Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Warrior

Bartolo, jesteś zainteresowany ofertą ? Bierzesz udział lub myślisz o udziale w kursie i późniejszym "Arbeit" w P.I. ???

@Warrior

Tak. Mam zamiar iść na kurs z kumplem i wyjechać do Niemiec

Warrior

Jeszcze raz proszę osoby pracujące przez agencję P.I. bądź uczestników szkolenia o informację na temat przebiegu kursu i pracy? I bardzo proszę o obiektywne info. BEZ GLORYFIKACJI I BEZ POTĘPIANIA ! Chodzi nam tylko o prawdę na ten temat. Please help.

Krzysztof

Też dostałem ofertę szkolenia no i szczerze, to się poważnie zastanawiam nad tym, myślę że się zgodzę. pracy znaleźć w Polsce nie mogę już długo a to jest jednak szansa w końcu na jakąś poważną prace z umową i to przez rok, a tą karę będę miał gdzieś, bo przecież jak człowiek chce pracować to, czym jest umowa na rok, raz dwa minie. myślę że dla takich osób jak ja, bez perspektyw w kraju, to jest okazja aby się wyrwać i zacząć lepiej żyć

@Krzysztof

Krzysztof podaj swój mail

Miuosh

Zdecydowałem się iść na szkolenie, po szkoleniu napisze co i jak

@Miuosh

Ok, daj znać please.

@Miuosh

Hej, kiedy masz to szkolenie?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
irokes

cześć,ja jestem po szkoleniu i właśnie jestem zaczynam pracę. Jak na razie nie mam się do czego doczepić. pozdrawiam

@irokes

OK, dzięki za info, ale napisz jeszcze ile godzin dziennie i tygodniowo wyrabiacie? Kiedy dają umowę i czy na owe 2 lata? I jak z zakwaterowaniem - warunki dobre/znośne, napisz jak jest. I proszę raz jeszcze innych tam pracujących piszcie na ten temat. Tylko obiektywnie, PROSZĘ WAS !

@irokes

irokes, możesz podać maila albo jakiś inny kontakt?

Warrior

Ja mam jeszcze jedną prośbę do tych którzy odbyli kurs w Częstochowie i teraz pracują in Deutschland. Napiszcie jak wygląda sam kurs i egzamin. No i jakie są warunki na miejscu pracy? CZy wszystko ok? Jak z zakwaterowaniem. Napiszcie, please, to bardzo ważne. Nie ukrywajmy iż wiele osób waha się czy skorzystać z oferty (obawa dot. owej pięcio-tysięcznej kary). Dlatego zależy nam na obiektywnej i rzetelnej informacji jak to wygląda naprawdę. Tylko proszę napiszcie obiektywnie i bez z ściemy jak tam jest. Pozdrawiam.

Warrior

Staram się ciebie zrozumieć Sylwek. Może i faktycznie firma chce się zabezpieczyć przed stratami i pragnie odzyskać koszty włożone w szkolenie (to naturalne). Ale zrozum też ludzi, którzy obawiają się owych kar. A jak ktoś nie zda egzaminu? Albo jak nie poradzi sobie w robocie? Takie sytuacje mogą mieć miejsce i co wówczas? Też taki pracownik musi bulić 5 tysięcy? Ja pracowałem kilkakrotnie w Niemczech - praca tam wymaga olbrzymiej siły fizycznej i motoryki (szybkie tempo arbeitu). I wierz mi że nie każdy wytrzymuje (i nie dlatego że jest leniem czy obibokiem - po prostu nie radzi sobie). A poza tym wiesz co się wydarzy w twoim życiu przez rok? Nie chcę tu głosić czarnowidztwa, ale różnie może się potoczyć losy człowieka. A ty przez rok siedź, bo jak będziesz chcieć myknąć to wyskakuj z pięciu patoli. Powtórzę iż uczciwościa i dobrymi warunkami pracy i zakwaterowania winni oni zachęcać ludzi do pracy u nich a nie karami straszyć. Naprawdę, uwierz mi, większość kandydatów chce ciężko i uczciwie pracować, a przez idiotyczne kary w umowie rezygnuje. Jestem pewien że bardzo wielu dobrych przyszłych pracowników widząc w umowie klauzylę pięciu tysięcy zrezygnowało. Niech by dali chociaż 3 miechy okresu próbnego, jeśli wszystko będzie ok to jestem pewien iż większość pracowników sama przyjdzie do przełożonych z zapytaniem o przedłużenie umowy. Pozdrawiam.

sylwek

hej, wiecie, ja rozumiem o co wam chodzi. 5 tysi to nie mała kwota i troche straszy, ale popatrzcie na to z innej perspektywy. firma podjela inicjatywe wynajecia hali magazynowej, zakupu systemu, wozkow widlowych i kursu, regalow, wynajmu mieszkania. sa to ogromne koszty, wiec firma chce sie zabezpieczyc, zeby nie bylo sytuacji takiej, ze wyszkoli ludzi, a oni z dnia na dzien porzuca prace. szkolenie jest bezplatne, bo za nic sie nie placi. trzeba tylko byc gotowym wyjechac na rok czasu. skoro i tak ktos planuje dluzszy wyjazd do pracy. przeciez pracownik nie placi, tylko firma placi jemu wynagrodzenie. macie strasznie dziwny tok myślenia. jezeli ktos jest pewne za siebie, ze nie narobi glupot i zalezy mu na pracy, to bedzie pracowal przez rok, zarabial, a nic nie odda za szkolenie. dajecie sie tylko zastraszyc, uwazam calkiem niepotrzebnie. a co do warunkow mieszkaniowych, to z tego co mi wiadomo od kolegow, to firma caly czas inwestuje w nowe mieszkania i remonty. od razu rzymu nie zbudowali.... pozdrawiam

