Opinie o VINSAR S.A.

Matek
użytkownik zarejestrowany

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy kłopoty VINSAR-u są rozwiązywane czy w dalszym ciągu patowa sytuacja?

użytkownik zarejestrowany

@DM - skąd posiadasz takie informacje o VINSAR S.A.? Czy są one potwierdzone? Czy ktoś z forumowiczów może opisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każda merytoryczna i rzetelna informacja będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Junkers
@Aneta 21.08.2017 14:30

Adaś
użytkownik zarejestrowany

Może lepiej nie żartuj sobie w ten sposób z VINSAR-u bo to nie jest śmieszne.

DM

Pytanie co słychać w VINSARZE, bo mówią, że firma jest w upadłości?

Magnolik
użytkownik zarejestrowany

Czym jest spowodowana taka cisza na forum? Wakacje odciągnęły piszących od pisania? Może jednak ktoś coś napisze, jak jest w firmie?

użytkownik zarejestrowany

Czasami sytuacja wydaje się być bardzo zła a w końcu za sprawą jakichś działań następuje poprawa.?

użytkownik zarejestrowany

Czy udało się firmie wyjść obronną ręką z problemów? Może ktoś podzieli się na forum jakimiś wiadomościami? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze i tak poprostu jest. Zawsze trzeba być nastawionym optymistycznie do życia i wydarzeń. Sadzę, że tak jest łatwiej.

użytkownik zarejestrowany

@Po prostu WIEMdlaczego tak uważasz? Firma stale rekrutuje. Obecnie potrzebuje nowych Magazynierów.

użytkownik zarejestrowany

Co słychać w VINSAR ? Od dawna nikt nie pisze nic nowego, a myślę, że byłoby co pisać. Fajnie że firma działa od projektu przez doradztwo po wykonanie i później serwisowanie instalacji. Może coś sie teraz zmienia?

użytkownik zarejestrowany

@jakiśdługo już pracujesz w VINSAR? Chętnie również usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę.

jakiś

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy hm..... jest parę osób z przerośniętym EGO choć są też super osoby, VINSAR wyciśnie wszystko co wartościowe z Ciebie i wyrzuci.... trzeba mocno uważać co i do kogo się mówi.

użytkownik zarejestrowany

Czy wiecie, że firma VINSAR S.A. działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku? Dużo osób wspomina w swoich komentarzach o pozytywnej atmosferze w pracy. To na pewno bardzo ważne w codziennej pracy, by pracowało się w przyjemnej atmosferze. A co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie?

hgfd
użytkownik zarejestrowany

no tak się skalda ze na chwile obecna jest praca u nich jako kierownik do spraw analiz ekonimiczmych i finansnowcyh we Wroclawiu nie wicie może jak mniej więcej tutaj wygląda taka rozmowa kwalifikacyna/

Pika

miałam przyjemność w firmie Vinsar odbyć 3miesięczny staż, spędzając go w męskim gronie, największego atutu tego zakładu, Działu Technicznego, w skład którego wchodzą młodzi pracownicy, a ich kompetencja jest niemal równa pozostałym starszym doświadczeniem pracownikom. Pomimo tego, że są po prostu zawaleni robotą, starają się pracować szybko i dokładnie, wykonując robotę kompleksowo od A do Z. Służą fachową pomocą przy doborze paneli fotowoltaicznych, w instalacjach sanitarnych, grzewczych, wentylacjach. Z pełną odpowiedzialnością polecam nie tylko inwestorom, chcącym skorzystać z usług zaprojektowania, wyceny, czy wykonania instalacji, ale także chętnym do pracy właśnie w Vinsarze.

abc

A nie możesz po prostu zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej i się najzwyczajniej w świecie zapytać? Będziesz czekała miesiąc aż Ci ktoś tu doradzi?..... Dziwne podejście.

lena

Dużo tu jest fajnych ludzi, szacunek też jest. Dlatego polecam zylce' aplikować.

lena

Warto, polecam. Ludzie są życzliwi pracowici. Firma ciągle się rozwija. Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi - niektórzy mogliby jednak mniej (albo wcale) używać mowy "podwórkowej", bo przez to wprowadzają atmosferę, która szkodzi nerwom ludzi i wizerunkowi firmy.

jasio

...posłuchaj, a zrozumiesz.... :)))

50letni pracownik

wulgaryzmom mówimy nie, w tej firmie panuje bardzo przyjazna człowiekowi atmosfera, większość pracowników ma staż dłuższy niż 7-10 lat. bywa że ludzie broniąc swojego ogniska zapominają o języku :). ale jak bronić swojego ogniska przed anonimowym hejtem ...?

