Opinie o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Emerson Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Emerson Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emerson Polska w Piotrków Trybunalski

NIEWYSPANY weź się lepiej wyśpij ,a nie głupoty piszesz każdy kto pracuje bądź pracował na DC wie jak jest(było siedem nocek więc się nie wyspałeś?Lubisz seteczki CO?) Jak ci zapłacą za 4 soboty i 2 niedziele to pewnie zarobisz dużo?Tylko ile dla ciebie to dużo,a gdzie wolny czas dla rodziny ,dla siebie człowieku.Pewnie pochodzisz z(usunięte przez administratora)

niewyspany....

Ale wy barany jestescie, jak wam nie pasuje to (usunięte przez administratora)tej firmy!!! Ja tam nie narzekam, po kilku latach mam wysoka wyplate - i nie donosze, jak co nie ktorym sie wydaje!!! Wystarczy troche zaangazowania oraz mozg na swoim miejscu i stawka bedzie! Przyznam ze czasem nerwowo bywa i trzeba sie narobic, ale to w kazdej firmie tak jest .... za darmo nikt kasy nikomu nie da !!!

Firma jak każda inna praca całkiem dobra, ale najgorsi są kierownicy, ogólnie cala kadra. straszą zwolnieniami jak nie przyjdzie się do pracy w święta czy inne dni z czerwona kartka, ze trzeba się pozbyć słabych ogniw firmy, ze trzeba się bać bo mogą nas wymienić, jak maja problem ze zleceniami, to bardzo proszą o przyjscie a i tak jak się przyjdzie do pracy w weekend bądź święto to i tak cie zrobią na miękko zabierając premie. Ogólnie cały plan zarządzaniem produkcja jest slaby nie wiedza jak zarządzać pracownikami. dla mnie firma +, kadra -

co dlaczego tak?

logo firmy Psychoterapeuta dzieci
EZRA UKSW Sp. z o.o.
Xxx

Dlaczego tak s

Najlepszy pracodawca w Piotrkowie Trybunalskim pod każdym względem.

pestka

No cóż - poczytałam sobie. Niestety dołączam się do negatywnych opinii o tej firmie. Sama w niej pracowałam i zostałam zwolniona. Za co? Sama do dziś nie wiem. Po prostu podziękowali za współpracę i powiedzieli, że uważają, że ja się w niej źle czuję. Fajnie, że sam Pan PREZES wie co każdy pracownik myśli i czuje! Potwierdzam, że są tam podsłuchy na telefonach, domyślam się, że są też kamery. Na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam zapytana "ile waży kilogram mięsa kota, który mierzy 57cm od wąsów do ogona?" - z pełną powagą padło to pytanie. A potem rozmowa z psychologiem - co zabrałaby Pani na bezludnąwyspę? To takie uwłączające - bo taki test na stanowisko referenta??? I gdzie tu powaga firmy? Atmosfera strachu - najlepsze określenie - bałam się wyjść na korytarz by nie spotkać prezesów, bo za każdym razem zadawali jakieś pytania jakby robili test z wiedzy o firmie. Śniadanie niemalże na czas. Zero śmiechu, żartów, tylko mrówcza robota. Zarobki fatalne, zwłaszcza w dzisiejszych realiach. Jak nie udzielasz się na szkoleniach czy innych imprezach (np nie grasz w piłkę jak ci szef "proponuje" to odpadasz - może za to mnie zwolnili, bo to było niedługo po taki właśnie spotkaniu. Wszyscy inni pracownicy z pełnymi uśmiechami grali z kierownictwem w piłkę - i po co tak w (usunięte przez administratora) włazić? No chyba, że to strach o pracę! Byłam bardzo rozżalona jak mnie zwolnili, ale teraz dziękuję za to, bo co to za praca, w której człowiek boi się własnego przełożonego. Chyba nie nazwiecie tego współpracą, czy kontaktami na poziomie pracownik - pracodawca, bo wiem, że może być inaczej i ja tak teraz właśnie mam:) Pozdrawiam

