Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

bez nicka

czy ktos mi moze napisac jak jest w magazynie w PONHOLZ i jakie tam sa ogolnie warunki mieszkalne ...i czy ktos w ogole wyjezdza tam na poczatku kwietnia ?

dj

Witam Mam pytanie jak jest na magazynie w Niemczech W Hodenhagen Netto?Bo się tam wybierambył ktoś z was tam wszystko sprawdzone?Ile sie zarobi na początek?Jak warunki mieszkaniowe?

leszek

dostałem telefon od firmy zgodnie z obietnicą. Pani z biura jakby była przygotowana na odpowiedź odmowną i przyjęła to zupełnie naturalnie.. Co by było gdyby... najlepiej żeby po 6 latach bycia w UE pensje się zrównały i nie trzeba było z kraju wyjeżdżać Póki co ( Kraków) praca w valeo na produkcji to 8 zł netto w nocy/10zł netto w nocy składki na pół etatu jeśli pracujesz przez pośrednika ( a na początku nie ma innego wyjścia) Co do moich postów nie są do tej pory usuwane przez admina:-) Cóż zapowiada mi się praca w anglii, angielski umiem i to w sposób bardziej niż podstawowy.... Przygodę z PI uznaję za zakończoną pozdrawiam wzystkich i ...odwagi

a jak jest na magazynie Dettingen ? jaka płaca, jacy ludzie i kierownictwo, bo nie długo mam jechać podobno mieszkanie jest w Heidenheim ?? niech ktoś coś opowie

Wszystko fajnie, jak piszesz że od maja wolny rynek to daj namiary na tych bezpośrednich pracodawców niemieckich co tak chętnie wezmą polaków do pracy tylko z podstawami niemieckiego- dlatego szuka się pracy u pośredników bo zazwyczaj wszelki papiery niemieckie załatwia biuro

m

a jak jest na magazynie w Hodenhagen ? bielefeld ? jak jest z zaliczkami ?

m

więcej niż w polsce to znaczy ile można zarobic ???

m

ale ile wyciągnełeś przeciętnei miesięcznie i ile tam wytrzymałeś ???

młody

Do kogo jest ten ostatni wpis ???

kkkkkkk

Każde biuro pracy,pośrednik pracy jest zobowiązany do tego abyś mógł co 6 tyg mieć tydz urlopu,płatny jest jak w każdej firmie zależnie od wieku i stażu,nie jest tak że jedziesz do Polski 10 razy w roku na tydz i za każdy tydz masz zapłacone tylko za tyle dni ile Ci przysługuje, także nie podniecaj się bo nie ma nad czym

młody

Jak tam jest z kosztami ? Np. jedzenie, fajki. Połączenia telefoniczne, internet ?

Jezuita\"

witam na dniach wyjerzdzam z tej firmy z Czeladzi na magazyny do Hodenhagen na zbieranie zamówień . czy ktośz państwa tam pracował ktoś moze powiedziec mi o tamtejszych zarobkach jak i warunkach mieszkalnych???Noi oczywiscie jak tam praca wygląda??Pzdr czekam na odpowiedz

A jak jest w bielefeld

tysak euriszi to takie minimum, nie spodziewaj sie ze bedziesz zarabial duzej kasy w pierwszych tygodniach pracy, pozniej mozna i do dwoch tysiaczakow euriszi na reke dobic

m

a ile ogólnie można zarobic w personelu w niemczech

TEGO TO DOKLADNIE NIE WIEM

m

I jak tam jest z zarobkami ???

młody

19 marca. ile tam można zarobic ?

fan

Witaj kiedy jedziesz do bilenveld jesli mozna wiedziec.Pozdro.

fan

a jak jest z zakwaterowaniem i kasa jak mozesz mi powiedzec. dzieki.Pozdro.

młody

Cześc. Może ktoś napisac coś o magazynie w Bielefeld ? Jakie są warunki mieszkaniowe i zarobki ? Z góry dziękuje

fan

Witaj.Ja jade tez 28 do niemiec a gdzie dokladnie jedziesz jesli mozna wiedziec.Pozdro.

zg27

czesc mam jechac na magazyn do niemczech ok 28 lutego czy ktos jeszcze ma taki termin wyjazdu

kgfstrhj

czy zmieniaja ci moze umowe zlecenie na umowe o prace lub moze komus co teraz bedzie jechal

rogacz

NO MAM JECHAĆ 28 LUTEGO DO PONHOLZ ZAKWATEROWANIE SCHWANDORF.

