Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

halo

pracuje ktos na mazynie w edeka? jakie sa tam zarobki itp?

Obiektywny

pozatym jakie nadgodziny? jak robisz dziennie 5 max 6 godzin, no chyba ze swieta to do bólu

Rzeszów

Dzwonila do mnie dzisiaj Pani z biura w Rzeszowie i przedstawiala wszystko co i jak. Powiedziala zebym jej wyslal wszytkie skany NIP , nr konta itp i ze bedzie dzwonic jak dostaną zlecenie. Nrazie nei jest w stanie powiedziec do jakiej miejscowosci bo sama jeszcze nie wie, pytala czy bede gotowy na dniach do szybkiego podjecia pracy (za tydzien ,dwa) . DUżo wypytywala o moje poprzednie prace a byly one podobne tez na norme i ciezki towar( betonowy) i o jazde na wózku. Na wozkach bocznych nigdy nie jezdzilem za to na przednich czolowych Linde ("dżojstikowych" i z "wajhami") dosyc duzo. Zaś nawysokiego skladowania nie za wiele coch bardzosie nie roznily od tych poprzednich. TERAZ PYTANIE DO TYCH CO BYLI??? 1) Jakie tam są używane wózki poza bocznymi bo te chyba wszedzie, czy sa zwykle przednie i czy ciezko zrobic nimi norme jzeli oczywiscie wozkowi tez robia norme 2) Czy na rozmowie przed wyjazdem tez z wszystkimi Panie rozmawialy duzo o pracy pracy magazyniera i operatora wozka z przewagą na wózek a po dotarciu na miesce na te "KOLE" ? (z tego co zauwazylem nikt chyba poza 1 osobą nic tu nei wspomnial o pracy na wozku)

Krzychu

Siema! Czyli 800 euro zarobku po odliczeniu podatku, ubezpieczeń itd.? Więc da sie coś odłożyć?. A co jak np. ktoś nie wyrobi normy?.

feltf6`

Wiecie może jak jest przez PERSONEL GMBH KOLN W WORMS POZDRAWIAM I CZEKAM NA ODP .``

Hajduk

Agencja jak agencja, szału nie ma, robie pułtora roku i jedyne co to że czasem wypłata jest jeden dzień później.

speedy

NIECH SIĘ KTOŚ WYPOWIE NA TEMAT MAGAZYNU WORMS DZIAŁ MLEKA SERY JOGURTY "MOPRO" JAK TAM JEST pilne pozdrawiam i czekam na Odp !/???????????????

misiek

słoiki koło 10 kg jedna paczka czyli jeden produkt, a wody to masz po 6 butelek w paczce to wiesz jaki cieżar i to tez sie liczy jako jedna sztuka a masz tych sztuk z 200 w godzine zrobic, cipsy i słodycze sa lekkie a na chemi targasz cieżkie płyny i na konic lekknie papiery srajtaśmy :)

feltf6

A DZIAŁ SUCHY I DŻEMY KOJAŻYSZ PO ILE KG TAM WAŻĄ TOWARY

speed

A na dziale suchym ciężko jest czy jak ???????????????

BRONX983

Kojarzy ktoś KERPEN DZIAŁ SUCHY POZDRO CZEKAM NA ODP

speed

Czy ktoś wie na temat magazynu NETTO KERPEN UMOWA NIEMIECKA jakie zarobki pozdrawiam

raf23

Siema szukam osób które wyjechały do Niemiec z oddziału w rzeszowie chciałem sie dowiedziec o warunkach oraz wynagrodzeniu jesli ktoś juest proszę o kontakt. Moje gg: 45532797

ktoś wie?

Witam Mam pytanko czy ktoś pracuje w magazynie Netto w Kerpen,jaka kasa,i warunki mieszkaniowe,czy da się wyrobić normę? z góry dzięki za odpowiedź

nalepo

robie tu od niedawna w Niemczech źle nie jest ,wymagania jak to u nic zawsze mają wobec polaków, wiem bo pracowałem, kokosów nie ma, bo jest jasne że musisz sie namachać zrobić swoją normę żeby zarobić ale nie jest to złe, wole to niż 1500 w Polsce za tyle samo roboty

bronx8237

Niech ktoś się wypowie na temat tej agencji personel !!!!!!!!!!!

