Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

praca

Jak wygląda dzień PH ktory zatrudnia sie w firmie? Ma juz klientow czy wszystko od zera trzeba budowac?

Uwaga
@praca

Praktycznie od zera

siedlczanin

Witam Wszystkich Pojawiło się po raz kolejny ogłoszenie na PH Siedlce: -jakie jest dokładny teren działania -jaka jest podstawa netto -jaka jest premia netto -pod jakich dystrybutorów pisany jest towar -czy plany są realne -ile wizyt dziennie -czy jest jakiś deputat -jakie auto gps/można korzystać prywatnie -jak kierownik w tym regionie z góry dzięki

@siedlczanin

Wszystko w porządku . Polecam . Kierownik ok. Nowe auto pensja okolo 5 tys z premią . Nie ma problemu z wyrobieniem planu . Wszystko ok.

@Ph

Przedstawiciel handlowy zarobki podstawa 2800 brutto plus 300 zł brutto jak nie będziesz miał L4 plus premia , ale premii nigdy nie zobaczysz ponieważ po fuzji Hoopa z Ustronianka funkcje decyzyjne piastują ludzie bez pojęcia o zarządzaniu i bez wiedzy o rynku FMCG i o sytuacji na sklepach . Rynek na ich produkty jest położony głowie przez zaniedbania i przez to że co miesiąc jest nowy PH . Niestety nie polecam . Nic nie motywuje do pracy tutaj .

@Pietrzyk Janusz

Acha . Odliczenia za auto 0.37 zł za km plus ryczałt za każdy dzień. Realne zarobki około 2 tys na rękę, a jak chcesz jeszcze odliczenia na PPK i Lux med to 1600 zł na konto Ci wpłynie .

@Ph

Acha jeszcze z telefonu 10 zł Ci odbijają jak używasz prywatnie , za auto płacisz codziennie od 17.30 i całe weekend y i święta , na L4 nie wolno używać i nie wolno nigdzie poza obszar pracy nim jechać tylko koło komina tak zwanego . Warunki śmiechu warte . Dla desperata tylko i wyłącznie.

WE
@Ph

Zgadzam się 5000 zł spokojnie do zarobienia, ale na 2 miesiące :)

@WE

Nie zarobisz nawet w dwa miesiące 5 tys nie ma szans . Raczej 4 tys jak nie będziesz użytkować auta .

Państwo w Państwie

Panie prezesie jak Pana nie stan na pracowników to nie h Pan zamknie firmę . Sprzeda ją idzie na emeryturę. Ja się zwalniam innym też to radzę . Pan wie ej na objazdy wydaje niż zarabiają Pana pracownicy .

Czy są obecnie przyjęcia na Przedstawiciela Handlowego? Jakie są warunki płacy i pracy? Jak wygląda sytuacja na rynku ?

@Kandydat

Tak są . Zarobki w granicach 5 tys na rękę , plany bez problemu zrobisz . Warto spróbować.

PH
@Warszawa

Dawno się tak nie uśmiałem :)

Renia
@PH

Ja zarobiłam 5300 na rękę w tym miesiącu

Renia

Trzeba pracować, a nie obijać się też byś tyle zarobił . Mamy mnóstwo narzędzi do zrobienia planu tylko trzeba korzystać z tego

PH
@Renia

Jak tak jest wspaniale to ciekawe dlaczego non stop są ogłoszenia na PH - firma szuka po 13-15 osób ( tyle regionów ) Musi być rewelacyjnie. Życzę wypłaty po 5 tys. i więcej każdemu

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Przedstawiciel handlowy

Tutaj planu nie ma szans zrobić .

Siekierka

Ktoś orientuje się jak wyglada praca na pH, czy jest możliwość wyrobienia premii na Warszawę? Jest szansa, jak kształtują się zarobki ile podstawy , jak premie wyliczają

Ted
@Siekierka

Nie ma szans na premie za target .

