Opinie o Red Sky Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Red Sky Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Red Sky Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Sky Sp. z o.o. w Szczecin

Jak wygląda praca w Red Sky Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

P W

Nic mi nie wiadomo o negatywnej atmosferze. Średni czas pracy w Red Sky przekracza 5 lat, to najlepsze świadectwo, że RS jest całkiem przyzwoitym pracodawcą :))

Founding Designer z oferty już na start ma pracę zdalną? Często jak szukam, to najpierw każą przychodzić wdrożenie albo przepracować jakiś okres, zanim „zaufają” pracownikowi i dadzą pracować z domu. Dziwna sprawa. A tutaj jak jest?

@Marek

Może to dziwne, ale czy jest możliwość pracy wieczorem? Osobiście wolę nocny tryb życia. :D Czy jednak są jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić?

Ktoś podyskutuje ze mną na temat faktu, że AI Research Engineer ma widełki 18-23 K netto na samozatrudnieniu, a Founder New Startup AI - 15 k netto? Kto tu podejmuje większe ryzyko za "odpowiednią" gażę...

ja Nowy wpis

Co tu dyskutować. Nie chodzi ile faktycznie Twoja wiedza i doświadczenie jest warte a to za ile zgodzisz się pracować. Widocznie Engineer za mniej nie przyjdzie, a Founder owszem. Rynek pracy nie jest sprawiedliwy a (każdy) pracodawca patrzy tylko żeby jak najwięcej zarobić jak najmniejszym kosztem (jak nie ma innej możliwości to zapłaci ile trzeba, jak jest znajdzie kogoś taniej)

Agata Nowy wpis
@ja

Po co w takim razie podawać stawkę? Gdyby było tak, jak piszesz, powinni zasygnalizować: proponujcie, za ile zgodzicie się pracować, rozważymy wszystko. W tej chwili jest to sygnał, że Founderzy mogą sobie ryzykować za mniej niż dentysta-właściciel gabinetu w średnim mieście :3

Praca zdalna to tutaj chleb powszedni, część załogi pracuje zdalnie z innych miast lub krajów :) Ale część codziennie przychodzi do biura. Ty wybierasz.

@Marek

A mają pracę zdalną dla początkujących osób? Nie dla turbo doświadczonych profesjonalistów. Szukam już czegoś takiego 3 miesiąc bo przez chorobę nie mogę sobie pozwolić na pracę stacjonarną. Albo może chociaż jakiś staż oferują?

@OQ: praca zdalna nie jest nagrodą za doświadczenie ani wysługę lat, jest standardem. Jeżeli szukasz ofert lub chcesz się podpytać wejdź na www kariery i napisz do działu rekrutacji: https://red-sky.com/careers/

@Marek

Rozumiem. Jak praca zdalna to dopłacają do internetu i prądu? Dają sprzęt do domu tzn. laptop i telefon? Godziny takie jak inni pracownicy mają w biurze? Wiesz coś?

Jest służbowy laptop i inne niezbędne sprzęty. Godziny pracy są indywidualnie ustalanem z Twoim szefem :)

@Marek

na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko co-foundera. w ogłoszeniu poinformowano, że wynagrodzenie jest w wysokości co najmniej 15 000 zł netto. to naprawdę dużo, a wygląda na to, że można zarobić więcej! co należy zrobić, aby mieć szansę na jeszcze większą kwotę? poza tym, na jakim poziomie trzeba znać angielski? bo widzę, że o nim wspominano...

Rekrutacja Red Sky

Cześć WV, Tak, wynagrodzenie w tej roli zaczyna się od 15000 netto na B2B tak, jak jest podane w ogłoszeniu. Jest to rola zarządcza i operacyjna w startupach, które budujemy. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia, branży i kompetencji jakie posiada kandydat. Wymagamy angielskiego na poziomie min. C1 - czyli poziom do prowadzenia profesjonalnych rozmów biznesowych. Zapraszamy do aplikacji!

@Rekrutacja Red Sky

A czy jest jakaś górna granica tych zarobków? Ile maksymalnie można dostać? Czy raczej nie da się tego tak określić? Zastanawiam się nad aplikacją na to stanowisko.

Red Sky

W przypadku wynagrodzenia na stanowiskach zarządczych, w spółkach portfelowych, o składowych wynagrodzenia (podstawowe oraz zmienne) informujemy na spotkaniu. W zależności od obszaru (healthcare, cybersecurity, AI Infrastructure) I profilu osoby (CEO, CPO, CFO etc) może się ono różnić. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące konkretnego procesu to zapraszam do kontaktu czy umówienia się na spotkanie via LinkedIn (tam jest button: umów spotkanie), wtedy odpowiemy na pytania.

