Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Opinie o Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Wanda

Hej, jaka jest atmosfera w dziale obsługi klienta? Na stronie firmy znalazłam ogłoszenie dla Specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży i nie wiem czy aplikować. Aktualne to jeszcze w ogóle? Powiedzcie mi, czy na tym stanowisku są jakieś fajne możliwości rozwoju i czy są szanse na awans?

@Wanda

Cześć Wando, Dobra atmosfera w firmie, o której piszemy my jako firma lub nasi koledzy z pracy dotyczy wszystkich działów w firmie, nie dbamy o atmosferę tylko w wybranych działach :) Zespół biurowy również uczestniczy w integracjach. Rekrutacja na to stanowisko jest już zakończona, więc zniknie ze strony. Oczywiście istnieje możliwości rozwoju i awansu zgodnie ze ścieżką wraz ze wzrostem kompetencji (Młodszy Spec/Spec/Starszy Spec).

Olga
@Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

A jak te integracje wyglądają, to jakieś imprezy pracownicze? A co jaki czas możemy sobie zapracować na awans? Jakie są wytyczne do rozwoju? O ile rośnie pensja wraz ze zmianą stanowiska?

@Olga

Albo są to integrację związane ze wspólną realizacji przeżyć z naszej oferty, albo zorganizowane przez nasz Dział HC eventy. Oczywiście dla osób, które współpracują dłużej, realizują dobrze swoje obowiązki i wykazują dodatkową inicjatywę jest możliwość awansu - tutaj zależy od działu i stanowiska oraz posiadanych/uzyskanych w ramach rozwoju kompetencji (od tego również zależy wynagrodzenie i ewentualny wzrost).

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. na stanowisko Koordynator?

Rekrutacja na Koordynatora Regionalnego jest już zakończona. Niemniej, podczas takiego procesu staramy się zbadać czy kandydat ma wystarczające doświadczenie do tej roli np poprzez pytania praktyczne, rózne sytuacje z poprzednich prac i ich rozwiązania, znajomość rynku/branży, umiejetności negocjacyjne czy też po prostu czy dany kandydat pasuje do nas jako firmy :)

Wiktoria

Jednym słowem - PETARDA! Swoją przygodę z Wyjątkowym Prezentem rozpoczęłam w tamtym roku w czerwcu i szczerze powiem, że był to mój najlepszy wybór! Praca jest bardzo przyjemna, spokojna, co najważniejsze nie jest pracą fizyczną i jest idealna dla osób, które uwielbiają kontakt z klientem, a elastyczny grafik pozwala dostosować pracę z zajęciami w szkolę/na uczelni, dzięki czemu bez problemu mogę studiować dziennie. Od samego początku było widać, że firma mocno stawia na dobrą atmosferę w pracy, co powoduje, że naprawdę przychodzi się do niej z ochotą i dobrym nastawieniem :D System premiowy przekroczył moje oczekiwania, jest kilkuelementowy, dlatego każdy z odrobiną chęci i zaangażowania może uzyskać w miesiącu naprawdę sporą premię! Co więcej, w firmie są organizowane konkursy, gdzie każdy może wygrać, bez względu na to czy pracuje w dużym lub małym mieście :) w Wyjątkowym jest możliwy rozwój.. oczywiście, że tak! Sama początkowo byłam Doradcą ds. Przeżyć, później awansowałam na stanowisko Team Leadera, firma prowadzi również rekrutacje wewnętrzne do różnych działów. WP daje możliwość wyjścia na różnego rodzaju integrację, całym Teamem możemy poczuć adrenalinę, a najważniejsze - wspólnie spędzić miło czas. Sama zrealizowałam już kilka Voucherów - Kolacja w Ciemności, Lot Widokowy Motolotnią, Strzelnica, Masaż dla Dwojga - a przede mną jeszcze: Walk in the Sky, Magiczna Kolacja, Shitty Dinner, Lot Balonem i wiele innych c: Polecam z całego serca, jeśli ktoś się zastanawia to nie ma na co czekać!

@Wiktoria

Hej, no Twoja wypowiedź zachęca do aplikowania dość mocno. Możesz bardziej przybliżyć temat tych elastycznych godzin pracy? Jest jakiś grafik ustalany na cały miesiąc na początku czy jak to wygląda?

