VINSAR S.A.
3 132 90 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Czy można w VINSAR S.A. liczyć na jakieś dodatki?

Pytanie Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy VINSAR S.A.?

abc Nowy wpis
@Pytanie

Proponuję poszukać sobie na stronach rządowych aktualnego KRSu tej firmy i wszystko stanie sie jasne.

@zzz

Typowy polski model biznesowy, udajemy wielką firmę, zawijamy się w kilka miesięcy, nie spłacamy długów, a potem otwieramy nową spółkę i zabawa zaczyna się od początku.

Zainteresowany
@wierzyciel

Widać że "wierzyciel" to typowy Janusz biznesu, który zna się nie od dziś na takich tematach. Chyba nie wiesz jak wygląda aktualnie prawo w tym kraju. Ktoś może napisać o firmie jakieś konkretne informacje, poza pseudo-mądrościami jak gość z góry?

@Zainteresowany

Wiem, jestem Januszem, bo płace swoim kontrahentom. Lepiej być innowacyjnym przedsiębiorstwem i zawinąć interes bez spłacania długów.

Zainteresowany
@wierzyciel

No to radzę się doedukować jak wygląda "zawijanie firmy" w tym kraju, bo nie wiesz co piszesz.

supervinsar
Nazwa działu: Finanse
@Zainteresowany

Ok, w tych sprawach skontaktuje się z zarządem Vinsaru, oni mi pomogą ;)

Katarzyna Nowy wpis
@wierzyciel

Czy to potwierdzona informacja że firma VINSAR kończy swoją działalność? Co z pracownikami firmy?

Irek

Jest jeszcze szansa na uratowanie.

ex
@Irek

Nie ma

@Irek

czy ta firma jeszcze istnieje czy już upadłość?

edwardmarek

jestem zainteresowany losem firmy

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

BATER

żarło ,żarło i padło. Do wszystkich co pisali jak jest fajnie w vinsar , zamiast pracować podtrzymywali atmosferę .

Tak5Nie

Aneta

@Wiki możesz coś więcej napisać o zakończeniu współpracy i o istnieniu VINSAR S.A.? Długo tam pracowałaś? Jak oceniałaś tego pracodawcę pod względem obowiązków z których powinien się wywiązywać?

Wiki

Szkoda, że tak to sie skończyło.

xyz

przecież pisze, że jest w upadłości likwidacyjnej, więc jest zwijana przez syndyka. O jakiej naprawie czy rozwoju można mówić przy takim zadłużeniu

Aneta

@xyz rozumiem, że firma VINSAR S.A. nie będzie rozpoczynać ponownej działalności czy może mimo swej niewypłacalności są podejmowane próby jej przekształcenia i naprawy?

xyz

postępowanie restrukturyzacyjne zostało umorzone. Obecnie spółka jest w upadłości likwidacyjnej. Zarządza syndyk

Aneta

@Zainteresowany w KRS można przeczytać, że firma VINSAR S.A. jest obecnie poddana procesowi restrukturyzacji. Może to oznaczać, że przedsiębiorstwo po wewnętrznych zmianach, będzie funkcjonowało dalej. Szukasz informacji na temat VINSAR S.A. bo chcesz tu aplikować, czy jesteś zainteresowany tą firmą z innego powodu?

edwardmarek
@Aneta

Tak jestem zainteresowany.

Aneta

@wierzyciel możesz coś więcej napisać o obecnej sytuacji firmy VINSAR S.A.? Czy przedsiębiorstwo dokonało przekształcenia i obecnie figuruje pod inną nazwą? @Mister na czym polegała Twoja praca? Wiesz, coś może o obecnych działaniach firmy?

Mister

Długo nie pracowałem tam. Ale mój cięty język jak i prawda w oczy bolala wszystkich na górze. Jak mówiłem,że takim podejściem zawiną się to mnie wyśmiano. I kto teraz się śmieje? Ps jak można brać kadrę kierownicza , która już raz doprowadziła do dna firmę? Życie to walka ,a nie opowieści wigilijnej i rysunki.

To smutne!

TakNie

Opinie dotyczące warunków zatrudnienia w VINSAR S.A., to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w firmie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w przedsiębiorstwie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

anonymous
@Administrator

Tej firmy już nie ma

Tak2Nie

BYŁY

THE END POZAMIATANE

Tak20Nie

Matek

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy kłopoty VINSAR-u są rozwiązywane czy w dalszym ciągu patowa sytuacja?

Aneta

@DM - skąd posiadasz takie informacje o VINSAR S.A.? Czy są one potwierdzone? Czy ktoś z forumowiczów może opisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każda merytoryczna i rzetelna informacja będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Tak5Nie

Junkers
@Aneta

Tak14Nie

Adaś

Może lepiej nie żartuj sobie w ten sposób z VINSAR-u bo to nie jest śmieszne.

Tak13Nie

DM

Pytanie co słychać w VINSARZE, bo mówią, że firma jest w upadłości?

Tak9Nie

Magnolik

Czym jest spowodowana taka cisza na forum? Wakacje odciągnęły piszących od pisania? Może jednak ktoś coś napisze, jak jest w firmie?

Jerzyk

Czasami sytuacja wydaje się być bardzo zła a w końcu za sprawą jakichś działań następuje poprawa.?

Jerzyk

Czy udało się firmie wyjść obronną ręką z problemów? Może ktoś podzieli się na forum jakimiś wiadomościami? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze i tak poprostu jest. Zawsze trzeba być nastawionym optymistycznie do życia i wydarzeń. Sadzę, że tak jest łatwiej.

Aneta

@Po prostu WIEMdlaczego tak uważasz? Firma stale rekrutuje. Obecnie potrzebuje nowych Magazynierów.

Jerzyk

Co słychać w VINSAR ? Od dawna nikt nie pisze nic nowego, a myślę, że byłoby co pisać. Fajnie że firma działa od projektu przez doradztwo po wykonanie i później serwisowanie instalacji. Może coś sie teraz zmienia?

Aneta

@jakiśdługo już pracujesz w VINSAR? Chętnie również usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę.

Tak3Nie

jakiś

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy hm..... jest parę osób z przerośniętym EGO choć są też super osoby, VINSAR wyciśnie wszystko co wartościowe z Ciebie i wyrzuci.... trzeba mocno uważać co i do kogo się mówi.

Tak12Nie

Aneta

Czy wiecie, że firma VINSAR S.A. działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku? Dużo osób wspomina w swoich komentarzach o pozytywnej atmosferze w pracy. To na pewno bardzo ważne w codziennej pracy, by pracowało się w przyjemnej atmosferze. A co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie?

TakNie

Zostaw opinię o VINSAR S.A. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie