Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

pedro

bzdura chłopie że głowa boli jadą tylko ci co mają wtyki u kierownika

teraz mają nowe umowy - dobrze trzeba czytać mogą cię rzucać na różne magazyny kiedy chcą , w umowach są różne kary no i poczytajcie o wynagrodzeniu ... żenada te umowy. Pewnie znowu skasują tak jak kaują o rozliczaniu podatku z zagranicy

andy

a gdzie pracowałeś i jak to jest z wyżywieniem i wypłątą???

hmm

Hmm - 2012-08-29 21:28:47 Andy 6.08 będe w KitzingenOczywiście 6.09 przepraszam za pomyłke:P:P

Hmm

Andy 6.08 będe w Kitzingen

andy

właśnie podpisałem umowe...jade do Worth am Rehin na 11.09 zobaczymy jak tam będzie

Markos

Witam! Mam okazje wyjechać do pracy do niemiec na magazyn bo tutejsza praca mnie wkurza strasznie!! pracowałem w podobnej firmie tutaj w polsce i też składałem zamówienie tylko ze skanerem i musze powiedzieć że mnie to nie przeraża. chce spróbować mówią że 1200-1400 euro można wytargać czy to prawda ?? napiszcie co i jak proszę z obecnej analizy :) pozdrawiam

helmut85

Witam Jedzie ktos do magazunu Woms albo juz ktos tam byl i moze cos powiedziec o warunkach panujacych tam? Jaka praca i czy sa wyplacali?

novy

ja ide na rozmowe w poniedziałek ale nie wiem czy mam sie decydowac na taka prace czytajac te opinie?? w polscie dobrze idzie mi jazda na wozku i jestem dość szybki:P hym nie wiem co mi zaoferuja... w ogłoszeniu pisze ze zakfaterowanie o dojazd do pracy jest za darmo a Wy piszecie co innego. W jakim miescie w niemczech jest najlepiej?? I czy trudna jest ta praca na tych słuchawkach??

andy

do hmm ale już jedziesz czy co??? ja dopiero jadę w pon. 27.08 zobaczyć no raczej podpisać umowe do Zielonej Góry do Kizingen miałbym z Koszalina 780km do Worth am Rehin 983km do magazynu na serki i jogurty

andy

no miałem tam jechać ale nagle do Worth am Rehin obawy są o zarobku i pracy ale trzeba spróbować chociaż 2 miesiące

hmmm

Witam. Powie mi ktoś coś wiarygodnego na temat magazynu Netto Kitzingen??

mskwn

Witam mam pytanko jak tam z dojazdami do miejsca pracy jest ? I jak tam z tymi wózkami bocznymi to te takie wielkie co poruszają się do przodu i tyłu z podnoszącą się kabiną ? Czy zwykłe boczne ? Chodzi mi o magazyny w Niemczech pozdro

Double M

Witam, Proszę o więcej informacji o pracy w Szwajcarii jako Lagerarbeiter. A mianowicie jakie są tam warunki pracy, ile godzin dziennie, ile dni w tygodniu, jak wyglądają warunki zakwaterowania? Ile osób w pokojach? I oczywiście jak z wynagrodzeniem. Ile można miesięcznie odłożyć po wszystkich potrąceniach mieszkanie i wyżywienie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

to jest fakt, że nie jesteś sam w stanie obliczyć ile zarobisz, to co pisałem w Dettingen - 3500 to jest na rękę po wszystkich odtrąceniach, media i mieszkanie - kwoty pisałem powyżej. Nie jesteś w stanie wyliczyć bo podatek w niemczech jest inaczej liczony niż w Polsce - tam podatek jest pobierany w % z poprzedniego miesiąca, czyli jaką kwotę zarobiłeś w czerwcu to w lipcu policzą ci podatek z czerwca itd.

Karsa

a jesli chodzi o opanowanie tego talkmana to nie jest to ciezka rzecz ja nigdy nie uczylem sie niemieckiego nie mialem z tym jezykiem nic do czynienia a po 3 dniach załapalem juz o co chodzi. zalezy TEZ kto ci bedzie to tlumaczyl jak sie znajdzie jakis trep z bozej łaski, ktory bedzie cie gonil ze skrzynkami to mu powiedz ze jestes na szkoleniu i masz sie nauczyc tego talkmana a nie latac ze skrzynkami, ja tak zrobilem i dali mi innego szkolacego :D ten sam \"szkolacy\" potem dostał innego chlopaczyne, ktory dawal po sobie jechac i szkolil sie 5-6 dni bo nic nie wiedzial tylko najadl sie stresu. jednak jak dostaniesz kogos normalnego to spokojnie opanujesz to w 3 dni, takze spookojnie na szkoleniu masz sie jak najwiecej nauczyc :D

