Opinie o Handlopex S.A. w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Handlopex S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Handlopex S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handlopex S.A. w Jarocin

exsales

Ale przecież Dział Marketingu istnieje :-)

Sales

Powiedzcie mi jak może w tak dużej i niebiednej firmie nie być działu marketingu. Wyjaśnijcie mi to proszę. Żadnych akcji marketingowych, gadżety, posy... wszędzie reklamujemy goodyera, conti, michelina, matadora. To nawet żółtki wiedzą pomimo tanich produktów że sprzedaż trzeba wspierać z różnych stron. To nawet Wytwórnia Wód Gazowanych "PTYŚ" posiada marketing. Przecież nie należy tu niczego wymyślać wystarczy popatrzeć na liderów. Każda wydana złotówka przynosi ileś z powrotem. Ciekawe jaki jest tok myślenia Pana WP. Niech zgadnę ;) O! Wiem! W marcu i październiku dam reklamę w ZET, w listopadzie kalendarze, wrzesień skujemy się, co za różnica czy w Solinie czy na Krecie i tak nikt nic nie będzie pamiętał. a resztę dostanę od [usunięte przez administratora] Czy tak powinien myśleć właściciel nowoczesnej ponoć firmy? Czego zresztą ja oczekuję. Pozdrowienia dla Poznania.

Handlopex fakty i mity

Cześć. Od niedawna nie pracuje w Handlo. Firma jako taka fajna, duża, z potencjałem, z możliwościami. Plusy to ludzie przede wszystkim, z wieloma z nich można konie kraść. Co do pana prezesa, nie można mu odmówić swoistej charyzmy. Czasem trudno uwierzyć, ze tyle osób w niesprzyjających warunkach pracuje tak solidnie. Trzeba tez przyznać uczciwie, że wypłata zawsze była na czas, nie ma problemów z opóźnieniami. Na tym plusy się kończą. Minusy: 1. Firma jest fatalnie zarządzana. Nikt z kierowników ani dyrektorów nie jest autonomiczny w swych decyzjach o wszystkim decyduje pan prezes od ustawienia drzewa na klombie, po sprawy natury strategicznej. Jest to bardzo uciążliwie bo niejednokrotnie nie wiadomo co tak na prawdę ma się robić w danym temacie. A nawet jak się już wie bo pan prezes wydal dyspozycje, może okazać się, że za godzinę zdanie prezesowskie się zmieni i dostanie się baty... tylko za to że wykonywało się wcześniejsze polecenie. O pomysłach pana prezesa i częstotliwości ich zmian można by napisać co najmniej książkę a może i komiks :-) Ironicznie mówiąc Handlo to same przemyślane rozwiązania :-D 2. Praca w nadgodzinach to norma, nie ma żadnych reguł które by pozwalały odebrać sobie nadgodziny w postaci wolnego dnia czy zapłaty. 3. Brak jakiegokolwiek, stosowanego w praktyce, systemu premiowego, bądź motywacyjnego. Wypłata tylko i wyłącznie zależy od "widzi mi się" pana prezesa". Jak kogoś nie lubi to płaci niezbędne minimum, jak ktoś mu bardziej przypadł do gustu, to płaci lepiej o ile nie podpadło mu się czymś tuż przed wypłatą. Zasada jest taka. Jak podpadać to zaraz po wypłacie bo do następnej zapomni, a najlepiej przed wypłata schodzić mu z oczu. Systemy premiowe które sam ustala, nigdy nie stosuje w praktyce. 4. Nepotyzm. Kilka stanowisk w firmie zajmują osoby spokrewnione z panem prezesem, a nie mające większych predyspozycji, bądź kwalifikacji w kierunku swoich stanowisk. 5. Stanowiska. Rotacje stanowisk pracy z jakimi przyjdzie ci się spotkać dobrze opisał Forrest - "Nigdy nie wiesz na co trafisz" Przychodzisz do pracy jako przedstawiciel handlowy, pracujesz w dziale logistyki, a kończysz w marketingu. Może to mieć jednak i plusy, zdobywasz różnorodne doświadczenie. 6. Pracując w handlo jesteś w grupie ryzyka chorób kręgosłupa (magazyn). W biurze za to panuje stres. Pan prezes ma nieładny zwyczaj przekazywanie nieprawdziwych opinii jakie na twój temat jakoby głosili twoi współpracownicy. ja dowiedziałem się, że oprócz tego że mam coś z głową, to nikt się nie może ze mną dogadać i nikt nie chce ze mną pracować. Jakież było moje zdziwienie jak okazało się że ja tez miałem wygłaszać takie opinie o moich współpracownikach. Podsumowując, nie żałuje że tam już nie pracuje, mile wspominam ludzi z którymi miałem do czynienia. Uznanie dla takich osób jak pan Pękala, czy pan Mierzwa, fachowcy najwyższej próby. W mojej skromnej opinii pan prezes za grosz nie ma zdolności menedżerskich, a największą jego wadą jest to, że nie chce i nie potrafi słuchać innych. Być może czasem warto byłoby sprawdzić co inni maja do powiedzenia. Zrozumieć, że firma to ludzie którzy albo się z nią utożsamiają i dbają o nią jak o swoje własne mienie, albo maja za nic. Mam wrażenie, że ambicją pana prezesa jest wpojenie wszystkim tego drugiego. Szukasz pierwszej pracy, wyślij CV. Szukasz czegoś żeby dalej rozwijać swoją karierę, lepiej spróbuj w McDonalds.

