Ustronianka
counter
2 78 123 5 1
produkcja

Ja rozumiem ze kryzys itd ale dlaczego firma podzielila ludzi na lepszych i gorszych? brygdziści co nic nie robia pelny etat a reszta ponad 0 osob na 4/5 etatu no kpina.... w mediach czyta sie ze prezesi i dyrektorzy zrzekaja sie wyplaty... jak jest w ustroniance? .... jest tak ze ludzi trzeba udupic .... sie jest lysym to na fryzjera nie trzeba kasy

Tak5Nie
Janek Nowy wpis

Jest gorzej niz bylo ciekawe myslalem ze gorzej byc nie moze. Na magazynie moze byc lepiej

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Ustronianka?

produkcja

Tak5Nie
Plac
@produkcja

Na Twoim miejscu zostałbym brygadzistą i nic nie robił na pełen etat. Prosta droga do o szczęścia.

Tak4Nie
ZŁY DUCH Nowy wpis
@Plac

Zawsze brygadziści żerowali na robotnikach ,najlżejsze prace a największe premie .Pamiętam takich co nie potrafili drukarki ustawić czy policzyć produkcji .Szczytem było gdy brygadzista był aż całe pół godziny na linii i zdziwiony że pracownicy zgłosili to szefostwu bo majster zmianowy nie widział problemu .Po za tym tam brygadzistą zostaje się nie ze względu na umiejętności czy staż tylko jakie masz układy z majstrem ,podobnie jest z operatorem .Znam ludzi którzy mają długi staż ,znają maszyny a ich ,,wadą ''jest to że mają grupy Zdrowy po 3 miesiącach ,,wielki operator a ci nie dość że odwalają najgorszą robotę to jeszcze brak awansu i wyzwiska .Przedtem nie mogli bo pracowali 7 godzin ,teraz robią po 8 i to oni sponsorują zdrowym dojazd i co mają w zamian .nie wiem czy któryś z nich ma oficjalnie brygadzistę chyba że tylko lizus JK bo fajni ludzie tworzący zgrane ekipy to już przeszłość

Tak1Nie1
Andrzej Nowy wpis

Firma nie daje żadnych perspektyw rozwoju. Totalne stanie w miejscu a nawet cofanie się, pierwszy raz spotkałem się by w tak rozbudowanym przedsiębiorstwie po prostu nic nie szło do przodu. Wygląda to tak jakby ktoś celowo chciał to położyć. Jak można w ogóle nie inwestować w markę, która przecież była ultra rozponawalna i doprowadzić ją do takiego stanu. Ceny z kosmosu zapewne bazujące na złudnej myśli że jest to znany i szanowany producent a prawda jest taka że konkurencja jest już daleko daleko z przodu i nie ogląda się na za siebie. Ustronianka natomiast z uporem maniaka trwa przy swoim. Gdy szedłem tam do pracy wszyscy znajomi pytali co w ogóle Ustronianka produkuje heheeh to chyba najlepiej świadczy o zaniku marki. Finansowo bieda, po wprowadzeniu podwyżek najniższych krajowych wszelkie dodatki zostały obcięte...

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Rekomendacja

Z roku na rok gorzej trzeba po prostu zmienić zakład pracy bo to co tam się dzieje jest tragedia. Dokładają stanowiska kierownicze.,brak jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy nimi mimo iż siedzą 3 metry od siebie. Ogólnie nie polecam tej firmy dla kogoś kto chce się zatrudnić na pewno nie przy obecnych rządach niestety taka prawda

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 189 dni.

Czy Ustronianka ma ściśle ustalone godziny pracy?

ZAdowolony

Ogolnie to nie ma co liczyc na profity, Praca z poczatku cięzka miksowanie produktów na magazynie, minimum krajowe na reke z tego ci uwalą 54zl ubezpieczenia grupowego ktore gdzie indziej jest za darmo. W ustroniance jest tez social :) co sie nie sprzeda to sie rozda :) a jak sie nie rozda to sie rozpisze na social ze wzieli. Tak jak karpia wizeli a podpisali kij wie co bo lista inblanco.

Iwona
@ZAdowolony

Domyślam się, że praca w tego typu firmie nie należy do najlżejszych. No ale kwestia zarobków jest tu raczej indywidualna. Chętnie dowiem się, jaka atmosfera panuje między pracownikami Ustronianki. Jest na tyle dobra, że nie przeszkadza Wam w wykonywaniu codziennych obowiązków?

