Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

były

Witam , właśnie parę dni temu zakończyłem pracę w Lubbenau , Kaufland magazyny . Kilka dni przed wypowiedzeniem , podpisałem umowę z Personnel International GmbH - pewnie podobna agencja co rekrutujew Polsce ale tam to niby co innego ..;) . Dostałem wypowiedzenie po kilku dniach pracy , z tego co wiem nie sam ja jeden , gdyż ludzie przyjeżdżają i zwalniają ich po tygodniu mimo to że starają się , przychodzą normalnie do pracy a nawet po kilku dniach , a niektórych po miesiącach pracy , doświadczonych pracowników , którzy lubią pomagać. Do tego oprucz zwalniania pracowników przyjmują ciagle nowych , ktorzy sami sie zwalniaja bo również się szanują i nie boją się odezwać w samoobronie . [usunięte przez moderatora]. Zwalniają bez żadnych tłumaczeń bez wiadomej przyczyny ... [usunięte przez moderatora]wykorzystują ludzi do ciężkiej harówy , po 12 godzin dziennie , a do tego jakies kosmiczne normy 210 sztuk , pudeł ( opakowań ) na godzine i czesto ciezkich produktów jak słoje czy produkty suche ,normy ( abusrdalnej i nie osiagalnej przez 95% zdrowych ludzi , tym bardziej że ostatnio zaczeli w niedziele także pracować bo pracy coraz wiecej a ludzi coraz mniej a do tego zaczną po 16 godzin i nie dziwie sie że kazdy chodzi wnerwiony i coraz wiecej sie zwalnia gdyż , [usunięte przez moderatora]

Kamil

Dokładnie, są różni ludzie, przeniosłem się z magazynu płatnego za godziny do płatnego za akord, bo wole popracować do 5, 6 godzin i mieć resztę dnia wolnego i dużo zarobić, a nie siedzieć cały dzień u niemca na godzinówce, zależy jak kto woli i jakie kto ma predyspozycje. Po przepracowaniu 8 godzin jesteś zmęczony, i tracisz 2 godziny dnia, wasz wybór, spróbujcie na magazynie z normom, jak będzie am słabo szło i będziecie mieli operatywnego szefa to wam załatwi przeniesienie na magazyn z godzinówkom, i odwrotnie.

Łukasz

U mnie płacą za godziny jak wszędzie, a jak wyrobisz norme to premia. Ale trzeba uważać na magazyny gdzie się płaci za akord czyli tom norme, więc przychodzisz zestresoany,nie wiesz ile zarobisz, i musisz strasznie zapiepszać, ale na takim magazynie nie pracuje się więcej niż 2 lata, tylko dla wytrałych. Jak traficie na komisjonoanie na akord bez godzinówki to rozwalicie sobie stopy i nogi od biegania, kręgosupam siądzie i po miesiącu większości wrócicie do domu, bo to ciężki chleb. Na moim magazynie płatnym za godzine można przepracoać całe życie nie ma wyścigu szczurów i odłożysz comiesiąc 900 euro na rękę. Więc macie wybór albo magazym z płacą na akord gdzie będziecie tyrać rotacja będzie taka, że nie wytrzymacie więcej niż 2 lata, albo magazyn płatny za godziny, gdzie pracujecie swoim tępie, zarobicie i przerobicie całe życie jak ja. Niektórzy są tacy oporni że i tak po miesiącu wracają, chcą do mamy i nażekają, ale jak ktoś chce pracoać toda sobie radę. Tylko jak się robi na godziny to się robi 8-10 godzin dziennie, a na zarobkach na akord robi się 4-7 godzin dziennie, zależy jak kto woli, jesteś szybki i nie lubisz pracoać toal tam, a jeśli jesteś wolniejszy to starajcie się na godzinóke, a jak tam norme wyrobicie to oprucz godzinwóki premia.

Patryk
@Łukasz

pracowalem kiedys w tej firmie dalbys rade dac mi namiary na ten magazyn gdzie pracujesz? (usunięte przez administratora)

DORIAN

Jak jest dokładnie tej Gocie, płacom za godziny,czy za wyrobienie normy? I co się tam komisjonuje, ile godzin dziennie, są zmiany?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
pracownik z Gotha

Witam,jeśli ktoś kiedyś będzie pytał o prace z Personelu w Gotha to polecam,warunki mieszkalne są wporządku,wypłaty na czas...praca bardzo lekka jak dla mnie to nawet 10-letnie dziecko by mogło ją wykonywać.

Krzychuuu!