bartazar

pracuje w handlopeksie juz ponad 5lat i co sadze o firmie jest wpozatku tylko kierownicy magazynu są nikim bo ponizają pracowników i szantazują juz doszło do paru incydentów....ale to mało wazne ...Zarobki dobre w granicach 2tys do 3tys.Kierownik [usunięte przez administratora] to czysty rasowy komuch który jest mściwy i szuka byle co żeby uciąć pieniądze z wypłaty za byle gówno .Ale widocznie cynbał zapomniał kim był bo tak samo robił a do godzin pracy to przekraczająm norme 8godz. po 12 do13 godz pracy [usunięte przez administratora]

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Handlopex S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
nik

Co prawda to prawda. Nie udaje się temu Panu prezesowi [usunięte przez administratora] zrobić nic jak należy. Pozbywa się ludzi , którzy wiedzą już o co w tym szambie chodzi. Nowi zanim się połapią trochę czasu minie. Nie dajcie się nabrać na obietnice i poklepywanie po ramieniu. Wielki pan nawet nie umie logicznie zdania złożyć, i powiedzieć coś poprawnie. Jak chcecie wźąć udział w teleturnieju co autor miał na myśli mówiąć, posłuchajcie jego wypowiedzi.Poniżanie ludzi to jego specjalność. A płace, jak pisaliście jedno wielkie oszustwo. Nie ma zasad i reguł, wolna amerykanka- widzi mi się pana prezesa. Mam to szczęście już nie jestem w tym zabagnionym terenie.

Wszycy macie rację. [usunięte przez administratora] Pan prezes [usunięte przez administratora] przechodzi am siebie w knuciu intryg i napuszczaniu pracowników jednego na drugiego. Pomawianie ludzi i szykanowanie to jego spcjalność. Pan [usunięte przez administratora] - bez komentarza ciekawe co zrobi jak mu się wazelina skończy? Zakłamany, dwulicowy drań! Dobrali się jak w korcu maku.Nie mają pojęcia, że firmę tworzą ludzie i ich zaangażowanie.Pan W.P nie jet pępkiem świata, chociaż tak mu się zdaje, nie ma pojęcia jak powinień zachowywać się prawdziwy szef. To ,że nie wypłaca pieniędzy , które się ludziom należą, albo zabiera bo mu się tak podoba, mówi samo za siebie. Nie dajcie się nabrać na obietnice i piękne słowa. Omijajcie tę firmę z daleka!!!

