Opinie o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ustronianka sp z.o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ustronianka sp z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka sp z.o.o w Ustroń

Małgorzata

Utyka? :D Chodzi o to że dostaje sie prace głównie po znajomości czy co? :)

Vvv
@Małgorzata

Tak

Bożena
@Vvv

A jak to się odbija na ostatecznym wyniku firmy? Nie jest źle?

Dyrektor

Czy to prawda że Pan Ryb... Dyrektor płaci swoim przedstawiciel om handlowy m 3010 brutto? I nie ma żadnych budżetów na zrealizowanie planu sprzedaży który jest z kosmosu?

Iza
@Dyrektor

no skoro nie ma zadnych budzetow do zrobienia to pewnie tez o premii za jego wykonanie nie ma co liczyc, no nie ?

Yt

Dlaczego Ustronianka ma taką rotację ?

@Yt

Ponieważ płacą minimum.

WerUstroń

Czyli ile ?

Popeye
@WerUstroń

Minimum = najniższa krajowa jaka jest obecnie

WerUstroń
@Popeye

3010 brutto?

Były pracownik.
@WerUstroń

Tak. 3010 brutto.

Iza
@Były pracownik.

taka placa to rozumiem na jakis najnizszych stanowiskach jest? jakis manadzer zarabia na pewno wiecej ?

vipp

Ojjj.. pewna "osobo"...nie masz na co liczyć.. nie wierz, nie łudź się, nie czekaj, nie przedlużaj....nie "zaspokoisz pragnienia" innym napojem, ani też "głodu" "pewnego rodzaju nabiałem"....jak to mówią "duży może więcej "...twoja decyzja, "osobo"...a....może "wszystko się zapisało?"..powodzenia w pewien majowy wtorek..

Firma Ustronianka sp z.o.o poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno
Estyma Gliwice

Ustronianka Ruda śląska jest firmą nieprofesjonalną. Impertynencka Pani prowadząca tę działalność jest niegrzeczna. Nie chce wystawić faktury korygującej za pęknięty galon wody który rozlał się na podłogę a zdarzenie to zostało natychmiast po wyjściu przedstawiciela firmy zgłoszone telefonicznie i mailowo. Chce ukraść parę złotych czym naraża na szwank imię Ustonianki sp. z o.o. Rozmowy z nią przez telefon nie przynoszą żadnego rezultatu.

Grażyna
@Estyma Gliwice

no ale to się stało z winy jakiegoś pracownika albo firmy czy nie mieli wpływu na to całe wydarzenie? Bo myślę że wszystko zależy od tego czy oni są winni.

Ft

Przedstawiciel handlowy na Kraków jakieś opinie?

Krzysztof
@Ft

Też jestem ciekawy jak wygląda praca na tym stanowisku? Samochód służbowy, telefon i laptop to chyba takie minimum?

Janusz Biznesu

Janusza na nowej drodze życia pozdrawiają byli pracownicy. Januszu (usunięte przez administratora)

RAFAŁ
@Janusz Biznesu

Pozdrawiamy oziemble Pana Janusza.

Yyy
@RAFAŁ

Kto to Janusz ?

Gessler

Wymagania są - pensji nie ma . Kropka

Lkk

Firma zmieniła nazwę na Januszex

GUARLAIN

Obsługujemy praktycznie w 95 % same sieci o powierzchni wielkopowierzchniowej to ze wzgledu na potrzeby klientów i rynku bogatej oferty firmy oraz aktualnych potrzeb rynku

Według

Ile kasy macie jako ph

@Według

5000 podstawy netto dużo przy tym stresu jazdy obowiazkow, nowych indeksow, klienci dzwonią nie nadarzamy z tym wszystkim dużo pracy

PH
@Vip

Potwierdzam kolego VIP . Jest dobrze nie ma co narzekać . Ja z premia wyszlem 6500 tys na rękę

Oleksander

Jak praca przedstawiciel handlowy

Qqw
@Oleksander

Lecisz na samej podstawie 2 tys minus użytkowanie auta i PPK.

@Oleksander

Super same duze sieci powazni klienci polecam

Vv

Ilu jest ph w Polsce obecnie?

