Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

kozak

Gliwice, ul. Zwycięstwa 52A lub mailem: gliwice@personnel-international.pl

krzymi

Hey, moglby mi ktoś z Was napisać gdzie mogę zlozyc papiery na śląsku?.

Jaszko

A czy możesz Jazgot powiedzieć dlaczego "wasze drogi się rozeszły" ? A może inaczej. Czy posiadasz informację na temat tej agencji o charakterze nazwijmy to "krytycznym"? Jeśli możesz napisz.

Jaszko

Hejka. Czy ktoś wie może - biuro organizuje w najbliższym czasie dalsze szkolenia wdrożeniowe ? I czy robota w Niemczech po tym szkoleniu jest pewna? Proszę o informację ?

jazgot
@Jaszko

O firmie czytałem sporo już jakiś czas temu. Widziałem , że prezentują się naprawdę fajnie, także sam nawet zamierzałem aplikować, jednak nasze drogi się rozeszły

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

siemka

dokładnie wszystko opisałeś , jak się nie zna języka to trzeba się godzić na pewne niedogodności , ale niestety niektórzy rodacy nie rozumieją tego .

Sławomir

przeważnie każdy pisze coś o pracy dla tej agencji ale nie podaje żadnych konkretów , byłem na rozmowie i po 15 grudnia mam wyjechać , stawki obiecują dobre a umowę na niemieckich warunkach mam podpisać przed wyjazdem więc się zobaczy co i jak , praca na magazynach to nie urlop i wielu ludziom nie odpowiada że trzeba praktycznie całą dniówkę pracować , a plecy bolą wszędzie tak samo czy w PL czy w DE :)

@Sławomir

Please Sławek, jeśli podpiszesz umowę daj znać czy nie ma ściemy. I jak możesz to napisz później jak jest w robocie. I zgodzę się z Tobą iż praca na magazynach (szczególnie w Niemczech) to nie urlop. Praca jest ciężka i trzeba ją wykonywać w szybkim tempie. Wiem to, ponieważ sam kilkakrotnie pracowałem w Niemczech. Ważne tylko aby na kasie nie "kroili". Gdy to będzie ok wszystko inne da się ogarnąć.

Pawel

Był ktoś ostatnio na szkoleniu i już pracuje? Jak tam jest? A szczególnie ci co tak źle piszą niech przedstawią dokładniej jakie są problemy? Piszcie please help me ! Moje namiary- pawel.csr@interia.pl DAJCIE ZNAĆ JAK JEST.

taktojest

go.wno zarobicie . wrocicie z dlugami. Zarobi tylko personnel.

@taktojest

A może tak konkrety napiszesz ? Konkretnie podaj przykłady szwindli tej agencji jeśli takowe występują.

adi

pracowałem w tej agencji, w innych też, ale jak pracowałem przez Personnel to z kasą wychodziłem najlepiej, dałem radę i rodzinie coś przesłać, utrzymać się w Niemczech i coś odłożyć. tak jak już wiele osób to powiedziało, i ja powtórzę, jak ktoś chce pracować to będzie mu się wszystko zgadzało ze wszystkim

szczepan

Moim zdaniem nie to jest najgorsze ze jakas niemiecka agencja do ktorej wysyla Silverhand oszukuje bo takie pomylki moga sie zdarzyc . Najgorsze jest to ze mimo widzy ze dana niemiecka agencja jest nierzetelna w dalszym ciagu rekrutuja dla nich ludzi.

@szczepan

O czym ty piszesz Szczepan? Nie pomyliłeś forum ? O jakiej agencji ty piszesz ? Tu jest wątek agencji Personnel International. Masz jakieś informacje na ten temat to pisz, ale konkrety jeśli coś nie tak.

