Doradcy24

Wrocław

Opinie o Doradcy24

sun

Na pewno każdy pracownik ma zapewnione systemy prowizyjne i to zdecydowanie umila zatrudnienie. Ciekawe jakich zarobków można się spodziewać. Dzięki

obecnyd24

Ciężka praca, ale warto, nie tylko dla klienta ale również dla siebie można wykorzystać bardzo dużo praktycznej wiedzy finansowej, mnie się tutaj podoba.

byly z D24

W tej firmie trzeba mieć duzo szczescia. jak np trafi sie we wroclawiu pod skrzydla pana [usunięte przez moderatora] to raczej duzo sie czlowiek nie nauczy, a DUZO bedzie wymagane...jak nie wiazecie planow na przyszlosc z ta firma to lepiej wczesniej zrezygnowac bo nr telefonow z analiz finansowych od znajomych(to na nich sie szkolicie) zostaja w firmie i te kontakty sa pozniej wykorzystywane w celu namowiena na kredyt, inwestycje itd. Rotacja w firmie duza -po miesiacu odeszlo 80% "nowych". polecam tym co maja smykalke do sprzedazy, finansow, szczescie i troche czasu bo na poczatku same szkolenia=0 wyplaty

Xlud

Nie wiem jak później bo jestem na samym początku \"kariery\" ale już teraz są małe nieścisłości:od początku było mówione o płacy podstawowej + prowizja od wyników pracy. Teraz już wiadomo, że jest tylko umowa zlecenie i wynagrodzenie to TYLKO prowizja od pracy. Mam nadzieję, że mój kolejny komentarz będzie bardziej pozytywny...

Zostaw opinię o Doradcy24 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doradcy24