piter26

Witam.....ja jadę 2 raz ......byłem w 2008 roku z PLC W DORTMUNDZIE .......TERAZ JADĘ DO bilenfeld I JEST GIT:)......Powiem jedno.....jeśli nie macie motywacji do pracy i chęci nawet nie ma co tracić czasu i zostańcie w polsce!!!żeby po prostu Zarobić trzeba ROBIĆ A NIE SIĘ OP.............!!!!

darek84

staly27 ja jestem z gliwic jak byłem w biurze to powiedzieli ze narazie tam jest tylko miejsce ale jak tylko sie gdzies zwolni to moge sie starac o przeniesienie

Matel

Jedzie ktoś do Ponholz pod koniec lutego ? Zakwaterowanie w SZWANDORFIE ?

Adi

czesc,a co z jezykiem?

staly27

witaj.Z tego co wiem to w tiuningen sa dobre warunki mialem tam jechac ale zmienili mi na bilenfeld.Skad jestes jesli mozna wiedziec bo moze tez ci zmienia.

darek84

nie no swoje cv musisz wysłać jak ich zainteresujesz to zadzwonią i na rozmowę koło gch

On

Darek swoj adres poczty?tylko czy jeszcze cos pisac?

darek84

najlepiej wysłac im na poczte adres znajdziesz na stich tronie ja tak zrobiłem dzisiaj byłem w biurze i w marcu jade

On

Czy sa jakies formularze do rejestracji czy tylko te oferty pracy?

darek84

czy był ktos na magazynie w tuningen bo mam jechac w marcu jakie tam są warunki mieszkaniowe z góry dzieki z jakies opinie na ten temat

staly27

Witam Wszystkich.Jade pod koniec lutego na magazyny do Bilenfeld po raz pierwszy czy ktos moze mi powiedziec cos blizej na ten temat i czy sie naprawde oplaca,Pozdro.

jade w marcu na magazyn do niemczech czy ktos jeszcze wybiera sie w tym terninie

Big M

Czyli co ogólnie polecacie czy nie wyjazd tam. Ogólnie drogie jest tam życie to wiem ogólnie. A co według was oznacza, że praca tam nie jest lekka. Bo każdy to może inaczej interpretować. Ilu zmianowa jest praca i ile godzin dziennie się pracuje? Jeden dzień w tygodniu jest chociaż wolny?

Big M

Powiedzieli ( usunięte przez administratora ) Macie tam gdzie sobie gotować czy chodzicie gdzieś na stołówke? I ile wam potrącaja z wypłaty na mieszkanie bo słyszałem, że kwota sie zwiększyla do około ( usunięte przez administratora ) I ile dni w tygodniu pracujecie?

ano Nimus

Zarobki sa ok, nie wiem ile dokladnie Ci powiedzieli ale na zycie wystacza i odlozyc tez mozna. Warunki mieszkaniowe do zaakceptowiania. Ale praca nie jest lekka... Pozdrawiam

Big M

Witam, Chciałbym zapytać o opinie pracy na magazynach w Szwajcarii. Czy zarobki które firma oferuje są realne i rzeczywiste? Ile można z tej kwoty odłożyć? I jakie są warunki mieszkaniowe? Z góry dzięki za odpowiedź

Podjąłem sam taką decyzję i nie pracuję już na tym magazynie ale zgadzam się z poprzednikiem, na magazynie w Niemczech jest grupa ludzi która nie komisjonuje więc nie wiadomo co robią a poza tym wielu jest takich co im się robić nie chce i na dodatek podsuwają im lepsze aftragi żeby sobie coś zarobili dodatkowo już oprócz kierownika jest jeszcze 2 zastępców szkoda że nie 5 , to pewnie dlatego że kierownik co rusz w polsce siedzi.Mało zamówień a dużo ludzi. Zarobić nie dawali więc trzeba się było zmyć.

nickprrrrrrrrrrrrrrraasdadasa

do tych co narzekaja ! Polacy to ... i tyle! zeby zarobic trzeba zapierd... Bylem w niemczech kilka miesiecy zatrudniony przez Peronnel i jestem zadowolony i tyle w temacie! Jak sie nie podoba to pracujcie za 1000zl hah!!!!!!

