Opinie o Tabiplast sp. z o.o. w Pietrzykowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tabiplast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tabiplast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tabiplast sp. z o.o. w Pietrzykowice

Stanisław P.

szczerze nie polecam tej firmy! zarobki to słabizna. zwolnią cię za to że się np. komuś nie spodobasz. kierownictwo ma wypisany w oczach jeden cel: wykorzystaj do cna polskiego pracownika. generalnie zaszufladkowali oni polskich pracowników jako mało mało wymagających finansowo i "mierzą" ich również polskim stawkami wynagrodzenia sprzed ok. 10 lat..... odradzam wiązanie się z tą firmą (usunięte przez administratora) .....

Polak

Prawda!!! W Polsce za bardzo skoncentrowali się na utrzymywaniu śmiesznie niskich zarobków a zaniedbali np jakość wyrobów, że reklamacja goni reklamację. Nie chcą przyjąć do świadomości, że przecież ceny w sklepach w Polsce wyrównały się już kilka lat temu a zamrażając zarobki pracowników w Polsce skazuje ich się na zwykłe biedowanie

stary pracownik

....ja juz mam dosc tej pracy i tych zarobkow. nie ma szansy na porawe.jutro nie ide do pracy.

Polak

szczerze nie polecam tej firmy! zarobki to słabizna. zwolnią cię za to że się np. komuś nie spodobasz. kierownictwo ma wypisany w oczach jeden cel: wykorzystaj do cna polskiego pracownika. generalnie zaszufladkowali oni polskich pracowników jako mało mało wymagających finansowo i "mierzą" ich również polskim stawkami wynagrodzenia sprzed ok. 10 lat..... odradzam wiązanie się z tą firmą bo cię wykorzystają i kopną w (usunięte przez administratora) .....

akurat

masz dużo racji w tym co piszesz, ale napisz jeszcze co robisz żeby zmienić otaczającą rzeczywistość. Czy może tak jak Kukiz próbujesz akcji JOW? czy może masz inny pomysł, każda krytyka jest potrzebna o ile jest to krytyka konstruktywna.

Polo

Wklejam poniewaz sie zgadzam: Polak za niewolnika. "Gdyby z Hiszpan zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 4 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 50-60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 Euro przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę Ă‚ÂÂÂœza chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez Ă‚ÂÂÂœodwróconą hipotekęĂ‚Â przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to pod jakimś artykułem lub opinią .

Pop

Polak

Ta firma niestety przez niekompetencję zarządu traci klienta po kliencie. Tu w swojej siedzibie w Polsce za bardzo skoncentrowali się na utrzymywaniu śmiesznie niskich zarobków a zaniedbali np jakość wyrobów, że reklamacja goni reklamację. Nie chcą przyjąć do świadomości, że przecież ceny w sklepach w Polsce wyrównały się już kilka lat temu a zamrażając zarobki pracowników w Polsce skazuje ich się na zwykłe biedowanie.......... Dla nich najlepszym pracownikiem jest pracownik "zrezygnowany".

Ryś

Jak ja się cieszę że już w tym bajzlu nie pracuję! Boże jaki jestem teraz szczęśliwy! Miałem obawy czy składać rezygnację czy nie i dzięki bogu się zdecydowałem. Dopiero teraz w nowej pracy widze jaka to (usunięte przez moderatora) firma! Za taką pracę to powinni trzy razy tyle płacić, a i tak chyba by nie bylo warto.

kolo

TABIPLAST TO ŻENADA! Każdy kto juz tam niepracuje, chwali sobie i wspomina że nigdy więcęj! Nie polecam! Masakra, zero poważania pracowników, zero dobrego wynagrodzenia, zero warunkow do pracy! Wiejcie stamtąd

kici

Właśnie widzę, że ciągle poszukują nowych pracowników . Ludzie stamtąd uciekają?

dd2

nie warto

Nowa

Mam prośbę czy ktoś może napisać jak jest w tej chwili bo chcę złożyć CV i jakie wynagrodzenie

mam taką sugestie moja mama tam pracuje, taka sprawa od pewnego czasu notorycznie z damskich szafek giną kanapki a teraz już pieniądze, na szafkach nie ma śladów włamania, dodatkowe klucze do szafek ma Pan (usunięte przez moderatora) a teraz coś do władzy tabiplastu, to jest nie do pomyślenia, wy macie troche rozumu w głowie???? Jeżeli ta sytuacja bedzie sie dalej powtarzać sam spróbuje to rozwiązać

niezrzeszony

faktycznie jest coraz lepiej może wiecej osób tutaj się wypowie

O, coraz bardziej perwersyjnie w Tabiplaście ;-] A takie akcje to we Wrocławiu,czy w Pietrzykowicach? ;-)

sylwia

A sorry zapomniałam coś dodać; ktoś kogo bardzo lubię i szanuję powiedział mi kiedyś ,że mam jaja jakich nie ma większość facetów. DZIĘKUJĘ CI BARDZO...... Jeśli już piszecie coś na kogoś to miejcie odwagę na to aby się podpisać. No chyba, że po napisaniu na kogoś jakiegoś świństwa i bez podpisania się czujesz się bohaterem WOW! Ale nie martw się- jesteś w większości tych odważnych :((( Na koniec pozdrawiam ludzi z biura, ludzi z hali( WY WIECIE,ŻE O WAS CHODZI-UWIELBIAM WAS:) ) no i was też człowieki, bo wy ludźmi nie jesteście!!!

misz i masz

ludzie przestańcie sie w końcu śmiać z nowej pani od jakości pani [usunięte przez administratora] Fakt że jest łachowa ale może sobie coś w końcu zrobić... Niech sobie będzie niską jakością bo na maszyne i tak sie nie nadawała bo jest lewa a po drógie kierownik zmiany tak robił żeby jej maszyne puścić jak najpóźniej. Może teraz sie przyda...

a na jakim poziomie intelektualnym ty sie znadujesz uzywajac takich wulgarymow gratuluje inteligencji ale na takim poziomie zaden z tanich roboli nie chcial by sie znajdowac nie wiem jakie LZEJSZE stanowisko posiadasz ale gratuluje po prostu gratuluje!!!

ok

Chyba racuchy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tabiplast sp. z o.o. - Pietrzykowice

• Jak się pracuje w Tabiplast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tabiplast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tabiplast sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tabiplast sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tabiplast sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 107 ocen.

Tabiplast sp. z o.o.