Jaka jest stawka początkowa w Red Sky Sp. z o.o.? 30 sierpnia na Justjoin.it dodali ogłoszenie na stanowisko Designer.

Bartek

Stawka zależy od kompetencji i poziomu stanowiska, na większość ról widełki są podane w ogłoszeniu

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Red Sky Sp. z o.o. na stanowisko Founding Designer? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.

Jak wygląda praca w Red Sky Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Typowa praca biurowa :) o co konkretnie pytasz?

A godziny pracy są stałe czy może godzinę rozpoczęcia można bardziej pod siebie dopasować? Skoro praca biurowa to macie dress code?

Pracownik BF

Nie, nie ma dress codeu, wszyscy ubierają się swobodnie :)

@Pracownik BF

O to świetnie że nie trzeba chodzić w garniaku. A jeśli chodzi o benefity to coś fajnego dają pracownikom? Teraz na zbliżające się święta organizują imprezę gwiazdkową albo będą bony?

A wiesz może coś więcej na temat pakietu medycznego ? I ogólnie jesteście zadowoleni z benefitów ? Bo na multisporcie i pakiecie medycznym mi zależy najbardziej i się zastanawiam..

Barti

GB: Tak, pracownicy otrzymują pakiet medyczny, kartę sportową.

@Barti

A wypowiesz się na temat atmosfery? Przejrzałam opinie i widzę, że kiedyś pracownicy narzekali na stresująca atmosferę. Coś się zmieniło? Zaszły jakieś zmiany w firmie, które wpłynęły na poprawę atmosfery?

P W

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Red Sky Sp. z o.o. dla pracy jako Kontroler Finansowy są dla was satysfakcjonujące?

Kontroler

Jak najbardziej, Red Sky to wyróżniający się pracodawca w Szczecinie.

Jacek
@Kontroler

Jak tak bardzo wyróżnia się na plus to powiesz jakie warunki dają? Głównie chodzi mi o finanse. Stawka jest na dobrym poziomie? Chętnie poznałbym widełki zanim wyślę CV.

Darek W

Bardzo profesjonalna rekrutacja: od początku proces jest jawny, transparentny, wiadomo ile jest etapów. Mimo, że ostatecznie nie zdecydowałem się na propozycje współpracy, mam same miłe skojarzenia. Pozdrawiam i pomyślności.

@Darek W

To ile jest etapów w takim razie? I czy cała rekrutacja długo trwała?

Darek
@Monika

Kilka etapów, sama rekrutacja ok 3 tygodni

@Darek

To taki standardzik chyba. Jeszcze pytanko po jakim czasie się odzywają po wysłaniu do nich CV?

Darek
@Monika

Wyzszy standard rynkowy:) cieszy to ze rekrutacja jest szybka i z gory wiesz jakie sa etapy

Olga
@Darek

A feedback jest gwarantowany, nawet jak odpowiedź jest negatywna? Ciekawe, bo rekrutacja rekrutacją, ale zachowanie firmy po wszystkim też sporo mówi. Nie raz byłam na rozmowie i po niej tylko głucha cisza.

Szczecinianka

Dołączyłam do Red Sky niedawno i to, co mnie zaskoczyło to nie tylko dojrzałość organizacji, ale również ogrom zaufania jaki otrzymuje się na dzień dobry. Ludzi traktuje się tutaj jak dorosłych - znasz swoje zadania, obowiązki i wiesz, że masz je wykonać. Masz problem, pytanie? Wiesz do kogo się z tym zwrócić i z kim porozmawiać. Nie wszystkim będzie odpowiadał wysoki poziom samodzielności jaki jest tutaj wymagany - zarówno w organizacji swojej własnej pracy jak i podejścia do swoich obowiązków i to jest okay, bo każdy musi znaleźć takie środowisko pracy jakie mu pasuje. Ja w Red Sky odnalazłam system pracy, który nie tylko pozwala mi realizować moje codzienne zadania w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, ale też umożliwia rozwój (poprzez budżet rozwojowy, doświadczony zespół oraz możliwości doszkalania się w trakcie pracy). Tempo pracy zależy od zespołu i projektu, natomiast pracownicy mają duży wpływ na to, jak wygląda ich praca i w którą stronę projekt będzie się rozwijał. Dodam również, że portfolio Red Sky i Tar Heel Capital Pathfinder jest naprawdę bogate, dzięki czemu na co dzień spotyka się ludzi, którzy Cię inspirują, a motywacje je się tutaj na śniadanie :)

ex
@Szczecinianka

Proponuję wypowiedzieć się za parę miesięcy/lat. Ja po kilku latach pracy mam zupełnie odwrotne spostrzeżenia: stresująca atmosfera (wina zarządzających nie kolegów); zaufanie do pracownika zerowe; ciągła demotywacja z powodu bezsensownych zmian w zarządzaniu, porzucaniu projektów i przerzucanie ludzi bez ostrzeżenia, wyrzucanie tygodni pracy do kosza, niepewność co będziesz robić za tydzień.