Michael

No nie wierze !!! Pracowałem 2 lata dla tej agencji (od roku na szczęście już nie :)) i coś tam wspominali że planują w polsce wynająć magazyn i robić szkolenia dla przyszłych pracowników. Powiem szczerze to jakaś dobra parodia :D hahaha. Co oni chcą wasz uczyć ? liczebników ?- tego można się samemu w domu , obsługi talkmana ? wózka ? no bez jaj. Wcześniej nowy pracowniki miał 3 dni szkolenia już w nowej pracy przy czym drugiego dnia mógł robić samemu - to nie jest wcale takie skomplikowane ludzie. Jakby ktoś chciał się coś dowiedzieć to pytać chętnie odpowiem :)

@Michael

Please Michael daj konkretne info: Ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu jest roboty (czy jest ona codziennie tzn minimum 5 dni na tydzień)? Ile (w przybliżeniu) wyciągniesz przez ten miesiąc? Czy prawdą jest co piszą niektórzy iż "kroją" na wypłatach? Jak wygląda sprawa zakwaterowania (mieszkania ok o przyzwoitym standardzie)? I czy trzeba przyjechać własnym autem aby móc dotrzeć do pracy, czy firma organizuje transport. Jak koordynatorzy i brygadziści traktują pracowników z Polski? I ogólnie napisz obiektywną prawdę - czy warto podjąć pracę dla tej agencji?. Ogólnie czy da się zarobić aby godnie żyć? Please daj info na ten temat.

@Michael

Piszesz Michael jaka to fatalna agencja? Może i masz rację, ja tego nie wiem. Ale skoro było tam Tobie tak źle to dlaczego przesiedziałeś tam aż 2 lata? Dlaczego wcześniej nie rzuciłeś tej roboty w cholerę? NAPISZ KONKRETNIE CO TAM JEST ZŁEGO ! I proszę też pozostałych źle piszących o P.I. PODAWAJCIE KONKRETY ! Nie mówię iż nie macie racji,ale proszę o jak najwięcej informacji o tych mankamentach.

@???

Witam Czy ja napisałem że fatalna? Nie. Chodziło tu o te szkolenia w Polsce. Jakieś 3 lata temu było ok, pracowało się na polskich umowach (podatek płacony w Niemczech, a składki zdrowotne w Polsce), więc na wypłaty nie można było narzekać. Zostałem 2 lata , bo na tyle była umowa, a w razie gdybym wypowiedział umowę to nie dostałbym ewentualnego zasiłku na bezrobociu. Ale udało się znaleźć prace i dlatego nie żałuję tych 2 lat. Co jest złego w tej agencji? Jak chyba w każdej - mała kasa, niedbałość o mieszkania (nie wszystkie,ale część), czasami niekompetentni kierownicy, spóźniające się wypłaty. Pozdrawiam

@Michael

Piszesz Michael że z godzinami różnie? Tzn chodzi o to czy masz zagwarantowane te minimum 5 dni w tygodniu po 8 godzin czy może jest mniej? No i jeszcze ile musisz przepracować aby zyskać kilka dni urlopu (wyjazd do Polski)?

@Michael

I napisz jeszcze Michael gdzie pracowałeś (które miasto/miejscowość w Niemczech) ?

****

Teraz ( okres świąteczny ) to i są godziny ale co będzie w styczniu i lutym to szkoda gadać :)))

@****

Możesz konkretniej napisać o co chodzi??? Nie będzie godzin ? To niby co będzie? Nie będzie roboty, a ludzie będą siedzieć w domach? Ile wówczas będzie pracy dni w tygodniu? Napisz konkrety.

Warrior

Mam rozumieć Tom iz z czystym sumieniem polecasz robotę w P.I ??? Byłeś na szkoleniu i robisz teraz in Deutschland? I wszystko jest ok? Da się normalnie robić i dobrze zarobić ? Dodam że interesuje mnie oferta szkolenia i pracy a nie wypoczynku i zabawy. Pracowałem już kilka razy u naszych zachodnich sąsiadów i naprawdę wiedz iż każdy kto tam jedzie licząc na luz i zabawę ten brutalnie się rozczaruje tym co tam zastanie. Trzeba zaiwaniać ciężko i w szybkim tempie. Ja to doskonale znam z własnej autopsji. Chodzi tylko o to czy firma jest ok no i czy za ciężką robotę da się zarobić?

Tom
@Warrior

Tak, z czystym sumieniem polecam prace w PI. Byłem właśnie na szkoleniu o od razu po nim pojechałem do pracy w Niemczech i póki co wszystko jest dobrze, są godziny więc da się zarobić.