Ola
@Siekierka

Chyba zwariowałeś. Tutaj masz 2 tys na łapę i 20 wizyt na dzień w tym 15 ma być z zamówieniem. Śmiech na sali . A rejony zagrzybione bo od dwóch lat nikogo na sklepie nie było . Nie warto

Więcej Lepper
@Ola

Nie polecam nawet desperatom . Lepiej zarobisz przy ulotkach .

Przedstawiciel handlowy

Jak wygląda tutaj obecnie sytuacja jako pH detal ?

@Przedstawiciel handlowy

Koszmar sklepowe zarabiaja wiecej na wymianę maszbtowar z datą tygodniową przydatności dp sporzyciem nav75 indeksow w sklepie

Czesław
@Vip

Serio? Przedstawiciel handlowy ma mniej niż sprzedawczyni? A prowizje za wyrobione targety? Są takie premie czy nie?

Qwpivg
@Czesław

Serio tak jest. Pensja około 2 tys na rękę a jak odbija Ci za auto to i 1800 zł będzie na rękę

szukam pracy

CIEKAWE CO ROBI NASZ STARY DYREKTOR ?

@szukam pracy

Był tam jakiś dyrektor który stosował mobbing w stosunku do pracowników był wulgarny pracowałem w kr kilka lat nie płacili za nadgodziny a obowiązkowe przerwy na tacho wliczlai jako pozostawienie do dyspozycji gicha bo to w miesiącu koło 10 setek przepada nie wiem jak jest teraz kasa ok 3000 na rękę w 2015 jak jesteś obrotny to w 4godziny ogarniesz temat a 4kawke z klientami wypijesz ja tam nie mam złych wspomnień prócz dyrektora oprawcy podobno z foodcer przeszedł do Ustronianki a Pan Michał bardzo sympatyczny człowiek????

łysy uszaty
@Tomek

łysy uszaty z foodcare odszedł z ustronianki ?

Gorczańska

@szukam pracy

VAM pur w Piotrkowie Trybunalskim razem z Grzesiem Makrelą ????

Czym w Ustronianka sp z.o.o zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Pokemon

Niczym nie zachęca. Obiecuję, daje, wykorzystuje do prywatnych celów. 8 godzin zapomnijcie.

Per Pan
@Pokemon

Prezes jest mocno oderwany od rzeczywistości. Najniższa krajowa a myśli, że ma cię na wyłączność. Oferuje nieoprocentowane kredyty zakładowe a potem wykorzystuje ten fakt, że ci pożyczył wiec musisz robić to co ci powie nawet o 16:00 w sobotę no. Ciąć drzewo. Niema że masz plany. Od momentu wzięcia kredytu to twój obowiązek.

Iza
@Per Pan

Nie rozumiem, pracujesz na produkcji w Ustroniance i musisz ciąć drzewo przeznaczone na prywatne cele?

Nic

Vip

Kasa koszmar wymogi nieadekwatne kasierka w sklepie zarabia wiecej niezaleznievile bys nie pracowal i jak dobre wykonanie mial kasa mniejsza niz sklepowej nawet po 20 tu latach pravy ph

kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku PH? Jaki zakres obowiązków i jak wygląda dzień pracy.

Paulina
@kandydat

Cześć, dowiedziałeś się już czegoś o tej pracy? Jeśli tak to napisz bo fajnie byłoby, gdyby taka informacja była tutaj …

Kapitan Kłosowski
@kandydat

Źle wręcz tragedia . Wymagania kosmos , kasa (usunięte przez administratora) .

Rysiek

Pracuje w Białej od lat i chyba pora się zawinąć. Premie obcinają za palenie papierosów , a szefostwo samo pali na zakładzie. Nie wspomnę ze w czasie pracy jeden z dyrektorów jeździ autem na swoją budowę ( oczywiście swoim prywatnym bo w firmowym ma gpsa i by go wyczaili )

Jak jest z pakietem medycznym w Ustronianka sp z.o.o? Można dołączyć rodzinę?

