Dziękuje!!!

doświadczony praownik

praca jak praca, u mnie jeśli nie wyrobisz normy, czyli się opiepszasz, gadasz, (usunięte przez administratora)płacą ci tylko za godziny, ale praca pewna, a jeśli pracujesz i zrobisz ponad norme to premie dostaniesz a warto. Czynsz 200 euro a zostanie ci 900-1600 euro na rękę, a jak masz żonę i dziecko to jeszcze więcej.

nieznany
@doświadczony praownik

czego (usunięte przez administratora)scieme wciskasz przez agencje nie zarobisz wiecej jak tys E chyba ze masz inna klase podatkowa jak 1 np3 wtenczas mniejszy podatek ci odciagaja a ten (usunięte przez administratora)co pisal ze to chyba zapomnial dopisac brutto (usunięte przez administratora)

joker
@doświadczony praownik

nie wypisuj bzdur niemcy nie dadza ci za dobrze zarobic .a napewno jak masz kilkoro dzieci na utrzymaniu to dostaniesz kopa z pewnoscia . ja tutaj mieszkam bo mam papiery po dziadkach a pochodze z okolic kedzierzyna kozle.w moich stronach w pl bardzo wielu ludzi ma pochodzenie niemieckie. .

ktos
@doświadczony praownik

1600 euro czlowieku nawijaj makaron na uszy komus innemu haha 1600 tos dowalil teraz ogarnij sie bo dzieci tu nie wchodza czytac.To ja pracuje 3 lata w tej firmie zapierrrrrrr jak moge i nie zarobilem na niemieckiej umowie 1600 euro max 1300 ale jak ktos jest nowy to jak dostanie 800to wszystko same gole godziny po 9euro x 130h 1170 podatek kasa chorych i za mieszkanie 200 ile ci zostaje 1600 wszystko co moge powiedziec.

zbyszek
@ktos

Kolego jeżeli wiesz to norma niemiecka to 151 godz, z kawałkiem.Proszę podpytać pracowników Netto np.Kitzingen.Mówię o bezposredniej pracy a nie przez niemiecką agencję pracy.Przez niemiecką agencje to sie zgadza jednak to chyba jest niecały etat.Proszę spytać też jaką mają normę.Jest to praca na luzie.Dla jasności pracowałem około 3 lat.,dlatego wiem co piszę.

główne biuro jest w Gliwicach !!!!!

pytanie

to jak napisze ktos cos o tej pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.