@Monika

Hej, grafik ustalany jest wcześniej na cały miesiąc, bierzemy wtedy pod uwagę podaną przez Doradców dyspozycyjność. Praca jest zmianowa, zazwyczaj 9-15 i 15-21 w zależności od godzin otwarcia Galerii :)

Justyna
@Wiktoria

hej to tak dla pewności, jak się ugada z kimś to można być cały czas na rano i nikt problemu nie będzie robił? te vouchery to fajna opcja ale chyba nie są bez limitu?

@Justyna

Jeśli się tak dogadacie w zespole to istnieje taka opcja,. Realnie w wiekszosci zespołów widzimy, ze osoby niestudiujace lub zaoczne mają więcej porannych zmian, a studiujące dzienne wiecej popołudniowych i weekendowych, ale nie oznacza to, że pracują tylko na ranki czy tylko na popołudnia.

Magda

Pracuje już jakis czas w firmie i mam juz swoja opinię. Mimo, ze nie wszystko jest idealnie to na pewno prace tutaj polecam. Zdarzaja sie problemy z internetem, drukarką, czy zatowarowaniem, ale sama praca jest przyjemna, idealna dla studentów dziennych czy zaocznych. No i przede wszystkim ludzie sa meeega ;) to najwiekszy plus. Pieniadze sa dobre, jak ktos sprzedaje to naprawde tez fajne premie. Ja jestem zadowolona

Wanda
@Magda

Czyli jest elastyczny czas pracy skoro wymieniasz studentów dziennych? :) A jak wygląda sama rekrutacja? Dużo etapów? Trzeba mieć już jakieś doświadczenie czy mozna aplikowac bez?

Magda
@Wanda

Grafik ustalany jest z miesiaca na miesiac, pracujemy na dwie zmiany: poranna i popołudnia pn-nd (nd tylko handlowe). Moja rekrutacja to była rozmowa telefoniczna i spotkanie. Podczas rozmowy, które pytania o ogólne informacje, dni w które mogę pracować, od kiedy itd, na spotkaniu było więcej pytań szczegółowych i scenki, ale nic szalonego :) Ja nie miałam doświadczenia, uczą wszystkiego od podstaw

@Magda

dzieki za opinie, zastanawiałam sie nad aplikowaniem. Opinia wydaje sie prawdziwa. Nie ma pracy bez wad, ale super, że mimo małych niedociagnieć w tej firmie można się dobrze czuć :)

Sandra

Moja Wyjątkowa historia w firmie zaczęła się dość niedawno. To ekscytujące, że znalazłam się w zespole, który miał przyjemność otworzyć 60 punkt WP na mapie Polski! Studiuję dziennie, więc poszukiwałam pracy, którą będę mogła pogodzić ze studencką rutyną. I znalazłam idealne miejsce - Wyjątkowy Prezent. Praca tutaj to same korzyści! Zapewne ktoś zapyta dlaczego? Powodów jest wiele, choć trudno będzie je tu wszystkie wymienić. Warto zacząć od faktu, że grafik ustalany jest ze znacznym wyprzedzeniem i jest dostosowany do dyspozycyjności danych pracowników, więc bez problemu można połączyć pozostałe obowiązki z pracą. Dodatkowo, każdy pracownik ma możliwość skorzystania z rabatu w momencie zakupu unikatowego prezentu. Istotną kwestią jest możliwość rozwoju oraz awansu na wyższe stanowiska. Praca w tym miejscu daje ogrom satysfakcji, ponieważ spełniamy marzenia wielu ludzi oraz widzimy ich uśmiech na twarzy - to bezcenne uczucie. Należy zaznaczyć, że jesteśmy LIDERAMI na rynku, więc zachowujemy najwyższe standardy, podczas obsługi Naszych Klientów, ale również my, jako pracownicy jesteśmy traktowani na najwyższym poziomie. Kolejnym aspektem wartym uwagi są przyznawane premie, które składają się z wielu elementów, także suma uzyskana pod koniec miesiąca może nas bardzo zadowolić! A na koniec to, co najważniejsze... Atmosfera jest bardzo przyjazna, każdy jest dla siebie pomocny, empatyczny i wyrozumiały. Staramy się integrować oraz wspólnie tworzyć jedną wielką RODZINĘ. Serdecznie rekomenduję pracę w tej firmie. Jeśli lubisz kontakt z drugim człowiekiem to ta praca będzie idealna dla Ciebie. Być może... to właśnie na Ciebie czekamy?

