Scotts Poland Sp. z o.o.

Scotts Poland Sp. z o.o.

Opinie o Scotts Poland Sp. z o.o.

Kamila

Dawno nie było żadnej nowej opinii w temacie firmy Scotts Poland, dlatego zachęcam was do odświeżenia tego wątku! Informacje o obecnym rozwoju firmy, aktualnych zatrudnieniach i poziomie płacy, będą tu bardzo przydatne dla wielu osób.

Posiadasz aktualne informacje na wynagrodzenia w Scotts Poland? Twoja opinia może okazać się pomocna.

dfg

@vito nie szukaja juz teraz tych pracownikow najwodiczniej juz znalezli odpowiednia ososbe na to stanowisko

Może atmosfera dobra, ale jeśli chodzi o wypłacalność dla pracowników na zlecenia to opóźnienia dwumiesięczne nikogo nie dziwią.

anonimek

Co do pracy w centrali to fajna atmosfera, dobra organizacja pracy, kompetentne osoby, ogólnie bardzo przyjemnie.

Zostaw opinię o Scotts Poland Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scotts Poland Sp. z o.o.