Warrior

Zgadzam się z Janem że uczciwościa i dobrymi warunkami pracy i zakwaterowania winni zachęcać ludzi do pracy u nich a nie karami straszyć. Naprawdę większość kandydatów chce ciężko i uczciwie pracować, a przez idiotyczne kary w umowie rezygnuje. Biuro wymaga wysokiej motywacji do pracy, i na pewno u większości taka jest, ale gdy zobaczą w umowie owe 5 tysięcy kary, to wówczas ona siada. I PO CO TO KOMU ???

poles

hejka czy macie jeszcze jakies namiary na prace w NIEMCZECH na magazynach

pan jan

Mozliwe ze zmienili z dwoch lat na rok.Tego juz nie wiem. Ale to w dalszym ciagu nie jest szkolenie darmowe tylko szkolenie za rok pracy dla nich. Zwolnic cie z twojej winy moga w ciagu tego roku i wtedy placisz albo sam sie zwolnisz i tez placisz. Nawet nie wiesz jak latwo jest zwolnic kogos tak zeby wyszlo ze wina jest jego. Takie powiedzenie jest o psie i o kiju. Jak beda chcieli cie zwolnic i zrobic tak zeby byla wina twoja to tak zrobia i nic na to nie poczniesz. Powinni uczciwoscia i dobrymi warunkami pracy i zakwaterowania zachecac ludzi do pracy u nich a nie karami straszyc.

sylwek

czesc, co wy mówicie, ja ostatnio dostalem propozycje szkolenia, to przedstawili mi, że rok musze przepracowac. mowili, ze zmienili warunki, zeby isc ludziom na reke. dostalem umowe i tam jest napisane, ze jak oni nie z mojej winy rozwiaza umowe, to nic im nie zwracam. nie wiem, po co ktos, kto nie czytal umowy, pisze takie oszczerstwa. szkoda gadac serio. pozdrawiam

...

Jak bede robil na czarno zarobie wiecej i odloze niz Ty w Personelu !!!!

nowy

Do "..." jak nie masz papieru toaletowego w domu, to sie musisz wszystkim podcierac hahahaha widze, ze mamy do czynienia z kimś, kto jest zawsze niezadowolony w każdej pracy, albo ma wysokie mniemanie o sobie, bo pewnie kazdego pracodawce tak traktuje. idz rób na czarno, byle byś miał więcej pieniedzy do reki i nie zapomnij sie zarejestrowac w posredniaku, zeby inni placili za ciebie zus.narka

...

Umowa o prace to sie mozesz podetrzec !! Tyle w temacie

nowy

siema, jakie wy ludzie bzdury piszecie. nie rozumiem, po co ktos, kto nie czytał umowy wypowiada sie na temat warunkow wspolpracy. porazka. wez sie koles do pracy, a nie oczerniaj, jak nie masz bladego pojecia na temat tresi umowy. nara

dawidek

Wysla tych ze szkolenia na mroznie i sie posraja po miesiacu:) I piec tysiecy maja w kieszeni. Ot filozofia personnelu:).

picker

Ostatnio dla zmylki rekrutuja na to szkolenie jako Agencja Zatrudnienia German Logistic sp. z o. o. (nr cert. 12784) Oddział Polska ale prawdopodobnie to jest dokladnie to o czym wyzej piszecie bo odbywa sie w Czestochowie tak jak szkolenie Personnel International BPO Sp. z o.o..

Warrior

ROZUMIEM Ciebie ziom, ale czy dasz gwarancję że firma uczciwa? I że będzie przestrzegać wszystkich warunków umowy? Nie chcę źle mówić o PI, bowiem nie mam podstaw, ale czy dasz gwarancję iż wszystko będzie ok. A poza tym 2 lata to dużo czasu, nie wiadomo jak się potoczą losy człowieka? A oni chcą bezwzględnej dyspozycyjności aż na 2 lata, jak nie to kilka tysięcy kary. Rozumiem iż firma chce mieć dyspozycyjnych pracowników na dłuższy czas, ale niech ich przekona do siebie np. uczciwością, godnymi warunkami pracy, wiarygodnością, dotrzymywaniem słowa itp. Wtedy pracownicy też będą chcieli zostać jak najdłużej i to bez przymusu.

Warrior

Trochę Ciebie rozumiem ziom. Ale czy dasz gwarancję iż biuro jest uczciwe? Warunki jakie proponuje są ok, ale czy będą one przez te 2 lata przestrzegane? Nie chcę źle mówić o PI, bowiem nie mam do tego podstaw, ale czy dasz gwarancję że wszystko będzie jak należy. Pracowałem już za granicą zatrudniony przez wiele agencji - jedne lepsze drugie mniej, ale w każdej musiałem w mniejszym lub większym stopniu walczyć o swoje. Jak mówię, nie chcę oskarżać PI o cokolwiek złego, ale 2 lata bezwzględnego podporządkowania pracownika to chyba nie do końca ok? A poza tym nie wiadomo co się w życiu człowieka może zdarzyć przez 24 miesiące, to zbyt długi czas aby dawać gwarancję lojalności. Po prostu ludzie obawiają się uzależnienia od pracodawcy. Zrozum ich a nie traktuj jak nierobów czy oszustów. I jeszcze jedno - jeśli jakiś pracownik zatrudniony nie będzie sobie radzić a jego praca nie będzie zadowalająca? To co, też go będą trzymać dwa lata? A jak go zwolnią za słabą wydajność to też kara pięciu tysiaków? Nie mówię że tak będzie, ale do końca nie wiadomo.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.