Kinia

Nie pracuję tu długo, ale jestem pozytywnie zaskoczona! Nie spodziewałam się, że w trakcie studiów znajdę pracę, która tak stawia na pracownika i dba o to, żeby dobrze się tu czuł :) Sama rekrutacja była przyjemna, ale też zupełnie inna od tych, które przeżyłam do tej pory. Szkolenia wspominam baaardzo dobrze i niesamowicie się cieszę, że trafił mi się taki fajny zespół! Wszystko, co oferowała firma w trakcie rekrutacji, było 100% prawdą i na niczym się nie zawiodłam. Z pracy jestem zadowolona, a szczególnie podoba mi się to, że jest tak elastycznie i można pogodzić z nią swoje obowiązki np. studia. Oprócz tego jest fajna atmosfera, całkiem wysokie premie iiiii ciekawe produkty :)

Rydzy97

Pracowałes w Wyjatkowym około rok, fajna praca dla studentów i do laczenia z planem zajec (grafik ukladany z miesiaca na miesiac, ale zawsze go zmienialismy w trakcie, bo kazdemu cos wypadalo) :) Po zakonczeniu studiow znalezles prace w zawodzie, wiec skonczylismy współprace, ale miło ja wspominam - pozdrawiam !

Eliza

Cześć. Pracuję w Wyjątkowym Prezencie już ponad rok na stanowisku doradcy ds. przeżyć (inaczej doradcy klienta). Moim zadaniami są przede wszystkim obsługa klienta, czyli pomoc przy wybraniu najlepszego prezentu, dbanie o wyspę, na której pracuję (utrzymanie porządku itd.), codzienne i miesięczne rozliczenia i wykonywanie różnych zadań, o których jesteśmy informowani chociażby przez e-maila. Czy to jest trudne? Wcale nie! A co jeśli czegoś nie wiem? Zawsze mamy instrukcję jak wykonać jakieś zadanie, a jeśli są jakieś wątpliwości zawsze możemy zapytać team leaderów, koordynatorów lub innych osób, którzy szanują każdego pracownika i starają się pomagać w razie potrzebny. Atmosfera? Cudowna! Jest to miejsce, w którym możesz być sobą i przychodzić z uśmiechem na twarzy. Często mamy spotkania integracyjne, gdzie możemy razem robić ciekawe rzeczy (sama byłam na gokartach i Kolacji w Ciemności) i lepiej się poznać. Dodatkowo jest to idealna praca dla studenta, grafik jest elastyczny i bez problemu można go połączyć z zajęciami. Jest stawka godzinowa, ale dzięki własnemu zaangażowaniu możemy dostać premię, więc wynagrodzenie też jest w porządku. Ogólnie bardzo polecam. Świetne miejsce, ludzie i oferta. :)

Doradca A

Od samego początku można zauważyć, że całą firmę tworzą dosłownie wyjątkowi ludzie! Praca w zgranym zespole, bardzo elastyczny grafik można go połączyć ze szkołą. Firma, która nie jest obojętna na pracownika, pełna wsparcia i ukazywania pomocy . W skrócie to praca, do której chodzę z uśmiechem, mam możliwość rozwoju i swoją drogą bardzo bardzo ją lubię. Myślałam, że znalezienie fajnej pracy, do której przychodzi się z chęcią i uśmiechem graniczy z cudem a jednak! Dzięki WP mogę robić to co lubię!

Firma Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Warszawa. Ile płacą na stanowisku Sprzedawca?

XXX

Całe 20 zł na godzinę plus prowizja.

W naszych ogłoszeniach są podane widełki dot. stawki - w Warszawie aktualnie 20-22zł brutto + premie od sprzedaży (4 rodzaje).

Sylwia

Wyjątkowy Prezent to firma, która docenia pracownika. Obecnie jest dużo możliwości awansu nawet dla osób spoza Warszawy - sama awansowałam z Doradcy na Team Lideara, ale poza tym są prowadzone rekrutacje na stanowiska biurowe z możliwością pracy zdalnej. Super, że firma najpierw poszukuje pracowników wewnątrz firmy i nie ocenia ich poprzez wykształcenie, a umiejętności. W Wyjątkowym Prezencie można liczyć na pomoc przełożonych - stały kontakt z koordynatorem, działem kadr, jak się coś zepsuje to są pracownicy IT, którzy są pod telefonem. Na początku pracy jest dokładne szkolenie, więc można się wszystkiego nauczyć. Atrakcyjny system premiowy - każdy ma wpływ na to, jaką wypłatę poza podstawą uzyska. Praca jest przeważnie spokojna, niestresująca, lekka (nie trzeba dźwigać paczek jak w wielu innych sklepach), a jeśli ma się jakieś wątpliwości, czy uwagi to można się zawsze zgłosić czy to do TL czy to do koordynatora, pracownik jest wysłuchany i jego zdanie jest ważne.

