Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

muaaa

to zalezy od tego gdzie i na jaki dział

maurycy

A powiedz ile tam można wytrzymać miesięcy jeżeli ktoś jest bardzo dobry i czy ta praca jest ciężka

maurycy

Wiecie może gdzie się podpisuje umowę niemiecką, w Polsce czy w Niemczech ????????????????????????????????????????????????????????????????????

ON

Co do Zarobków ile zrobisz tyle zarobisz To wszystko zależy na kierownictwo oni cię rozliczają teżpozdro

bolek

Czy ktos wie jakie pieniadze mozna zarobic na czysto w Niemczech???

speedy

Ale myślę że praca przez personel international jest wyśmienitym zaczepieniem dla pracowników którzy chcą podjąć pierwszą pracę w niemczech pozdrawiam spider

bolek

Witam.Czy ktoś mógłby mi doradzić na jaki magazyn najlepiej wyjechać do Niemiec czy to się jeszcze opłaca?

Negatywo

Czy ktoś ostatnio próbował dzwonić do biura w Gliwicach nr.32 441 91 00 ? Niestety nie mogę się tam dodzwonić, wybieram po zapowiedzi odpowiednią cyfrę i nic, cały czas tylko słyszę zapowiedź. Druga sprawa do tych którzy pracowali w 2012 w Niemczech; czy otrzymaliście już pity za rok 2012 ?

maniek

WITAM.MOŻNE KTO COŚ WIE NA TEMAT NETTO DETINGEN ZAROBKI WARUNKI MIESZKANIOWE I HOTEL?POZDRAWIAM I CO ILE WIARA JEŹDZI DO DOMU??

SPEEDY

Witam czy wie ktoś na temat oddziału w ZIELONEJ GÓRZE proszę o opinię pozdrawiam i życzę wesołych świąt

stefan

ON - 2012-12-14 09:40:57 Aha a powiedz mi na niemieckiej umowie też jest norma czy godzinówka w pracy?witam,zastanawiam się nad wyjazdem przez tą firme, czy pracuje ktoś może w niemczech przy naprawie palet? jak wygląda praca,ile godzin i jaka płaca za godzine netto, czy zakwaterowanie jest odpłatne? acha, co ile można zjechać do Polski, pozdro

ON

Aha a powiedz mi na niemieckiej umowie też jest norma czy godzinówka w pracy?

tomek

Witam, pracuje na Niemieckiej umowie . są tego plusy i minusy . W umowie jest ,że do 20-go każdego miesiąca wynagrodzenie i tak jest. Czytajcie umowy .

ON

Wejdz se na drugą stronę na forum.To zobaczysz opinie o Lubbenau na nick obecny pracownik

Szelon

siemka a nie wiesz jak jest na magazynie w lubbenau kaufland umowa polska z personela >??

Borys

Witam zamierzam wyjechać do Niemiec tylko nie wiem na który magazyn najlepiej jechać że by w miarę dobrze zarobić i warunki mieszkalne były przyzwoite

Szelon

Szelon - 2012-11-28 22:15:25 witam tez mam pytanie co do tego lubbenau mam tam jechac 10-go do pracy mzoe ktos cos bardziej nawinac temat czy jest sęs czy to tylko strata czasu i pieniedzy czekam pilnie na odp w razie czego podaje gg zalezy mi na opini kogos kto tam pracuje badz pracował ? WYBIERA SIE KTOS DO LUBBENAU ?? MIEDZY 5 A 10 ?? GRUDNIA .. 6645322

ON

Nigdy nie ma dobrej agencji to zależy jak trafisz musisz pojechać popracować sam ocenić .Jak już robić to nie przez agencję wtedy trafisz dobrze ale język to podstawa i nie jest łatwo i pracę w Niemczech.

daniel

moze ktos nie dlugo sie wybiera do pracy do niemiec z tego biura w rzeszowie ?? lub moze juz ktos byl?? prosze o kontakt gg28576130

dawid

byl ktos z biura w rzeszowie jak bylo ??oplaca sie czy nie ??