Karsa

witam! pracowałem w kauflandzie na dziale warzyw i owoców ogolnie praca bardzo ciezka, norma jest bardzo wysoka 330 skrzynek na godzine :D układa sie je oczywiscie na palecie, niektore z nich np. ziemniaki waza po 30 kilo :D pierwsze 2 tygodnie to hardcore czlowiek jest tak zmeczony, ze wypije 2 piwa i idzie spac. pracowalem od 17 do 1 lub 2 w nocy. w tym chłopaki jeszcze zostawali na inwenturze jakas godzine lub 2 i im za to nie placili. ja mialem samochod wiec sie wymykałem wczesniej, ale oni nie mieli takiej mozliwosci. po prostu robili to w czynie spolecznym. warunki mieszkaniowe byly dobre, ludzie z ktorymi mieszkałem tez byli ok, ale pewnie dlatego ze nie mieszkalismy przy kierowniku :D za miesiac pracy zarobilismy jakies 5000 zl. nie ejst zle ale chlopaczyna ktory pracowal trzeci miesiac dostal 500 euro :D ogolnie nikt nie potrafi powiedziec ile sie w tym personelu zarabia. facet, ktory pracowal 3 miesiace w 1 miesiacu dostal 4000zl w 2 miesiacu 3400 a w 3 jak juz wspomin alem 2000zł.nam wyplacili dobrze i tyle dobrego, ale tak naprawde nikt nie jest w stanie powiedziec ile sie tak naprawde zarabia ;] ogolnie nie bylo zle chociaz praca bardzo ciezka i jeszcze tak dziwnie wyplacja pieniadze, ze niczego nie mozna byc pewien. dlatego szybko opuscilem personela jezeli ktos zna niemiecki i chce popracowac tam miesiac, dwa dopoki nie znajdzie czegos innego, albo nigdy nie byl za granica, nie zna jezyka to praca moze byc, ale jesli ktos ma inne opcje to nie warto. szkoda kregoslupa.

gal

Ja też zastanawiam się nad wyjazdem do pracy Dettingen, czy 3500 zł to już na czysto po odliczeniu kosztów o jakich pisałeś - mieszkaniu , koszt mediów, jak z językiem - czy jest tak jak mówią ze wystarczy opanować te kilkadziesiąt słówek do talkmana, i czy to wystarcza do poruszania się na magazynach ?

powyższa wypowiedz: wszystko tak jest w Dettingen jak jest opisane powyżej. Praca na AKORD ile zrobisz coli tyle zarobisz. mieszkanie ok 300-550 zł miesięcznie zależy gdzie trafisz /na osobę. Media ok 100-200 zł. Zarobki na początku 3500 zł. Potem może być więcej. Najwięcej można wyciagnąc 5000-7000 zł na rękę ale jak już tam przepracujesz po roku, ale to bardzo bardzo nieliczni może 2-3 osoby tak zarabiają na magazynie. Praca bardzo ciężka i musisz być bardzo dobry i szybki żeby tyle wyciągną, to nie na dłuższą metę. Dużo osób wytrzymuje 3 miesiące albo pół roku, tylko bardzo nieliczni są dłużej. samemu trzeba sobie odpowiedzieć czy ci tak pasuje, twoja wola. zdziwiony jestem skąd tak dużo informacji jest o Dettingen , bo żadne biuro nie udzieli takich szczegółowych informacji jak zatrudniają.