wojtek

"Brak kultury i zwyczajne chamstwo mają niezwykle silny negatywny wpływ na miejsce pracy. Brak kultury demonstrowany przez współpracowników może udzielić się każdemu. Nie opłaca się – w imię świętego spokoju – tolerować w firmie braku kultury, bo zadomowi się na dobre – będzie osłabiać organizację od środka i bardzo niekorzystnie wpływać na relacje z klientami i partnerami." Jeśli chamstwo jest przez pracodawcę tolerowane, szkodzi wizerunkowi firmy. No chyba, że chodzi o tanią knajpę, tam rynsztokowe słownictwo może nawet imponować.

jasio
@wojtek 03.07.2016 21:43

Popieram - czasem aż uszy więdną ..... widocznie bardzo ubogi zasób słownictwa albo inne niedomaganie..... Szkoda, bo poza tą dziwną "ułomnością" atmosfera jest całkiem dobra.

marta

Co zrobić, żeby dziecko nie używało wulgaryzmów? Czy to obciach dla rodziców?

wojtek
@marta 06.05.2016 22:36
Co zrobić, żeby dziecko nie używało wulgaryzmów? Czy to obciach dla rodziców?

"Jak Cie słyszą, tak Cię piszą". Niecenzuralne słownictwo, nadużywane i czasem zastępujące przecinki, świadczy o prostactwie (mówiąc baaardzo delikatnie). Firmę tworzą ludzie, a pracownik jest wizytówką firmy. Jacy pracownicy, taki wizerunek firmy na rynku. Tak, wulgaryzmy to obciach.

wigor

lupa chyba niedokładnie rozumiesz prace telemarketera w firmie technicznej. szukają wykwalifikowanych handlowców sprzedających stałym klientom przez telefon. z tego co wiem zarobki są atrakcyjne i atmosfera pozytywna.

piotr

Firma wreszcie wychodzi na prostą, myślę że znowu będzie liderem. Pracuję tu od kilku lat, widziałem nie jedno, ale teraz przynajmniej widzę zaangażowanie właścicieli i związane z tym perspektywy rozwoju dla firmy i pracowników. Co do negatywnych komentarzy - mają sporo zabarwienia emocjonalnego i frustracji, no ale skoro piszą to byli pracownicy - trudno się im dziwić. Poza tym konkurencji też nie jest na rękę, że dawny lider znowu wchodzi do gry, zatem konkurencja też produkuje sie na takich anonimowych forach....

Tak się przyglądam i odnoszę wrażenie że fani anonimowości zawsze sobie pofolgują . Ja tam byłem wódkę piłem i wiem że mimo wszystko to nikt tam nie chce źle, wręcz przeciwnie . Wieżę w ten zespół . Pozdrawiam Pentagon trzymajcie się chłopaki trzymam kciuki .

były pracownik

Oficjalnie przepraszam Grzegorza za niepotrzebne wpisy z mojej strony i nieprawdziwe opinie dotyczące jego osoby i relacji z niektórymi pracownikami.

Docent

Szanowni Państwo . Każda organizacja ma wady i zalety, wady to brak kompetencji starej ekipy , czasami nie wiedzą co mają w ofercie , Czasami jest tak że nadrabiają . GG to moim zdaniem połączania fanatyka i maszyny parowej . Ten Pan mimo swoich wad ma więcej zalet niż wam się wydaje . Czasami popełnia błędy i szuka podwójnego dna lub teorii spiskowych których nie ma . Ale nie można mu zarzucić braku zaangażowania. Wiem że gdyby nie GG to tej firmy by nie było i nie doczekała by przejęcia przez JG . Mam świadomość że wszyscy frustraci zawsze będą opluwać i szukać za anonimowym wpisem chęci wyładowania swoich frustracji . Szkoda że nikt nie pomyślał o tym że GG po prostu tam pracuje za dziesięciu . Mało kto by zapieprzał od 6 do 20 co dżinnie i w dodatku był na delegacji Bo GG jest ze Szczecina a pracuje od kilku lat 410km od domu. Co do perspektyw to chyba będzie OK .Mimo kryzysu w branży jest coraz lepiej . Nowy właściciel ma ogromy potencjał i doświadczenie wiec nie ma pudła . Tylko trzymać kciuki . pozdrawiam wszystkich serdecznie i mimo wszystko wieżę że wam się uda zbudować ciekawy innowacyjny biznes .

aga

już się nie musisz martwic ,do GG dobrało się FBI podobno odpowiada za zamach na kennedyego i marlin monroe,w firmie chodzą słuch że maczał palce pod smoleńskiem ,zainteresowanych zapraszam do nas ,to jest super firma i ambitny zespół. Aaaa jestem tu już wystarczająco długo żeby to oceniac 

były

Buahaha, dobre. Nowy pracownik i od razu tu trafił? No proszę. I o dziwo, jakże pochlebna opinia (zresztą, czego można się było spodziewać? ;)). PR działa regularnie, niedługo Wam kasy zabraknie na reklamę :D Gdyby było tak różowo jak piszesz to by co chwila nie szukali ludzi ;) Widać, nadal jest się cyferką i wynikami w tabelkach od GG.

