Opinie o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Keeeper Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Keeeper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Keeeper Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Xxx

Cześć, czy warto iść na staż do tej firmy jako student kierunku technicznego?

Jack

Czy zawsze jest jakiś feedback po rozmowie niezależnie od tego czy pozytywny czy negatywny?

kas
@Jack

Jak startowałem z kumplem i mnie przyjęli, a kumpla nie, to do mnie zadzwonili, a on dostał info mailem

Merlin
@Jack

na rozmowie mnie przekonywali, że dostanę w ciągu iluś tam dni odpowiedź niezależnie od wyniku, więc myślę, że tak

Jojo
@Jack

tak. jest zawsze feedback to też okazanie jakiegoś szacunku dla kandydata jakby nie patrząc. dla mnie np jest to ważne

Aba

Czy są przyjęcia do pracy na okres wakacji? Magazyn albo produkcja? Najlepiej umowa zlecenie

magazyn
@Aba

Tak, zapraszamy na magazyn. Umowę załatwisz w kadrach.

Aba
@magazyn

Gdzie mogę się z państwem skontaktowac?

yyy
@Aba

no właśnie w kadrach? zadzwoń napisz maila czy coś?

Km
@yyy

A to praca da kobiet czy dla mężczyzn?

Magazyn
@Km

Na magazynie pracuje zarówno panowie jak i panie. Jeżeli pytasz jako studentka to spokojnie dasz sobie radę na zamówieniach.

To co powiedziałeś na 80 procent jest prawdą. A to co piszesz o Ukraińcach, to proszę naucz się tolerować ten naród, bo ty absolutnie nie wiesz czy rozumieją oni tamten polski czy nie!

ewa

Praca ok

Pracownik Produkcji

Sam proces rekrutacyjny był płynny i wg ustalonych terminów. Na spotkaniu w firmie zostałem przejęty bardzo sympatycznie, nie odczułem, że mogę się stresować na rozmowie, od pierwszej zdań z panią, która prowadziła rozmowę rozluźniłem się i mogłeś skupić się na szczegółach. Wszystko zostało przedstawione w sposób jasny i klarowny, oferta mi się spodobała, ale chciałem jeszcze to przedyskutować z dziewczyną. Pani, która mnie rekrutowała umówiła się ze mną na kontakt w kolejnym dniu i wg ustaleń w wyznaczonych porach skontaktowała się ze mną. Decyzja, którą podjąłem była na tak. Kolejne kroki zostały przedstawione przez Panią rekruterkę, wiedziałem co zadzieje sie po kolei i od kiedy mogę zacząć pracę. Obecnie jestem pracownikiem od kilku miesięcy, jestem zadowolony ze współpracy, z ustalonych rzeczy i dotrzymywania słowa, dogaduje się z zespołem.

co mnie zmotywowało do udziału w rekrutacji, odnośnie doświadczenia, posiadanych kwalifikacji, moich planów na przyszłość, na czym mi zależy w pracy

Leszno
Pekan

Cześć, właśnie jestem po maturze i chciałem sobie dorobić zanim zacznę studia (najprawdopodobniej zrobię gap year, więc raczej na rok) czy znalazłoby się miejsce dla kogoś świeżo po szkole?

gap
@Pekan

miejsce by się pewnie znalazło jeśli są jakieś oferty to by trzeba zweryfikować

gap
@Pekan

tylko pytanie czy będą chcieli tak typowo na rok cię zatrudnić wyszkolą i wszystko a ty odejdziesz i znowu będą musieli kogoś od nowa szukać

@gap

Jeżeli obustronnie się będzie współpraca fajnie układała, to niewykluczone, że zostanę na dłużej, to kiedy zacznę studia to wyłącznie moja decyzja, a jeszcze sporo czasu do namysłu, więc to jest ruchoma kwestia akurat

@gap

To się rozejrzę w takim razie, bardziej chodziło o to, czy faktycznie osoba bez doświadczenia ma szanse na zatrudnienie, ale wnioskuję w takim razie, że owszem

...
@Pekan

Jasne masz szanse na zatrudnienie ale nie licz na nie wiadomo jakie stanowisko.Bedziesz albo pracowac na magazynie za najnizsza krajowa albo jako wozkowy za nie wiele wiecej.Do zadnego biura czy jakiegos fajnego stanowiska Cie nie wezma po samej maturze-nie ma tak nigdzie.