DewREW

dostałem taka oto wiadomosc: "Witam. Praca polega na kompletowaniu towaru (komisjonowanie) lub sztaplowaniu (wysoki skład, wózek boczny). Na dzień dzisiejszy mam do zaoferowania magazyn Netto w miejscowości Dettingen. Praca odbywa się w dużych centrach logistycznych na artykułach spożywczych. Praca komisjonera polega na kompletowaniu towaru za pomocą urządzenia typu talkman i zestawu słuchawkowego podłączonego do talkmana. Poprzez to urządzeni słyszymy na słuchawkach lokalizacje do której mamy się udać (jest ona podawana w języku niemieckim) podany jest numer alejki oraz regału w tej alejce (gang numer ... oraz platz numer ...) Musimy pojechać pod wskazaną lokalizację i się zameldować (czyli sczytać w języku niemieckim numer naklejony pod numerem regału) wtedy usłyszymy ilość koli do pobrania (kola=kartonik, opakowanie, zgrzewka, skrzynka, worek, to co znajduje się w regale) i zatwierdzamy pobrany towar podając jego ilość w języku niemieckim i zatwierdzając słowem okej (np: sieben okej) następnie słyszymy kolejną lokalizację pod którą mamy się udać itd. Praca jest w systemie akordowym czyli są normy/ilość koli(opakowania) na godzinę w przypadku komisjonowania oraz operacje góra dół w przypadku sztaplowania (wózek boczny). Za wyrobioną normę jest wypłacane odpowiednio 7,89 E brutto, 9,00 E brutto, 10 E brutto. Stawka jest uzależniona od firmy magazynu na jakim pracujemy. Kwatery zapewniamy, pierwszy miesiąc jest gratis, każdy kolejny jest potrącane z wynagrodzenia do 200 E w zależności od zużyć mediów. Istnieje możliwość wynajęcia kwatery na własną rękę, wtedy jest stosowany dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 E na zakwaterowanie. Na magazynie jest trzy dniowe szkolenie, za które jest wypłacane 120 E dodatkowo do wynagrodzenia. Umowa o pracę jest zawierana na okres próbny na 2 miesiące, a po okresie próbnym jest przedłużana na dwa lata. Przejazd z kraju do Niemiec jest we własnym zakresie tak jak i wyżywienie, jest możliwość przejazdu własnym samochodem i wykorzystywanie go do celów służbowych, czyli z miejsca zakwaterowania do magazynu i z powrotem dojeżdżamy wożąc ze sobą pracowników, wtedy dostajemy do wynagrodzenia dodatek eksploatacyjny na auto w wysokości 60 E miesięcznie oraz od pracowników których wozimy jeden euro dziennie za przejazd w dwie strony. Dojazd do Niemiec jest na własny koszt. Przerwy urlopowe po ustaleniu z brygadzistą na miejscu. W Miejscowości Dettingen jest dużo towarów ze względu na magazyny Netto. Pokoje trzy osobowe. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie muszą przedstawić dokumenty takie jak: -zaświadczenie z zakładu pracy o zatrudnieniu (lub z PUP o zarejestrowaniu) w celu potwierdzenia odprowadzania składek do ZUS lub jakiś inny dokument to potwierdzający np druk ZCNA z zakładu pracy któregoś z rodziców, -uprawnienia na wózek widłowy, -badania psychologiczne, -numer konta bankowego, -numer NIP, -dowód osobisty, -świadectwa pracy, -świadectwa szkolne -40 zł na badania lekarskie, za które zwracamy na konto. " ktoś moze zweryfikowac ile w tym prawdy i czy mam się na to porywac? generalnie jestem bezrobotny wiec czy mam cos do stracenia? tylko czy warto?

rafik_rav

1500 sie wyciągnie czy nie bardzo?

wladek

Czy kto moze wie jakie sa warunki pracy w Czechach?miejscowosc Olomuniec

ja jestem w Ponholtz i nie narzekam a tym cieniasom co im sie nie chce robic to niech robia za 1300 w Polsce i nazekaja mamie w domu jak ktos chce robic to i zarobi nie ma nic za darmo.Pozdro

Marcin

Witam ja mam jechać do ponholz był lub jest tam ktoś teraz? chodzi mi jakie tam są warunki zatrudnienia jak wygląda robota

Hanys

te maja do mnie dzwonic w sprawie wyjazdu jeszcze nie wiem gdzie napewno do Niemiec.I to co tutaj czytam nie wiem czy mam ryzykowac i jechac czy zostac w kraju i poszukac sobie tutaj czegos.Jezeli chodzi o kompletowanie towaru mialem z tym stycznosc ale krotko tylko 1 tydzien pracowalem.I pytanie do ludzi ktorzy tez pojechali bez doswiadczenia czy sie oplaca,jak wyglada zakwaterowanie,czy ludzie sa wporzadkui i ile naprawde da sie zarobic??.Mm jechac z Personnel z Sosnowca.

Jaro

zarobisz tyle co w polsce na budowie za pomocnika jak pisał kolega pracujac 5 dni w tygodniu po 8-10h wiec sie nie ma co wybierac a stawki powinienes znac polskie YO

hmm

....aha jeszcze jedno mam jezdzic na wozku widlowym,ktos sie z tym spotkal jak jest w strasburgu,ktos moze byl?bo z tego co czytam to w innych miejscach padaczka,ja najwiecej pracowalem w rzeszowie 220 godz miesiecznie i jakies 2 klocki za to mialem ale 280 bodajze jak ktos tam pisal to chyba troche przegieńcie,moze jakies info ktos ma to porosze GG991997

hmm...

dzisiaj bylem na rozmowie w rzeszowie z tego co czytam to mi laska piekne kity zenila szal pal porywacze cial 6 tysi pln mowila ze nawet wyciagaja na czysto a nawet 8 wyczówałem lekki kit ale wiedzialem że wieczorem znajde jakies forum i prosze jest,praca w strasburku na lidlu chyba,pewnie sie skusze zeby zprawdzic ale co dalej to sie zobaczy :] Pozdrawiam

sampleboxxx

ja tez mam propozycje i sie zastanawiam jak z kasą

olaf

ja teraz mam propozycje wyjazdu własnie do kauflandu ile tam mozna wyciagnac a trenuje podnoszenie ciezarów z 10lat tak ze dam rade?? bo to ze bedzie ciezko to ok aby pieniadze byly :)

gabi

W tym Kerpen jest tak żle czy dobrze bo nie rozumię.

sławek 77

przyjedz do netto kerpen to zobaczysz jak jest w personelu

marko

tonaż, to znaczy ile kilo trzeba ręcznie przerzucić dziennie ?????

