Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

k3000

Jak czytam niektore opinie to az chce sie smiac. Zauwazylem, ze najwiecwj maja do powiedzenia ludzie, ktorzy pracowalu miesiac i sie zwolnili bo nie mieli sie z kim piwa napic, albo nie podobal im sie kolega z pokoju. Zenada... gdyby naprawde bylo tak zle to sam bym nie.siedzial 3 lata, a niektorzy nawt 5i6. Kierownictwo ok, wytlumacza wszystko, pomoga. A ze ludzie narzekaja raz ze za malo godzin i nie da sie zarbic, a raz ze ze duzo to juz nie wina firmy. taka mentalnosc polaka, czasami az wstyd. Ja polacam mockmuhl frische. Jestem zadowolony. Jesli ma sie troche rozumu, chce sie pracowac a nie leciec w ci... to idzIe fajnie zarobic. Osobiscie polecam. Jak saki nie sprawdzicie to sie nie dowiecie. Pozdro

loki239
@k3000

Ja pracuje na kauflandzie na gemizie i powiem tak nie jest tam wcale tak pieknie norma 300 koli na godzine i licznie kazdej palety z osobna jest to uciążliwe jezeli nie przeliczysz i znajda bład to dostajesz kare 30 euro zenada pozdro dla ciebie

k3000

Polecam kaufland Mockmuhl,pracuje 3 lata i nie narzekam. Chyba najlepszy z magazynow

zbyszek

Jeżeli chodzi o zwolnienia dyscyplinarne to nie ma tragedii.Jest tylko kilka przypadków gdy można pracownika zwolnić/kp./Warto skierować sprawę do Sądu Pracy.Firmę to kosztuje od 1-3 miesięcznego uposażenia niemieckiego/tj.5-15 tys.zł zł w zalezności od stażu pracy w firmie.Niestety w obecnej chwili to tylko 1 miesięczne uposażenie,bo teraz jest od niedawna nowa firma.W przypadku norm to sprawa ma się następująco:wg umowy z Niemcami trocken,240 coli po 0,074=17,76 euro ,warzywa i owoce 240 coli po 0,080=19,2 euro/oczywiście na godzinę/Tyle dostaje firma,a ile pracownik-minimalną stawkę godzinową gdzie musi zapłacić podatek ,transport,za mieszkanie.Jednakze firma za 2012 rok wykazała w swoim sprawozdaniu prawie 8 mln. straty./KRS/.Należ dokładnie dowiedzieć się jak przedstawia się sprawa potrąceń dla Urzędu Skarbowego/to co jest na pasku nie musi oznaczać prawdę/Za 2011r firma co miesiąc dokonywała potracenia.W połowie 2012 r.powiadomiła pracowników,że potrącenia te są nieważne i należy rozliczyć się samemu w niemieckim US.Nie mam informacji czy wszystkim oddali pieniądze.Powyższe tematy/problemy "przećwiczyłem"osobiście,dlatego dobrze jest wiedzieć gdzie i dla kogo się pracuje.Pozdrawiam.

Schütze

tfu 12 sek na pozycję, odejmując z tego odległości między pozycjami, układanie, schodzenie, wchodzenie = ....

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Schütze

W sumie co ja się pytam. Widać, że nie dałeś się robić w bambuko i tyle. Do tego plusu to sarkazm, bo jak nie ma w robocie to zostaje tylko na neutralnym gruncie w czasie wolnym. Pozdro hehe.

Schütze

aż tak sobie nie chwalisz wyjazdu? ile tam wytrzymałeś? i był jakiś wogóle plus? mało brzydka heh Niemka na ulicy? no jeśli mam wybierać samą podróż i jej wrażenia to wolałbym już z innej trasy niż Poland-Deutschland, i to jeszcze sam.

