Opinie o Ustronianka w Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ustronianka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Ustronianka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ustronianka w Biała

Konrad

Co aktualnie słychać w firmie? Tak jakoś przestaliście pisać, jest powód?

pracownik roku...
@Konrad

Firma zabroniła palić na zakladzie to i czasu nie ma wpisów robić :D

pracownik roku..

Mówią że to zaklad w ktorym dbaja o pracownika ,awanse, rozwijanie się itd... Tam awansuja swoi..czyli ten kto kabluje jeden na drugiego i bedzie dybał jak osioł 7 dni w tygodniu!! Po zmianach jakie wprowadził pewnien pan (usunięte przez administratora) zaklad nie warty żeby tam pracować. 3x woecej obowiązków za te same lub nawet niższe wynagrodzenie.. Niby dlaczego kazdy ucieka z tego zakladu? I dlaczego co chwile rekrutacje na te same stanowiska? Ludzie uciekaja do innych zakladow.. Do mebli, ida na kierowców CE( do innych zakladow) lub wolą jechac za granice. Atmosfera w zakladzie tez daje woele do życzenia. Ale skoro zwalniają ie pracownicy którzy pracuja tam ponad 10 i wiecej lat. To chyba jakis znak juz jest :) z pozdrowieniami dla was pracujacych i 3majcie sie tam jakoś:)

pracownik roku..

Uuuuu dlaczego wpisy sa usuwane???gdzie są moje posty?? Czyżby informatyk usuwał te ktore kierownictwu nie pasują ? Norma!

Wiki

Zachowanie na imprezie firmowej pokazało kto tam pracuje.

@Wiki

Każdy sądzi według siebie

Bella
@Wiki

No co poniektórzy się popisali hahahaha , a potem te przeprosiny.

Brałeś udział w rekrutacji do Ustronianka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
pracownik roku..

Jak tam z praca? I jak po "kuchennych rewolucjach" to wszystko wygląda?

Dominika

@RŚCG skąd wiesz o rekrutacji na te stanowisko? Jakich warunków można się tam spodziewać? W sieci można znaleźć natomiast oferty pracy dla pracowników handlowych. Warunki pracy handlowców często głównie opierają się na prowizjach sprzedażowych, a jak to wygląda w Ustroniance?

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

RŚCG
@Tomasz

potrzeba kierowców na C w Rudzie Śląskiej

z pozdrowieniami dla miksiarzy :) "Przekraczanie norm pracy nie stanowi podstawy do ich zmiany, jeżeli jest ono wynikiem zwiększonego osobistego wkładu pracy pracownika lub jego sprawności zawodowej. Zmiana normy pracy wymaga co najmniej 2-tygodniowej zapowiedzi."

RŚCG
@pracownik

Jestem kierowcą w Ustroniance i zarabiam 3500 zł netto zaczynam pracę o 5:30 kończę o 15:00 jak można w tej firmie zarobić więcej

Kuba18

Ciekawe

Jak ja się cieszę że już tam nie pracuje. Pozdrawiam kierownika i zalecam częstsze wizyty u fryzjera, bo podsufitka w yarisce już wytarta.

Bóbr
@anonymous

O curwa!....dobre, dobre.....

Alojz

Rafał D. i wszystko jasne. Ludzie pilnujcie się, współczuję,że teraz Wy

mmmmm
@Alojz

Nie ma się czym martwić.Nie ten zaklad to inny a skoro szefostwo nie widzi że uciekają ludzie ktorzy pracują tu kilkanascie lat i wolą przyjmować Ukraińcow to juz ich sprawa. Szkoda tylko że tak właśnke sie docenia wieloletnich pracowników.

Obecny pracownik

Może trzeba dobrze pracować a firma nie będzie musiała kontrolować?

Czy dopuszczalna jest wyrywkowa kontrola trzeźwości pracowników w firmie? Pracodawca może żądać przeprowadzenia badania, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie po użyciu alkoholu albo spożywał alkohol. Co do zasady, podejrzenie pracodawcy powinno się odnosić do konkretnego pracownika. Kontrola trzeźwości nie może być przeprowadzana na zasadzie losowej i wyrywkowo, np. co piątego pracownika.

bbb

Święta swieta i po swietach... Zgrzewka wody i tyle?wstyd!!, w innych zakladach dają talony badz dodatkowe pieniądze ale oczywiscie nie ten "zaklad karny". Umiesz liczyć licz na siebie...