Nazyr

Kolego mógłbyś rozwinąć co masz na myśli pisząc tonaż +-

xxxxx

witam czy ktos wybiera sie 26 kwietnia do miejscowosci worth am rhein

jareek1212121121
@xxxxx 18.04.2012 18:26
witam czy ktos wybiera sie 26 kwietnia do miejscowosci worth am rhein

ja sie wybieram

Aaa

Ja z kolei do tego o ksywie "koleś", to co piszesz to w zasadzie prawda, bo się o tym w ostatnich tygodniach boleśnie przekonałem, tylko za pośrednictwem innej firmy. Ja już ubiegałem się w tym roku o pracę u niemieckich pracodawców bezpośrednio ale żaden nie daje mieszkania!!!bo ich to nie interesuje po prostu - nie ich brosza i tyle. Masz namiary na takich którzy pomagają z chatą? Pzdrw.

Nazyr

Loko zapomniałem dodać, że pracuje się 6 dni w tygodniu. Tylko soboty wolne.

loko

Prawda jest taka, że gdyby w Polsce była praca za w miarę godne pieniądze powiedzmy 2,5 tys.zł za 168 godzin miesięcznie to większość polaków by natomiast wróciła, a tak godzą się ludzie na harówę i życie na dwie kuchnie i zostają grosze.

lerr

Nie jest moim celem narzekanie na firmę.To co napisałem jest prawdą mi po prostu to nie odpowiada, żadne pieniądze mnie nie przekonają.Życie mam jedno, a praca po 12-13 godzin nie dla mnie.W Polsce też znam takich co tyle pracują tylko w wieku 40 lat wyglądają na 60.

kuba

pytanie czy sama firma pisze o sobie takie pochlebne slowa czy tylko wina jest kierownictwa danych oddzialow??

master

Panie \"Leer\" gdzie ty robiles ze tyle godzin miesiecznie bo napewno nie netto ktory to magazyn ? bo robiac w netto przy tylu godzinach jak ty piszesz 260 to 2tys brutto wyplata spokojnie u kazdego i albo tam sami daremnie ludzie robia albo taki wyzysk na tym magazynie jest wiec napisz ktory to magazyn. Ktoś robi w bielefild? potrzebuje wiedziec ile tam średnio godzin na miesiąc? jakie mieszkania? czy cos nie tak z tym magazynem ?

bez nicka

kakuty ja jade po swietach do ponholz

kakuty

Czy był ktoś w Dettingen?? Jakie tam są normy i atmosfera jaka tam panuje?? czy to prawda co piszą wcześniej że takie grosze za kolę?A na ile mialeś tam umowe podpisaną??

bez nicka

ja w sumie mam podpisana juz umowe a startuje do niemiec po swietach a w ogole jakie sa tam warunki mieszkalne ?? czy to nie jest czasami jak na celi 6 typa w pokoju?

www

www - 2012-03-26 10:56:51 leer - 2012-03-26 10:07:17 Właśnie wróciłem po paru tygodniach pracy na magazynie netto w Niemczech nigdy tego błędu więcej nie zrobię.Codzienna praca po 13 godzin spowodowała u mnie skrajne wyczerpanie organizmu.Pieniądze tak naprawdę 0.03 centa za kolę.Najlepsi robią po 50000 tys miesiącznie natomiast początkujacy po 20000-25000 tys. miesięcznie minus 200 euro spanie.0.03 centa za kolę?: 50000 tys/mies czego?kól?:)) co masz na myśli?może tak 50 000 tys? chyba 50 000 x 0.03 =1500 czego koli?:)) 25000 x 0.03 =750 ?

www

leer

boby

Ja jadę we wtorek i podpisuje umowe a jak wam sie nie podoba to w polsce na budowę za pomocnika i 2000zł w kieszeni i zyjesz tu jak pan nigdzie nic teraz za darmo nie dostaniesz robi trzeba a kazdy tam gdzie mu pasuje!!

z tego co wiem to jest 200 kolli chodzi mi o magazyn ponholz

bez nicka

to z tego co ja zrozumialem po twoim poscie to jest sciema w tym magazynie w ponholz?? to ile ogolnie tam mozna zarobic jak wyrabiasz norme ???

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.