Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

carlos

hej, widziałem ze już kilka osób się pytało ale bez odzewu. Macie jakies informacje o pracy na magazynie w Heilbronn? z tego co zrozumiałem to magazyn z jakimiś czesci mechaniczne, srubki? cos takiego. Podobno to jakis nowy kontrakt dopiero od 3 miesiecy

wiwat

Praca jak praca.Co do mieszkań - piszecie prawdę( a potrącenie za kwaterę- horrendalne), co do kompetencji kierownictwa- też, jedynie co mnie niepokoi to,że każdy pisze , a nikt im tego w oczy nie powie.Jest "wazelina",bo chce się zarobić, jest"konfidencja",bo niech zwolni innego,nie mnie.Zapewne o warunkach pracy i mieszkania Peronnel nic nie wie, bo nikt ich nie zaprosił do swojej kwatery i nie pokazał za co płaci.

Tak Ryszardziku
@wiwat 31.10.2013 10:23

Jak nie wiedzą o warunkach mieszkan jak przeciez ten caly cwaniaczek brygadzista cie wprowadza do mieszkania co ty gadasz? oni doskonale wiedza co daja bo ludzie kradna rozne przedmioty za podzieke . Bardzo dobrze powinni rozwalac te mieszkania jak odchodza niech maja koszta jak najwieksze za to cwaniactwo i hamstwo . W oczy im nie jeden juz mowil ale bałwany tego nie zrozumieja , wkoncu padnie ten kołchoz bo coraz wiecej ludzi sie szanuje , Rumunek sam bedzie zapitalal bo kto wytrzyma 16 godzin i bez zaliczek ? heh do tego jeszcze jakies limity powymyslali co jest nie do przyjecia . Zresztą kto był to wie ze to padnie i to w ciagu kilku miesiecy i bardzo dobrze . Wystarczy ze coraz wiecej bedzie ludzi , ktorzy nie pozwola sobie na takie zachowanie no chyba ze chca sobie pozniej kupowac wozek inwalidzki to ich bedzie na to stac i zapewne na rechabilitacje bo akurat na to zarobią.

po

To fakt z wypłatami to juz przegięcie!!! Zaraz koniec nastepnego miesiaca a za poprzedni kasy zero!!!W końcu ludzie maja rodziny na utzymaniu! Harówka od rana do nocy, brak czasu na podstawowe codzienne czynności!nie ma wyjścia trzeba strajkować! a banialuki w stylu problemów z bankiem niech włożą sobie w (usunięte przez administratora) A może firma się rozpada i ciężko to przekazać???

Maximus

dokładnie , jak sie nie bedziecie buntowac tylko dawac prac po głowach zamiast robic strajki i nie pracowac miec ich w (usunięte przez administratora) to wami beda gardzic i traktowac jak scierki ! . Zreszta samo to ze pozwalacie im tak sie kopac po (usunięte przez administratora) za warunki mieszkania , godziny , chamstwo brygadzity i brak wyplat to juz oznaka ze nie umiecie sobie radzic z 3 osobami , a was jest 20 . Cuz wasza sprawa mnie juz to nie dotyczy naszczescie .

xxx

Kaufldand Donnersdorf. Wyplata powinna byc na koncie do 20 kazdego miesiaca. Tylko nieliczne osoby ktore posiadaja niemieckie konta otrzymaly wynagrodzenie. Pozostala czesc pracownikow nadal czeka na wyplaty. To juz 9 dzien zwloki. Kierownictwo tlumaczy sie problemami z wyslaniem przelewu. Paranoja...