gienek

a wiesz coś na temat pracy i mieszkaniach załatwianych przez ta firmę

new

Witam . mam zamiar wyjechac do Hodenhagen na magazyny przez ta firme i szukam kogos kto moze wie cos o tych magazynach , jakie zakwaterowanie mozna trafic i jak jest z placa . mam jezdzic wozkiem widlowym boczym . wysoki sklad :) dziekuje i pozdrawiam

m

chore normy tzn. sredni pracownik daje rade zrobic norme , ile sie placi za kwatere , sa dwie zmiany ?

m

witam czy moglby mi ktos pwoiedziec cos o magazynie w donnersdorfie jak z godzinami , mieszkania i czy nie ma szajki rodzinnej przy korycie i oglonie jak sie pracuje . z gory dziekuje

Witam.. Chciałbym poruszyć temat Magazynu w Worms.. I zbliżyć wam jak to wyglada,mialem okazje tam pracowac. Wiec zaczniemy od warunków mieszkalnych.. Ogólnie jak dla mnie nie były tragedia ale wpaiano nam ze mamy jeden z najładniejszych domków w tej firmie.. A co okazało sie nie prawda bo bywalem tez na innych zakwaterowaniach i były o niebo lepsze. A czemu lepsze? juz tumacze. Po pierwsze W Westhofen gdzie mieszkaja i mieszkalem ja czyli pracownicy pracujacy na magazynie w Worms jest straszne przeludnienie na domku co kolwiek zrobic po pracy do jedzenia badz sie wykompac nie ma szans musicz czekac na wolna łazienke tak jaki na wolny palnik by sobie zrobic cos do jedzenia co najmniej godzinke.. Jedna sprawa.. Dwa to ze bylem w dwuch innych zakawaterowaniach gdzie mieszkaja ludzie z innego magazynu a w nich sa Bułgarzy i Polacy i mieszkaja duzo lepiej to znaczy miej osobowe pokoje i mniejsza ludnosc na domkach.. Zalezy gdzie trafisz.Druga Sprawa to praca na magazynie.. Praca jak juz wiekszosc tutaj pisala do lekich nie należy ale oczywiscie wiesz za co pracujesz jesli masz naprawde ochote na ta prace czyli komisionowanie. Tylko jedna sprawa jaka mi sie nie podobała to ze zamowienia inaczej zwane tutaj aufragi nie byly dawane automatycznie przez system tylko wieksze aufragi byly dla wybrancow (czyli osoby ktore dobrze zyly z Kierownictwem) A co za tym idzie wiadomo Lepsze wieksze Aufragi duzo lepsza wyplata no i szansa na premie.. Czyli co chce powiedzie ze wszyscy nie byli traktowani jednakowo.. Zawsze znajda sie na roznych magazynach prawe rece kierowika wiecie o czym mowie. I to chyba tyle wiec zycze wszystkim powodzenia w tej firmie a szczegolnie nowym zycze wytrwałosci w sumie starym pracownika tez. Pozdrawiam.

Obecny pracownik

Co do pracy w LUBBENAU praca jak wszędzie trzeba pracować nic za darmo nie dają jedyny minus raz pracujesz 8godz raz pracujesz 3 a raz pracujesz12 a masz zaplacone za 4godz ponieważ jest pracone od wypracowanych koli, palet sztaplerów, kolejny minus kończysz prace np o godz 21:00 a panowie powiedzmy brygadziści wypuszczają cie do domu o 21:40 bodź później no i godzina siedzenia w pracy za darmo ponieważ jest akord a ty stoisz i nic nie robisz bo już po pracy totalna bzdura, kolejny minus za kadrę kierowniczą totalnie nie odpowiedzialni ludzie na swoje stanowiska nie mają zielonego pojęcia o organizacji pracy na magazynie, za to najlepiej znają się tylko na sprawdzaniu porządków kto jak posprzątał paranoja. Co do warunków mieszkalnych na ( usunięte przez administratora )od osoby mieszkania 4/5 osobowe. Co do zarobków jak już pisałem w zależności od ilości godzin raz zarobi ( usunięte przez administratora ) raz można zarobić ( usunięte przez administratora ) ja osobiście nie polecam.

jaz3k

tzn ? co masz na mysli.

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.