Schütze

Żyjemy w takich czasach, że nikomu nie można ufać albo inaczej powiem: ograniczone zaufanie jak na drodze. To, że ktoś pisze: "Nie jedz, odradzam" albo "Jedz, doradzam" o niczym nie świadczy. Ludzie są tak przewrotni, że napisze, że jest źle a jest dobrze i odwrotnie. Chociaż nie powiem, forum jakieś odzwierciedlenie ma i warto poświęcić parę minut i wyciągnąć coś pożytecznego. Chociaż moje zdanie jest, że każdy musi pojechać doświadczyć na własnej skórze- jednemu coś spasuje, drugiemu nie i tak możemy kręcić bębnem. Zastraszanie? czym? strzałem w głowę jak w 1939? Przecież, jak komuś nie spodoba się pierwszy tydzień/dzień to można zawsze wrócić- będzie się na minusie ale nikt nikogo nie trzyma, a jak nie ma mamony, to porobi miesiąc i już ma na bilet. Stratny możesz być dyscyplinarką że firma Personnel International, więcej nie skorzysta z Twoich usług. Oczywiście nikogo do niczego tu nie namawiam. Nie wiem co piszą na umowach, więc ciężko się wypowiedzieć. Ktoś tu wcześniej dobrze zaznaczył, że robisz w Niemczech ale jakby na Polskich warunkach, ale trzeba się siebei zapytać co lepsze 1100 zł, czy 1000 E. Jedni piszą, że tam gdzie się kima ludzie leżą jak sardynki albo do ognia albo prysznicu są kolejki jak w PRl-u to lekko z du...y. Jedzie się tam nie oszukujmy harować po dajmy na to 10h i jeść/spać minimalnie też musisz, żeby mieć witalność na drugi dzień. Minimalne minimum pasowało by. Można i na własną rękę ale to wszystko sprowadza się do kapusty- zauważmy, że większość jedzie tam bezrobotna co hajsu nie ma. Na samą podróż trzeba wybulić już + jakieś awaryjne by pasowało. Na umowie bodajże jest, że stawka godzinowa + premia (ten akord) Ale niech ktoś się wypowie co był, jakim cudem 300 pozycji możesz zrobić w 1h?? To wychodzi 0,2 sek- chyba, że rzucasz brany towar na bałdę i liczysz, że to nie pospada na zakręcie. okey, przypuśćmy, że człowiek doszedł do perfekcji to i tak max moim zdaniem, może wyciągnąć max 200 po jednej sztuce (kartonów o różnych kształtach, o masie ok. 25 kg) Albo zakładacie sobie pętle na szyję prześcigając się tam jak robocopy a oni z dnia na dzień podwyższają normy. Niestety za granicą trzeba harować ale trzeba wyczuć 'granicę smaku' np spora część za 5 euro/h powie, że mało. To samo tyczy się z normą- a oni niestety na tym korzystają, tylko jak nie My, to niestety znajdzie się np Ukrainiec (z całą sympatią do cycatych Ukrainek) i za te 5 euro i normę 300, będzie śmigać jak niebieski struś Pędziwiatr. pzdr.

Schütze

Norma: 300 koli na godzinę?? a ile jest na dzień? za 8h-2400 koli? Tylko pytanie, czy te zamówienia na słuchawki są: - losowane/przesyłane za kolejnością przez komputer czy -ktoś rozporządza dla kogoś lepszymi czy to gorszymi zamówieniami. (Np. dla młodego, nie lizusów- ochłapy, a dla starszego, pupilka- wykwintności. Bo jeśli np. szabrowane są zamówienia: -i jedna 'Pani Ewa' dostaje na palecie składankę, średnio po jednej sztuce przez cały magazyn i ma wyrobić 300 koli to jest to mało realne, chyba, że jest Obcym z Planety Mars albo ma jeb*%cki silniczek w łapach. - a drugi ‘Pan Adam’ dostaje na palecie składankę i średnio ma na jednej pozycji np. 30 kartonów to takowa norma brzmi przyziemnie. Ciekawostka czy są zamówienia całe z góry (liczone jako 1 kola czy np. 100 koli bo tyle jest kartonów na niej), czy tylko składane ręcznie po sztukach? Akord akordem, jeśli idzie ciężko pracować i uczciwie zarobić to malina, ale jeśli masz robisz za Speedy Gonzalesa na marno a ktoś jest uprzywilejowany i za mniejszy wkład dostanie więcej to jeleni szukać w lasach a nie w Polsce. Pytanie, co z osobami, które nie znają niemieckiego? powalczą coś dla siebie? czy wezmą Cie za niższego pracownika. Bo ślepo wierzyć, że polski kierownik będzie przychylny za granicą na Twoją stronę, to jak wierzyć, że jutro będzie deszcz z euro. Z tego co czytam to opini: 60% vs 40% z przewagą na minus. Trochę to takie nie profesjonalne, że nie wiesz nic- praktycznie wiesz tylko miasto i nazwę firmy i tyle. Nocleg, wyżywienie, godziny pracy to loteria- albo będzie git i będziesz pisał potem na forach że robota lunx, albo trafisz na syf i będziesz pisał, że z kijem nie podchodź. Kto nie ryzykuje ten nie ma, niestety jaką sytuację mamy w kraju każdy widzi, dla tego , większość idzie w ciemno, a nóż się powiedzie.