Qpoi
@Vv

PH
@Qpoi

Ilu? Zostało tylko 9 PH? W pewnym momencie bylo ponad 50 PH. Gdzie reszta PH uciekła? :)

Renty
@PH

Biorąc pod uwagę nowy taryfikator mandatów . Wypłata mniejsza niż mandat jako przedstawiciel handlowy. To jak tu z sensem podejmować pracę w tej firmie

Opony
@Renty

Zgadzam się. Jak nie wyrobisz targetów to pieniądze 2tys z groszami. W regionie patrzą na ph z kpiną i śmiechem, że przyszedł kolejny ph któregozaraz nie będzie, ewentualniesą zdziwieni że ktoś w tej firmie pracuje. Firma na sklepach ma długi za terminy jak stąd do kosmosu. Zresztą dystrybutorzy też kpią ze współpracy. Kierownicy na sklepach z braku zaufania do firmy nie chcą współpracować, wolą zamawiać sami. Menadżer na rozmowie miły i sprawiający dobre wrażenie. Potem widzi się go może ze 3 razy, zero zrozumienia z jego strony na sytuacje na rynku i regionie, zero pomocy. Można odnieść wrażenie że dla niego to tylko tabelki wyniki i jego kasa musi się zgadzać. Jak przyjedzie do Ciebie na wizytację i wciśniesz na sklep za mało towaru to zmiesza Cię z błotem, nawet jeśli kierownik sklepu pokaże mu rotacje produktu że np sprzedaje się 1szt na miesiąc. Plany narzucone na nowego pracownika są niemożliwe do wykonania, więc znowu Można mieć wrażenie że wszystko po to abyś się nie utrzymał dlużej niż okres próbny to raz, a dwa żebyś dostał tylko najniższą pensje czyli podstawę, te marne 2tys. Możesz wypruć sobie flaki a i tak nic to nie da. Szkoda czasu i zachodu. Żałuję straconego u nich czasu

RKS
@PH

9 PH na Polskę jest ok. Po co więcej ?

Gdzie
@RKS

Po to żebyś się pytał i wzioł do roboty bo nic nie robicie Wy regionalni kierownicy kompletnie nic.

Rrrrrr

Dyzma i tyle ciekawe gdzie teraz bedzie mieszal

Puda
@Rrrrrr

Bo to prawda bez szkoly

Proszę

Mercedes CLA lub AMG . Chce kupić.

@Proszę

Michał chce kupić? Obecny już za stary? Czyli w tym roku nici ze zdechłego karpia :(

Praca dobra dla kogoś na wakacje czy przeczekanie, kto może rowerem dojeżdżać, bo na paliwo to się tam nie zarobi. Na dzień dobry (i do widzenia) minimum krajowe i to jeśli nie nie zapiszesz się do luxmedu i ppk. Na plus wszystko 100% legalne od strony "papierowej". Załoga też w porządku. Zagęszczenie dyrektorów na metr kwadratowy przechodzi wszelkie granice. Nigdy nie wiesz na jakim dziale wylądujesz danego dnia. Firma technologicznie zatrzymała się gdzieś na przełomie lat 90/00. Prezes żyje w swoim świecie. Na każde zgłoszenie awarii lepić (bo naprawami tego nazwać nie można) tanio albo załóż sobie pan swoją firmę. Że to wszystko jeszcze działa to jest jakiś cud.

Przedstawiciel

Dyrektory są tylko czym oni rządzą jak ludzi nie ma do pracy . Nie ma Przedstawicieli Handlowych ale dyrektor handlowy jest swoją drogą tak się zna na rządzeniu , że produkty Hoopa i Ustronianki na sklepowych regałach są na poziomie posadzki . Dramat sięgnęli dna teraz tylko muł . Dyrektory klasy przedszkole nic nie potrafią .

@Przedstawiciel

Wypowiedz totalnie bez sensu bez)ładu i składu, zdroscisz byc dyrektor em w tak ciezjiej sytuacji rynkowej to nielada wyzwanie

Ola
@Vip

Wyzwanie. Przedstawiciel handlowy jakie ma narzędzia do zrobienia planu ? Żadnych . Kto o tym decyduje? Dyrektor . Nie wiedzą że bez wsparcia takiego jak jest w innych firmach nic nie będzie z tego wszystkiego będą na dnie dalej. Herbapol ma pakiety dla klientów a Paola ? Nic .