Witam. Jestem jednym z wielu który zastanawia się nad wyjazdem. Mógłbym z kimś o kontakt prosić, ktoś kto już pracuje ? vwpawel@interia.pl

Tom
@Paweł

Nie ma co się zastanawiać, jak masz szansę aby mieć więcej kasy to jedź, o ile nie jesteś z tych co jadą aby się pobawić, a właśnie z tych co chcą pracować, to na bank będziesz zadowolony. Mógłbym ci napisać bardzo długiego maila, ale wszystko by wchodziło do tego ze jeśli trafiła ci się okazja to trzeba ją wykorzystać bo drugiej może juz nie być. Wiadomo ze nie wiadomo jakich kokosów nie będzie bo życie w Polsce podrożalo i mamy coraz więcej potrzeb ale tam i tak lepiej zarobisz niż w kraju

Warrior

Od jakiegoś czasu interesuję się ofertą szkolenia i pracy poprzez agencję P.I. Staram się zebrać jak najwięcej kompetentnych informacji i dochodzę do wniosku iż chyba nie jest to aż tak straszna firma? Wydaje się iż warunki jakie proponują są co najmniej znośne? Nie wiem czy mam rację, niech pracownicy byli i obecni sami to ocenią. Oferta pracy i szkolenia naprawdę kapitalna, tylko niestety wizja owej kary finansowej za zerwanie umowy niektórych odstrasza. I PRAGNĘ PODKREŚLIĆ IŻ NIE JESTEM (PRZYNAJMNIEJ JESZCZE NIE) PRACOWNIKIEM PERSONNEL INTERNATIONAL I MOJE WPISY NIE SĄ SPONSOROWANE ! Ja tylko poszukuje kompetentnych informacji aby sobie wyrobić obiektywną prawdę o tej agencji. Z góry wielkie dzięki wszystkim, którzy zamieszczają opinię. Pozdrowionka.

maciek

mi te agencje polecił znajomy, który już pracuje w Niemczech, no i tak z ludzkiej ciekawości chciałam posprawdzac jakie inni mają doświadczenia, i z tego co czytam to az nie wierze. Znajomy pracuje juz dłuższy czas no i chyba jakby mu było źle to by mi nic takiego nie polecał, a z tego co widze to jest mu dobrze, jak zjeżdża do Polski to widac ze coraz wiecej kasy ma i tylko cos wymienia w domu na nowsze. mam wrazenie ze ludzie którzy to pisza to sa albo zazdrośni, albo im sie nie chciało pracowac w magazynie. bo znajomy mówił ze trzeba pracowac czasem cieżko, ale potem jak dostaje wyłate to widzi ze warto było.

Warrior

A napisz Predator8 w jakiej miejscowości jesteś? I ile dni w tygodniu jest "Arbeit"? Jak się układają relację między polskimi pracownikami a przełożonymi z magazynu i koordynatorem ? Na ile dostałeś umowę (rok czy dwa lata)? Pomagają w otwarciu konta? A czy wiesz może kiedy można dostać pierwszy urlop? A jeśli chodzi o umowę to czy odprowadzają składkę zdrowotną? A na szkoleniu oprócz wózków i nauki liczebników uczą czegoś jeszcze? I napisz po krótce jak wygląda egzamin. Czy jest on prócz wózków także z języka czy komend niemieckich? Daj info na te tematy. Pozdrowienia.

xyz

Wielka prośba o informację na temat szkolenia i pracy w Deutschlandzie. Podzielcie się informacjami bowiem oferta biura wydaje się niezła tylko ta kara pięciu patoli odstrasza. Bedę wdzięczny za info. Moje namiary to: xyz1979@onet.pl. Z góry dzięki.

predator8

Bylem na szkoleniu, chyba drugim, ktory organizował Personel i powiem wam że na poczatku bylo srednio, bo i liczebnikow sie musialem nauczyc no i wogóle pierwszy raz na wozkach jezdzilem. ale te 5 dni sie okazalo tak akurat, ze wyjechalem do pracy i sobie radze. podobno beda nawet ze mnie 'ludzie' jak to kierownik powiedzial, wiec ja tam jestem zadowolony narazie. troche sie balem tej umowy czy kary ale wyjasniono mi ze musialbym wyleciec z roboty przez wlasna glupote lub porzucic prace, a przeciesz tego nie zamierzam. mieszkania sa okey, jak bylem w holandii to akurat mam porownanie, ze tam to byla masakra. no i pracowac mozna duzo jak sie chce, bo ja to roznie - dniowka to po dziewieć godzin raczej, ale czesto mam mozliwosc i po 11 godzin robić. także ja polecam. jakby ktos miał pytania to niech pisze.

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.