Opinie o VINSAR S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie VINSAR S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VINSAR S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VINSAR S.A. w Wrocław

Aneta

@DM - skąd posiadasz takie informacje o VINSAR S.A.? Czy są one potwierdzone? Czy ktoś z forumowiczów może opisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Każda merytoryczna i rzetelna informacja będzie cenna i pomocna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

Junkers
@Aneta

Adaś

Może lepiej nie żartuj sobie w ten sposób z VINSAR-u bo to nie jest śmieszne.

DM

Pytanie co słychać w VINSARZE, bo mówią, że firma jest w upadłości?

Magnolik

Czym jest spowodowana taka cisza na forum? Wakacje odciągnęły piszących od pisania? Może jednak ktoś coś napisze, jak jest w firmie?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jerzyk

Czasami sytuacja wydaje się być bardzo zła a w końcu za sprawą jakichś działań następuje poprawa.?

Jerzyk

Czy udało się firmie wyjść obronną ręką z problemów? Może ktoś podzieli się na forum jakimiś wiadomościami? Wszędzie bywają okresy lepsze i gorsze i tak poprostu jest. Zawsze trzeba być nastawionym optymistycznie do życia i wydarzeń. Sadzę, że tak jest łatwiej.

Aneta

@Po prostu WIEMdlaczego tak uważasz? Firma stale rekrutuje. Obecnie potrzebuje nowych Magazynierów.

Jerzyk

Co słychać w VINSAR ? Od dawna nikt nie pisze nic nowego, a myślę, że byłoby co pisać. Fajnie że firma działa od projektu przez doradztwo po wykonanie i później serwisowanie instalacji. Może coś sie teraz zmienia?

Aneta

@jakiśdługo już pracujesz w VINSAR? Chętnie również usłyszymy więcej na temat warunków pracy oferowanych przez firmę.

jakiś

Jeśli chodzi o atmosferę w pracy hm..... jest parę osób z przerośniętym EGO choć są też super osoby, VINSAR wyciśnie wszystko co wartościowe z Ciebie i wyrzuci.... trzeba mocno uważać co i do kogo się mówi.

Aneta

Czy wiecie, że firma VINSAR S.A. działa na rynku nieprzerwanie od 1991 roku? Dużo osób wspomina w swoich komentarzach o pozytywnej atmosferze w pracy. To na pewno bardzo ważne w codziennej pracy, by pracowało się w przyjemnej atmosferze. A co możecie powiedzieć o warunkach pracy w firmie?

hgfd

no tak się skalda ze na chwile obecna jest praca u nich jako kierownik do spraw analiz ekonimiczmych i finansnowcyh we Wroclawiu nie wicie może jak mniej więcej tutaj wygląda taka rozmowa kwalifikacyna/

Pika

miałam przyjemność w firmie Vinsar odbyć 3miesięczny staż, spędzając go w męskim gronie, największego atutu tego zakładu, Działu Technicznego, w skład którego wchodzą młodzi pracownicy, a ich kompetencja jest niemal równa pozostałym starszym doświadczeniem pracownikom. Pomimo tego, że są po prostu zawaleni robotą, starają się pracować szybko i dokładnie, wykonując robotę kompleksowo od A do Z. Służą fachową pomocą przy doborze paneli fotowoltaicznych, w instalacjach sanitarnych, grzewczych, wentylacjach. Z pełną odpowiedzialnością polecam nie tylko inwestorom, chcącym skorzystać z usług zaprojektowania, wyceny, czy wykonania instalacji, ale także chętnym do pracy właśnie w Vinsarze.

abc

A nie możesz po prostu zadzwonić na numer telefonu podany na stronie internetowej i się najzwyczajniej w świecie zapytać? Będziesz czekała miesiąc aż Ci ktoś tu doradzi?..... Dziwne podejście.

lena

Dużo tu jest fajnych ludzi, szacunek też jest. Dlatego polecam zylce' aplikować.

lena

Warto, polecam. Ludzie są życzliwi pracowici. Firma ciągle się rozwija. Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi - niektórzy mogliby jednak mniej (albo wcale) używać mowy "podwórkowej", bo przez to wprowadzają atmosferę, która szkodzi nerwom ludzi i wizerunkowi firmy.

jasio

...posłuchaj, a zrozumiesz.... :)))

50letni pracownik

wulgaryzmom mówimy nie, w tej firmie panuje bardzo przyjazna człowiekowi atmosfera, większość pracowników ma staż dłuższy niż 7-10 lat. bywa że ludzie broniąc swojego ogniska zapominają o języku :). ale jak bronić swojego ogniska przed anonimowym hejtem ...?

wojtek

"Brak kultury i zwyczajne chamstwo mają niezwykle silny negatywny wpływ na miejsce pracy. Brak kultury demonstrowany przez współpracowników może udzielić się każdemu. Nie opłaca się – w imię świętego spokoju – tolerować w firmie braku kultury, bo zadomowi się na dobre – będzie osłabiać organizację od środka i bardzo niekorzystnie wpływać na relacje z klientami i partnerami." Jeśli chamstwo jest przez pracodawcę tolerowane, szkodzi wizerunkowi firmy. No chyba, że chodzi o tanią knajpę, tam rynsztokowe słownictwo może nawet imponować.

jasio
@wojtek

Popieram - czasem aż uszy więdną ..... widocznie bardzo ubogi zasób słownictwa albo inne niedomaganie..... Szkoda, bo poza tą dziwną "ułomnością" atmosfera jest całkiem dobra.

marta

Co zrobić, żeby dziecko nie używało wulgaryzmów? Czy to obciach dla rodziców?

wojtek
@marta

"Jak Cie słyszą, tak Cię piszą". Niecenzuralne słownictwo, nadużywane i czasem zastępujące przecinki, świadczy o prostactwie (mówiąc baaardzo delikatnie). Firmę tworzą ludzie, a pracownik jest wizytówką firmy. Jacy pracownicy, taki wizerunek firmy na rynku. Tak, wulgaryzmy to obciach.

Zostaw merytoryczną opinię o VINSAR S.A. - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VINSAR S.A.?

Kandydaci do pracy w VINSAR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VINSAR S.A.
2.6/5 Na podstawie 132 ocen.

VINSAR S.A.