Personnel International BPO Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Personnel International BPO Sp. z o.o.
3 1177 1223 5 1

Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Witaj kiedy jedziesz do bilenveld jesli mozna wiedziec.Pozdro.

Opinia

a jak jest z zakwaterowaniem i kasa jak mozesz mi powiedzec. dzieki.Pozdro.

młody
 Opinia

Cześc. Może ktoś napisac coś o magazynie w Bielefeld ? Jakie są warunki mieszkaniowe i zarobki ? Z góry dziękuje

Opinia

Witaj.Ja jade tez 28 do niemiec a gdzie dokladnie jedziesz jesli mozna wiedziec.Pozdro.

zg27
 Opinia

czesc mam jechac na magazyn do niemczech ok 28 lutego czy ktos jeszcze ma taki termin wyjazdu

Tak1Nie

kgfstrhj
 Opinia

czy zmieniaja ci moze umowe zlecenie na umowe o prace lub moze komus co teraz bedzie jechal

rogacz
 Opinia

NO MAM JECHAĆ 28 LUTEGO DO PONHOLZ ZAKWATEROWANIE SCHWANDORF.

piter26
 Opinia

Witam.....ja jadę 2 raz ......byłem w 2008 roku z PLC W DORTMUNDZIE .......TERAZ JADĘ DO bilenfeld I JEST GIT:)......Powiem jedno.....jeśli nie macie motywacji do pracy i chęci nawet nie ma co tracić czasu i zostańcie w polsce!!!żeby po prostu Zarobić trzeba ROBIĆ A NIE SIĘ OP.............!!!!

Opinia

staly27 ja jestem z gliwic jak byłem w biurze to powiedzieli ze narazie tam jest tylko miejsce ale jak tylko sie gdzies zwolni to moge sie starac o przeniesienie

Matel
 Opinia

Jedzie ktoś do Ponholz pod koniec lutego ? Zakwaterowanie w SZWANDORFIE ?

Adi

czesc,a co z jezykiem?

staly27
 Opinia

witaj.Z tego co wiem to w tiuningen sa dobre warunki mialem tam jechac ale zmienili mi na bilenfeld.Skad jestes jesli mozna wiedziec bo moze tez ci zmienia.

Opinia

nie no swoje cv musisz wysłać jak ich zainteresujesz to zadzwonią i na rozmowę koło gch

On
 Opinia

Darek swoj adres poczty?tylko czy jeszcze cos pisac?

Opinia

najlepiej wysłac im na poczte adres znajdziesz na stich tronie ja tak zrobiłem dzisiaj byłem w biurze i w marcu jade

On
 Opinia

Czy sa jakies formularze do rejestracji czy tylko te oferty pracy?

Opinia

czy był ktos na magazynie w tuningen bo mam jechac w marcu jakie tam są warunki mieszkaniowe z góry dzieki z jakies opinie na ten temat

staly27
 Opinia

Witam Wszystkich.Jade pod koniec lutego na magazyny do Bilenfeld po raz pierwszy czy ktos moze mi powiedziec cos blizej na ten temat i czy sie naprawde oplaca,Pozdro.

Opinia

jade w marcu na magazyn do niemczech czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terninie

Opinia

Czyli co ogólnie polecacie czy nie wyjazd tam. Ogólnie drogie jest tam życie to wiem ogólnie. A co według was oznacza, że praca tam nie jest lekka. Bo każdy to może inaczej interpretować. Ilu zmianowa jest praca i ile godzin dziennie się pracuje? Jeden dzień w tygodniu jest chociaż wolny?

Opinia

Powiedzieli ( usunięte przez administratora ) Macie tam gdzie sobie gotować czy chodzicie gdzieś na stołówke? I ile wam potrącaja z wypłaty na mieszkanie bo słyszałem, że kwota sie zwiększyla do około ( usunięte przez administratora ) I ile dni w tygodniu pracujecie?

ano Nimus
 Opinia

Zarobki sa ok, nie wiem ile dokladnie Ci powiedzieli ale na zycie wystacza i odlozyc tez mozna. Warunki mieszkaniowe do zaakceptowiania. Ale praca nie jest lekka... Pozdrawiam

Opinia

Witam, Chciałbym zapytać o opinie pracy na magazynach w Szwajcarii. Czy zarobki które firma oferuje są realne i rzeczywiste? Ile można z tej kwoty odłożyć? I jakie są warunki mieszkaniowe? Z góry dzięki za odpowiedź

Opinia

Podjąłem sam taką decyzję i nie pracuję już na tym magazynie ale zgadzam się z poprzednikiem, na magazynie w Niemczech jest grupa ludzi która nie komisjonuje więc nie wiadomo co robią a poza tym wielu jest takich co im się robić nie chce i na dodatek podsuwają im lepsze aftragi żeby sobie coś zarobili dodatkowo już oprócz kierownika jest jeszcze 2 zastępców szkoda że nie 5 , to pewnie dlatego że kierownik co rusz w polsce siedzi.Mało zamówień a dużo ludzi. Zarobić nie dawali więc trzeba się było zmyć.

nickprrrrrrrrrrrrrrraasdadasa
 Opinia

do tych co narzekaja ! Polacy to ... i tyle! zeby zarobic trzeba zapierd... Bylem w niemczech kilka miesiecy zatrudniony przez Peronnel i jestem zadowolony i tyle w temacie! Jak sie nie podoba to pracujcie za 1000zl hah!!!!!!

gienek
 Opinia

a wiesz coś na temat pracy i mieszkaniach załatwianych przez ta firmę

new
 Opinia

Witam . mam zamiar wyjechac do Hodenhagen na magazyny przez ta firme i szukam kogos kto moze wie cos o tych magazynach , jakie zakwaterowanie mozna trafic i jak jest z placa . mam jezdzic wozkiem widlowym boczym . wysoki sklad :) dziekuje i pozdrawiam

m
 Opinia

chore normy tzn. sredni pracownik daje rade zrobic norme , ile sie placi za kwatere , sa dwie zmiany ?

m
 Opinia

witam czy moglby mi ktos pwoiedziec cos o magazynie w donnersdorfie jak z godzinami , mieszkania i czy nie ma szajki rodzinnej przy korycie i oglonie jak sie pracuje . z gory dziekuje

Opinia

Witam.. Chciałbym poruszyć temat Magazynu w Worms.. I zbliżyć wam jak to wyglada,mialem okazje tam pracowac. Wiec zaczniemy od warunków mieszkalnych.. Ogólnie jak dla mnie nie były tragedia ale wpaiano nam ze mamy jeden z najładniejszych domków w tej firmie.. A co okazało sie nie prawda bo bywalem tez na innych zakwaterowaniach i były o niebo lepsze. A czemu lepsze? juz tumacze. Po pierwsze W Westhofen gdzie mieszkaja i mieszkalem ja czyli pracownicy pracujacy na magazynie w Worms jest straszne przeludnienie na domku co kolwiek zrobic po pracy do jedzenia badz sie wykompac nie ma szans musicz czekac na wolna łazienke tak jaki na wolny palnik by sobie zrobic cos do jedzenia co najmniej godzinke.. Jedna sprawa.. Dwa to ze bylem w dwuch innych zakawaterowaniach gdzie mieszkaja ludzie z innego magazynu a w nich sa Bułgarzy i Polacy i mieszkaja duzo lepiej to znaczy miej osobowe pokoje i mniejsza ludnosc na domkach.. Zalezy gdzie trafisz.Druga Sprawa to praca na magazynie.. Praca jak juz wiekszosc tutaj pisala do lekich nie należy ale oczywiscie wiesz za co pracujesz jesli masz naprawde ochote na ta prace czyli komisionowanie. Tylko jedna sprawa jaka mi sie nie podobała to ze zamowienia inaczej zwane tutaj aufragi nie byly dawane automatycznie przez system tylko wieksze aufragi byly dla wybrancow (czyli osoby ktore dobrze zyly z Kierownictwem) A co za tym idzie wiadomo Lepsze wieksze Aufragi duzo lepsza wyplata no i szansa na premie.. Czyli co chce powiedzie ze wszyscy nie byli traktowani jednakowo.. Zawsze znajda sie na roznych magazynach prawe rece kierowika wiecie o czym mowie. I to chyba tyle wiec zycze wszystkim powodzenia w tej firmie a szczegolnie nowym zycze wytrwałosci w sumie starym pracownika tez. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice