Doradcy24 S.A.

Wrocław

Opinie o Doradcy24 S.A.

Weronika

Wczoraj pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. Nieruchomości. Ze szczegółami możecie zapoznać się klikając w link "Oferty pracy" https://www.gowork.pl/praca/doradcy24-s-a;pr Co warto wiedzieć o pracy w tym charakterze? W treści oferty pracodawca oferuje m.in. elastyczny czas pracy oraz atrakcyjne programy motywacyjne. Jak te możliwości wyglądają w praktyce? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w Doradcy24 S.A. zmiany, szczególnie jeśli chodzi o poruszane przez Was wcześniej kwestie?

Weronika

Jesteś zatrudniony w Doradcy 24 S.A.? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Bardzo chętnie poznamy więcej informacji na temat Waszych doświadczeń. Jak oceniacie powyższą firmę jako pracodawcę?

Daniel

@tola prawdopodobnie wysokie premie od wyników :)

riki

Pracowałem w firmie DORADCY24 i wzbogaciłem swoją wiedzę o finansach to jest na pewno plus. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to tylko własna działalność lub umowa zlecenia. Przełożony oczywiście namawia na własną działalność. Zarobki to tylko prowizja od sprzedaży. Zarobki bardzo różne od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Ale pamiętaj, że to własna działalność, musisz miec samochód, na paliwo i na zus i nieźle gadane. Bazę klientów tworzysz sam polecenia od znajomych nikt Ci nie pomoże. Przy prowizji 4000 złotych koszty u mnie wyglądały następująco, paliwo 1000 złotych, zus 1000 zlotych, ubiór garnitur, koszty czyszczenia, wizerunek buty, artykuły biurowe, laptop, telefon komórkowy około 200 złotych miesięcznie. Laptop możesz wziąść sobie na kredyt a telefon na abonament. Firma praktycznie nic nie daje od siebie. Jeśli jesteś wybitnym sprzedawcą i będziesz sprzedawał powyżej prowizji 5000 złotych to warto. Tylko udaje się nielicznym jednemu na 100.

figa

ja również chętnie podjęłabym się takiego stażu w Doradcy 24 S.A. jeśli oczywiście ta propozycja jest nadal jeszcze aktualna, natomiast oczywiście mówimy tutaj tylko i wyłącznie o płatnej współpracy bo za darmo nawet deszcz nie pada, no sami rozumiecie. napiszcie info prosze ile płatne są u nich takie staże

tęczowa krówka

też bardzo bym była zainteresowana stażami w tej firmie Doradcy 24 S.A. ale na jakich dokładnie warunkach odbyłby się taki staż? robić mogę wszystko, to nie ma znaczenia, natomiast jakie by za taki staż zaproponowali mi netto pieniądze i czy miałabym normalne ubezpieczenie zdrowotne? z góry ogromne dzięki za pomoc

stażysta

ludzie piszecie bzdury nie znając firmy, zastanówcie się czy funkcjonowała by firma tego rodzaju gdyby było coś nie tak. to na tyle

gb

witam no właśnie ktoś pracował w Toruniu może coś o tym powiedzieć ??

lolus

Witam szkole sie tam od miesiąca ogólnie na plus jest to że się dowiedziałem kilku fajnych spraw dot kredytów emerytur i oszczedzania, ale minus jest taki ze narazie unikają tematów dot. wynagrodzenia. Także jestem na etapie plusów i minusów dot. pracy w firmie D24

Doradca

Witam, pracuję dla firmy już kilkanaście miesięcy, jakoś dałem radę nauczyć się nowego biznesu i przyznam, że mona zarobić, dochody pozwalają żyć na wysokim poziomie tym bardziej, że łączy się kilka branż. Jest dużo opornych osób, którzy siedząc w domu dalej narzekają, a drudzy zarabiają! (usunięte przez administratora)

rafal88

niektorzy zarabiaja nawet ponad 10tys ale nie sa to regularne zarobki

Mariusz

Bardzo polecam odział w Poznaniu na Piątkowskiej, znaleźli mi kredyt o 100 zł miesięcznej raty taniej a szukałem w wielu bankach, i mają pyszną kawę.

eee...nie

Pan który zapraszał mnie na rozmowę również podkreślił o "eleganckim stroju". Pojechałam tam, rozmowa miała się odbyć o godz. 9. Wchodzę do budynku, za 8:55 chwytam za klamkę a biuro zamknięte. Ok, czekam max do 15 po i idę stąd. O 9:05 przybyło dwóch... chłopców w wieku max 24 lata. Poprosili mnie żebym jeszcze zaczekała i tak o godzinie 09:10 bez przeprosin za spóźnienie i bez przywitania się ze mną zaczęliśmy rozmowę. Niestety, ale przywitanie się to kwestia kultury osobistej człowieka. Miałam mieć wydrukowane CV, myślę OK, pewnie łatwiej będzie się rozmawiać jak oboje będziemy mieli przed sobą dane. Myliłam się, chłopak który był ubrany w koszulę w kratę i jeansy (brakowało mu tylko raybanów do pełnego stroju hipstera) poprosił mnie o moje CV. Nie zdziwiło mnie wcale, że nie wiedział kim jestem i dlaczego akurat ja zostałam zaproszona na rozmowę. Yhm... czyli firma zbiera wszystkich, co się do nich odezwą. Najpierw zapytał się o to czy posiadam jakiekolwiek doświadczenie zawodowe, czyli nawet nie spojrzał w CV, że mam. Przez 2 pierwsze minuty wypytał mnie o współczynniki makroekonomiczne i moją pracę zawodową a przez kolejne 8 o moje zainteresowania po czym podziękował, powiedział że zadzwonią w następnym tygodniu i to tyle. No tylko tyle, że ja też miałam pytania w końcu praca jest dobrowolna i jeżeli mam z kimś współpracować to tylko dobrowolnie. Chłopak sam nie miał odpowiedniego doświadczenia, na pytania odpowiadał chaotycznie ale szczerze. Zaczynasz od sprzedawania usług po rodzinie, znajomych i tak tworzysz swoich klientów. W zapytaniu o płatny staż, bo tak było w ogłoszeniu usłyszałam "staż nie jest płatny, my dajemy możliwość zarobić". Miałam wrażenie że chłopak był bardziej zestresowany niż ja. Niestety, nie przekonał mnie do tworzenia wspólnej marki i tym bardziej firma straciła potencjalnego klienta. Bycie przedstawicielem handlowym niestety mnie akurat nie interesuje.

robol

moj brat placi 13zl/h za noszenie cegiel, nawet bez zebow zatrudnia.jezeli u doradcow nie dasz rady zapraszam czekam na odp pozdro

Emil

Pracowałem tam ponad rok nigdy nie było problemu z wypłatą czy jakimiś przekrętami. Praca ta wymaga dużo wiedzy i szkoleń które oczywiście są bezpłatne. Na początku jest ciężko ale z czasem dochodzi się do wprawy. Teraz otworzyłem własną działalność ale zawsze mam gdzie wrócić.

Nikoś

Akwizycja jest zabroniona. Jak nie pracujesz to nie zarabiasz proste nikt nie da za darmo podstawy...

rekrut

Byłem na rozmowie kwalifikacyjne, a później na szkoleniach. Akwizycja, brak podstaw, jakieś warunki prowizyjne, rodzine przebiasz na klientów, srednia wieku pracowników 20 lat (kierowników)!!!??? - przecież to tak samo jak w efekcie. Szkoda czasu.

Riki

Ja polecam można zarobić, ale trzeba się narobić. Pracowałem bylo okey

Małgorzata

Jak pracujesz i poświęcasz się pracy zarobki są duże, a czasem nawet bardzo duże.

dsfa

ojj wcale nie dziwne bo jak idziesz na rozmowę to powinno się odpowiednio ubrać o czym młodzi bardzo często zapominają :)

Dawid

Nie polecam, czysta akwizycja po rodzinie i znajomych na poczatek, mowia ze trening w pracy, ladnie ujete :) malo kto sie utrzymuje, bylem na szkoleniu z 8 osobami i zostalo 0, tlumaczenie przelozonego ze pracuje z najlepszymi " chca osiagnac sukces " :) omijać szerokim lukiem jesli chcecie normalna prace co przynosi satysfakce i rozwoj, strata czau

muza

do mnie też zadzwonił i powiedział to samo hehe zabawne

libra125

do mnie facet zadzwonił po kilku godz po wysłaniu przeze mnie papierów. Zaniepokoiło mnie tylko pytanie "O eleganckim stroju chyba nie muszę przypominać?". Dziwne, co?

Kamilos
@libra125 27.11.2012 20:33

W dresach chciałeś do finansów na rozmowę przyjść ? :D

tomro

co tu wiecej mowic...szkoda mi tylko tych osob które dadzą sie nabrac i zmamic i straca swoj czas i niekiedy tez pieniądze.

Doświadczony

Uwaga!!! Każdą umowę czytajcie 2 razy, a najlepiej 100. Firma która nie posiada pomysłu na własny business, ale chętnie przejmie od kogoś kto ją ma. Nie dajcie się zrobić w bambuko! Powodzenia!

chmurka

dno!

no właśnie... wzięłaś fundusz a nie wiesz na jakiej zasadzie nawet działa.... bo wcale nie musisz płacić przez 10 lat.. wiec najpierw zachęcam do poczytania ogólnych warunków umowy, a później dopiero pisania bzdur , bo na razie Twoja opinia jest tak pomocna jak i Twoja wiedza.. Pozdrawiam.

ola

Trudno mi powiedzieć o zarobkach, ale firma wygląda profesjonalnie i osoba z którą rozmawiałam wyglądała na fachowca w swojej branży.

motywator141

Witam, ja wczoraj byłem na rozmowie, jutro wybieram się na drugi etap, rozmowa bardzo rzeczowa, dużo pytań z zakresu finansów itp.

syska

Witam. Byłas na tej rozmowie o pracy??bo ja niedlugo ide na rozmowe i nie wiem czego oczekiwac szczerze mowiac?? trzeba zakladac wlasna dzialalność gospodarcza??

onamakota

No i zamilkłeś?. Napisz coś jak to wszystko wygląda, bo jestem ciekawa a nie ma nic bardziej wiarygodnego, aniżeli odpowiedź bardziej wtajemniczonych!

Wro

Jutro ide na spotkanie w spr pracy i okaze sie czy to akwizycja nawet pod przykrywka hehe to wam napisze :)

Ela

rozumiem ze to tekst sponsorowany?

lobby

Szukam pracy, ma ktos jakies info na temat tej firmy? wyslalem CV ale nikt nie dzowni? ma ktos info?

klient

Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony z obsługi, dostałem kredyt w miarę szybko i sprawnie. Przyznam się, że miałem ograniczone zaufanie i sam sprawdziłem kilka ofert kredytowych, ale doradca faktycznie wybrał dobrą ofertę rodziny na swoim. Nie wiem jak z ich zarobkami, ale obsluga godna polecenia.

gosc - 2009-10-14 11:04:19 Wie ktos jakie zarobki w tej firmie ?? WARTO polecam

gosc

Wie ktos jakie zarobki w tej firmie ??

mora

mam tam znajomą , nie warto

Zostaw opinię o Doradcy24 S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradcy24 S.A.