Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

przyszły

witam, właśnie dostałem ofertę pracy na magazynie koło heilbronn.Chciałbym się dowiedzie czy ktoś był i jakie mają warunki i jaka kasa??

Krzysiek

Mam jechać z Personelem Gliwice do Langenau do pakowania, czy może mi ktoś udzielić info jak jest naprawdę i czy to nie jest kanał. Mam tam pakowac jakieś art. spożywcze. Proszę o informację

ciekawy

aha no chyba że to Kaufland,tam nie warto nawet jechać !!!bo się nie zarobi kokosów z tego co słyszałem.....

ciekawy

800 euro masakra,jakoś ja zarabiam 1200 co miesiąc na czysto,to ja nie rozumiem

PRZYSZŁY PRACOWNIK

WITAM MAM JECHAC Z TEJ FIRMY DO GOTHA NA PAKOWANIE SŁODYCZY CZY KTOŚ MOŻE MI NAPISAĆ JAKA JEST PRACA PO ILE GODZIN SIE PRACUJE I AKIE SĄ WARUNKI MIESZKANIOWE. I OCZYWIŚCIE ILE MOŻNA ZAROBIĆ.

leni88

dzieki pracownik!! jak morzesz to napisz mi cos wiecej na temat pracy w lubbenau ja dostalem oferte pracy na operatora wozka widłowego i w personelu mi powiedzieli ze siadam odrazu na wozek, a jak z zakwaterowaniem i jak kasa zawsze sie zgadza i na czas??? z gory dzieki

leni88

mam oferte pracy na stanowisko operatora wózka widłowego na magazynie w lubbenau. morze mi ktoś napisać coś wiecej na temat pracy w tym magazynie z gory dzieki!!!

jescze biały murzyn

Ja dostałem telefon do netto w Worms. Jakie tam są realia, zarobki, godziny pracy? Wypowie się któryś ze starych pracowników?

trololool

był lub jest ktos w crimmitschau i pracował w netto w guteborn prosze o opinie itp jak tam wszystko wygląda

franek

nexus7mlach@gmail.com

rzeszowiak

Pytam bo i ja mam zamiar jechać. Daj jakiś swój adres e-mail to pogadamy.

rzeszowiak

Franek wybierasz się do pracy w Niemczech przez agencje???

franek

jak wygląda praca na słuchawkach ? i czy naprawde jest tek zle jak niektórzy piszą ? i jka kasa jest faktycznie ?

Mateusz

Zastanawiam się czy w biurze tej firmy chociaż wiedza ja ta firma się właściwie nazywa bo sam spotkałem się z przynajmniej kilkoma nazwami: Personnel Logistyk Company, Personnel International teraz jakieś DLS. Co wałek to nowa nazwa :)

endriu

firma porażka po dwóch tygodniach zmienia miejsce pracy nawer nie ma okresu próbnego.Znam 6 osób których ta firma wykorzystała zjechali do polski bo nie było pracy ja miałem brygadziste który miał problemy z alkocholem Omijac tą firmę z daleka

KUBA!

Gdzie składać papiery do pracy tam jak nie ma w internecie żadnych ofert? Jest potem jakiś test? jak to wyglada?

Vlad

Czy ktoś mi może powiedzieć jakie inne agencje rektutuja do Kauflandu w Lubennau?

Buri

kauflang muckmuhl Mógłbyś do mnie zaklikać na e-maila: krzysztof.g1@poczta.onet.pl

kaufland muckmuhl

adam - 2013-06-26 14:53:48 Cześć. W Muckmuhl jest tylko personel czy jest tez jakas inna Firma ? PozdroZ tego co mi wiadomo to sa trzy polskie firmy personel, loco i jeszcze jakas tylko nie pamietam jak sie nazywa

adam

Cześć. W Muckmuhl jest tylko personel czy jest tez jakas inna Firma ? Pozdro

nowy

witaj..mam propozycje pracować u Was ..ile kosztuje mieszkanie no i ile netto w stosunku do brutto.dzięki

kauflang muckmuhl

Siema. Jestem pracownikiem kauflandu muckmuhl od roku w razie jakis pytan chetnie odpowiem. Pozdro

haha

albo rozmawiamy o niemieckich firmach, albo o personelu... personel jako ze zatrudnia polakow i jest forma polska to wymaga polskich papierow, logiczne to chyba w miare jest. a wymgaja dlatego, ze w przeciwnym razie moglby jechac do pracy najwiekszy wioskowy kretyn nieumiejacy sie podpisac. juz wystarczy, ze teraz 99% pracownikow to imbecyle.

pepe

Jesli polskie papiery na wozki sa nic nie warte w Niemczech to dlaczego ci z personnel International pisza w ogloszeniach ze jest to wymog konieczny? Dziwne to troche....pracowalem juz wczesniej w rozmych magazynach przy komisjonowaniu i zawsze na poczatku pracy bylo kilkugodzinne szkolenie na wozki BT do zbierania zamowien niskiego poziomu i to wszystko. Nie mam papierow na wozki widlowe i jakos nie bylo z tym problemu a w personnel International problem jest.