Novy

dokładnie podobnie myśle w firmie pracowałem prawie 5 lat i moge powiedziec ze to stracony czas(usunięte przez administratora)h

były

Witam ja też już nie pracuję w tej firmie i fajnie tam nie było jeden wielki kocioł nic tam nie jest połapane tylko tak na wariata, a pózniej reklamacja ja miałem tam(usunięte przez administratora)rutto teraz jestem operatorem gdzie indziej i po umowie próbnej jest (usunięte przez administratora)na rękę, jest odbicie co?

jeden z pierwszych odstrzelonych

zgadzam sie z toba, kasa beznadziejna i brak zorganizowania. dwa i pol roku pracowalem, na poczatku bylo calkiem calkiem. ale po decyzjach szefostwa i mianowaniu (usunięte przez administratora)na stanowiska kierownicze to dopiero porazka. obecnie pracuje w firmie na poziomie i z normalnym nie szukajacym intryg kierownictwem za duzo lepsza kase. jak moge pare slow do prezesow: nie idzcie ta droga!

juz nigdy więcej w takiej firmie

to co tu piszą to wszystko prawda. ludzie pracuja po 4 lata i mają 8 pln BRUTTO na godzinę pracowałem w wielu firmach w Polsce i w europie nigdy sobie nie wybaczę tego ze zatrudniłem się w emersonie - to jest (usunięte przez administratora)

alek

Może i silni psychiczni ale ile da radę się pracować?

na tym waszym kombajnieee trzeba miec w nogach a na drukarni trzema miec w glowie i w tym tkwi roznica ..... pozdro dla stragmena

?

Na nich przyjdzie jeszcze czas nic nietrwa wiecznie]

fryzjer

no to stry nic sie nie zmienilo . same (usunięte przez administratora)br />

Henryk sprzęgło..,

Tak panie kolego masz rację trzeba (usunięte przez administratora) ale najgorsze jest to że ci podkręcają maszynę i sobie idą niech sami robią to zobaczymy jak im będzie szło , a nie jakieś pretensje pozdrawiam (usunięte przez administratora) róbcie tak dalej to zostaniecie sami.

o

Co ty pieprzysz o szkolach i referencjach,na kazdym dziale pracuja ludzie po studiach i tacy co bez szkoly ale w glowie maja poukladane. Na kazdym dziale sa tez(usunięte przez administratora)br /> Poza tym w Emersonie czasem jesli ktos sie nie sprawdzi na danym stanowisku to jest przenoszony na inne,na drukarni tez pracuja tacy z "odzysku".Teoria o elitarnym dziale dla "inteligentow" nijak sie ma do rzeczywistosci bo jezeli ktos nie dal rady przy plugu to przy komputerze da?l hahahaha

Pan ?

Ten zakład to porażka jedna wielka bryndza jak sądzicie?

witam pojawilo sie ogloszenie ale do centrali w wawie : (usunięte przez administratora)/> warto panowie znawcy firmy tracic czas na ta firme, skoro tyle tutaj niepochlebnych opinii ? aczkolwiek zadnej zlej inzynierskiej nie slyszalem, wiec jak to jest z inzynierami ?

Pytałem się kilku losowo wybranych osób z centrum Piotrkowa... Osób, które nie pracują w tej firmie... Co uważają na temat Emersona, co słyszeli od bliskich... Nie usłysząłem ani jednej dobrej opinii!!! Za to usłysząłem takie rzeczy, że się powstrzymam z pisaniem.. Pewnie połowa to plotki, ale.. na opinie trzeba sobie zasłużyć..

Zostaw merytoryczną opinię o Emerson Polska - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Emerson Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Emerson Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emerson Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Emerson Polska?

Kandydaci do pracy w Emerson Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Emerson Polska