Opinie o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Hager Polo Produkcja sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. w Tychy

Iwona

@Tak po prawdzie, dziękuję za podanie konkretów, co w takim razie jest powodem tego, że można tutaj zarobić te 20-40% mniej i czy jest choćby cień szansy, żeby dostać w Hager Polo jakąś podwyżkę po określonym czasie pracy?

@Iwona

Taka jest polityka firmy w zamian za atmosferę. Ci którzy uważają że jest zła chyba sami mają problemy z sobą. Za mną juz parę firm i takiej z takim podejsciem do pracownika jest ciężko. Wiadomo zawsze znajdą się ludzie i"ludzie " jak wszedzie a podwyzki są co roku

hmm

Nie polecam. Jest tyle ofert pracy w innych firmach w okolicy... Pamiętajmy, że czasy bezrobocia na poziomie 20% już daaaaaaawno są za nami!

Iwona

@Polorz to w takim razie, jaka dokładniej panuje atmosfera w Hager Polo? Możesz opisać ją trochę konkretniej? To dla wielu osób równie ważny aspekt pracy, który wpływa na jakoś życia i stres z pracą związany.

Polorz

Ludzie narzekają na kasę. Podobno mają problem ze znalezieniem chętnych do pracy. Do tego atmosfera raczej nie w moim guście. :-) Ja osobiście odradzam.

@Polorz

@Polorzak jak nie w twoim guście to ci współczuję a jaki jest twój gust jeśli chodzi o atmosferę?W każdej firmie znajdziesz "smrody" pytanie w jakiej skali. Pierwszy minus to kasa,rzeczywiście można zarobić 20 -40% więcej w innych firmach, drugi minus słabo rozwinięty socjal w porównaniu do niektórych firm z okolicy

ale zwała
@Tak po prawdzie

Tak po prawdzie 2017-08-28 06:51 >>Pierwszy minus to kasa,rzeczywiście można zarobić 20 -40% więcej w innych firmach, drugi minus słabo rozwinięty socjal w porównaniu do niektórych firm z okolicy

@ale zwała

Szczerze i na temat. Po drugie napisane jest "niektóre" a firm na terenach jest z 30?Już było wiele takich którzy odeszli za lepszą kasę a potem marudzili że chętnie wrócą. Po trzecie są podwyżki co roku a nie jak w niektórych firmach to co masz na poczatku a potem 3 lata nic Jakiś doswiadczony jesteś w pracy w kilku firmach, ja mam za sobą ich 5

Przełożony obecny na rozmowie w ogóle nie przeczytał CV, zadawał kilka razy te same pytania i przyjął lekceważącą postawę. Manadżer pełną gębą... W ogłoszeniu napisane - angielski potrzebny do dokumentacji ale jeszcze porozmawiaj trochę bo tak sobie życzymy. Odpowiedź zwrotna to automat ze strony, pełen profesjonalizm.

żenujące

Leszno
Iwona

A czy ktoś może dać znać jakie teraz warunki pracy oferują? Wiele osób jest zainteresowanych pracą w Hager Polo więc dobrze byłoby dowiedzieć się, jakie np. firma oferuje szkolenia i czy można tutaj ponieść swoje kwalifikacje w zawodzie?

Czesc, był ktoś może na rozmowie na electrical engineer? Dział testów? Jakie pytania żądają? Ktoś coś kojarzy? Pozdrawiam

listwa

Jakie są zarobki w dziale jakości? Atmosfera? Wymagania?

Iva

Dzień dobry pisze z zapytaniem ile zarabia montażysta ? I jak praca wyglada ? Czy jest ciezka ?Czy soboty sa obowiązkowe ? Prosze o szybka odpowiedz

@Iva

Montazysta? Raczej ich w firmie nie ma. Montazystka zarabia na początek 2250 +200 zł do zdobycia premii miesięcznie. Czy ciezka praca? Drogowcy mają ciężką pracę w zimie...więc praca w Hager jest dużo lżejsza :) Sobot nie ma zbyt dużo, są płatne i raczej tylko na pierwszej zmianie. Ogólnie obowiązkowe ale z większością kierowników można się dogadać jeżeli masz coś ważnego.

Iwona

Obecnie firma poszukuje osób do pracy jako Magazynier. Ktoś z Was pracuje na tym stanowisku w firmie? Czego mogą spodziewać się osoby odpowiadające na tą ofertę pracy? Czym Hager Polo wyróżnia się jako pracodawca?

zain

ta premia 200 zł miesięcznie to coś realnego czy tylko w ogłoszeniu?

@zain

coś bardzo realnego

Gdy pojawia się jakieś wyższe stanowisko Hager stara się promować swoich pracowników a nie szuka na zewnątrz. Inna sprawa że nie dzieje się to często bo na wyższych stanowiskach ludzie się nie zwalniają bo dobrze im się pracuje. Idąc pracować na produkcje jakie można mieć oczekiwania w związku z rozwojem?

Nikt

Nie wiesz jakie można mieć oczekiwania? To jest proste, z dołu można iść tylko do góry, widzę wiele przykładów gdzie pracownicy hagera nie są promowani , widocznie nie zasługują i nie znają się na swojej pracy. Sporadycznie jest tak jak piszesz. Może napiszesz czy jesteś z zewnątrz czy promowany?

@Nikt

Hager nie zamyka drogi swoim pracownikom na awans i widać to po tym że parę osób z produkcji awansowało na wyższe stanowiska. A patrząc teraz z Twojej strony czyli Hager nie promuje swoich pracowników. Załóżmy że masz swoją firmę i potrzebujesz pracownika na jakieś stanowisko, ponieważ ktoś doświadczony się zwolnił. Masz dwie możliwości zatrudnić kogoś zielonego i go wyuczyć co zajmie rok ponieważ nigdy nic takiego nie robił lub zatrudnić kogoś z zewnątrz kto pracuje aktualnie na takim samym stanowisku i musi się tylko nauczyć charakterystyki wyrobu co zajmie powiedzmy miesiąc. Co robisz? Wydaje mi się że to jest logiczne.

Iwona

@Niktw jaki sposób traktowani są doświadczeni pracownicy? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Wspominasz również o braku możliwości rozwoju. Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? Warto pamiętać, że w zależności od zakresu obowiązków w firmie, warunki zatrudnienia i pracy mogą się znaczenie różnić. Merytoryczne, szczegółowe wypowiedzi będą bardzo cenne dla osób, które szukając informacji o pracy w Hager Polo na konkretnym stanowisku.

Nikt

To jak są traktowani starzy pracownicy w tej firmie odbije się bolesną czkawką. Firma bez perspektyw rozwoju.

gjk

a często soboty są robocze?

Gosc

To prawda że w kwietniu są podwyżki?

Iwona

@Lady Gaga a Ty zamierzasz aplikować do firmy? Jakie stanowisko Cię interesuje?

Lady Gaga

Jak wyglądają te testy? Ciężko zdać? Ile się zarabia netto na początku?

Iwona

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Hager Polo zachęcam do śledzenia ofert pracy na stronie firmy http://www.hager.pl/kariera/oferty-pracy/39044.htm

curly

W Sosnowcu tez tak nie fajnie sie pracuje? Jakie są godziny pracy na montażu?

Iwona

@Aniulekrozumiem, że nie jesteś do końca zadowolona z postawy brygadzistów. A mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunkach zatrudnienia w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Hager Polo Produkcja sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 14 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hager Polo Produkcja sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hager Polo Produkcja sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hager Polo Produkcja sp. z o.o.