TakNie1
Świr

Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki i cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja (usunięte przez administratora) O,

zadlugosiedzicienaprzerwie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Brawa! Brawa dla pana dyrektora za zmiany w systemie nagradzania. Posunięcie bardzo dobre to sie chwali :) Ja bym na miejscu dyrekcji przygladnąl sie co robia pracownicy. Moze dało by sie jeszcze z 2-3 stanowiska zwolnic? Panie Rafale wieże w pana :) A jak by sie nie udało to trudno, (usunięte przez administratora) i z 4 pajacow z ustronia i sami bedziecie dybać za minimum krajowe.... tyle mozna zarobic sprzatajac ulice a nie w tak poteznej firmie.... wstyd! grrrrrrr TFUUUU Sami sobie na srodku gniazda zrobiliscie przepotężną kupe

Tak1Nie1
Przyjaciel

Krzywy uważaj co piszesz na forum. Wzrok (usunięte przez administratora)a jest jak oko Saurona, sięga wszędzie a pamięć ma jak słoń. Co jutro nie będzie powiedziane za 5 lat będzie wypominane.

czasUciekać
@Przyjaciel

A niech piszę :) Widać ma jakąś alternetywe w planie. JA myśle że p. Michał może nawet o tym nie wie on sie pewnie tylko dowiaduje od p. Rafała ile to udało mu sie w zakladzie w białej zaoszczędzić za co jest nagradzany :) Pamiętam te przemowienia na zakonczeniu sezony jak to wyszystko jest wyplacane co do zlotowki (tu sie zgadzam) jak dobrze firma placi. W tym roku bedzie mowa o tym jak to ciężko i ze to od nas zalezy czy firma wytrzyma ze mamy dac z siebie wszystko i za zgrzewke wody w niedziele na 12 bez odbijania karty :) PS. Woda z krotkim terminem zeby na przyszla niedziele znowu przyjsc hahahaha

czasUciekać

Zarobki się skończyły jakieś dodatki zostały tym co maszyny podpierają.... Ty krzywy sie nie martw 500+ jest z głodu nie umrzesz :) Oby tylko PiS wygrał wybory. Zrobią 3000 minimum krajowego pan operacyjny zabierze resztę dodatków i można zamykać fabrykę :) Nie będę sobie sobie robić z gęby (usunięte przez administratora) ale tak będzie :) a może jeszcze wcześniej jak dojdzie podatek cukrowy :) najpierw zapłacą go pracownicy hehe na stołówce już nie będzie słodkich napojów tylko galon a kubek każdy z domu przyniesie :)

Tak2Nie

Czy można w Ustronianka liczyć na jakieś dodatki?

Krzywy
@Pytanie

Tak, ale obowiązków no chyba że się jest znajomym p.o. to obowiązki przechodzą na innych.

Jacek N

Ogólnie bardzo polecam prace w firmie Ustronianka. Wiadomo niektórzy mają ciężką pracę zależy od umiejętności i zaangażowania. Ja natomiast bardzo sobie chwalę. Wystarczy chodzić i słuchać to i pensja jest i premia też :)

emeryt zdyscyplinowany

Ja czytając powyższe posty a nie będąc pracownikiem tej firmy wnioskuję że: - ten pan o którym piszecie DR to nowy pracownik kadry kierowniczej który jako cytuję (nowa miotła) robi trochę porządków w tym kolesiowsko - pracowniczym bałaganie, - a ci którzy chcą pracować mają z tego profity, a bumelanci i mający problemy z kontrolami alkomatem muszą niestety uciekać do TARTAKÓW I AUTOBUSÓW, - gdyby zaś ten pan DR był taki głupi i patrzył przez palce na bałaganiarstwo to pewnikiem WŁAŚCICIEL szybko by mu podziękował, - skoro do tego nie doszło a wylewają się GORZKIE ŻALE wydaje mi się pisane przez pracowników biurowych którzy posługują się normalnymi rotacjami jak w każdej firmie to tylko można przyklasnąć takiemu " DR" - jestem przekonany że po tej lekturze upewniam się w przekonaniu że CI POKRZYWDZENI nie potrafią postawić żadnych zarzutów DR ( kolesiostwo, hipokryzja, czy niekonsekwencja) i operują po prostu pomówieniami. - DLATEGO KIBICUJĘ TEMU ZAKŁADOWI KTÓREGO MARKA NIE POWSTAJE NA POMÓWIENIACH I HIPOKRYZJI NIEKTÓRYCH PISMAKÓW A PANA :"DF" podziwiam i życzę KONSEKWENCJI, - ZAKŁADOWI I JEGO WŁAŚCICIELOWI ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW NA RYNKU KRAJOWYM I ZAGRANICZNYM mając nadzieję że dalej będzie wspierał naszych sportowców.

