red-sky Sp. z.o.o.

Szczecin

Opinie o red-sky Sp. z.o.o.

Marta

@Mamfis przepraszam za tak późną odpowiedź. Chciałam na początku wyjaśnić, że nie jestem w żaden sposób związana z firmą red-sky. Piszesz, że oferta pracy zaproponowana podczas rozmowy różniła się od tej na którą przesyłałeś swoje CV. Czy zostałeś poinformowany, co było powodem tej sytuacji? Ktoś jeszcze miał podobne doświadczenia z procesu rekrutacyjnego? Oczywiście warto też zapoznać się ze wszystkimi wpisami na wątku. Jednak na przestrzeni lat często zachodzą zmiany, a do firmy dołączają nowi pracownicy. Dlatego też dopytuję o aktualną sytuację oraz kwestie, które nie były do końca wyjaśnione wcześniej.

Marta

@Memfis rozumiem, że w firmie red-sky byłeś tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. Chętnie dowiemy się więcej na jej temat. Jakie konkretnie masz zastrzeżenia co do firmy jako pracodawcy?

Mamfis
@Marta 27.07.2017 13:48

A chocby takie ze usilowali(scie) namowic mnie na prace inna niz faktycznie wynikalo to z rekrutacji. Brak merytorycznego przygotowania, wydruk i czytanie CV dopiero przy kandydacie....Zacytuje raz jeszcze moja wypowiedz: "Piekne wizje i nic poza tym, wszystkie negatywne opinie jak najbardziej nie bezzasadne. Wybralem sie na rozmowe tylko i wylacznie zeby spr czy to prawda. Pierwsze negatywne wrazenie: recepcja. Dziewczyna ktora tam siedzi robi wrazenie zaleknionej, skulonej z mina jakby caly czas miala ekskrymenty pod nosem, z wielka laska ze musi znow odpowiadac na pytanie osoby przybywajacej do firmy. " Zreszta poczytaj opinie powyzej - przedmowcy wypowiedzieli sie wyczerpujaco w tym temacie.

Memfis

Piekne wizje i nic poza tym, wszystkie negatywne opinie jak najbardziej nie bezzasadne. Wybralem sie na rozmowe tylko i wylacznie zeby spr czy to prawda. Pierwsze negatywne wrazenie: recepcja. Dziewczyna ktora tam siedzi robi wrazenie zaleknionej, skulonej z mina jakby caly czas miala ekskrymenty pod nosem, z wielka laska ze musi znow odpowiadac na pytanie osoby przybywajacej do firmy. Dzieki Bogu nie dane mi bylo pracowac tam ale od znajomych wiem ze nie mam czego zalowac. Kiedys ta funkcje pelnilo slynne CA a teraz RS.

prosto

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Z tą akurat tutaj słyszalem że jest dużo lepiej chociaz to może tylko gadanie. Na święta jednak doszły mnie słuchy że coś dodają @labi

Mniam mniam

Bardzo fajna firma. Kasa ok wsparcie teamów ok serdecznie polecam

Karabasz001

Zastnanawialem się nad pracą w tej firmie ale dwa razy obiło mi się o uszy że ta firma nazywana w srodowisku jest "poprawczakiem". To nie świadczy raczej zbyt dobrze o tym co sie tam musi dziac. Po zrobieniu malego wywiadu srodowiskowego moje podejrzenia okazaly sie sluszne a ja znalazlem inna prace...

Pracuje w jednym z projektów redsky od 2 lat. Praca mi się podoba. Atmosfera dobra. Wynagrodzenie jest dobre. Nie dziwie się,że dużo negatywnych ocen zebrali tutaj - robili duże porządki z opierdalaczami i bajkopisarzami w firmie rok temu. Była wtedy słabsza atmosfera przez parę miesięcy. Z wszystkich zwolnień moim zdaniem błąd zrobili z jedną osobą. Teraz jest znacznie lepiej. Polecam

john

o jakich dobrych opiniach ty mówisz ? nie znalazłem żadnych dobrych opinii o redsky na necie oprócz tych złych tutaj. Zastanawiałem sie czy nie zlozyc podania do firmy ale teraz mam watpliwosci bo mam wrazenie ze (usunięte przez administratora) robi pod publike. nie podoba mi sie to.

omijamzdaleka

jest milion firm dokoła... nie popełnij błędu i nie daj się nabrać na piękne opowiastki jak to super tam jest. Zarząd fruwa w chmurach i osiągnął swój limit. HR martwi się o własne stołki a nie pracowników. Twoja wiedza się nie liczy, tylko ile jesteś wstanie wygenerować $$$ eksploatując się przy tym niemiłosiernie. Poprzednie wypowiedzi to szczera prawda. Nie pozwól by ciebie to spotkało, Pamiętaj... THERE ARE NO LIMITS IN YOUR LIFE!!!

chaotic

Niestety - muszę podpisać się pod wcześniejszymi opiniami. Podejmując pracę w RS miałem wybór w postaci podobnej posady w dużej, polskiej firmie. Wybrałem Redsky. Skusiły mnie piękne wizje samodzielności, odpowiedzialności za działania, szkolenia, współpraca z wielkimi brandami... czyli przeciwieństwo korporacji, w której mogłem pracować. Niestety szybko się okazało, że w redsky wizje i wielkie słowa pozostają jedynie wizjami. Podejmowanie samodzielnych decyzji leży poza zasięgiem pracownika, jednak ten jest oceniany za ich realizacje! Komunikacja w tej firmie to frazes - nie istnieje! Jeśli podejmując prace w red sky masz alternatywę, mocno, mocno ją przemyśl. Oprócz pięknych wizji i wielkich słów firma nie ma wiele do zaoferowania.

RedSky

Potwierdzam, pracuje tutaj od kilku miesiecy i widze ze jest tak jak opisuja ludzie w sieci. Te ich marketingi w ostatnim czasie na ZUT. Mydla studentom oczy że jacy to oni nie są fajni, ale wystarczy dobrze spojrzec na ich glowny produkt filestube by zrozumiec jak dziala firma. Sciemnianie, niewiedza, chaos i wciskanie kitu.

pracaRS

nie chcialbym tam juz nigdy wiecej pracowac i nikomu szczerze nie polecam, a kase ktora jest akurat bardzo dobra moga sobie ******

Red Fail

Firma to jeden wielki żart. Totalny bałagan, nie wiadomo kto za co odpowiada...od osób pracujących w placówkach firmy wymaga się cudów na realizację których nie dostarcza się żadnych zasobów. Świetnie za to się mają koledzy prezesa pracujący w głównej siedzibie w Szczecinie. Niczym nie zwykłym nie jest to, że do firmy zatrudniane są żony i dziewczyny kolegów prezesa które nie mają żadnych kwalifikacji ani doświadczenia do pracy w zawodzie. Zwolnienia pracowników odbywają się bez żadnego ostrzeżenia. Po prostu pewnego dnia pojawia się Pan prezes w firmie i mówi do widzenia. W tak nie profesjonalnej i beznadziejnej firmie jeszcze w życiu nie pracowałam. Omijać z daleka radzę

W trakcie rozmów można zwątpić czy chodzi o proste stanowisko czy tez może jest to raczej jakiś casting na dyrektora red-sky.. Oczywiście nie zatrudniono mnie - jedyny plus, że przynajmniej poinformowano mnie o tym

Zostaw opinię o red-sky Sp. z.o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie red-sky Sp. z.o.o.