Zuzia

W Wyjątkowym Prezencie pracuję już rok i mogę szczerze powiedzieć, że ta praca to takie moje comfort miejsce. Czuję się świetnie na swojej Wyspie w jednej z najruchliwszych galerii, uwielbiam rozmawiać z ludźmi, proponować im prezenty, a później dostawać feedbacki, że dane przeżycie było strzałem w dziesiątkę. Praca jest spokojna, dużo rozmawia się z klientami, co ja akurat bardzo lubię i praktycznie każdego dnia możemy nauczyć się czegoś nowego o naszej ofercie. Sama specyfika pracy to dla mnie wielki plus, ale jest jeszcze jeden - nasz team. Pracuję ze świetnymi dziewczynami, z każdą się dogaduję i uważam, że tworzymy taką wyjątkową rodzinę. I oczywiście nasza TL - głowa rodziny - jest super, wspiera nas, udziela wskazówek, daje rady, a przy tym potrafi zmotywować, pochwalić i docenić, co dla mnie jest mega ważne. Co jest fajne w tej firmie, każdy pracuje na swoją premię indywidualnie, jest ona zależna przede wszystkim od naszego zaangażowania sprzedażowego. Nie mogę się już doczekać kolejnych miesięcy w tym miejscu, ze świetnymi ludźmi, ciekawym produktem i nowymi wyzwaniami. I tak, próbowałam kilku prezentów z naszej oferty między innymi Kolacji w Ciemności, Magicznej Kolacji i Masażu Balijskiego i mogę z własnych doświadczeń przyznać, że faktycznie dobrych wspomnień nikt nam nie zabierze i są one cenniejsze, niż rzeczy materialne!

Mozarii32

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Doradcy Warszawie, zrezygnowałam z procesu w trakcie, bo mój plak jak sie okazało nie pozwala mi podjac się zadnej pracy... a szkoda, bo sam proces byl miły, firmę znam z polecenia i naprawde chciałam tu pracować :(

Czy w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zwykle I umowa jest traktowana jako taka próbna, zawierana na okres 3-6mcy.

Ty :*

Lubię tą firmę, po prostu :)

Łucja

A co tak najbardziej Ci się w niej podoba?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Rodzaj umowy uzależniony jest od rodzaju współpracy na jaki nastawia się kandydat (jak i my), dyspozycyjności i oraz sytuacji. W grę wchodzi głównie umowa zlecenie lub umowa o pracę. Większość osób jakie do nas aplikuje to osoby studiujące dziennie czy zaocznie, które mają ograniczoną i zmieniającą się dyspozycyjność, więc umowa zlecenie jest w tym wypadku preferowaną formą współpracy.

Była pracownica

Kiedyś to było fajnie! Początki w tej pracy wspominam bardzo dobrze. Zgrany zespół, dobry kontakt z tl i biurem, ciekawy produkt w sprzedaży, system premiowy wdrażany po pewnym okresie i miłe zaskoczenie gdy zaangażowana ja dostałam go szybciej :) niestety im dalej tym coraz gorzej. (usunięte przez administratora) Nie ma tam już pracowników, których zaangażowanie się docenia. Podwyżka na umowie? (usunięte przez administratora) Targety nie do osiągnięcia, byle żeby premii nie wypłacać. (usunięte przez administratora)Kontrolowanie pracowników na każdym kroku też niestety nie świadczy najlepiej o tym jak ta firma jest zarządzana. Na moich zmianach na kontrolach nigdy nie było większego problemu, mimo to czuję ulgę, że już w tej firmie nie pracuje. Poziom kontroli dochodzi do tego stopnia, że się zastanawiam co będzie następne? Opaski z geolokalizacją, żeby sprawdzać czy aby na pewno pracownik jest na wyspie? Mimo wszystko życzę powodzenia i większego zaufania do swoich pracowników, którzy dają z siebie wszystko i to dzięki nim ta firma istnieje.

@Była pracownica

Hej, na początku zawsze jest super. A potem życie weryfikuje. Tej premii to serio nie dostajecie i jest sama jakaś podstawa czy po prostu jest ciężko

@Była pracownica

Witaj Weroniko, Przykro nam, że po prawie 2-letniej współpracy musimy odpowiadać akurat na taką opinie. Pracowałaś u nas na tyle długo by wiedzieć, że nie tolerujemy oszustwa. Każdego Doradcę obdarzyliśmy zaufaniem, a Ty to wykorzystałaś "odbijając się" na swojej zmianie w momencie, w której na niej w ogóle nie byłaś.. Nie byłaś nawet w galerii handlowej.. Jest to zwykłe oszustwo, dodatkowo jest to zachowanie bardzo nie fair wobec Twoich kolegów z zespołu. W takiej sytuacji powinniśmy od razu zakończyć z Tobą współpracę, a tego jednak nie zrobiliśmy. Za zaistniałą sytuację poniosłaś konwekcję - potrącenie z premii (tej właśnie, której rzekomo wg Ciebie u nas nie ma). Dodatkowo, w trakcie lockdownu staraliśmy sie jako firma pomóc naszym Doradcom i osoby, które się do nas zgłosiły, były zaangażowane w dodatkowo płatne zadania. Ty równiez byłaś. Niestety okazało sie, że prawie wszystkie Twoje opisy, które stworzyłaś w ramach tego zadania były plagiatem 1:1.Jak zatem osoba, która poważnie oszukała kilkukrotnie firmę może być zaskoczona, że z tego tytułu ponosi jakiekolwiek konsekwencje? Mówimy o tym jawnie, zaznaczamy to na spotkaniach rekrutacyjnych. Jako firma chcemy pracować z ludzmi z pasją, którym możemy także zaufać, którzy doceniają ideę i w nią wierzę. Rozumiemy również, że to nie jest praca dla każdego - mimo wszystko Doradca to ktoś wiecej niż Kasjer. Wierzymy także w ludzi, dlatego nie kończymy od razu współpracy, gdy zdarzają się potknięcia. Z Twojej strony nie usłyszeliśmy nawet zwykłego "przepraszam". Pomimo tych sytuacji, życzymy Ci dobrze, cieszymy się, że byłaś członkiem załogi przez prawie 2 lata i trzymamy kciuki za Twój dalszy rozwój.

xD
@Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Wyjątkowy prowadzi jakieś dochodzenia że mimo anonimowego pseudonimu zwraca się do autora po imieniu?

@xD

Niestety nie jesteśmy anonimowy w sieci. W większości wiemy kto jest autorem opinii :)

plompell

Na początku sierpnia kiedy była prowadzona rekrutacja we Wrocławiu zadzwoniła do mnie pani po złożeniu mojego podania.Chciała podpisać umowę ale niestety wyjeżdzałem akurat na wakacje i obiecała że zadzwoni do mnie 15.08.21 w celu zaproszenia na rozmowę.Niestety,nie oddzwoniła a mi bardzo zależało na tej pracy.W podaniu zaznaczyłem że pracę będę mógł zacząć na początku przyszłego miesiąca.

@plompell

Dzień dobry Panie Jakubie, podczas rozmowy telefonicznej, na początku sierpnia zaproponowaliśmy Panu kilka terminów na rozmowę rekrutacyjną. Żaden zaproponowany termin wtedy Panu nie odpowiadał, z uwagi na wyjazd. Zależało nam podczas tego procesu na znalezieniu osoby, która będzie mogłaby dość sprawnie zacząć współpracę, więc na tamten moment podziękowaliśmy Panu za udział w procesie, jednocześnie informując, że będziemy jeszcze w kontakcie w połowie miesiąca, jeśli rekrutacja będzie nadal trwała. Nasza rekruterka kontaktowała się z Panem w sobotę jakoś w południe, ale wtedy nie udało nam sie zdzwonić. Wiemy, że jest Pan już umówiony na spotkanie w dniu jutrzejszym - powodzenia :)

plompell
@Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.

Faktycznie :) Dziękuję za odpowiedź.

Glossy

Pracuje od niedawna, ale trafiłam na mega zespoł! Jak na razie jestem bardzo zadowolona ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyjątkowy Prezent Sp. z o.o.