zuz

Ja jestem całkiem nowym pracownikiem Vinsaru i nie wiem jak było wcześniej ,natomiast mogę powiedzieć jak jest teraz. Pracując wcześniej w kilku firmach z branży mogę śmiało stwierdzić, że pracują tu świetni ludzie. Jeśli chodzi o wymagania itp.. jak w każdej innej firmie. No niestety nic za darmo,na pensję trzeba zapracować!!! Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam:) Bo w tej firmie nie jesteś kolejnym "wykresem w wynikach" ,ale pracownikiem którego szanują i liczą się z twoim zdaniem.

jakie sa obecnie warunki pracy

były

Na stanowisku PH, każda firma daje samochód, lapka i telefon. To żadna łaska. To tak jakby operator koparki miał nie dostać koparki ;) Raczej jest źle, skoro co chwila szukają osób na to stanowisko :D

nadal fan

Kompetencje jednostki 100 raczej przeciętne Starają się tylko im brak doświadczenia . Niestety na rynku brak kadry lub preferuje się przeciętniaków zatrudnia się z łapanki bo doświadczenie w tej branży jest w cenie, konkurenci nie oddają tak łatwo dobrych fachowców . Ale jak to w życiu wchodzisz do oddziału i obsługa nawet nie zwróci na ciebie uwagi . Preferowani są niestety tylko ..... . Na szczęście nowy właściciel ma ogromny potencjał i talent i jak GG nie będzie świrował to się transformacja uda . trzymam mimo wszystko kciuki bo nawet feniks z popiołów powstać może . Co do zarządzania to kilka osób powinno się tam dawno wywalić bo sama zmiana struktury właścicielskiej to za mało jak na rewolucje rynkową . Pozdrawiam

znający temat
@nadal fan 12.09.2015 23:28

szukają juz nowego kierownika filii Wrocław, jest świeże ogłoszenie na pracuj.pl

były

Przepracowałem tam masę lat i nie będę obrzucał błotem tej firmy, ponieważ pamiętam i dobre czasy, a nawet bardzo dobre jak na moje potrzeby. Jedno jest pewne w ostatnich latach VINSAR skrzywdził swoim podejściem wiele osób. Swoje niepowodzenia na rynku wyładowali na tych, którzy są najniżej w hierarchii, pozostawiając na stanowiskach ludzi którzy wnosili niewiele do firmy, oprócz kablowania, a co niektórzy zastraszania innych.Nie wiem kto dzisiaj zarządza tym bazarem, ale życzę powodzenia. Szkoda tylko, że pozbyto się zbyt wielu pracowników, którzy budowali tą firmę prawie, że od podstaw.

Nati

Micki, były pracowniku, Sir Lancelocie - Co możecie wiedzieć o atmosferze w firmie, w której już nie pracujecie (proponuje zmianę informatora), bo po waszych wypowiedziach można stwierdzić, że nie macie tu kolegów i koleżanek, oglądacie się na przeszłość a MY w tym czasie budujemy swoją przyszłość. Przyszłość w Firmie, w której nie ma już ludzi niezadowolonych, we wszystkim doszukujących się ujemnych stron. Pracuje tu już prawie 7 lat i każdemu życzę takich Szefów i Współpracowników, jacy są teraz, na których zawsze można liczyć, którzy każdego dnia okazują sobie szacunek, co zresztą widać po wpisach tutaj, nie jest to głos jednego człowieka, …… więc powtórzę słowa mojego Kolegi lub Koleżanki – zamknijcie rozdział!!!

pracownik Vinsar

Pracujesz w 0ninenie to powinszować,dlatego daj sobie spokój z obrażaniem pracowników Vinsaru. Poprostu zamknij rozdział. A tak poza tym Vinsar to znowu ta sama firma co 7 lat temu

King Artur

Odkryłem już tok myślenia naszych byłych kolegów. WPISY NEGATYWNE SĄ PRAWDZIWE, A POZYTYWNE TO KŁAMSTWO. Nie przyjdzie Wam do tego orzeszka myśl , że są zadowoleni ludzie , którzy chętnie pracują w Visarze? Sir Lancelocie , musisz wiedzieć , że ja osobiście z przyjemnością przychodzę. A pieprzenie , że newsy są na zmówienie to puste gadanie. Obrażasz swoich kolegów i koleżanki.