Al

Można

@Al

Czyli Ustronianka zapewnia swoim pracownikom benefity. A możesz napisać co jeszcze wchodzi w ich skład? Jestem też ciekawy czy istnieje jakikolwiek system premiowania i jeśli tak, to od czego jest zależny. Mogę liczyć na odpowiedź? :)

Łysy
@Andrzej

Nie licz na nic po za najniższą krajową i dużą ilością pracy. Praca dla ludzi o mocnej psychice i małych wymaganiach finansowych.

Julia
@Łysy

Hej... to w takim razie jak jest faktycznie? Wspomniałeś, że nie można liczyć na nic poza najniższą krajową a wyżej pojawiła się odpowiedź, że można liczyć na pakiet medyczny. Z czego wynika ta sprzeczność w Waszych odpowiedziach? :P Może jeszcze ktoś z pracowników Ustronianki wypowie się na ten temat? Są te benefity? :)

Łysy
@Julia

Pakiet benefitow zdrowowtnych za który trzeba zapłacić. Nie ma tu nic za darmo. Płaci się też 10 zł za telefon służbowy, argumentują to tym że ta kwota pokrywa Twoje prywatne rozmowy.

A
@Łysy

Płacić 10 zł za prywatne rozmowy w stosunku do abonamentu który musiał byś płacić za prywatny telefon, to chyba korzystniej wypada? Chyba że masz abonament na 10 zł prywatnie Zresztą jest wybór: płacisz 10 zł i rozmawiasz prywatnie albo nie płacisz i korzystasz tylko służbowo. Myślę, ze nie ma co się burzyć za taki układ, który jest korzystny

Kapitan

Zaklad umiera śmiercią naturalną co rok gorzej państwo dźwiga najniższą krajową to pracownikom firma obcina ostatnie dodatki. Szlaban na bramie wygina się w nie tę stronę co trzeba. Firma z 40letnim stażem powinna dawać możliwości rozwoju zawodowego i przyjmować nowych pracowników a niestety jest inaczej pracownicy sami odchodzą bo firma o nich poprostu nie dba. Dobrze to w tej firmie juz było i niestety już nie będzie.

Barbara

Jako Ph mam osiem lat doświadczenia. Polecam prace w tej firmie. Tu pracownika traktuje się jak człowieka jego potrzeby i możliwości są ważniejsze niż Cyfra

bYłY

buhahahahahahahahahahahahahah

bYłY
@Barbara

Częstotliwość notorycznego powtarzania się (1,5 do 2-mcy) ogłoszeń na PH, dobitnie świadczy o jakości zarządzania i pensjach na te stanowisko. Nie polecam. Chyba, że ktoś lubi masochizm za grosze :P

Barbara
@bYłY

Jaka praca taka praca. Ta praca jest nie łatwa i niestety żadka kto się nadaje

Żart oczywiście????

On
@Barbara

Zawsze opinie są dodawane inkognito ciekawe kto i w jakim celu dodał te opinię

On

Nikt wprost po imieniu nie podaje opinii są one, inkognito nie wiem kto to napisał i po co

Vip

Tak zgadza się z tym że Hortex to kapitał zagraniczny maspex ok jeśli chodzi o wymiany prawie nie mam sporadycznie znajomość rynku sezonowości produktów w zależności od regionu i możliwości odbiorcy biorąc pod uwagę zapotrzebowania klienta możliwości konkurencji i jej obecność na półce w danym momencie w tym też ich promocji ????robi swoje czyli daje pożądany efekt

Paul

Powiem tak...P.O.kierownik tak miesza...po pierwsze nie nadaje się na to stanowisko..chce pewnie pokazać że jest ważna osobistoscia..hehe śmiech na sali..ludzi rzuca po innych zmianach oczekując....wlaśnie czego? Przecież składy na liniach znają się dobrze. Wiedza na co mogą liczyć od współpracownika wiedza co umieją.A jak taki gamon zaczyna mieszać to nic z tego powodu dobrego nie wyniknie! Ale się pomału zbiera...Rząd daje podwyżki Ustronianka zabiera za pracujące weekendy...brawo wy...czas na zmianę pracy i tak sądzi wielepracownikow dopóki p.o.nie zmienia się poglądy....A jak nie to sam p.o. będzie miksować!