NIK

Do bylego pracownika:Kolego o kim i o jakim magazynie tak milo piszesz??

były pracownik
@NIK 28.10.2013 20:57
Do bylego pracownika:Kolego o kim i o jakim magazynie tak milo piszesz??

o Lubbenau , magazynach kauflandu i mieszkaniach w vetschau jakie oferuja

vetto
@były pracownik 29.10.2013 08:39
o Lubbenau , magazynach kauflandu i mieszkaniach w vetschau jakie oferuja

oto chodzi by was trzymac byscie teraz po 16 godzin pracowali bo ida swieta ludzi malo a duzo pracy , a jak wam przeleja to sporo osob odejdzie i nie bedzie mial kto robic ! zastanowcie sie jak wami manipuipuluja przestancie pracowac dopuki nie wyplaca , zrobice strajk i dopuki nie wyplaca nie pracujcie !! . To takie proste ze chca was przytrzymac bo kto bedzie pracowal po 16 godzin zaniedlugo /?? oto chodzi , mogli nie zwalniac ludzi a jak sa tacy mocni w pyskach i chamscy to sami beda pracowac i zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni , a najbardziej bedzie wyl ten cham brygadzista , ktorego kazdy nienawidzi !!

były pracownik

Rodzinka SZEFÓW bez szacunku ,wy nawet do siebie nie macie szacunku bo słyszałem jak rozmawiacie nawet miedzy sobą sie kłucicie heh patologia , jesteście tak zepsuci że już sami boicie się o swoje 4 litery jak ktoś chce sobie poczytać umowę i powie wam słowo " inspekcja pracy " ( oo ? inspekcja pracy uuu widać nie każdy jest tak tępy że nie zna swoich praw prawda ? To juz trzeba go zwolnic bo taki " przyszet " i lepiej by bylo by " wyszet " bo jeszcze sie wyda i beda problemy ... ) do tego gotujecie się na każdym kroku , jak tylko ktoś nie chce szybko pasywnie podpisywać wam papierów lub godzin bez wczesniejszego ich sprawdzenia , tak ? spokojnie przyjdzie taki czas że ktoś was skontroluje a skontroluje jakie oferujcie warunki mieszkania , warunki pracy , już sie ktoś oto stara ;) :D :D :D . Kompletne olanie pracownika , do tego chamstwo , prymitywne nastawienie i brak organizacji w grafiku pracy , brak profesjonalnego przeszkolenia pracownika , brak jakiejkolwiek pomocy z załatwianiem spraw do mieszkania , brak dbałości o pracowników totalne dno , syf w mieszkaniach, od czasu do czasu jakieś robactwo , taka sama pustka i obrzydzenie jak u was pod płatami czołowymi :) a do tego brak znajomości podstawowych słów ehh . Panie (usunięte przez administratora) . Szefie - Brygadzisto z syndromem zajętego życia Panie " Każdy ponad każdym " , :)) następnym razem jak będziesz rozmawiał z osobą , której nie znasz, to nie traktuj go jak idiotę skoro sam siebie stawiasz w takim świetle , ja wiem doskonale że nie każdy ci to powie , bo są ludzie , którzy od razu wyczuwają twoją intelektualną biedę ale są bardziej inteligentni od ciebie i współczują ci , nie odzywając się lub mają poczucie szacunku , którego Tobie bardzo brakuje .W słowniku ludzi kulturalnych niema takich słów , które by mogły ocenić twoje zachowanie i nastawienie do ludzi miłych i uprzejmych – pewnie nawet nie wiesz co to znaczy bo cuż może z patologi wyrosnąć ? .Czytaj uważnie jak ktoś się nazywa bo nie każdy to akceptuje że mu zmienisz nazwisko lub imię podpisując papiery . Apropo mówi się " wyszedłem , przyszedłem " a nie " wyszłem , przyszłem " analfabeto . Każdy wie że jesteś znienawidzony przez 90 % ludzi ktorzy sa wporzadku , cuż nikt takiej osoby nie lubi i dobrze , bo coraz wiecej bedzie ludzi , ktorzy beda pisac opinie po roznych forach . Nawet juz ci niektorzy w nerwach mówią , co mysla o twojej osobie i coraz wiecej ludzi to mówi ci prosto w oczy bo sie szanują w przeciwienstwie do twojego chamstwa jakie cię wypełnia oraz brak cech człowieka , którymi powinien sie wykaząć chociażby dla renomy firmy na takim stanowisku . Czemu jak ktos zacisnie piesc to sie kulisz ze strachu jak pies do budy a taki w pyszczku jestes mocny ?