ornitolog

Wszystko co tu piszecie potwierdzam. Już nie pracuję w tym kołchozie. Ale do dziś zachodzę w głowę jakim cudem ta firma tak daleko zaszła?! Przecież tu wszystko odbywa się na zasadach jak w filmie "Kariera Nikodema Dyzmy". Prezes zatrzymał się w rozwoju gdzieś na początku lat 80-tych. Prawdziwy majstersztyk Pana Prezesa to tzw. "premia uznaniowa". Można zapieprzać jak osioł przez cały miesiąc, a na koniec i tak się obudzisz z ręką w nocniku (bo Pan Prezes wie lepiej). Acha i teraz najlepsze, Pan Prezes jest święcie przekonany, że pensje są na super poziomie. Pogratulować samopoczucia. Nie chcę się tu rozpisywać na temat tej firmy, powiem tylko tyle, że szczerze współczuję ludziom, którzy są zmuszeni tam pracować (np. z powodu kredytów). Ja na szczęście nie musiałem:-)

ko

Jeszcze tu pracuje ale nie wiem jak długo wytrzymam, ta firma to jakiś żart, ciągła spychologia, brak odpowiedzialnych osób, każdy umywa ręce. Pan [usunięte przez administratora] obiecuje duże pieniądze za wykonanie planów, jednak kiedy przychodzi czas wypłaty stwierdza ze za dużo zarabiamy i wypłaty jest o połowe mniej.

wieslaw

to co w sumie tu piszecie to wszystko prawda, z tym że ktoś pracujący w handlu, zatrudniając się w handlopexie od razu zorientował się że jest zarządana przez bandę amatorów, przyklaskujących prezesowi dla świętego spokoju (starzy pracownicy) i ze strachu (nowi pracownicy) Obietnice płacowe zostały rozwiane w momencie pierwszej wypłaty, 0,7% dla handlowca jeżdżącego i 0,5% dla siedzącego to byłaby całkiem niezła kasa- ciekawe czy komuś tak choć raz zapłacili :)? soboty- fakt- całkowity wolontariat- (swoją drogą ciekawe jak rozwiążą problem w razie kontroli, jesli ktoś się podpisywał w soboty na liście) No i w końcu godne podziwu skłócanie i napuszczanie na siebie nawzajem ludzi przez [usunięte przez administratora] szacunek :) CIekawe kiedy tylko Pan [usunięte przez administratora] zorientuje się że firma to przede wszystkim ludzie....i czy wtedy nie będzie już za późno :)

ciekawski

ciekawe jak firma zgrabnie potrafi omijac przepisy prawa pracy i organizuje pracownikom cotygodniowe 49godzin pracy . bajki fakt umieją opowiadac ;) .

ciekawski

antoś

ja pracuję do tej pory to potwierdzam PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ

mol

Kasa jak na przedstawiciela nawet niezła i to jest jedyny plus tej firmy. Imperium p. Ptaszka. Czyli Pan [usunięte przez administratora] większej amatorki nie widziałem. Na szczęście już mnie tam nie ma. A weksle in blanco, które mogą uruchomić do 2020, jak ktoś chce spłacać długi Handlopexu proszę bardzo!!! Nie polecam

STEFAN29

RACJA.POTWIERDZAM.[usunięte przez administratora] . JUŻ GDZIE INDZIEJ ROBIE. UF

Rademenes

Witam Wszytkich zainteresowanych. Nie wiem od czego zacząć. Pracuję już parę lat. Uczestniczę w budowaniu imperium [usunięte przez administratora] i mam już dość. Kiedyś na początku z chęcią przychodziłem do pracy. Że niby handlowcy 6-7 tyś zarabiają, zrób wynik to zobaczysz. I co? Wyniki wzrosły mi o 300% i [usunięte przez administratora] robi ze mnie ciągle głupa. Teraz ostatnio wymyślił kilka punktów spełniających kryteria wypłaty prowizji no i niestety jednego punktu na 4 nie spełniłem i sorry. Z 10 tyś prowizji za kwartał zostało mi 2 tyś. Ale mnie wyruchał. Wierzyłem w te bajki długo. Ale już nie mam zamiaru. Jestem świetnym handlowcem i dam sobie radę. Jeżeli ktoś ma ochotę budować dalej imperium [usunięte przez administratora] bez rewanżu w czynach tozapraszam do pracy. Ponoć kiedyś fajnie płacił ale to już legenda. Praca w soboty gratis, do 18, w (usunięte przez administratora) gps i wdupowłaz Stec dzwoniący jak za długo jesteś u klienta. Jedynie Janaś i Pękala to porządne chłopy, ale jyuż takich niewielu zostało. Buziaki dla dziewczyn z księgowości szczególnie [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Handlopex S.A. - Jarocin

• Jak się pracuje w Handlopex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Handlopex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Handlopex S.A.