Opinie o Red Sky Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Red Sky Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Red Sky Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Sky Sp. z o.o. w Szczecin

Arek

@gal ale poza słabą atmosferą reszta (kasa, umowa) Ci odpowiada?

Proszę o opinię w sprawie tej firmy, jak i kadry :-)

gal
@Gość

Kadry fajne, reszta firmy tak sobie. Kiedyś fajna, niemal rodzinna atmosfera. Później po optymalizacjach podatkowych w postaci tworzenia spółki dla każdego projektu zaczęło robić się coraz gorzej. Najbardziej było to widać odkąd zaczął się projekt "vortex" zatrudniający coraz więcej ludzi, a redsky zaczal zajmować kolejne piętra w budynku. Aktualnie kilka fajnych osób, sporo osób z pozadzieranymi nosami, bojówki wege i wzajemne obsmarowywanie (usunięte przez administratora)

@gal

Bojówki wege/antyklerykalne zawsze były w firmie silne :D

lepiej tak niż w druga stronę :D

Kamila

Czy w firmie zatrudniają studentów ?

Alek

Na jakim warunków zatrudnia się programistów? Plis o konkrety.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Red Sky Sp. z o.o. na stanowisko Founding Designer? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Firma Red Sky Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację min. na stanowiska: Junior IT Support Admin czy JavaScript Developer: https://praca.red-sky.pl/ W zależności od wybranego stanowiska firma oferuje możliwość pracy zdalnej. Wiecie jak wygląda aktualnie sytuacja w firmie? Warto zatrudnić się w Red Sky Sp. z o.o.?

Red Sky poszukuje Managera E- Commerce. Wymagane jest doświadczenie w zarządzaniu projektami, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i narzędzi do analizowania efektów prowadzonych kampanii na przykład Google Analytics. Oferowane jest wynagrodzenie 8000 - 10 000 zł netto B2B. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy na tym stanowisku?

@Marta

Szukamy osoby, która interesuje się nowymi technologiami i ma pojęcie o handlu internetowym. Szczegóły dotyczące wymagań oraz oferta, łącznie z widełkami $ poniżej: https://redsky.recruitee.com/o/manager-ecommerce W razie pytań, chętnie udzielę dodatkowych informacji: rekrutacja@red-sky.pl

Artur F.

Pozwalam sobie oddzielić się poniższym, ponieważ… 1. Prawie dwa lata temu postanowiłem wrócić na rynek pracy, po 15-stu latach własnej działalności. Mam za sobą kilkanaście rozmów, o wiele więcej aplikacji. Nie raz zaglądałem tutaj, by sprawdzić opinie nt. pracodawcy. 2. Faktem jest, że opinie o moim poprzednim pracodawcy nie były przesadzone, stąd 3. Czytając opinie o Redsky, niemal zrezygnowałem z ubiegania się o stanowisko pracy. Mimo, że wyglądało na skrojone pode mnie. 4. Osoby zadowolone ze swojej pracy raczej nie mają potrzeby opisywania tego, więc pozytywnych opinii znajdzie się niewiele. W mej ocenie ważny jest punkt odniesienia. Kilkanaście lat prowadziłem własny biznes. Następnie, pracowałem w dużej firmie IT. Jeszcze kilkumiesięczny epizod w średniej firmie w dziale IT. Mam więc za sobą pracę w pełnej swobodzie i walce o przetrwanie na rynku, oraz działanie jako trybik systemu w świecie niekończących się spotkań, procedur, braku decyzyjności. Dodam, że w korpo doświadczyłem… kulturalnie ujmując… odbiegającego od standardów stylu zarządzania ludźmi. Jednak, to nie była wina samej firmy, a bezpośrednich przełożonych. Znajomi z innych działów mieli normalne warunki pracy. Przestrzegam na wstępie, że w Redsky oczekiwana jest samodzielność i dobra organizacja. Tutaj rzeczywiście pracują specjaliści. Nikt za rączkę nie prowadzi i zza ramienia nie zagląda. W zamian otrzymuje się swobodę działania i możliwość realizacji własnych pomysłów. Dla mnie, osoby pracującej wcześniej na swoim, to idealny układ. Robię to co lubię i jeszcze mi za to płacą. Dodam jeszcze łyżkę dziegciu. Od momentu mej aplikacji minęły 3 miesiące do decyzji o mym zatrudnieniu. Poszczególne projekty uruchomiły się z opóźnieniem. Stąd zwłoka. Jednak, przez to, niemal podjąłem się już innej pracy. Kilka dni zwłoki i byłoby po ptakach. Generalnie, na tą chwilę jest to najbardziej komfortowe środowisko pracy w jakim miałem okazję pracować. Poza własnym biznesem oczywiście;) Tylko wtedy nie miałem dostępu do projektów skalowanych na globalne i doskwierało mi „czołganie” się do kolejnych ZUS-ów. Powodzenia!

@Pawel, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Myślę, że będzie ona ceną wskazówką dla osób zastanawiających się na złożeniem aplikacji do Red Sky. Może chciałbyś również napisać coś więcej na temat pozapłacowych benefitów? Jakie są oferowane? Czy zapewniony jest dla pracowników pakiet socjalny?