były

Witam , właśnie parę dni temu zakończyłem pracę w Lubbenau , Kaufland magazyny . Kilka dni przed wypowiedzeniem , podpisałem umowę z Personnel International GmbH - pewnie podobna agencja co rekrutujew Polsce ale tam to niby co innego ..;) . Dostałem wypowiedzenie po kilku dniach pracy , z tego co wiem nie sam ja jeden , gdyż ludzie przyjeżdżają i zwalniają ich po tygodniu mimo to że starają się , przychodzą normalnie do pracy a nawet po kilku dniach , a niektórych po miesiącach pracy , doświadczonych pracowników , którzy lubią pomagać. Do tego oprucz zwalniania pracowników przyjmują ciagle nowych , ktorzy sami sie zwalniaja bo również się szanują i nie boją się odezwać w samoobronie . [usunięte przez moderatora]. Zwalniają bez żadnych tłumaczeń bez wiadomej przyczyny ... [usunięte przez moderatora]wykorzystują ludzi do ciężkiej harówy , po 12 godzin dziennie , a do tego jakies kosmiczne normy 210 sztuk , pudeł ( opakowań ) na godzine i czesto ciezkich produktów jak słoje czy produkty suche ,normy ( abusrdalnej i nie osiagalnej przez 95% zdrowych ludzi , tym bardziej że ostatnio zaczeli w niedziele także pracować bo pracy coraz wiecej a ludzi coraz mniej a do tego zaczną po 16 godzin i nie dziwie sie że kazdy chodzi wnerwiony i coraz wiecej sie zwalnia gdyż , [usunięte przez moderatora]

Kamil

Dokładnie, są różni ludzie, przeniosłem się z magazynu płatnego za godziny do płatnego za akord, bo wole popracować do 5, 6 godzin i mieć resztę dnia wolnego i dużo zarobić, a nie siedzieć cały dzień u niemca na godzinówce, zależy jak kto woli i jakie kto ma predyspozycje. Po przepracowaniu 8 godzin jesteś zmęczony, i tracisz 2 godziny dnia, wasz wybór, spróbujcie na magazynie z normom, jak będzie am słabo szło i będziecie mieli operatywnego szefa to wam załatwi przeniesienie na magazyn z godzinówkom, i odwrotnie.

Łukasz

U mnie płacą za godziny jak wszędzie, a jak wyrobisz norme to premia. Ale trzeba uważać na magazyny gdzie się płaci za akord czyli tom norme, więc przychodzisz zestresoany,nie wiesz ile zarobisz, i musisz strasznie zapiepszać, ale na takim magazynie nie pracuje się więcej niż 2 lata, tylko dla wytrałych. Jak traficie na komisjonoanie na akord bez godzinówki to rozwalicie sobie stopy i nogi od biegania, kręgosupam siądzie i po miesiącu większości wrócicie do domu, bo to ciężki chleb. Na moim magazynie płatnym za godzine można przepracoać całe życie nie ma wyścigu szczurów i odłożysz comiesiąc 900 euro na rękę. Więc macie wybór albo magazym z płacą na akord gdzie będziecie tyrać rotacja będzie taka, że nie wytrzymacie więcej niż 2 lata, albo magazyn płatny za godziny, gdzie pracujecie swoim tępie, zarobicie i przerobicie całe życie jak ja. Niektórzy są tacy oporni że i tak po miesiącu wracają, chcą do mamy i nażekają, ale jak ktoś chce pracoać toda sobie radę. Tylko jak się robi na godziny to się robi 8-10 godzin dziennie, a na zarobkach na akord robi się 4-7 godzin dziennie, zależy jak kto woli, jesteś szybki i nie lubisz pracoać toal tam, a jeśli jesteś wolniejszy to starajcie się na godzinóke, a jak tam norme wyrobicie to oprucz godzinwóki premia.