Gall
@...

e no też nie gadaj. czasem przyjmuja jak jest jakieś niewymagające stanowisko do przerzucania papierów czy coś w tym stylu. chociaż tutaj to raczej na próżno takiego szukać i zgadzam się że raczej trzeba zacząć trochę niżej

@...

Nie pcham się do biura, myślałem właśnie o pracy na magazynie, więc nie jest to dla mnie problematyczne. Wiem jak działa świat, i że z samą maturą nie zawojuję rynku pracy, dlatego chcę zdobyć pierwsze doswiadczenia zawodowe.

Gall
@Pekan

no to masz naprawdę dobre i dojrzałe podejście. Bo teraz to różni ludzie przychodzą i za nic chcą kokosy dostawać i czerwony dywan rozłożony na wejściu.

@Gall

No cóż, ludzie są różni ;)

anakin

zarobki przyzwoite, jeśli wyrabiane są plany, sam pracuję tu już kupę lat nie narzekam. sama praca jest ok tylko trzeba pracować leserzy niech w ogóle tam nie startują i nie będzie narzekania . mogę powiedzieć każdy pilnuje swoich obowiązków i wykonuje je dobrze, ale wiadomo, wszędzie zdarzają się wyjątki. kasa jest niezła, przerwy płatne. z wyjściem też się dogadasz, będziesz dobrze żył z przełożonymi to dużo rzeczy da się załatwić. wiec posumowujac, praca jest spoko jeśli ktoś naprawdę chce pracować, a nie zbijac baki. jeśli widzą,że chcesz pracować to Cię doceniają. wiadomo na początku trzeba się wszystkiego nauczyć ale jak się już wdroży to jest spoko.

?
@anakin

a plany są ciężkie do wyrobienia czy raczej jest to norma i spokojnie to leci?

anakin
@?

mi nie sprawia to problemu, ale nie mogę się wypowiadać w imieniu każdego

kobik
@?

plany są normalne do wyrobienia bez problemu w tej kwestii nie ma się czym martwić

Big
@anakin

a pracowałeś juz wcześniej w podobnej branży albo na podobnym stanowisku?

Big
@anakin

bo jak się ma doświadczenie to na pewno jest dużo łatwiej

Ozgi

Na magazynie jaki system pracy?

mag
@Ozgi

Na magazynie to jest taka sprawa że zmiany są często zależne od tego jaką dany pracownik pełni funkcje. Bo zmiany mogą być 2, mogą być 3, a także część osób pracuje w systemie 4-brygadowym

@mag

Czyli nocki rozumiem też się zdarzają

mag
@Ozgi

No nie wiem jakby inaczej można rozłożyć 3 zmiany żeby to nie było oczywiste że jest w tym liczona nocna zmiana ;)

@mag

To po prostu była głośna myśl.. dla potwierdzenia to napisałem

Jola

Witam :) czy przyjmują u Was w firmie również dorywczo? Pracuję na etat w 4brygadówce ale myślę, żeby jeszcze gdzieś dorobić. Jest jakaś agencja pracy? Jeśli tak to jaka? Jak wygląda praca? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Czy student na umowie zlecenie moze otrzymac premie na dziale magazynu.? Bo podobno na montazu cos takiego funkconuje stad moje pytanie o magazyn.

Prac

Nie ma premi dla studentów na magazynie.