Malpa

Praca nie najgrosza, wiadomo monotonna ale co zrobić, za darmo nikt pieniedzy nie rozdaje! Może wie ktoś czy jest multisport w personnelu z gory dziekuje za odpowiedz

marek

Zadzwoń do Personnelu - powinieneś dostać zaświadczenie o dochodach za 2011 r. Podpowiedzą ci kto może ci pomóc w rozliczeniu się z podatku.Ja już mam to z głowy.

maurycy

Napiszcie jak jest na warzywach jaka jest norma i czy ciężka jest ta praca ma warzywach

maurycy`

A ty na jakim dziale pracujesz i w jakim magazynie pozdro

rudy

maurycy - 2013-03-05 12:29:17 Napiszcie jak jest na warzywach w kerpen jaka jest norma i czy ciężka jest ta praca ma warzywach w kerpen nie ma warzyw

rudy

Krzychu - 2013-02-28 18:52:08 Po wszystkich opłatach (mieszkanie,ubezpieczenie itd.) zostaje 650-800 euro do życia? czy jak ? w pierwszym miesiacu jak po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia dostaniesz 500 euro na konto to bedzie dobrze. pozniej 650-800 a stopniowo dojdziesz do 1000. pierwszy miesiac-dwa ida na straty bo wiele sie nie zarobi, pozniej idzie juz lepiej. nie ma zadnej stawki godzinowej tylko akord. tak przynajmnie bylo w kerpen.

yoyo

Czego sie można spodziewac na rozmowie oczywiscie??

yoyo

Siema ! Mam jutro rozmowe na magazyniera w niemczech w personnel international czego się tam można spodziewać ? ile można zarobić przez tą agencje? opłaca się ? trzeba znać niemiecki? na czym polega praca?

Szukam pracy.

CHcialbym rowniez wiedziec gdzie najlepiej sie dostac a czego unikac .

Szukam pracy.

Oo dzięki. No akurat nie mam zony ani dzieci wiec chyba sie skusze na za granice. tak jak mowisz nie mam zamiaru tam jechac na dluzej niz pol roku max do roku . zarobic odlozyc spalcic dlugi i zaczac tu normalnie funkcjonowac. Moze ktos jeszcze sie wypowie ;]?

Szukam pracy.

Witam Serdecznie . Poszukuje obecnie pracy , mam 22 lata i zadnych zobowiazan w PL. Chcialbym sie dowiedziec jakie sa warunki pracy, wynagrodzenie i czy w ogole oplaca sie wyjezdzac z tej firmy, czy warto skladac tam aplikacje. . Czytalem opinie firmy ETS gliwice no i rewelacji nie ma same negatywne opinie . tutaj czytajac widze ze jest pare pozytywnych tylko czy to nie jest fejk ustawiony przez firme . prosil bym o kontak pod numer gg 11424913 , badz tutaj jakis konkretny komentarz kompetentej osoby . z gory dziekuje i czekam z niecierpliwoscia .

zonk

witam,na jakim magazynie tak jest,ja odkad pracuje w tej firmie kase mam do 10 tak jak w umowie jest.............widocznie skoro wyplaty sa opoznione to wina kiero..... !!!!!

Wkurwiony pracownik

Dziwne żeby nie było w końcu pracujesz na nie

maurycy

Ze spokojem kolego ta firma zawsze się spóżnia ale zawsze wypłaty są !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krzychu

Praca w Möckmühl to warzywa i owoce?. Da sie wyrobić norme?. A no i powiedzcie mi w jakiej miejscowości sie mieszka w Ohringen? oraz czy niedziele są wolne?. Krzychu!

Krzychu

do ktoś: Pracujesz w Möckmühl. 135euro za mieszkanie. Jakie są jeszcze opłaty?. Oraz powiedz mi jak mam sie dostać do tej miejscowości?. No i powiedz czy da sie wyrobić w tym akordzie?.

BVB_Fan!

Witam Jak dostać na kaufland DORTMUND ? oraz czy da sie jakoś wynająć mieszkanie czy trzeba mieszkać z ekipą?.

jooojooo

A może ktoś sie Wypowie o pracy na magazynie kaufland W Dortmund???????

kabanos87906

WITAM MAM PYTANIE CZY TA FIRMA JEST WYPŁACALNA I ILE MOŻNA ZAROBIĆ Pozdro

Speedy

Co masz na myśli bo tak ogólnie napisałeś napisz w szczegółach co jest nie tak w pracy przez PERSONEL

michał1990

Wiecie może jaka jest norma na dziale WARZYWA OWOCE i czy jest ta praca do wytrzymania na warzywach pozdro

Krzychu

A jak wygląda sprawa opłat? Za co i ile sie płaci? oraz ile miesięcznie pobierają podatku z wypłaty i ile tak mniej więcej sie zarobi?