Patryk
@Łukasz 25.10.2013 22:12

pracowalem kiedys w tej firmie dalbys rade dac mi namiary na ten magazyn gdzie pracujesz? (usunięte przez administratora)

DORIAN

Jak jest dokładnie tej Gocie, płacom za godziny,czy za wyrobienie normy? I co się tam komisjonuje, ile godzin dziennie, są zmiany?

pracownik z Gotha

Witam,jeśli ktoś kiedyś będzie pytał o prace z Personelu w Gotha to polecam,warunki mieszkalne są wporządku,wypłaty na czas...praca bardzo lekka jak dla mnie to nawet 10-letnie dziecko by mogło ją wykonywać.

Krzychuuu!

Cześć :) Jak dostać sie do pracy w Muckmuhl lub Ohringen?. Mógłbym ktoś napisać?. A no i jak np. czy jest możliwość żeby w sobote wyjechać np. do rodziny niedaleko i w niedziele wrócić?. krzysztof.g1@poczta.onet.pl

@Krzychuuu! 16.10.2013 23:34

zadzwon do biura powiedz ze chcesz na tym magazynie robic,popros o tel do kierownika,jak dostaniesz to z nim zalatwisz wszystkie formalnosci,umowisz sie na wyjazd,on ci powie jakie sa realia i wogole.prosciej chyba nie mozna.a tak z ciekawosci zapytam-czemu akurat tam sie chcesz zahaczyc?

XYZ

Widze, że kolega ma takie samo zdanie na temat Dortmundu jak ja. Ludzie nie jedźcie tam, bo stracicie tylko kasę i nerwy użerając się z kierownikiem, który na niczym się nie zna( usunięte przez administratora )

dd

ta firma to porażka jakaś pracowałem 2 mc-e.Chodzi mi głównie o zakwaterowanie (usunięte przez administratora) zwierzęta w stodołach mają lepiej,warunki mieszkalne uwieczniłem na foto.

dokładnie chodzi mi o dział owoce

?

mozna zarobic dobre pieniadze,to w sumie zalezy od oczekiwan,bo dla jednego 1200e na reke to jest dobra kasa a dla kogos innego to mało.oczywiscie idzie wyciagnac wiecej,chlopaki zarabiaja nawet po 1500 i wiecej na reke.ale trzeba sie narobic.poprostu fizyczna robota,jak masz dosc dobra kondycje nie powinienes miec problemu.roboty jest pod dostatkiem,nie ma zadnych postojow albo czegos w tym stylu.wiekszosc ludzi jest ok,jak wszedzie zdazaja sie i debile ,ale ... warunki mieszkaniowe nie sa zle,jest kilka chat,kilka mieszkan,na ogol sa zadbane jak na facetow ktorzy tam mieszkaja.nie ma ciasnoty ze po 6 w jednym pokoju. ja robie i nie narzekam.kasa jest co miesiac punktualnie.w polsce bym tego nie zarobil na pewno. aha,tak na marginesie -mockmuhl-to sa 2 rozne magazyny-jest o&g z kwiatkami wlacznie no i jest frisch.kazdy z nich to osobna bajka bo roznia sie i pod wzgledem roboty jak i tego ze prowadza to inni kierownicy.

?

Witam,mam pytanie do billy-bill-interesują mnie warunki pracy,płacy oraz mieszkaniowe.Z góry dziękuje za odpowiedz.

lolo

interesuje mnie kasa i warunki mieszkaniowe mockmuhl

billy-bill

a co chcesz wiedziec?robie tam aktualnie,chetnie sie wypowiem.

?

dlaczego nikt nie pisze o kaufland Mockmuhl.