Cześć :) Jak dostać sie do pracy w Muckmuhl lub Ohringen?. Mógłbym ktoś napisać?. A no i jak np. czy jest możliwość żeby w sobote wyjechać np. do rodziny niedaleko i w niedziele wrócić?. krzysztof.g1@poczta.onet.pl

@Krzychuuu!

zadzwon do biura powiedz ze chcesz na tym magazynie robic,popros o tel do kierownika,jak dostaniesz to z nim zalatwisz wszystkie formalnosci,umowisz sie na wyjazd,on ci powie jakie sa realia i wogole.prosciej chyba nie mozna.a tak z ciekawosci zapytam-czemu akurat tam sie chcesz zahaczyc?

XYZ

Widze, że kolega ma takie samo zdanie na temat Dortmundu jak ja. Ludzie nie jedźcie tam, bo stracicie tylko kasę i nerwy użerając się z kierownikiem, który na niczym się nie zna(usunięte przez administratora)

dd

ta firma to porażka jakaś pracowałem 2 mc-e.Chodzi mi głównie o zakwaterowanie (usunięte przez administratora) zwierzęta w stodołach mają lepiej,warunki mieszkalne uwieczniłem na foto.

dokładnie chodzi mi o dział owoce

?

mozna zarobic dobre pieniadze,to w sumie zalezy od oczekiwan,bo dla jednego 1200e na reke to jest dobra kasa a dla kogos innego to mało.oczywiscie idzie wyciagnac wiecej,chlopaki zarabiaja nawet po 1500 i wiecej na reke.ale trzeba sie narobic.poprostu fizyczna robota,jak masz dosc dobra kondycje nie powinienes miec problemu.roboty jest pod dostatkiem,nie ma zadnych postojow albo czegos w tym stylu.wiekszosc ludzi jest ok,jak wszedzie zdazaja sie i debile ,ale ... warunki mieszkaniowe nie sa zle,jest kilka chat,kilka mieszkan,na ogol sa zadbane jak na facetow ktorzy tam mieszkaja.nie ma ciasnoty ze po 6 w jednym pokoju. ja robie i nie narzekam.kasa jest co miesiac punktualnie.w polsce bym tego nie zarobil na pewno. aha,tak na marginesie -mockmuhl-to sa 2 rozne magazyny-jest o&g z kwiatkami wlacznie no i jest frisch.kazdy z nich to osobna bajka bo roznia sie i pod wzgledem roboty jak i tego ze prowadza to inni kierownicy.

?

Witam,mam pytanie do billy-bill-interesują mnie warunki pracy,płacy oraz mieszkaniowe.Z góry dziękuje za odpowiedz.

lolo

interesuje mnie kasa i warunki mieszkaniowe mockmuhl

billy-bill

a co chcesz wiedziec?robie tam aktualnie,chetnie sie wypowiem.

?

dlaczego nikt nie pisze o kaufland Mockmuhl.

?

opinie o libenau są bardzo ale to bardzo trafne ,czekam kiedy to padnie na ryj .szkoda tylko że nie będę tego widział.

jajko

Siemano Pracuje ktoś w heilbroon jako magazynier pakowacz ?? albo pracował i chce sie podzielic opinia jaka placa itp piszcie kazda opinia wasza jest bardzo wazna

gall anonim

wysokosc składki zależy od uzyskanego w poprzednim miesiacu brutto i od klasy podatkowej jaka została nam nadana z Finanzamtu.sa tacy ktorzy placa po 3e kazdego miesiaca a sa tacy ktorzy placa po 12e lub nawet wiecej danego miesiaca. Pytanie czy beda scigac?oczywiscie ze tak.i doscigna.i trzeba bedzie zaplacic sume nawet 10krotnie wyzsza jezeli sprawa przejdzie przez rece komornikow,szczegolnie ci niemieccy licza sobie jak za zboże.nie warto uciekac z tym i zwlekac.polecalbym udac sie do rzeczoznawcy ,osoby bieglej w rozliczaniu podatkow etc.,lecz nie do 1 lepszego psiego biura rozliczeniowego.pozdro!

jajo

300 euro to mało?

?

ale-w momęcie oswiadczenia ,ze katolikiem nie jestes,księzulek odnotowuje sobie to i wysyla list do kurii do polski ze wystapiles z kosciola.jak zjedziesz a bedziesz chcial wziasc slub koscielny albo ochrzcic swoje dziecko to ci odmowia bo od kosciola odszedles.proste.suma na podatek koscielny jest smiesznie mala wiec gra nie warta swieczki.po za tym jak powiesz ze nie jestes katolik,lecz ateista albo cholera wie kto to i tak ci tą samą sumę kasy potrącą na rzecz ochrony srodowiska.wiec sie zastanowcie.pozdrawiam!

jajo

A jak nie zapłacę to będą mnie ścigać?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.