Dziękujemy za opinię. Niestety, jest nam trudno odnieść się do opisanych przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. W ten sposób można napisać dosłownie wszystko. Przykro nam, że nie masz dobrych wspomnień związanych ze współpracą z Red Sky. Mamy świadomość, że nie zawsze udaje się nawiązać współpracę idealną, jednak trudno jest odpowiedzieć nie znając faktycznej motywacji osoby wystawiającej opinię. Nie wiemy o jakich "bzdetach" piszesz, ale chyba też nie do końca rozumiesz model biznesowy. Widzimy w ostatnim czasie zaangażowanie w tworzenie negatywnych opinii o Red Sky i trochę poznajemy styl wypowiedzi.. tak czy inaczej pozdrawiamy Cię :-) Jeśli chciałbyś/chciałabyś podzielić się z nami szczegółami, zachęcamy do kontaktu: hr@red-sky.pl. Wszystkie opinie są dla nas ważne, dlatego chętnie podejmiemy działania, żeby ulepszyć Employee i Candidate Experience, ale zależy nam na tym by było to poparte opiniami i sytuacjami, które faktycznie miały miejsce.

@ex

Dziękujemy za opinię. Niestety, jest nam trudno odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Przykro nam, że nie masz dobrych wspomnień związanych ze współpracą z Red Sky. Mamy świadomość, że nie zawsze udaje się nawiązać współpracę idealną, jednak trudno jest odpowiedzieć nie znając faktycznej motywacji osoby wystawiającej opinię. Jeżeli byłeś/aś z nami przez kilka lat to chyba nie było aż tak źle? Jeśli chciałbyś/chciałabyś podzielić się z nami szczegółami, zachęcamy do kontaktu: hr@red-sky.pl. Wszystkie opinie są dla nas ważne, dlatego chętnie podejmiemy działania, żeby współpraca z Red Sky była tylko lepsza.

@ex

Mam bardzo podobną opinię - najbardziej stresująca atmosfera w jakiej przyszło mi pracować, zależna od nastroju zarządzających niczym w małej firemce, niepewność, poczucie straconego czasu na pracę, którą się "porzuca".

Dokładnie

Dokładnie. Pierwsze wrażenie faktycznie imponujące- wszyscy tacy fajni, wyluzowani, mili, z doświadczeniem. Ale to wrażenie się szybko kończy a spod wyluzowania zaczyna sączyć się jad który w końcu cię zalewa i zatapia. I musisz się ewakuować albo w nim toniesz.

@Dokładnie

@Dokladnie, czy możesz poprzeć jakimiś dowodami te oskarżenia? Łatwo jest napisać coś tak negatywnego, zwłaszcza podpisując się jako "Dokładnie", ciężej wejść w merytoryczną dyskusję - a w taką chętnie Red Sky się zaangażuje :) Dobrych Świąt!

Jaki dress code obowiązuje w Red Sky Sp. z o.o.?

Bartosz

Nie ma dress code - każdy ubiera się adekwatnie do swojej pracy i aby czuł się komfortowo. Możesz tu spotkać osoby zarówno w marynarkach oraz dresach :)

Aneta
@Bartosz

Czyli totalnie nie dostajecie żadnej odzieży roboczej? Jakiejś kurtki, koszulki? Wszystko według własnego uznania?

@Aneta

Aneta, mam wrażenie że odpowiadam botowi :) Pracownicy Red Sky mają zadania o charakterze biurowym, nie muszą nosić kamizelek kuloodpornych a kilofy zostawiają raczej w domu;)

ABC

Pracuje w RedSky juz dlugo i czasem zagladam na gowork sprawdzic co sie dzieje z ciekawosci. Nie spodziewalem sie, ze kiedys cos tutaj napisze, ale szczerze mowiac jestem w szoku bo rotacja w firmie nie jest duza. Ja pracuje juz ponad 5 lat i naprawde nie moge powiedziec zlego slowa. Czasem sa stresy ale jest tez stabilnosc, dobre wynagrodzenie, mozliwosc zmiany projektu, a co do wymagan i oczekiwan to chyba normalne ze w startupach chodzi o zarabianie pieniedzy przez projekt. gowork jest bez sensu..

absolwent
@ABC

Jeśli chodzi o zarobki to zależy w jakim projekcie. Ja osobiście nie byłem w stanie wynegocjować lepszej stawki, więc u konkurencji dostałem ponad 2x więcej :) Teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolony.

gal
@ABC

takie dobre wynagrodzenie, że konkurencja w mieście dała mi 2,5x więcej, a w redsky nie chciano mnie docenić większymi pieniędzy

Zgodna

Zgadzam się z opinią :)

Nie udziela, to nie typowa korporacja, w której otrzymasz wsparcie.

don

nie polecam. wymyślają projekty do tego co akurat modne (było 3 miesiące temu) w tematach o których nie mają żadnego pojęcia. Zgarniają (skąd???) dopłaty a jak te się koncza to konczy się i projekt. Piękne wizje, nędzna rzeczywistość.