?

opinie o libenau są bardzo ale to bardzo trafne ,czekam kiedy to padnie na ryj .szkoda tylko że nie będę tego widział.

jajko

Siemano Pracuje ktoś w heilbroon jako magazynier pakowacz ?? albo pracował i chce sie podzielic opinia jaka placa itp piszcie kazda opinia wasza jest bardzo wazna

gall anonim

wysokosc składki zależy od uzyskanego w poprzednim miesiacu brutto i od klasy podatkowej jaka została nam nadana z Finanzamtu.sa tacy ktorzy placa po 3e kazdego miesiaca a sa tacy ktorzy placa po 12e lub nawet wiecej danego miesiaca. Pytanie czy beda scigac?oczywiscie ze tak.i doscigna.i trzeba bedzie zaplacic sume nawet 10krotnie wyzsza jezeli sprawa przejdzie przez rece komornikow,szczegolnie ci niemieccy licza sobie jak za zboże.nie warto uciekac z tym i zwlekac.polecalbym udac sie do rzeczoznawcy ,osoby bieglej w rozliczaniu podatkow etc.,lecz nie do 1 lepszego psiego biura rozliczeniowego.pozdro!

300 euro to mało?

?

ale-w momęcie oswiadczenia ,ze katolikiem nie jestes,księzulek odnotowuje sobie to i wysyla list do kurii do polski ze wystapiles z kosciola.jak zjedziesz a bedziesz chcial wziasc slub koscielny albo ochrzcic swoje dziecko to ci odmowia bo od kosciola odszedles.proste.suma na podatek koscielny jest smiesznie mala wiec gra nie warta swieczki.po za tym jak powiesz ze nie jestes katolik,lecz ateista albo cholera wie kto to i tak ci tą samą sumę kasy potrącą na rzecz ochrony srodowiska.wiec sie zastanowcie.pozdrawiam!

jajo

A jak nie zapłacę to będą mnie ścigać?

nikt

jeżeli przy wypisywaniu papierów u pracodawcy zaznaczyłeś się jako wierzący to płacisz na kościół automatycznie i w takim wypadku jedynie oficjalne potwierdzenie pisemne że wystąpiłeś z kościoła daje ci możliwość odzyskania tych pieniędzy amen

jajo

Starał się ktoś z was o zwrot podatku? Ja pracowałem rok w personelu i gdy się rozliczyłem przyszła mi dopłata do urzędu kościelnego wtf?

anonim i

lipa

były robol

Pracowalem dla tej firmy dosc dlugo zeby miec dosyc. Bylem ROBOLEM w Kauflandzie w Dortmundzie. Na szczescie udalo mi sie stamtad wyrwac. Jednak do teraz wiem co sie tam dzieje.Jeszcze poltora roku a nawet rok temu spokojnie moglem polecic ta firme, jednak teraz... Ta firma to dno. Zaczne od kadry. Kierownikirm jest osobnik ktory nawet do skladania dlugopisow sie nie nadaje, na to nawet czasu by nie mial poniewaz jest na ciaglym urlopie a jak juz sie pojawi to wpada do pracy na chwile zeby zebranie zrobic i opieprzyc pracowanikow za to ze na L4 siedza, ludzie na L4 a on na urlopie wiec nie wiem skad on ma z tym problem tymbardziej ze ciagle na platnym ( 2 tyg urlopu 1,5 tyg w ZDortmundzie ale bez weekendow bo wtedy za pracownicze pieniadze leci do Polski a potem znow 2 tyg urlopu)Brygadzistami sa jego koledzy badz zona kolegi (kobieta o dwoch twarzach co chwile zmianiajaca zdanie i czepiajaca sie o byle co, znienawidzona przez 90% pracownikow) ktora wygryzla jednego z dwoch rozgarnietych pracownikow. Powiedziano ze zreyzgnowal ale nawet ameba by w to nie uwierzyla. Druga konkretna osoba jest brygadzista z Frischa (usunięte przez administratora) ale na szczescie poszedl po rozum do glowy i zlozyl wypowiedzenie. Kariere zrobisz tam bedac kolega kierownika badz wazelina. Pracownicy nie szanuja Kierownika bo on nie szanuje ich. Wszyscy na magazynie widza ze firma sie wali oprocz wiecznie usmiechnietego Kierownika, Nie wiem dlaczego (usunięte przez administratora) na to pozwalaja, ale to przez niego pracownicy maja wywalone. Nie polecam tego magazynu bo niedlugo upadnie. Z reszta wiekszosc na to czeka. Jesli chodzi o warunki pracy jest coraz gorzej. Praktycznie nie masz dnia wolnego, nie wiesz na ile do pracy przychodzisz. Pracujesz nawet w swieta. Nie mozesz miec zycia prywatnego poniewaz praca powinna byc calym Twoim zyciem.