Pawel

Pierwsza rzecz, jaka przychodzi mi do głowy w kontekście RS'a, to oczywiście ogrom wiedzy, jaką można zdobyć pracując nad projektami, którymi zajmuje się firma. Najczęściej są to produkty obsługujące bardzo duży ruch, przez co wyzwania, przed jakimi staje developer są jak na Szczecin niespotykane. Dzięki temu, że pracownicy RS najczęściej mają za sobą kilka sporych rozmiarów systemów, pozyskanie unikalnej wiedzy z zakresu skalowalności aplikacji, baz danych, architektury aplikacji etc. jest na wyciągnięcie ręki. Można dzięki temu zaoszczędzić sobie kilku lat samodzielnych prób rozwiązywania problemów, które rozwiązali wcześniej inni ludzie. Na uwagę zasługują również stosowane narzędzia i proces wytwarzania. Dzięki temu Red-Sky wydaje się wręcz idealnym miejscem dla każdego studenta-praktykanta lub stażysty, który zaczyna swoją przygodę z profesjonalną webdeveloperką. Bardziej doświadczeni programiści będą mieli okazję przekonać się, ile jeszcze nie wiedzą. Najczęściej już podczas rozmowy kwalifikacyjnej ;) Będą również mieli okazję, żeby podwyższyć i tak wysoko postawioną poprzeczkę i dołożyć coś od siebie. Nowa technologia, nowe techniki programistyczne lub metody zarządzania projektem, RS jest otwarty na każdy ciekawy pomysł, który może zaowocować wzrostem ogólnego poziomu firmy. Zarówno technicznego, jak i strony biznesowej. Z mniej istotnych spraw, które również należy zaliczyć na plus, to możliwość wyjazdu na konferencje w całej Europie oraz imprezy integracyjne. Na uwagę zasługuje również stabilność zatrudnienia. RS nie należy do firm, które pochopnie podejmują decyzje o pozbyciu się nadmiarowych pracowników. Słabszą stroną firmy była jej strona biznesowa. Zdarzało się, że projekty były inicjowane bez pogłębionej analizy problemu, w podobny sposób bywały też zarzucane. Należy więc być gotowym na oglądanie śmierci swoich 'dzieci' ;) Przyznać jednak muszę, że widziałem duży progres w tej dziedzinie w okresie, w którym kończyłem współpracę. Innym elementem, który był po prostu uciążliwy, był system mierzenia czasu. Wymóg spędzenia w pracy określonej ilości godzin na miesiąc w efekcie kończył się tym, że przed trzydziestym ludzie pokutowali po dwa trzy dni do 18-19 byle tylko wyrobić brakujące 2 godziny, które nagromadziły się przez to, że opuszczali biuro kilka minut wcześniej w trakcie miesiąca.

@Mamfis przepraszam za tak późną odpowiedź. Chciałam na początku wyjaśnić, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą red-sky. Piszesz, że oferta pracy zaproponowana podczas rozmowy różniła się od tej na którą przesyłałeś swoje CV. Czy zostałeś poinformowany, co było powodem tej sytuacji? Ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego? Oczywiście warto też zapoznać się ze wszystkimi wpisami na wątku. Jednak na przestrzeni lat często zachodzą zmiany, a do firmy dołączają nowi pracownicy. Dlatego też dopytuję o aktualną sytuację oraz kwestie, które nie były do końca wyjaśnione wcześniej.

@Memfis rozumiem, że w firmie red-sky byłeś tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie dowiemy się więcej na jej temat. Jakie konkretnie masz zastrzeżenia co do firmy jako pracodawcy?

prosto

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Z tą akurat tutaj słyszalem że jest dużo lepiej chociaz to może tylko gadanie. Na święta jednak doszły mnie słuchy że coś dodają @labi

Mniam mniam

Bardzo fajna firma. Kasa ok wsparcie teamów ok serdecznie polecam

Pracuje w jednym z projektów redsky od 2 lat. Praca mi się podoba. Atmosfera dobra. Wynagrodzenie jest dobre. Nie dziwie się,że dużo negatywnych ocen zebrali tutaj - robili duże porządki z opierdalaczami i bajkopisarzami w firmie rok temu. Była wtedy słabsza atmosfera przez parę miesięcy. Z wszystkich zwolnień moim zdaniem błąd zrobili z jedną osobą. Teraz jest znacznie lepiej. Polecam

RedSky

Potwierdzam, pracuje tutaj od kilku miesiecy i widze ze jest tak jak opisuja ludzie w sieci.(usunięte przez administratora) Mydla studentom oczy że jacy to oni nie są fajni, ale wystarczy dobrze spojrzec na ich glowny produkt filestube by zrozumiec jak dziala firma. (usunięte przez administratora)

W trakcie rozmów można zwątpić czy chodzi o proste stanowisko czy tez może jest to raczej jakiś casting na dyrektora red-sky.. Oczywiście nie zatrudniono mnie - jedyny plus, że przynajmniej poinformowano mnie o tym

Zostaw merytoryczną opinię o Red Sky Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Red Sky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Red Sky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Sky Sp. z o.o.?

Red Sky Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.

Red Sky Sp. z o.o.