Do-Rada

Pszczyna

Opinie o Do-Rada

buton
użytkownik zarejestrowany

cebulka, jest takie powiedzenie, że szewc bez butów chodzi, aczkolwiek ja o niczym nie słyszałem takim. Podobno na takich ulotkach tutaj można sobie dorobić, nie sa to jakieś duże pieniądze, ale zawsze to coś.

koala

uwaga firma do-rada Do-Rada DO-RADA przeniosła się do łodzi i w okolice jezeli ktoś wie o pozwie zbiorowym to proszę tu pisac .jest już namierzany w naszym mieście .mam trzech \\\\\\\"znajomych dobrze zbudowanych adwokatow :)\\\\\\\"którzy z ręką bożą i łaską pomoga mi zając się tym Panem

Bardzo proszę o pilny kontakt wszystkie osoby które w ostatnim czasie roznosiły wizytówki-ulotki DO-RA-DA tel. 513-346-922

slązaczka

Wlasciciel firmy Radosław Mazak jest niebezpiecznym oszustem, naciagajacym ludzi w calej Polsce. Szybko sie przemieszcza, ma pare spraw w sadzie w toku.

Zostaw opinię o Do-Rada - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Do-Rada