damsokfnao
@były robol 07.10.2013 12:42

co do pracy i magazynu w Dortmundzie, praca fizyczna da się przyzwyczaić, norma da się wyrobić, ubierz nike AIR'y i biegaj przez 9-11 godzin od poniedziałku do soboty bo przewarznie tak się zdaża, więc jeśli jestes gruby i bardzo leniwy i do tego zmarzluch będziesz miał ciężko, co do kasy nie masz normy nie dostajesz dodatków typu paliwo, mieszkanie wypłata przy klasie podatkowej 1 czyli kawaler bez dzieci to chyba maks 1200 eruo, tak więc szału nie ma, jeśli mazs żone/męża/dzieci/rybke/krowe/żóbra, zabieraja ci nie wielki podatek tak więc opłaca się zostać dłużej w pracy, co do upadku personela na tym magaynie pierwsze słyszę może prawda może nie dużo ogółem idzie usłyszeć wokół tej firmy. L4 tutaj na porządku dziennym, niestety odbija się to na pozostałych pracownikach bo praca automatycznie się wydłuża, taka branża wysyłanie towarów na sklepy które też są czynne od poniedziałku do soboty. ogółem jeśli chcezs rezygnować z życia prywatnego ta praca może ci to umożliwić. Pozdrawia szalony komisJoner z wałbrzycha

JEST DOBRZE PRZYJEZDZAJCIE

a ja to raczej bym napisał JEST DOBRZE PRZYJEZDZAJCIE :) DO LUBBENAU w zasadzie miło wspominam moja prace w kauflandzie ale masz w zupełnosci racje co do ludzi fałszywych (chodz nie wszystkich ktorych wymieniłes) (usunięte przez administratora)

Wózkarz

Prosze o opinie na temat NETTO WORMS. Interesuje mnie wypłata oraz jak z warunkami mieszkaniowymi. Ale najbardziej wypłata-ile mozna zarobić??? Prosze o pomoc ponieważ jade tamdo pracy

art78

jak warunki mieszkalne?kaufland mockmuhl

art78

jade zarobic z nastawieniem na prace.mam pyt.jest praca czy postoje? kaufland mockmuhl

zainteresowany

Witam pracował ktoś w Schwaben na magazynie? wyrazi ktoś opinie na temat pracy jak i hotelu? będę wdzięczny!

gumis

pracovalem przez personel. v Campinie mieszkalem v Heilbron placa byla dobra vynagrodzenie tez dobre tylko brygadzista byl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieszkalismysami v 7 mielismy swoje (usunięte przez administratora) a miasteczko piekne polecam wszystkim zainteresowanym niedalrko sa winnice :-)

Mariusz77

I co dowiedziałeś się czegoś więcej?

nie polecam

Pewnie zaproponują ci Dortmund bez złości bez wymysłów brygadzista odchodzi bo nie wytrzymuje presji firma wymyśla jak tylko może przez co klimat jest nie do zniesienia kupa nerwów a ludzie już maja takie nastawienie ze sami doprowadza do upadku firmy na tym magazynie tyle w temacie szukaj dalej nie posłuchasz przekonasz się sam życzę powodzenia

normalnyMA

Hej, jeżeli chodzi o takie stanowisko to na pewno będziesz miał trochę stresu. Jedź - uważam, że nie ryzykujesz niczego.

marek72

Witam! Jadę na spotkanie rekrutacyjne do Gliwic,chodzi o pracę gdzieś w Niemczech(jeszcze nie wiem gdzie) jako brygadzista lub koordynator z b.dobrą znajomością niemieckiego.Akurat ten warunek spełniam. Chodzi mi o opinie o firmie NORMALNYCH ludzi,którzy kiedyś dla tego pośrednika pracowali i mają coś do powiedzenia bez złości ale i bez lukrowania.A może ktoś coś wie o tej konkretnej pracy,czyli brygadzista albo koordynator? Pozdrawiam.