@Vip

Ciężką sytuację rynkową to sami sobie stworzyliście. W Kofoli szampany strzelały jak Czesi się pozbyli Hoopa. Ta firma to jest nieśmieszny żart. A dyrektorzy... No cóż. W sezonie pojawi się taki w biurze na parę godzin i do domu. Za to w okresie takim jak teraz siedzą po 10~12h i udają że coś robią. A Michał zadowolony, bo takie niby pracusie. Poza tym panie Vip ile groszy za wpis płaci Michał? Czy może za zgrzewkę grappy? Albo co gorsza sam już uwierzyłeś w to co piszesz i robisz to dla idei? Tam powinien pojawić się manager z prawdziwego zdarzenia i (usunięte przez administratora)3/4 biurw, które tylko produkują tony niepotrzebnych analiz i papierów. Potem odsunąć Michała na bocznicę zacząć odtwarzać to co zniszczyło to rozpasanie. Tyle że to nie nastąpi, bo zaraz go zaszczuje i zniszczy to kółeczko wzajemnej adoracji produkujące smród, które świetnie wykorzystuje fakt że Michał przechodzi na coraz wyższe orbity.

praca

pojawilo sie ogloszenie na stanowisko referenta ds. rozliczen. Czy ktos moze polecic to stanowisko i prace? Jaki zakres obowiazkow? dziekuje i pozdrawiam

@praca

Będziesz siedział za minimum i zgrzewkę wody z dochodzącym terminem razem z innymi w biurze i wklepywał papiery w komputer. Główna zaleta to że posiedzisz w cieple.

Warszawski kloszard

Znowu pojawiło się ogłoszenie na 13 regionów . Kasa 2800 brutto o premii zapomnijcie . Praca za podstawę najniższa krajowa. . Pisze żebyście wiedzieli bez chodzenia na rozmowy.

Hoopa
@Warszawski kloszard

Zależy chyba z jakiej części Polski jesteś i jaki teren masz do objeżdżenia. Ewentualnie jaką robotę za Ciebie robią dystrybutorzy. Z rozmów z różnymi ph wynika, że jednak nie jest tak kolorowo wszędzie, więc zależy gdzie i ile lat pracujesz. Poza tym nie oszukujmy się - produkty hoop nie rotują na sklepach w takim tempie, żeby co miesiąc robić plan, a z gołą podstawą to zastanawiasz się czy opłaca się wyjeżdżać w ogóle w trasę., a bez wsparcia sprzedaży w postaci gratisów, czy niższych cen to w ogóle nikt nie zrobi chyba planu

Vip

Jakie zarobki taka praca mam nowy samochód Toyota Yaris z klimatyzacja za km plase symbolicznie i biorę kasę za plany i grupy a wizja firmy genialna

Były
@Vip

Niezła propaganda ph maja stare wysłuzone yaris na liczniku ponad 350 tys Po tym jak warunkow nie przyjeło 90 % ph z hoop polska ktora kupili przez 7 m-cy nikogo nie bylo na terenie. Od maja ponoc zatrudnili nowe osoby długi na sklepach straty na polkach zniknęła paola jupik nie ma , hoop cola w 30% vs 2018 arctic ledwo dyszy na stojakach paoli konkurencja. Jednym słowem zaleglosci prawie nie do odrobienia no i ptrzede wszystkim zaufanie u klientow znikome po dlugach jakie sa na sklepach nie wyrównane . Tal wiec w tej sytuacjinpraca w takiej firmoe to raczej dla handlowców o malym stażu z nożem nagardle ktorzy szukają co kolwiek . Takie czasy nastaly że takich osób jest wiecej ostatnio - wspolczuje . REASUMUJĄC z CAŁEGO SERCA i rozumu - NIE POLECAM !!!!

@Były

Arctika 1.5l już nie ma Jupica też sam wiesz jakie mieliście promocje żeby klient zamówił ten asortyment a wymiany i tak były. Zamiast tego mamy 100% soki Paola 0.33l np i w sumie 14 nowych produktów. Nowi zawsze mają wymianę siła persfazji tak bym to nazwała. Czy są faktycznie.? waszego arctic pewnie tak.

@Vip

I co z tego ze jest 14 nowosci ? Hoop stracił na rotacji w sklepach juz tyle, że większość z kierowniczek nie chce słyszeć w ogole o poszerzeniu gamy produktów na półce, nawet jeżeli po znajomości wrzucisz zgrzewke czy dwie to z tyłu głowy masz, to ze za jakis czas bedziesz musial połowę tego wymienić. W sumie nic dziwnego, skoro tymbark i Hortex ma nizsza cenę na polce niz Ty masz netto w hurtowni...

@Były

Akurat auta mają nowe. Ale reszta wymaga sporego dopracowania.

Qqw

Chyba w snach .

Ale jaja
@Były

Dokładnie tak jest. Leży wszystko . Dyrektorzy tylko zadowolone . Tylko z czego to ja nie wiem.

praca

Jak wygląda dzień PH ktory zatrudnia sie w firmie? Ma juz klientow czy wszystko od zera trzeba budowac?

Uwaga
@praca

Praktycznie od zera

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka sp z.o.o - Ustroń

• Jak się pracuje w Ustronianka sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ustronianka sp z.o.o