Fajny

Miały być podwyżki i.... są heheh w premi kpina poprostu jak zle cos zrobisz to ci ciachną jakas czesc widac jak robią z ludzi (usunięte przez administratora) skoro nie potrafią dać kasy do podstawowego wynagrodzenia i jeszcze 4 brygady na wysokim składzie tylko he he bo chcą ujednolicić system takie teksty to w mam talent powinni promować he oby ludzie obudzili się i uciekli z tamtad czas na zmiany

Pracownik firmy
@Fajny

Narzekać każdy może, ale czy jest sens,? Robić pranie na forum? Nie masz pralki? Poproś, a firma tobie ją kupi!!! Jeśli masz lepsze perspektywy na pracę to po prostu ją zamień, a nie wspomagasz się używkami i płaczesz w rękaw na forum. Jeśli chcesz tu pracować to musisz mieć JAJA a nie wydmuszki. Najlepiej jest robić z siebie ofiarę!!! Pamiętaj że nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Już było sporo kozaków co w gatce The Best, a w systemie SAP bardziej niż (usunięte przez administratora) ( Sorry za wyrażanie dla prawdziwych keeeperowców) Zgadzasz się na warunki (a naprawdę nie są złe, w porównaniu do konkurencji) to nie płacz później na forum. Masz UDT a będziesz doceniony, jeśli nie masz to szukaj szczęścia w konkurencji! Oni Napewno kopnął Cię w 4 litery,. A potem i tak wrócisz do nas, (wielu wróciło). Pozdrowienia dla starej gwardii, na nich zawsze można liczyć, młodych chętnie witamy, pod warunkiem że chcąc pracować w śród starej, doświadczonej ekipy? Pozdrowienia dla wszystkich

Fajny
@Pracownik firmy

Właśnie mam uprawnienia UDT i mam jaja więc odchodzę z firmy do innej bo mnie podobają się warunki tamtej gdzie ide nie ma weekendów pracujących a ty pracuj do śmierci prawdziwy keeeperowcu he he P.s nie wrócę może ty wróciłeś spadochroniarzu i się tak oburzasz i nie pisz glupot ze dużo wróciło bo od stycznia sami się zwalniają lub nie przedłużają umów a nowi jak przychodzą to odmawiają takie bzdety to ty nawijaj kolegom od piwka . Familiy Keeeper

keep
@Fajny

żenujące. dostajesz dodatkową kase ale i tak ci źle bo nie jest w podstawie tylko w dodatku? a nie liczy się fakt samego dostania tej premii? idź gdzie indziej zobaczysz jak ci będzie. jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, szybko ci sie odwidzi. nie pozdrawiam

Pracownik firmy
@keep

Dokładnie, ten niby Fajny próbuje być fajny, ale za grosz mu to nie wychodzi, to tak jak z podwyżką. Ten Fajny jeśli by coś potrafił to by został w firmie i nie ubliżał mi że będę w tej firmie pracował aż do śmierci. Żebyś coś potrafił to byś dostał należytą kasę., Jesteś kolejnym, który pisze że ma niby jaja, a tak naprawdę masz wydmuszki. Wielu takich kozaków było. Pamiętajcie że kierownicy zmian , a także brygadzisci też mają pojęcie kto jak pracuje i niech taki "lewus" ma tylko pretensje do siebie. Przepraszam Mateusz, ale ten lewus to był w przenośni i w żaden sposób nie chciałem urazić Ciebie, ale nie oszukujmy się, każdy zasługuje na to co potrafi i oczywiście jakie ma chęci do pracy. A jeśli chodzi o mnie to będę pracował w tej firmie tak długo jak "ONA" będzie istnieć, bo jeśli dobrze wykonujesz swoje obowiązki to jesteś w jakiś sposób doceniony, może to nie jest szczyt marzeń, ale uwierzcie że da się wyżyć A marzenia są tylko w naszych umysłach. Pamiętajcie nowi pracownicy że nie należy wierzyć we wszystko co tu piszą, ale nic nie stracisz jeśli sam nie przyjdziesz i nie spróbujesz, to nic nie kosztuje a napewno sie pozytywnie zaskoczysz. A na koniec pozdrowionka oczywiście dla prawdziwych keeeperowców. A To tak już żartobliwe

Magazynier
@Pracownik firmy

Dostałem kolejne powiadomienie o nowym wpisie na forum. Wiesz kolego, tak czytam o tym fajnym i o jego uprawnieniach UDT i że jakim on jest wybitnym pracownikiem bo on przecież ma UDT-y !!! I że on w tej firmie nie będzie pracować bo on w nowej firmie dostanie kolosalną podwyżkę , życzę jemu tego. A pamiętasz niedawno małżeństwo z Ukrainy, którzy mieli uprrawnienia UDT a na wózkach tylko im brakowało tablicy z literą L z dopiskiem "uważajcie na nas? Także niech ten Fajny nie pisze że przecież on ma UDT bo dzisiaj wszyscy mogą mieć te uprawnienia, gorzej z praktyką, która pozostawia wiele do życzenia

Poirot
@Pracownik firmy

No nie wychodzi mu to i jego argumenty a raczej ich brak również pozostawiaja wiele do zyczenia. każdy ma prawo do własnego zdania jasne ale kultura powinna być zachowana i szacunek do czyjegos zdania. a jesli ja i zakladam ze ty również i inne osoby w firmie także pracujemy tutaj i chcemy pracowac i docenia sie kazda dodatkowa premie no to nie rozumiem dlaczego inni maja z tym problem? tak naprawde nie maja problemu z nami tylko sami ze soba. oczekuja gruszek na wierzbie po jak najmniejszej linii oporu. ale pójdą gdzie indziej i zobaczą jak może wyglądać praca a jak wyglądała tutaj i zaraz przejdą szkołe zycia. no ale to już nie nasz interes.

Hej. Pierwsze pytanie - czy na produkcji pracują także kobiety i czy są mile widziane? Jak bardzo ciężka fizycznie jest to praca? Generalnie mam dużo chęci i zapału, ale jest jeden szkopuł - jestem osobą baaardzo niskiego wzrostu. Możecie się domyślać jaki przydomek wędrował za mną przez całą edukację. No i pytanie, czy byłaby to duża przeszkoda? Ale szczerze odpowiedzcie nie chcę się tez pakować w coś, gdzie nie dam rady. Siłę mam, manualnie wyrabiam, ale jak trzeba po coś sięgnąć, czy coś, no to już gorzej się sprawy mają. Dajcie znać.

Meg
@Monika

hmm to w zasadzie chodzi ci o to czy praca jest ciężka czy może o to czy nadaje się dla osób o niskim wzroście? bo to raczej dwie osobne kwestie..

Mokka
@Meg

no pewnie o to i to. kwestie może osobne ale widać obie dla niej równie ważne więc może warto coś podpowiedzieć jak wiesz coś na ten temat

@Meg

Tak dokładnie. Chodzi mi o obie kwestie, o które zapytałam, wydawało mi się że dość jasno to określiłam :)

Meg
@Monika

oczywiście że pracują też kobiety i jak najbardziej są mile widziane, to żadna przeszkoda a tym bardziej żadna dyskryminacja. Co do wzrostu, raczej nie powinien ci przeszkadzać, zależy też co rozumiesz pod słowem bardzo niskiego, ale no kobiety na ogół są niższe i każda sobie radzi

@Meg

Dość niskiego :) ale skoro inne panie sobie jak najbardziej radzą to może i ja również będę należeć do tego grona. Dziękuję za szczerą opinie na ten temat.

