Opinie o Columbus Centrum Języków Europejskich w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Columbus Centrum Języków Europejskich. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Columbus Centrum Języków Europejskich na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Columbus Centrum Języków Europejskich w Opole

Magda Nowy wpis

Czy centrum radzi sobie jakoś podczas tej pandemii?

Administrator Nowy wpis

Czy są na forum pracownicy ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

Gosia Nowy wpis

W zależności od stanowiska jest to umowa o pracę lub umowa zlecenie z opłaconymi składkami. Atmosfera jest przyjazna, brak większych konfliktów, a wszelkie problemy staramy się jak najszybciej rozwiązać. Ja lubię tu pracować :)

Be nice

Odnoszę wrażenie że rozgoryczony, nie przyjmujący krytyki lektor po odejściu próbuje się zemścić za to, że został upomniany za brak przygotowania do lekcji albo za mówienie po polsku na lekcji angielskiego. Nigdy nie powiedział wprost nikomu w szkole, że coś mu się nie podoba, a teraz uprawia 'hejt' bo ma za dużo czasu, bo przecież nie znalazł jeszcze w żadnej szkole stałego miejsca ... wszędzie się od niego wymaga... a tego NIE ZNOSI. Jako wieloletni lektor Columbusa uważam, że owszem, wobec lektorów są wymagania ale jeśli ktoś potrafi udowodnić swoją pracowitością i kompetencją, że jest dobrym lektorem to jest za to właściwie doceniany i nagradzany. Polecam pracę tutaj.

Chris Nowy wpis
@Be nice

No ja tez przepracowalem tam kilka lat jako lektor i nie moge powiedziec zlego slowa.. Stawki porownywalne z innymi szkolami, fajna ekipa , bywaly gorsze dni jak wszedzie, ale teraz pracuje gdzie indziej i mam porownanie..gdyby nie przeprowadzka to bym chetnie wrocil do Columbusa.

Gosia

Nie wiem, czy pisze to konkurencja, czy naprawdę kiedyś coś tu się źle działo, ale jako lektor nie mogę powiedzieć nic złego o szkole, jej organizacji, czy wynagrodzeniu dla lektorów. Stawki są adekwatne do umiejętności (!), doświadczenia i zaangażowania (!!!), jest możliwość podwyżek. Oczywiście, są wzloty i upadki, jak wszędzie, ale ogólnie oceniam pozytywnie pracę tutaj :) Pracuję tu drugi rok i zamierzam zostać na kolejny.

asia
@Gosia

To ciekawe, zobacz jak długo szukają tam pracowników. Nie sadze aby polityka firmy zmieniła sie nagle, kiedy od 10 lat wszyscy narzekają na tą firmę. Klienci także narzekają na ciągłe zmiany lektorów,kpina. Jesli jestes dobrym,wykwalifikowanym nauczycielem to nie sadze aby w jakikolwiek sposób była to dla Ciebie atrakcyjna praca. Każdy szuka dalej, no chyba że kwalifikacje nie pozwalają i trzeba brać co Ci dają.

Nauczyciel

Banał, lekcja pokazowa, potem rozmowa, calkowicie no stress :)

Nic dziwnego w sumie, zapytali o poprzednie doswiadczenia, o to kogo chce uczyc, czy moge tez dojezdzac, ile chce zarabiac, kiedy moge pracowac, jak wszedzie.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
logo firmy Główna Księgowa
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Kreml

Nie polecam! Wyzysk i brak szacunku!

Niezadowolona

Byłam lektorem - to dramat. Tam się nie da normalnie pracować. Stawki j.w. - niewolnicze po prostu. Atmosfera napięta non stop, wymagania kierowników niezgodne z zapisami w umowie. Najlepiej pracować dla nich za 10 pln brutto i znać dwa języki płynnie oraz by c dostępnym 24h. Zero szacunku ze strony kadry kierowniczej. Przykre. Teraz pracuje w innej szkole w Opolu i przyznam szczerze, nie wiedziałam że można inaczej.... Dlatego nie polecam tej szkoły jako miejsca pracy.

jolanta

Gorąco nie polecam, wyzysk pracowników i brak kompetencji. Pracownik po miesiącu pracy otrzymuje połowę obiecanej przy rozmowie wstępnej stawki. Radzę uważnie czytać umowę, gdyż jest skonstruowana niekorzystnie dla pracownika.

Nie polecam pracy tam, pomysł na firmę fajny ale właściciel typ nowo bogacki, który pokaże z chęcią pracownikowi gdzie jego miejsce przy każdej okazji. Człowiek w stylu wymagam i jak najmniej za to zapłacę a niewolnik ma służyć i nie narzekać na. Dyspozycyjność najlepiej ciągła i wieczne znoszenie fochów właścicieli, którzy na "sekretarkę" zrzucili obowiązki obsługi klienta, księgowej i windykacji a nawet nadzoru sprzątaczki, a gdyby nie chęć kontroli to chyba najlepiej wszystko a oni by tylko wymagali.

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Centrum Języków Europejskich - Opole

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Centrum Języków Europejskich?

Kandydaci do pracy w Columbus Centrum Języków Europejskich napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Centrum Języków Europejskich
2.9/5 Na podstawie 9 ocen.

Columbus Centrum Języków Europejskich