A.
@Paul

A ja myślę, że to nie p o kierownik miesza

Lokata
@Paul

Na pewno p. Drewniak też nie miesza...z tego co mi wiadomo to owy pan nie ma pojęcia kto z kim i gdzie pracuje...A tym samym zgadza sie gdy pracownik poprosi o inną zmiane...grunt ze ma pracowac ...w takim razie pytam sie kto zamęt sieje? Oj chyba wszystko jest jasne...jak będę mieć na rano składam wypowiedzenie...są inne firmy które na rękę bez weekendów dają 2100 plus 300 zł na święta....A y praktycznie wszystko dajemy do biedronki....I co z tego? Nawet głupich talonow za 50 zł nie mamy...w Nowy Rok każą pracować i 2 karpie dają...

Zwolniony z wyboru
@Lokata

Haha...śmiech...Na kogo mamy pracować? Na siebie nie zarobimy na bank...maszyny ledwo jadą, remontów ani widu ani słuchu...A jak już to tylko doraźnie jak trzeba plastikowa opaskę wymienić bo pękła...Szacunku zero...w naprawdę jest parę osób które pracują i mają naprawde super doświadczenie i wykształcenie. Marnują się po prostu ..może ktoś zacznie to doceniać i słuchać glosu pracownika?

@Paul

Byłam na rozmowie z NIM i wcale tak nie uważam!!!

Impuls
@Paul

A jaka szkole skonczyl PO ze dano mu takie stanowisko?

@Impuls

P.O zbiera baty za wszystko. co do kultury bycia szkoda gadać a niektóre zachowania podchodzą pod mobing - chyba że nie wie co to jest i jakie zachowania o tym wskazują to ma małe usprawiedliwienie. A konkretnie jest tak że jak jemu zaśpiewają tak on tańczy.

Ptasior
@Impuls

To to jest nic.... Daniel to nawet zawodoki nie ukończył pełnej ???????????? A majstrem został tylko chodzi i foty robi(usunięte przez administratora)

Kilof
@Ptasior

To zostań majstrem, złóż CV, droga do awansu stoi otworem... Ciekawe czy będziesz taki zadowolony.

Kilof. ???????????? Nie.....,...,..
@Kilof

Zabało

Kilof
@Kilof. ???????????? Nie.....,...,..

Co to znaczy zabało?

Haja
@Lokata

Wiesz my na oddziale w Warszawie nic nie mamy nawet wody w lato trzeba samemu sobie kupować. A co do talonow to zeczywiscie nie ma. A o tych karpiach pierwsze slysze od 8 lat nic nie dostałem w tej firmie.

Soczek
@Lokata

Jak radzi sobie murarz z Krisbut-u kierownik pan D już mu się wyczerpały pomysły wykradzione z poprzedniej pracy?

Nowy123

Witam. Jak wygląda sytuacja z samochodem służbowym? Jest do użytku prywatnego? Nie mówię o wyjazdach codziennie trasą góry morze :) będę wdzięczny za odpowiedź.

@Nowy123

Za każdy kilomet płacisz i to grubo. Dostaniesz dwuosobowy samochód bez klimy i z przebiegiem 300 tyś to się ode chce Tobie na codzień jeździć a Ty chcesz prywatnie hehe

Ph

Jedna z najgorszych firm w której pracowałem. Zarobki to jakaś masakra. Samochody dla PH to stare trupy bez klimy z przebiegiem ponad 300 tyś. Omijać szerokim łukiem i nawet nie patrzeć w ich stronę. Praca dla desperatów z nożem na gardle, aby tylko na chleb zrobić, bo na resztę nie starczy.

VIP

Jaka praca takie zarobki ????????????a raczej jakość pracy danego PH czy RKS

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o