Laura

Cześć. Proszę o informację odnośnie godzin pracy w administracji :)

Laura
@Laura

Czyżby 8-16?

ad
@Laura

w administracji jest ruchomy czas pracy. można rozpocząć między godziną 6 a 10 i analogicznie być w pracy 8 godzin

Prymat

@Marek kierownicy są ok. trzeba też mieć normalne podejście do nich a nie mieć ciągle tylko wymagania i pretensje. wszystko zależy od podejścia tak naprawdę. jak ty będziesz miły to i oni nie robią problemów. ja nigdy nie miałem

Witam. Czy przyjmują może kobiety na produkcje? Jeżeli tak to jest jakiś kontakt?

@Marta

Kontakt znajdziesz na stronie w zakładce kariera

@wespa

przez ten kontakt najszybciej czy lepiej osobiście przychodzić z cv?

@Belly

Skoro w ofercie preferowaną formą jest wysyłanie CV, no to nie wiem czy jest sens się fatygować bezpośrednio

@Belly

No ale ja nie wiem, nie próbowałam takiego sposobu, więc też wróżyć ci nie będę

@wespa

okej ale dzięki i tak. spróbuje na razie wysłać cv i zobaczę czy się odezwą, najwyżej jeśli nie to będę myśleć jak to dalej rozegrać

@wespa

no chyba że po prostu nie będą mnie chcieli bo taka opcja też przecież wchodzi w grę

o co chodzi z tym ojcem dyrektorem ? chce się tu zatrudnić ktoś powie mi jak tu jest ? kierownicy są ok czy krzyczą ?

Witajcie. Czy ktoś może mi napisać jaki system pracy zmianowej jest w firmie ? chodzi mi o to czy jak jest 4 brygadowy to czy pracujecie po 12 h czy po 8 i czy z góry jest ustalone że jeden tydzień pracujecie na rano następny na popołudniu itd ... ? Podobno otwierają nową linie czy coś w tym stylu i zastanawiam sie czy nie aplikować.... kierownicy i brygadziści są wporządku ? jaka jest atmosfera ?

Pens
@Marek

Na produkcji? to tak 4 brygadowy system na 3 zmiany po 8 godzin. Warunki okej finansowo też można nieźle wyjść, jest kilka dodatków więc to nie jest zawsze sama łysa podstawa.

@Pens

Kolego a jak kierownictwo mocno naciska na pracowników produkcji?? pytam bo mam złe doświadczenie z poprzedniej pracy

Denis

Jest tutaj jakiś uczestnik programu - i'm a young keeper?

@Denis

A co to jest za program??? pierwsze słysze

@Denis

Dajcie znać jak ktoś ma więcej informacji, albo chociaż gdzie mogę się więcej o tym dowiedzieć

fikołas
@Tomek

To program dla młodych - uczniów, studentów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy - więc logicznie na stanowisko bardziej pomocnicze, mniej odpowiedzialne.

fikołas
@Tomek

Na stronie jest zakładka ze wszystkimi informacjami, czego nie dopowiedziałem, to znajdziesz tam

@fikołas

No w sumie fakt, nazwa była dość znacząca, można było się domyślić, że to coś zwiazanego z młodymi.. ale spoko nazwa, ogólnie że to ma jakąś swoją nazwę, a nie że to po prostu praktyki czy staż

@fikołas

A na stronę oczywiście zaglądne, sory że tak podwójnie ale zapomniałem tego dopisać

Markos

Good for you

Bard
@Denis

ja brałem w nim udział, później zostałem w pracy na dłużej bo podobało im się to jak pracuję. program sam w sobie fajny i dobrze zorganizowany faktycznie ktoś tam się tobą zajmuje pokazuje wszystko itd. Ogólnie byłem zadowolony już z samego programu + jak zostałem zatrudniony na stałe to już calkiem było świetnie

Denis
@Bard

Dzięki za opinie!

Neo

hej czy na produkcji pracuje się na nocki?

Zenuś

Tak. System cztero-brygadowy.