Kto jest cienki , zawsze będzie cienki. Marudzenie 10 punktów , wygrałeś

Sebastian

Pracuje w Vinsarze na stanowisku przedstawiciel handlowy i jestem bardzo zadowolony :) Nie spotkało mnie tutaj nic takiego o czym pisze były pracownik.Byłemu pracownikowi "żal tyłek ściska", dlatego że nie ma już przyjemności pracowania w Vinsarze. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na temat pracy oraz warunków to śmiało pytajcie:)

King Artur

Jednak nic nie wiesz. King Artur jest tylko jeden w Vinsarze i na pewno to nie Grzesiu jak napisałeś. Bardzo chętnie wymienię się danymi. Proszę napisz coś jeszcze ciekawego. Jeszce jeden , bo zabawę ma przednią

King Artur

Ha Ha ha. Bawi mnie ten Twój poziom rozczarowania . Musisz wiedzieć , że są ludzie , którzy lubią pracę w Vinsarze. Myślę , że miałbyś problemy z obowiązkami w każdej pracy. Bardzo chętnie jeszcze poczytam Twoje wpisy, To takie zabawne, że wszystko i wszystkim wiesz , a miałeś czas na pracę? Naprawdę świetny poziom , jak ty się uchowałeś , bo chyba nie jesteś jeszcze w gimnazjum?

pracownik vinsaru

Praca w Vinsarze jest bardzo interesującą,dużo można się nauczyć, panuje tam bardzo fajna i rodzinna atmosfera. Wcale nie przyjmują handlowców żeby zebrać bazę klientów tylko inteligentnych ludzi ,którzy chcą pracować...... Myślę sobie,że kolega jednak nie znalazł pracy i wyżywa się na ludziach,którzy ciężko pracują. Świadczy to o kompleksach, pewnie w domu żona też nie doceniała..tak mi przykro. Polecam pracę w Vinsarze, firma wypłacalna i jeszcze zawojuje rynek:)

Artur King

Też pracuję tu już 9 lat i mam całkowicie inne zdanie na pracę w Vinsarze. Mnie nawet bawi poziom intelektu byłego pracownika i frustracja. Opowieści gościa , który wszystko wie co się dzieję w Vinsarze i odnajduje spisek zorganizowany na jego niedoceniona pracę. Ha Ha pewnie siedzi w kącie i beczy , że nikt go nie lubi..TRZEBA BYĆ TWARDY A NIE MIĘKKI GOŚCIU A NIE CHODZIĆ I SIĘ WSZĘDZIE ŻALIĆ JAK MAŁY CHŁOPCZYK.

zniesmaczona

Dziki kraj. Wystarczy że masz fiuta i już po Kobietach możesz bezkarnie jechać. Były pracowniku tobie zadna kobieta do pyska by nawet nie nasr.....

Nati

Ten były pracownik nie wie, co to mózg, czytając jego wypowiedzi można się tylko upewnić, że zwolnienie go z firmy to była bardzo dobra decyzja.

King Artur

Ten były pracownik , co jest udowodnione naukowo ma kompleks "małego" i mózgu też. Uważam , że z powodu choroby psychicznej , należy tylko profilaktycznie dać ryj , aż echo przejdzie po tym pustostanie

koroner

Czytam opinie tego "człowieka" i cieszę się , że nie pracuje w tej firmie . Rozumiem kompleks osobisty , że nic mu się nie udaje i wszyscy są przeciwko niemu, ale , że taki mały mózg mógł być zatrudniony , bo pewnie z pracą nie miał nic wspólnego.

obecny pracownik

malutki zgniły buraczku. W tej firmie pracuje więcej mężczyzn, czyżby oni też robili gałę? Firma dzięki jej ludziom odbiła się od dna i zaczyna odnosić sukcesy. Dobrze że ciebie już tu nie ma, uff jak dobrze. G trzymaj się i namierz to ście.....

były pracownik

Te 2500 na rękę to bardzo dawno musiało być i na pewno nie na magazynie...

jarek

Obecnie szukają przedstawicieli handlowych,czy może ktoś wypowiedziec sie jak tam wygląda praca na takim stanowisku i jak z kasą?

obiektywny

Firma która sięgnęła dna i pół metra mułu (jak ktoś pisze powyżej ) , a potem się zaczyna podnosić i powoli znów liczy się na rynku , a z miesiąca na miesiąc jest coraz lepiej to tylko świadczy o jej sile i samozaparciu , oraz o motywacji ludzi , którzy w niej pracują , nie jestem z kadry i nie narzekam i cieszę się , że mogę pracować z super ludźmi

vvv

Człowiek zakompleksiony zawsze będzie narzekać nieważne gdzie bedzie pracować

vvv

Pracuje tam juz ponad 6 misiecy i nie zgodze sie z Toba a i nie jestem z kadr

Zostaw opinię o VINSAR S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VINSAR S.A.