Artur F.

Opinie dodałem zbyt wcześnie. Aktualnie po doświadczeniach i dłuższym okresie pracy w Red Sku nigdy w życiu nie poleciałbym nikomu pracy tam. Brak szacunku do pracownika, skupienie na osiąganych dochodach i pozerstwo to są wyznacniki pracy w Red Sky.

Sławek
@Artur F.

Na jakim stanowisku pracowałeś?

@Artur F.

"Były pracowniku" - ten post został zweryfikowany z osobą, za którą się podajesz. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za podszywanie się pod inną osobę poprzez wykorzystanie jej wizerunku lub innych danych osobowych grozi do trzech lat więzienia. Osobą poszkodowaną jest nasz pracownik i apelujemy o nienaruszanie dóbr osobistych tej osoby.

listopad

Firma rozwojowa, możliwe przejścia między stanowiskami, poparte budżetem szkoleniowym. Dla osób, które mają pomysł na siebie i chcą się uczyć.

Star2021
@listopad

Gratulacje! Super pomysł wystawienia sobie opini. Po pierwsze Osoby,które mają i miały pomysł na siebie już dawno w Red Sky nie pracują! Po drugie jeśli byście nie kasowali prawdziwych opinii,to te osoby miałyby możliwość wypowiedzenia się.

simone99
@listopad

Myślę że Red Sky jest w lokalnym środowisku znany bardziej z tego,że ludzie szybciej rezygnują niż aplikują. Nie polecam tej firmy nikomu,komu zależy na jakichkolwiek wartościach,jakie niesie praca. Pracownik równa się cyfra i dochód,nic poza tym. (usunięte przez administratora)

@Star2021

Dziękujemy za opinię. Niestety, jest nam trudno odnieść się do opisanej przez Ciebie sytuacji, ponieważ Twój wpis jest anonimowy. Przykro nam, że nie masz dobrych wspomnień związanych ze współpracą z Red Sky. Mamy świadomość, że nie zawsze udaje się nawiązać współpracę idealną, jednak trudno jest odpowiedzieć nie znając faktycznej motywacji osoby wystawiającej opinię. Jeśli chciałbyś/chciałabyś podzielić się z nami szczegółami, zachęcamy do kontaktu: hr@red-sky.pl. Wszystkie opinie są dla nas ważne, dlatego chętnie podejmiemy działania, żeby ulepszyć Employee i Candidate Experience w naszej firmie.

Jak teraz wyglada rekrutacja nowych osób do firmy ?

@Adam

O co konkretnie pytasz? Ilość etapów procesu rekrutacyjnego czy rodzaje stanowisk na które poszukujemy osób?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Red Sky Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ola - HR/Recruitment

Cześć - zależy o co pytasz i zależy od projektu. Praktyki/staż - na daną chwilę nie mamy oferty. Natomiast w Q4 zatrudniliśmy kilka osób świeżo po studiach.

Tommy

@Arnold Kulturysta a co jeszcze tak ekstra dają?

jurek
@Tommy

ekstra jest chec zatrudnienia administratora linux kiedy faktycznie chodzi o devopsa

@Tommy

Benefity pozapłacowe (poza klasykami) - m.in 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie (jak już wrócą stacjonarnie, na chwilę obecną - te które odbywają się online) :)

Czy Red Sky Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Arnold Kulturysta

Tak

Jaka umowa obowiązuje w Red Sky Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Ola - HR/Recruitment

Witaj, przy każdej z rekrutacji jest określona forma zatrudnienia. Natomiast jesteśmy otwarte na sugestie, dostosowujemy się do oczekiwań i omawiamy tę, która jest preferowana przez osobę aplikującą na dane stanowisko.

przyszedlMaj

Czy jest tutaj ktoś kto może się podzielić opinią nt. działu testów? Stack/ wymagania/ atmosfera/ wynagrodzenie + awanse.

Zostaw merytoryczną opinię o Red Sky Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Red Sky Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Red Sky Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Sky Sp. z o.o.?

Red Sky Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 80 ocen.

Red Sky Sp. z o.o.