@Zenuś

a czy za nocki jest dodatkowo płatne czy po normalnej stawce?

@Neo

Jest dodatek za pracę w porze nocnej

@king

ile to jest?? jakoś procentowo liczone?

...

30% do stawki godzinowej

to nieźle. dzięki

@Neo

no trzeba przyznać, że 30 % to już całkiem fajna liczba dokładająca się do wypłaty, gdzieniegdzie nic nie dają

@king

Dać muszą wszędzie, bo takie jest prawo, ale fakt, jest wyższy procent niż ten w kodeksie

king

a to ja nawet nie wiem ile jest w kodeksie dokładnie, jak gdzie indziej pracowałem to było mniej

@king

Warto wiedzieć takie rzeczy. W większości miejsc jest mniej, bo mało kto wychodzi poza stawkę ustaloną prawnie.

Czy wszystkie stanowiska fizyczne pracują na 3 zmiany?

kamehameha

nie wszystkie, większość

@kamehameha

Na montażu jak to wygląda?

mont

a no z montażem akurat trafiłeś że pracuje na 3 zmiany. a co tam się bedziesz próbował załapać?

Zastanawiam się nad tym

mont

przeszkadzają ci te zmiany czy jakieś inne powody? jak coś no to pytaj postaram się pomoc

@mont

Po prostu rozważam opcje, nic w czym można pomóc, ale dzięki za chęci ;)

mont

po to też tutaj jestem czasem, nie wszystkim się chce odpowiadać czy coś tam pomóc, inni wcale tu nie wchodzą bo im się nie chce. no przynajmniej z tego co słysze

Markos
@mont

Jakoś inni też piszą o odpowiadają kandydatom, więc się nie czuj taki wyjatkowy

Flash

Czy gdy nie ma ofert można również wysłać CV na adres do rekrutacji podany na stronie, w ramach aplikacji inicjującej? Czy to nie ma większego sensu i nie praktykuje się tutaj tego typu aplikacji?

@Flash

możesz próbować ale w sumie nie mam pojęcia czy ktoś już kiedyś to praktykował. jak jest podany adres do rekrutacji to też nie bez powodu, po coś on tam stoi więc mozesz zrobić z niego użytek

superman
@Flash

Powiem tak - spróbować możesz, ale gwarancji nie ma żadnej. Może trafić w eter, może trafić do bazy i być brane pod uwagę przy następnym rekrutacjach, może zwrócą uwagę i się odezwą. Nic nie masz do stracenia zasadniczo.

@superman

czyli tak jak myślałem, można próbować ale są lepsze sposoby, czyli po prostu przez ogłoszenia prosto aplikować nie? chciałem coś doradzić ale nie byłem pewien bo w sumie już trochę czasu minęło od mojej rekrutacji mogło się coś pozmieniać

superman
@Sen

Od mojej też, mówię jak uważam, ale proszę nie brać tego za pewnik.

@superman

znaczy ja to tam wiesz, to nie ja potrzebuje pracy, tylko chciałem tutaj pomóc taką wiedzą jaką posiadam ;) będzie musiało to wystarczyć

Edek
@Flash

I jak, wysyłał ktoś w końcu tą aplikację inicjującą i przyniosło to jakiś efekt??? sam rozmyślałem nad czymś takim

Edek
@Flash

Niech ktoś da znać jak ma doświadczenia z tym związane i były jakieś efekty, wielkie dzięki

Kermit
@Edek

To nie rozmyślaj zbyt wiele tylko wysyłaj ;) Bo nawet jeśli ktoś też to ogarniał, to nie znaczy, ze jego doświadczenie w tej materii będzie pokrywać się w twoim przypadku.

Zostaw merytoryczną opinię o Keeeper Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Keeeper Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Keeeper Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Keeeper Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Keeeper Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Keeeper Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Keeeper Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 1033 ocen.

Keeeper Sp. z o.o.