ON

No właśnie czy firma płaci podatki składki jak to sprawdzić?

ON

Aha no to może razem trafimy na jakiś magazyn

murzyn

jedzie ktos teraz do Niemiec?hmm

kamil

Też zamierzam od stycznia się zabrać najlepiej, jesli innej firmy nie znajde

gdzie pracowałeś?

ON

Ja Jak coś dopiero od stycznia oby

jedzie ktos teraz do Niemiec?piszcie

rafik_rav

czołem wszystkim,kto wybiera się do Burnach do lidla?

ON

To wyślij im cv i dzwoń tma ciągle potem i jakaś oferta na pewno będzie.Bedą widzieli ze ci zleży i sie przypominasz to powinno coś być.W takim personelu są większe szanse na znalezienie pracy niż jak bys wysłał cv w sowim mieście szukając pracy.

emil

rekrutuja obecnie na magazyny do Niemiec?

ON

Firma Perosnnel juz nie działa z magazynami Netto ponieważ przeszli na warunki niemieckie .Pozostały tylko Kaufland LIDL EDEKA.Pozdro

rafik_rav

czy biuro w czeladźi dalej rekrutuje?

mazdaspeed

no ja byłem w Wort am Rehin NETTO ludzie superrrrrr wpożądku mieszkanko może być

Axe

Jakie macie terminy wyjazdu. Pytam go ja mam 25 listopad i wydaje mi się że trochę późno

Marecki

Praca w Burbach w lidlu. Pracował tam ktoś???

marecki

Na razie wiem że praca w chłodni przy jogurtach czekam na maila ze szczegółowymi informacjami

Czy wiesz do jakiego magazynu jedziesz? tzn. w jakiej miejscowości. Napisz konkretne pytania to Ci odpowiem na podstawie swoich prawie 2 letnich doświadczeń.

Marecki

dodam że z biura w Rzeszowie

Marecki

Dzisiaj dzwonili do mnie z biura w sprawie wyjazdu, mam zrobić badania i pewnie w przyszłym tygodniu wyjazd, czytając opinie zgłupiałem co mam robić. Kto pracował lub pracuje za pośrednictwem tej firmy proszę o kontakt nr gg 10124151

kamil

ma zamiar ktoś wyjechać może w najblizszym czasie z tą firmą a może ktoś wrócił i może podzielić sie wrażeniami? chciał bym wyjechać od nowego roku gdzies za granice i szukam dobrej oferty , może ktoś mógł by coś polecic - był bym bardzo wdzięczny Ja Rzeszów jak coś..

ON

Początki zawsze są trudne.Ja też zaczynałem od mniejszej wypłaty potem większe ,inni z którymi pracowałem to potem już zarabili 5 tyś na 1 mc a nie 3 tyś.Bo robili większa normę.Ale masz wakacyjne płatne urlopy zwrot za podatek .Jeśli w PL Nie masz innej roboty to lepiej dalej robić lepszy rydz niż nic.Pozdro

