Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o.

jaz3k

Ma ktos jakies doswiadczenia z kwaterami w Heilbronn , badz praca na magazynier Mockmuhl : Kaufland ?.

Peter

Mam pytanie o warunki pracy w Niemczech w Lubbenau? Interesuje mnie również jakie są warunki mieszkaniowe. Proszę o opinie. Możliwe że nie długo się tam wybiorę. Chciałbym wiedzieć czy warto??? I jak z zarobkami?

Łukasz Rylik

Witam, odpisałem Panu (post powyżej). W mailu na ( usunięte przez administratora )a jedynie o Warszawie. I to by się zgadzało, ponieważ biuro w Warszawie jest likwidowane, więc możliwe, że nikt nie zareagował - za co przepraszamy. Lokalizacje warszawską już zdjąłem ze strony www. Jednocześnie przypominam, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom. Pozdrawiam.

jk712

Totalne olanie człowieka.Wysłałem do nich CV(do Gliwic,Warszawy)-zero odpowiedzi.Po krótkim czasie wysłałem zapytania o oferty pracy-znów cisza.Po co publikują te ogłoszenia jeśli nikt nie potrafi chociażby odpisać.....

DugiJan

Robilem u nich na magazynach i jest zapieprz ale jest tez kasa :) teraz brat jedzie na kierowce to napisze potem co i jak bylo.

paker

Wszystko w porządku, tylko czasem robić się nie chce lol

Ja jeszcze nie dostałem ( usunięte przez administratora ). to niech go szuka z personellem.Powodzenia.

disel22

bardzo bede wdzieczny za zdjecia które przedstawiaja prawdziwe warunki mieszkaniowe. ( usunięte przez administratora )

bykuuu

Witam,ja odnosnie ostatniej wypowiedzi,chciałbym sie dowiedziec wiecej poniewaz jade tam po nowym roku i chciałbym znac opinie na temat ( usunięte przez administratora ). Mój numer( usunięte przez administratora )ry dziękuje

Janek

Witam! Czy ktos moglby napisac po ile godzin sie pracuje? jak z sobotami i niedzielami? a co chodzi z tymi zaliczkami?? Troche dokladniej opisac warunki zakwaterowania? Moze ktos zdjecie posiada? Pozdrawiam

Nickt

Piotrków spoko - czechy to byl kiedys hardkor - ale juz slyszalem ze sie partyzantka skonczyla i wszedzie sie po ludzku mieszka.

Juras

1234 - ktoś Ci płaci za te bajki? Hotelu to tam nie ma ale skąd ty bunkry wziąłeś? Mi się w Piotrkowie dobrze mieszka.

Zdjęcia kwater sa przepiekne.Przez pare tygodni tez fajnie sie mieszka.A pozniej do bunkrow i tyle!

Miech

Ja się trochę bałem za granicę jechać do pracy, ale teraz widzę, że w tym dekatlonie tobym się zajechał za tysiaka. A tu pracuję 2 miesiąc, roboty sporo ale nie wstyd mówić ile zarabiam.

nowy

gratuluje rozwoju, 3 razy wiecej ofert niz w zeszlym roku :)

bukarz

fajne te biuro

pracuje juz tam rok, praca w pelni legal ubezpieczenie itd sprawdzalem...ciezko ale cos za cos ... wyplay zdarzaja sie opoznieia 1-2 dniowe ale zawsze sa

sprawiedliwy

Pracuje w firmie juz 3 rok, i zgodze sie z tym ze sa czasami male niedociagniecia w pewnych sprawach czy to na magazynie, czy w biurze, ale w ktorej firmie ich NIe ma? moze na kopalniach, zapraszam pod ziemie z( usunięte przez administratora )

Dexter

Też pracowałem dla tej firmy prawie rok , przestałem bo miałem wypadek i zdrowie nie pozwoliło wrócić ale szwagier pracuje od niedawna i kolega i sobie chwalą fakt ,że nie ukrywają przed człowiekiem,ze praca ciężka i że warunki zamieszkania na wyjazdach różne, ale dobrze bo nie bajerują człowiek jedzie i wie czego sie spodziewać, wypłaty maja dobre fakt praca na akord ale co wyrobisz to zarobisz ,od twojej pracy zależy i to płacą zawsze. (usunięte przez administratora)

zagladajacy

Sie nie zapadli :) zmieniają miejscówkę, teraz będą w GCH, wreszcie trochę miejsca w biurze. Nie wiem co nazywasz zwodzeniem, mi na wstępie powiedzieli, że odpowiadają tylko na wybrane CV - to normalka w agencjach. Ja na szczęście się załapałem.

pracujacy

Jestem zatrudniony w tej firmie od sierpnia 2009. Na warunki nie narzekam, bo tez wszystko jest ok.

ja

najlepiej a aliorze,ja tam mam. wyplata jest roznie, w banku powiedilei ze to zalezy od tego kiedy oni ksiegoja a w kazdym jest inaczej dlatego mam opoznienia. ja pracuje w dortmundzie,najlepszy magazyn a bylem na 3innch wiesz o co chodzi itd. ja tez mam pytanie znacie jakos dobra kancelarie podsatkowa musze pita niemieckiego rozliczyc w koncu

mazur

Nie wiecie, gdzie najlepiej konto miec walutowe, źeby szybko wypłata była? Na razie oceniam wysoko,bo uprzedzają, że dużo roboty i zdjęcia z kwater są.

zainteresowany

no ladnie ;] maz w pracy, zona wspiera hehe ide jutro obczaic personel bo ten dekatlon mnie wykonczy a warunki wygladaja spoko

ŻONA PRACOWNIKA

Mąż pracuje w Personelu juz prawie trzy lata. Praca jak każda inna za leżenie nikomu nie zapłacą.

Meros

Pracuje dla tej firmy już 2,5 roku z przerwami pracowałem w Niemczech na magazynach w Czechach i znów wróciłem od Niemiec, to oc mogę powiedzieć ,że praca jak wszędzie lekka nie jest, ale pracując na magazynach w Polsce teog nie zarobie oc za granica, wszedzie praca jest cięzka i trzeba sie narobić ,żeby zarobić ale wypłaty zawsze byly na czas ,warunki mieszkalne też dobre nie żadne luksus ale wszystko bło, więc nie mam zastrzeżeń ,a wypłata mi sie opłaciła więc pracuje dla nich dalej podobnie znajomi których ściągnąłem z innych firm.

Zostaw opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o.