?

Napisze ktos cos o pracy przez ta agencje w Heilbronn-jest oferta do pickingu gdzies na magazynie ni to ze spożywka czy z kwiatami..?dokladnie nie skumałem co babka mi tłumaczyła przez tel hehh ale rozkminiam wyjazd

karolllll

tez dolanczam sie do pytania o Hailbronn jako pakowacz . Kaxda informacja dla mnie jest wazna wiec prosze o opinie i informacje

exPracownik okolice Worms

Ostrzegam przed praca w netto w wormys (usunięte porzez administratora) odstawia straszne szopki w momencie zwalniania sie badz choroby i pojscia na l4

Pracownik okolice Heilbronn

Mowisz o Heilbronn czy magazynie Kaufland w Mockmuhl?? Jesli o tym drugim to zalezy czy jestes kumaty i chcesz pracowac jesli tak na samym komplecie (ja pracowalem do sierpnia tego roku) najlepsi zarobia ok 1050/1200 minus zycie na firmowym mieszkaniu mowie teraz o 1 grupie podatkowej zonaci maja lepiej , jesli znajdziesz sobie mieszkanie prywatne lub wkrecisz sie na jakies u chlopkow ktorzy juz je wynajmuja wyjdzie o 100 wiecej tyle sie zarabia na kompletacji. Gdy odchodzilem byly vacaty na pracy na staplarkach (wozkach wysokosciowych) pozatym dla pracownikow kumatych wyrabijacych norme 300 koli/h jest mozliwosc pracy na innych dzialach a wiec AKL(cos jakby praca na tasmie) i lergucie (sortowanie palet i skrzynek). Ogolnie magazynw mockmuhl wbrew opinii innych ocenim pozytywnie wyplaty sie zgadzaja mniej lub wiecej ale zawsze mozna to wyjasnic z kierwonictwem.Wiem z wlasnego doswiadczenia za na innych magazynach jest o wiele gorzej sam zreszta tego doswiadczylem i dlatego juz nie pracuje w tejj firmie. Jesli szuka sie pracy bez znajomosci jezyka niemieckiego i an poczatek dla mlodych ludzi to nie jest zle. pozdrawim kumatych i pracowitych

wojjtek6

Mam Pytanie czy ktoś pracuje jako pakowacz w Heilbronn . mam propozycje wyjazdu przez agencje Personnel International . Jak tam praca wyglada jakie warunkie mieszkalne . za kazda informacje dziekuje

opiks1973

Przyjeżdżajcie jest dobrze po miesiącu wrócicie do kraju bo was zwolnią

?

Witam dostalem oferte pracy z firmy personel i mam pytanie jak tam jest.praca ma byc na kompletacji w kauflandzie w niemczech gdzies niedaleko bawari chcialbym sie dowiedziec jak placa jak jest na hotelu i w pracy dzieki za odpowiedz

Mateusz

Witam. Pracowałem w firmie Personal International. Moja praca polegała na sortowaniu palet, miejsce pracy to magazyn REWE Eitting/Bayern, rodzaj pracy to sortowanie palet. Praca nie była zła, norma do zrobienia to 800 palet dziennie. Bez problemu da rade zrobić taką normę, 1000 dziennie to standard - o ile by się chciało, płacone jest godzinowo więc nie ma co się pocić zbytnio. Zarobki, nie adekwatne do pracy. 700 euro zostawało po odjęciu hotelu i dojazdów do pracy, dużo za mało dla tego trzeba było zrezygnować. Hotel - 10m2 na 4 facetów, libacje non stop itd. Ogólnie nie polecam firmy chyba że coś się w niej zmieni.

mizantrop

A ja sobie chwalę. Pracuję na OG w netto i zarabiam na rękę minimum 1200 jurków. Jak ktoś chce to może zarobić więcej. Natomiast jak widzę 75% nowych to ręce opadają. Myślą, że za obijanie ktoś będzie płacił ;/

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.