WUJO

CO DO JEZYKA TO NIE MUSISZ ZNAC NIEMIECKIEGO BY MOC PRACOWAC .MUSISZ LICZYC BIEGLE PLYNNIE DO 10-CIU A I TO POZNASZ NA MIEJSCU I PARE LATWYCH SLOWEK POTRZEBNYCH DO PRACY NA SLUCHAWKACH,NIE SA TRUDNE,NIE ZNAM TAKIEGO CO BY NIE OPANOWAL.NO CHYBA ZE STARTUJESZ NA WYZSZE STANOWISKO JAK KOMISJONIER TO JEZYK MUSISZ MIEC OPANOWANY.WIADOMO TEZ ZE OGOLNIE SIE JEZYK PRZYDAJE JAK ZNASZ TO SUPER DLA SAMEGO SIEBIE.POZDRO!

WUJO

ZEBY SIE ZATRUDNIC TO NAJLEPIEJ JECHAC BEZPOSREDNIO DO BIURA DO GLIWIC,TAM CI POWIEDZA CO I JAK JESLI CHODZI O UBEZPIECZENIA I RESZTE.BABKI W BIURZE SA OK DA SIE POGADAC,NIE ZBYWAJA.JA PRACUJE NA OBST GEMUSE CZASEM I NA KWIATACH,WIESZ TU JEST O TYLE DOBRZE ZE JAK NIE MA W JAKIS DZIEN ZA DUZO ROBOTY NA JEDNYM MAGAZYNIE TO KIEROWNICTWO MA NA TYLE OLEJU W GLOWIE ZE NIE SIEDZISZ W DOMU I NIE ZARABIASZ TYLKO CIE WYSYLAJA NA POBLISKI INNY MAGAZYN GDZIE ZARABIASZ.ALE TAKIE SYTUACJE NIE POWTARZAJA SIE NAGMINNIE.ROBOTY JEST POD DOSTATKIEM.IDZIE DOBRZE ZAROBIC.TYLKO JEST JEDNO TYLKO-CZESC LUDZI KTORA PRZYJEZDZA TO PO MAGAZYNIE I KASA TAK CZY SIAK WPADNIE.NIE.TRZEBA ROBIC.NIE MOWIE PRUC ZYLY ALE ZWYCZAJNIE ROBIC W NORMALNYM TEMPIE.NORMA JEST DO WYROBIENIA.I TAK WIEKSZOSC ROBI MIN 50% PONAD NORME WIEC NIE MA O CZYM GADAC WYMAGAJA DO ROBOTY ABSOLUTNEJ TRZEZWOSCI.TAKA ZASADA.BYNAJMNIEJ JEST PORZADEK.JA NIE NARZEKAM.CO DO URLOPOW I INNYCH RZECZY BEZ PROBLEMU IDZIE SIE DOGADAC.POWIEM TAK-JESTES FER DLA KIEROWNICTWA ONI SA OK DLA CIEBIE.I TYLE.POZDRO!

pati0030

witam wie moze ktos cos o magazynie który jest niedaleko miejscowosci LAGERLECHFELD? potrzebuje adres i i adres hotelu.Bardzo prosze o odpowiedz.

Krzychu

A powiedz mi żeby dostać sie tam do pracy to mam złożyć papiery w Gliwicach? bo na necie nie ma ofert. A no i jak z językiem? czy jest jakiś test czy jak? No i czy przed wyjazdem trzeba wyrobić jakieś ubezpieczenie? ile kosztuje i ile trwa wyrobienie?. Sorki za kłopot ;)

maurycy

Na jakim dziale pracujesz w mockmohl i w jakim magazynie jaka norma ile koli na godzine

WUJO

W MOECKMUHL PRACUJE JUZ KOLEJNY ROK I NIE JEST ZLE.ROBOTA JEST OK.KIEROWNICTWO TEZ JAK NAJBARDZIEJ POMAGAJA DUZO JAK SIE ICH POPROSI.POLECAM.POZDRO AHA-WARUNKI MIESZKANIOWE DOBRE

Krzychu

Witam, chce złożyć papiery do tej firmy do pracy w Niemczech. Chciałbym spytać czy mam normalnie iść do biura jeśli w necie nie ma żadnej oferty?? A no i jak jest w Mockmuhl koło Heilbroonu oraz w Geisenfeld?. Wiecie coś na ten temat. A i jak wyglądają te mieszkania?.

bolek

Tak dokładnie z halą fresh bo food to nie moja bajka.

muaaa

ale na jaki magazyn masz jechac i gdzie,w zaleznosci od magazynu norma jest do zrobienia,firma jest wyplacalna!!!!!

maurycy

No sery, jogurty jak tam jest mam jechać z personel z Zielonej Góry . I czy ta firma jesy wypłacalna

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.