@bbb

Przyznać sie ile osob rozważa zmiane pracy?? Zarobki sie skonczyły... Cięcia godzin pracy, redukcja etatów, brak pracy w wee... psy szczekają a karawana jedzie dalej .... :-))))))) come on...be my guest and ..make my day :-))))))))))

@bbb

bbb nie bulwersuj się tak, bo ci żyłka pęknie :-))) i zająkasz się na amen. słuszna uwaga - w zakładach karnych masz "za darmo" zarcie, nic nie robisz cały dzień i jeszcze za darmo dostaniesz (w) cocoa hole :-))) idz tam idz - w sam raz miejsce dla takich jak ty :-))) szczegolnie kakałko ci się spodoba . po co się męczyć :-)))))) p.s. czekam na żałosne hał hał hał :-))))) i inne tego typu odszczeknięcia zakompleksionych i niedopchniętych leniuchów :-))))

kiaaa
@anonymous

Widzę troche angielskiego sie liznęło i po kulturze widać że to pewnie pracownik wyższego szczebla...

Były

Średni czas pracy kierowców na galonach to miesiąc. Byli też tacy co po dwóch tygodniach zrezygnowali. Niech wróci poprzednia kierowniczka bo bajzel się zrobił.

impuls

Dzieje sie oj dzieje :) Rafał D robi porządki....tylko nie tam gdzie trzeba. Ciekawe ile osob sie zwolni :) dodatkowe obowiązki nie zwiazane ze stanowiskiem pracy a wynagrodzenie to samo.... bo i tak nic nie robisz! Hmm jeszcze troche to sam w calym zakladzie będzie pracować. Ciekawe ile osób oprócz mnie ma w planach zwolnienie sie??

@impuls

to jeszcze tego nie zrobiłeś? na co czekasz? :-))))) szkoda Oxygenium2 na takich jak ty :-))))

Wanda

Plusy: 1. Wypłata zawsze na czas. 2. Całość wynagrodzenia opodatkowania. 3. Praca w renomowanej firmie, lecz opinia szybko podupada. Minusy: 1. Właściciel nie dostępny dla pracowników. 2. Brak możliwości awansu. Wolą przyjąć ludzi z zewnątrz niż awansować swoich pracowników. 3. Najniższa krajowa na umowie. 4. Duża rotacja pracowników. 5. Zaniedbany, stary sprzęt. 6. Problemy z załatwieniem najprostszych spraw. 7. Straszna papierologia. Pisma, podania, prośby itd. Jak za komuny.

Mariusz

Jazda autem z galonami to masakra. Kierowcy co chwilę nowi. Każda butla waży prawie 20 kg. Bierzesz dwie (40kg) w ręce i naginasz. Czasem i na trzecie piętro. Rzadko kiedy ktoś Cię widlakiem rozładuje. Masz prawie 200 butli na jednym kursie do rozwiezienia. Więc 4 tony musisz rękami poroznosic. A czasem masz dwa kursy. Podobno kiedyś jeździli pomocnicy do rozładunku, ale teraz kierowca nagina sam. W pracy jesteś około 5:30 i jeździsz aż rozwieziesz wszystko. Teraz w sezonie kilka razy było że chłopaki wracali koło godziny 19 a czasem i później. Często jest tak że przychodzisz na 5:30 do pracy i czekasz 4 godziny az Ci załadują auto, bo nie lali w nocy wody, albo butli nie było. U klientów roznosisz galony jak parobek. Po piętrach, halach produkcyjnych, biurach itd. Tutaj dwa, tam trzy, a gdzie indziej dwadzieścia. Ogólnie jeśli chcesz sobie zniszczyć kręgosłup, nabawić się nerwicy to polecam. Co do zarobków to na umowie 2tys brutto plus premie od sprzedaży galonów. Oprócz jazdy i dźwigania musisz jeszcze wystawiać faktury. Dostajesz telefon z oprogramowaniem, drukarkę i wypisujesz faktury, wz- ki, czasem bierzesz gotówkę to drukujesz kolejny dokument.

Zygmunt

Witam. Czy ktoś może napisać jak wygląda praca kierowcy na samochodzie 6 koszowym? Czy codzienne powroty do bazy? Gdzie się jeździ? I najważniejsze - czy stawka godzinowa i jaka? Z góry dzięki za odpowiedź.

diabolo

no teraz to pojechali po bandzie udupili ,,grupowiczów '' i to niby na ich prośbę, wysyłają ich do lekarza z wnioskiem że to niby oni chcą pracować po 8 godzin nocki i nadliczbówki a Pan doktor podpisuje jak leci nie ważne na co kto ma grupę i nius najlepszy podobno kiedyś podpisał zdolność do pracy babce z zerwanym ścięgnem stawu skokowego a jak by tego było mało w nagrodę dostała 3 mieszki bezpłatnego z podrobionym podpisem ,ludzie oddają wnioski ze strachu a prezesostwo jest kryte bo to na prośbę pracownika,nie wystarcza im że na każdego ,,grupowicza ''dostają dotacje ciekawe co zrobią jak ludziom pozabierają grupy bo skoro są zdolni do pracy jak zdrowi to po co im grupy,no ale mają kilkoro przy dupackich to produkcja poleci i znowu ktoś awansuje po miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o Ustronianka - Biała

• Jak się pracuje w Ustronianka?

Zobacz opinie na temat firmy Ustronianka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ustronianka?

Ustronianka