haha

a od kiedy to w Niemczech jezykiem urzedowym jest polski czy angielski? polskie papiery sa w Niemczech NIC NIE WARTE. oni doskonale wiedza ze w Polsce kurs na wozek widlowy TO FIKCJA. trzeba miec niesamowite szczescie by niemiecki pracodawca uznal polskie papiery. tutaj trzeba miec kurs ukonczony w TUV-ie. koszt ok 150 euro.

ja taki

Witam mam pytanie do pracujących w Niemczech czy do uprawnień na wózki widłowe potrzebuje jeszcze badan z UDT taka przypominająca dowód osobisty czy wystarczy sam papier o ukończeniu kursu w języku polskim i angielskim

Michał

Cześć masz już jakieś wiadomości co do pracy w Graben, dziś byłemna rozmowie, i chciałbym się również dowiedzieć co i jak. Pozdrawiam

kon

ja dostałem na reke 500 euro

xxx

napisz email

Buri

A na moje pytanie mógłby ktoś odpowiedzieć ? :)

netto

beniaminek - 2013-05-23 22:58:17 Bardzo proszę o kontakt jakąś kompetentną osobę, która mogłaby mi coś rzetelnego powiedzieć o tej firmie i pracy proponowanej przez nią. Ależ bardzo prosze Pytaj. Co chcesz wiedzieć ?

beniaminek

Moplikk112

Z jakiego biura sie dostales (miejscowosc) Dlugo czekales na wyjazd??

johny

ktoś się wybiera do Edeki, do Magdeburga w niedziele/poniedziałek? ktos tam pracował? jakie warunki, jakie wynagrodzenia, coś możecie powiedzieć konkretnego? dzieci internetu i inne osoby nie mające pojęcia o pracy i życiu, proszeni są o odsunięcie się od monitorów :D

Buri

Jak sie komoś nie podoba to po co tam pracujecie ? ? Mógłby mi ktoś odpowiedź na moje pytania ?

leon

Co mi powiecie na temat magazynu w Graben jadę tam w sobotę i chciałbym sie dowiedzieć jak tam jest na magazynie i odnosnie zakwaterowania tez cos

Buri

Ja jeszcze tam nie pracuje ale zamierzam tam podjąć prace. Pytam Was jakie rzeczy bierzecie ze sobą? (chodzi o garnki itd.) oraz ile mniej więcej bierzecie kasy żeby żyć tam pierwszy miesiąc ? ? ? Czy mógłby mi ktoś odpisać ? : ] A Ty jedziesz tam do pracy kolego powyżej ?

oosa11

Buri a gdzie jesteś i ile tam zarobiłes,mozesz cos powiedzieć??

oosa11

Witam chciałem sie dowiedzieć jak jest w Inglostadt na miekszaniach i w Gesisenfield na magazynie,jade w sobotę i chce wiedziec czy dwa miesiace idzie wytrzymać i cos zarobić.??

BVB_Fan!

a w okolicach OHRINGEN jest spożywczak czy . . . ? a no i wiecie jak dostać sie na Dortmund lub okolice?

Witam. Za dwa tygodnie jade do geisenfeld. Może ktoś wypowie sie jak tam jest tzn. warunki mieszkaniowe i ogolnie jaka tam robota jest. Za każdą info wielkie dzieki. a i ile sie tak srednio na reke wyciaga

michal

czy ktos ostatnio dodzwonjil sie do biura ? np do pani ksiegowej ?

KRZYCHU!

Witam 800euro na rękę tylko że opłaty za mieszkanie, media, ubezpieczenie są już odjęte czy dopiero potrącają to z tej kwoty 800 EURO ? Po ile godzin pracujecie? i jak to wygląda z urlopami?. jeśli ktoś może do mnie napisać na maila: krzysztof.g1@poczta.onet.pl

TheRealMan

no bo teraz srednio dostaje sie 800 euro na reke. wstyd sie przyznac w Polsce, ze bedac w niemczech zarabiasz 3200 zl

KRZYCHU!

800 euro jest na rękę już po odliczeniu mieszkania i innych opłat ? ? ?

gross

ile dostaliście teraz wypłaty??? ja 800 EURO na ręke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bbbbbbbbbbbbbbbbbb

dostał już ktoś wypłatę?????? z niemieckiej umowy??? ile Euro?

nieznana

Witam, chciałam zapytać czy jak w Niemczech pracuje się za pośrednictwem tej firmy i dojeżdża się 30 km do pracy, czy można ubiegać się od firmy tzw. Amortyzacyjnego ?

Szczepan

Witam chicalbym wyjechac przez Firme Personnel do pracy> jak wyglada sytuacja z praca ? duza ilosc godz sa wyplacalni ? jak z mieszkaniem ? umowy na jaki okres sie dostaje ?

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.