@emeryt zdyscyplinowany

A ja będąc pracownikiem zakładu,wiem ,że kadra kierownicza łącznie z właścicielem i lekarzem kiedyś zakładowym teraz medycyna pracy żerują i wykorzystują niepełnosprawnych.Niby jest darmowy dojazd (dopłaty z Unii czy PFRON)ale w zamian zmuszono niepełnosprawnych do pracy po 8 godzin zamiast ustawowych 7 oraz pracy w nocy(nie każde schorzenie na to pozwala),lekarz w trosce o bezpieczeństwo i troskę o zdrowie(tylko czyje)podpisał zgody jak leci .Niby praca 8 godzin miała być sporadyczna i liczona jako nadgodziny nie zapłacono im ani złotówki,tak więc 20 godzin w miesiącu tyrają za darmo .O awansie niepełnosprawny może zapomnieć ,no chyba m,że na brygadzistę jak dobrze podliżesz się majstrowi .Premie to samo nie za faktyczną pracę tylko przytakiwanie kadrze od brygadzisty po wspomnianego kierownika .Urlop nie według planu czy potrzeby pracownika tylko widzimisię kadry .Tak jest budowana marka firmy a odkąd przyszła ,,nowa miotła''i kilku lizusów awansowało jest coraz gorzej ,teraz nawet premie regulaminowe poobniżali zdrowym,inwalidom zabrali bo podnieśli minimalną i nocki już nie wchodzą do niej .Proszę dalej podziwiać Pana DF razem z właścicielem

Tak3Nie
 Rekomendacja

Dobre czasy sie skonczyły w ustroniance.... Czas pracować za miske ryżu. Ogolnie to zmiany są takie że jezeli miałeś przykładowo 500zl premii regulaminowej to teraz masz 150 :) czyli ludzie pracujący po kilka lat ktorzy sa operatorami (czasami nawet dobrymi) beda zarabiać stówke więcej niż przysłowiowy Kowalski z łapanki z urzedu pracy ktory nie ma pojęcia co tam robi :) ot takie to Zmiany nam zafundował nowy Dyrektor operacyjny :)

@Pracownik

tam nawet pracując kilka lat niektórzy nie mają operatora a lepiej znają maszyny niż (usunięte przez administratora) kadry a (usunięte przez administratora) pracowników był zawsze ,nawet sprzątaczka miała większą premię niż na produkcji (usunięte przez administratora)

zły duch

Zabrać premię regulaminową z powodu podwyżki pensji minimalnej to zwykłe skur....syństwo ..Nie dość że niepełnosprawni pracują 20 godzin w miesiącu za darmo (8 godzin zamiast ustawowych 7)zakład dostaje na nich dotacje ,tak dostaje minimalną pensje z zeszłego roku (2250)to teraz jeszcze to

Orzełek

Ludzie mają dość nowego kierownika Robercika . Lepiej się zwolni niż znim pracować.(usunięte przez administratora)

Iwona

Ciekawi mnie praca w Ustroniance i mam kilka pytań odnośnie systemu. Po ile godzin dziennie pracujecie? To praca zmianowa? Z góry dzięki za odpowiedzi.

TakNie

Jaka jest kultura pracy w Ustronianka? Obowiązuje typowy dress code?

przetykaczKIBLA
@Pytanie

atmosfera jest taka ze kible sa zatkane od ponad tygodnia i pracownicy nie maja gdzie sie wyprozniac :D serio i nikt sie tym nie przejmuje... wazniejsze sa inne prace.... firma zatrudnia ponad 200 osob a nie ma sie gdzie wysrać bo okna dla ukraincow sa wazniejsze bo z nich sie kase za nocleg sciaga .,,,, Pytam sie gdzie jest sanepid? oni tylko po koperty przyjezdzaja

znawcakibla
@przetykaczKIBLA

Kodeks Pracy w Art. 233. Pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom odpowiednie urządzenia higieniczno-sanitarne oraz dostarczyć niezbędne środki higieny osobistej, a także zapewnić środki do udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku.

Iwo

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje aktualnie przedstawiciela handlowego?

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka - Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ustronianka