Rusek

Jednym słowem: rosyjska ruletka.

rysiek

witam..no ja sie wybieram do berlina...czy warto tam ?jaki ten kierownik?

gutek

ktos mi poradzi czy firma jest rzetelna ? jakie normy na magazynie netto ? czy pracuje sie na słuchawkach czy na skanerach ? koordynator normalny czy dokręca normy na max? Dajcie cynk bo pare miesięcy temu byłem na komisjonowaniu tylko ze mi sie projekt skonczył. Teraz szukam czegoś nowego ale zeby nie trafic na oszustów itd to zamieszczam ten post. Moze ktos sie orientuje i cos napisze.

zbyszek

Szanowni Koledzy informuję wszystkich pracowników,że firma Personel Inter.już od pewnego czasu nie istnieje.Proszę sprawdzić kto płaci(usunięte przez administratora)

rakieta

powiem krotko ..tam liczy sie sztuka..... zero zainteresowania pracownikiem.malo godzin.mialy byc podwyzki .a lipa...starszy majster spoko.troche falszywy ale jest spoko.za to rumun i okularnik ..tragedia.. nie umieja sie wyslowic no i werbungi pod familie:D hehe

Były

Widzę że w PLC nic sie nie zmieniło.Kiedyś to była fajna kasa oczywiście dla biegaczy ale po kilku obniżkach płac i oni narzekali.Póki w Niemczech były polskie warunki było ok a teraz nawet tam nie warto jechać.Taka prawda.

witam,czy dostaliście juz polskie pity z firmy?

tez pracownik
@pracownik

tak

ciekawska

Witam wie ktoś może pracuje w niemczech na magazynach od niedawana duzo jest dni wolnych czy jest cos takiego jak dni postojowe ze placa 70% moze jest ktos kto sie orientuje?? Bo tak ślyszałam ale ile prawdy tam nie wiem:(

XXX

W Niemczech niema czegoś takiego jak norma. Normy są zabronione. Każdy ma na umowę stawke godzinową bez norm

stary

Moją żonę zwolnili podobnie tylko z tym że dostała listowne wypowiedzenie...ale to było w tamtym roku..okres przygotowawczy...więc zmieniliśmy firmę...

xyz

ja jestem w magazynach lidla w graben. coś więcej ktoś wie na ten temat ??

bihal

witam, Mam możliwość wyjazdu do pracy w magazynie kauflandu w Osterburken. Czy ktoś może z was tam pracował i mógłby mi przybliżyć warunki pracy? Prace ma mi załatwić osoba prywatna której osobiście nie znam...z góry dziękuje za pomoc.

stary
@bihal

haha nie ma takiego magazynu...tam na tej wsi zabitej deskami mieszkają pracownicy

xxxxx

pracowalem w 2012 w Öhringen uciekłem po 3 miesiacach przez kierownika syf jak nic wchodziles mu w (usunięte przez administratora) bylo ok a jak mu sie nie spodobales to cie przenosil albo jakies dziwne kary dostawales pieniezne lub nie zabieral ci do roboty i siedziales w domu njak jakis ci.... ogulnie wszytsko było pozytywnie ale zeby cos zarobic to zapier.... niesamowity niedaleko byla hala lidla to mieli jak w bajce niedosci ze ciagle dostawali cos od lidla za pol ceny to fajne premie tylko nie pamietam nazwy miejscowosci

xyz

czyli ogolnie rzecz ujmując najlepiej stamtąd spadać ? ja od dziś zaczynam... praca załatwiona przez kierownika, ciekawe jak będzie,

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.