ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Opole

Opinie o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych

Be nice

Odnoszę wrażenie że rozgoryczony, nie przyjmujący krytyki lektor po odejściu próbuje się zemścić za to, że został upomniany za brak przygotowania do lekcji albo za mówienie po polsku na lekcji angielskiego. Nigdy nie powiedział wprost nikomu w szkole, że coś mu się nie podoba, a teraz uprawia 'hejt' bo ma za dużo czasu, bo przecież nie znalazł jeszcze w żadnej szkole stałego miejsca ... wszędzie się od niego wymaga... a tego NIE ZNOSI. Jako wieloletni lektor Columbusa uważam, że owszem, wobec lektorów są wymagania ale jeśli ktoś potrafi udowodnić swoją pracowitością i kompetencją, że jest dobrym lektorem to jest za to właściwie doceniany i nagradzany. Polecam pracę tutaj.

Gosia

Nie wiem, czy pisze to konkurencja, czy naprawdę kiedyś coś tu się źle działo, ale jako lektor nie mogę powiedzieć nic złego o szkole, jej organizacji, czy wynagrodzeniu dla lektorów. Stawki są adekwatne do umiejętności (!), doświadczenia i zaangażowania (!!!), jest możliwość podwyżek. Oczywiście, są wzloty i upadki, jak wszędzie, ale ogólnie oceniam pozytywnie pracę tutaj :) Pracuję tu drugi rok i zamierzam zostać na kolejny.

Kreml

Nie polecam! Wyzysk i brak szacunku!

Niezadowolona

Byłam lektorem - to dramat. Tam się nie da normalnie pracować. Stawki j.w. - niewolnicze po prostu. Atmosfera napięta non stop, wymagania kierowników niezgodne z zapisami w umowie. Najlepiej pracować dla nich za 10 pln brutto i znać dwa języki płynnie oraz by c dostępnym 24h. Zero szacunku ze strony kadry kierowniczej. Przykre. Teraz pracuje w innej szkole w Opolu i przyznam szczerze, nie wiedziałam że można inaczej.... Dlatego nie polecam tej szkoły jako miejsca pracy.

jolanta

Gorąco nie polecam, wyzysk pracowników i brak kompetencji. Pracownik po miesiącu pracy otrzymuje połowę obiecanej przy rozmowie wstępnej stawki. Radzę uważnie czytać umowę, gdyż jest skonstruowana niekorzystnie dla pracownika.

Gość

Nie polecam pracy tam, pomysł na firmę fajny ale właściciel typ nowo bogacki, który pokaże z chęcią pracownikowi gdzie jego miejsce przy każdej okazji. Człowiek w stylu wymagam i jak najmniej za to zapłacę a niewolnik ma służyć i nie narzekać na. Dyspozycyjność najlepiej ciągła i wieczne znoszenie fochów właścicieli, którzy na "sekretarkę" zrzucili obowiązki obsługi klienta, księgowej i windykacji a nawet nadzoru sprzątaczki, a gdyby nie chęć kontroli to chyba najlepiej wszystko a oni by tylko wymagali.

Zostaw opinię o ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESB Columbus, Szkoła Języków Obcych