ON

Hej wszystkim.Jeżeli chodzi o pracę w personelu to do łatwych ona nie należy ale coś za coś trzeba się poświęcić żeby zarobić.Dobra kondycja fizyczna siła silna motywacja w pracy .Pracowałem z ludźmi w Niemczech na magazynie którzy też zarabiali koło tysiąca euro na początku potem z każdym miesiącem co raz lepiej.W personelu może mają cie za murzyna ale (usunięte przez administratora) tam przynjamniej 3 4 razy więcej zarobisz więc róznica jest.Tam coś odłożysz a w PL nic!Do tego masz Wakacyjne ,płacone urlopy,Płacone chorobowe,zwrot podatku gdzie by tak w PL było!Wbijcie to sobie do pały żę nigdy nie zarobicie tyle co niemcy ,jeśli nie odtworzycie własnego interesu.Każdy zaczynał od Zera.Owszem może zarobicie 2 tyś euro na budowie w Niemczech ale więcej musicie się orobić i robota po 12 15 h nie pod dachem .Normy są wysokie na magazynach ale gdzie ich nie ma w Holandii w Anglii w PL magazynach też są bo nikt nie bedzie czekał cały dzień na was z towarem .Nie narzekajcie bo gorzej jeśli nie ma się roboty i nie wie człowiek co ze sobą zrobić.Lepsza taka robota niż nic.Bo za leżenie brzuchem do góry nikt wam nie zapłaci.A z czasem można znaleźć coś innego.Przynjamniej to kolejne nowe doświadczenie .90% ludzi na świecie wykonuje prace której nie lubi i zawsze będzie narzekać.Ale kasa za to jest nie ważne ile ale ważne ze ma się prace jest sie zdrowym i da sie coś przy niej odkładać.Moim zdaniem lepsza tkaa praca na magazynie niż na budowie w PL.Wyluzujcie bo nigdy nie będzie w życiu tak jak byście chcieli są plusy i minusy.Jeśli komuś się nie podoba to jego wola,wolicie bezrobocie wasza sprawa.Pozdro

zenek

Jak wygląda praca dla tej firmy w Niemczech. Rozumiem że pracuję się na akord. Czy oni płacą w złotówkach czy w euro? Interesuje mnie aby ktoś napisał ile da się wyjść "czy czysto" po odliczeniu jedzenia, traansportu oraz mieszkania. Oraz co się tam pickuje, mam na myśli jakie towary. Pozdrawiam.

ms

Kolego, byłem 17-miechów w Personelu.Pierwsza moja wypłata 3600 na rękę.Co miesiąc coraz lepiej.A później brałem 6000-6600.Tylko jest z wami jeden problem - jak już pojechałem ,to trzeba zap........ć , a nie się Opier......ć.A ja swoje lata już mam i niejeden młody szedł za mną a nie przede mną.

helmut85

witaj 3600 po odliczeniu mieszkania?

szybka

Co to znaczy? Kto tego busa myje, albo inaczej.... kto za to płaci. Nadal cisza odnoście Donnersdorf? Nikt tam nie był?

slazak

Zapomnialem dopisac o co tygodniowym myciu busa jesli ktos porusza sie transportem z Personnelu :)

slazak

Wlasnie wrocilem z Niemiec gdzie pracowalem w Möckmühl na dziale warzywa owoce. Za miesiac pracy dostalem wyplate 3600 gdzie wyjezdzajac do Niemiec spodziewalem sie przynajmniej zarobkow 5000+. Tyle pewnie bym zarobil gdyby uczciwie placili za wszystkie inwentaryzacje ktore jak sie dowiedzialem juz na miejscu sa za darmo. Warunki mieszkaniowe mialem fajne ale to tylko do pozaru domku w Baumerlenbach bo potem przeniesli mnie do Ohringen gdzie mieszkalismy z kierownikiem co sie potem okazalo nie bylo fajna sprawa. Norma 330 coli na godz jest dosc ciezka do wyrobienia i za taka praca 9 euro na godz to zdecydowanie za malo, w szczegolnosci ze kaufland za kazdego pracownika placi 25 euro za godz (to moze byc akurat plotka, ale duza osob ja powtarzalo). Jesli ktos potrzebuje pracy na gwalt bo ma dlugi itd to moze sie skusic bo zarobi wiecej jak w Polsce ale w moim przypadku wyjazd uwazam za nieudany. Konczac posta z tego co wiem kolo mojego magazynu na nowo Polacy wracaja na frisha gdzie ponoc idzie juz normalnie zarobic. Pozdrawiam

szybki

Kto pracował w Donnersdorfie? Poprosze o opinie. Ile można tam zarobić. O jakośc pracy nie pytam, bo wszędzie trzeba pracować.

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.