Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Taki tam

Te wyliczenia oczywiście dla ludzi po wiekowce. Wiekowki maja na starcie 6.07brutto za domek 42 bądź 40 euro, ubezpieczenie i internet oraz cena za pralnie ta sama.

Taki tam

Tak, jest możliwość duZo ludzi mieszka na prywatnych domkach nie olewaja cię tez Czekasz na smsa jak na domkach firmowych.

Taki tam

Bez sofi numeru miało być.

Taki tam

Wiec ty jako team "leiterka" nie "nażekaj" tylko powiedz dlaczego zrezygnowałaś? Co do ilości godzin tak zależy gdzie się trafi. I taka informacja dla wyjeżdzających bez sodu numeru sodu numer wyrabiają dopiero po tygodniu. Dużo ludzi stad ucieka ale nie ze względu na prace tylko na małą ilośc godzin.

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Taki tam

Tak jestem na serach już kilka miesięcy ogólnie złe jest to, ze czekasz codziennie na smsa o której idziesz do pracy i na która zmianę nie masz stałego grafiku. Chyba ze na magazynie pracujesz ale to i tak czekasz na smsa. Jak nie dostaniesz smsa wieczorem to na pewno nie idziesz na ranna zmianę. Smsa dostaniesz około godziny przed praca. Godziny rożnie dla stałych pracownikow na kontrakcie 40 gwarantowane dla ludzi z agencji sherpa max 36.5. Czasem 45 ale to sporadycznie. Tygodniówka do200 euro max. Urlopowe wypłacane jedynie gdy jedziesz na urlop. Ogólnie powiem tak: warunki ok praca ok ale godzin mało. Dlatego szukam innej pracy ale tylko ze względu na mała ilośc godzin. Sezon od lutego rusza wiec w sezonie 40 godzin to pewnie będzie normalnie.

@Taki tam

mam pytanie czy jest możliwość zamieszkania nie na sherpowskich domkach tylko wynająć sobie samemu i czy wtedy nie olewają cię i nie dają ci pracy

Syl

Ale wy bzdury piszecie . Jak ktos trafi na dobra prace to ma zagwarantowane ze bedzie tyrał od rana do nocy albo dłuzej,Pracowałam 2 lata jako Team leiter i nie narzekam.Chetnie bym sie wybrała jeszcze raz. A domki zależy z kim sie trafi mieszkać... Nie nażekałam... POLECAM

długo jesteś na serach

buli

Witam gdzie na tych strach pracujesz? I na jakim parku mieszkasz? jak coś kontakt a emalia misiek2323@interia.pl

ola

czy taka inspekcja pracy faktycznie skutecznie działa

astronom

Masz racje zaba byłem i tyle mialem dobrze ze trafilem na dobry domek oraz stala robiote ale jak sie skonczyla i mialem raz kontenery raz free to trzeba bylo sie ewakuowax prawda to co pisze zaba.

to ja

mieszkał ktoś może w bosruiterweg 16 3897 lv zeewolde? jakieś opinie o doku ? daleko od pracy ? jak z dojazdem ?

astronom

Kary słyszałem o karach ale nigdy nie dostałem , Jakbym nawet dostał karę to bym nie puścił tego tak łatwo. Kary powinny być po uprzednim upomnieniu pisemnym ale za co? Jestem za wprowadzeniem kary dla osób nadużywających służbowe auta i przekraczające prędkość nagminnie łamana zasada , kara za palenie na domkach i syf chodzi mi o naprawdę brudno na domku syf kiła butelki niedopałki na podłodze w salonie. a propo kierowców jeszcze. Ludzie chcesz całe życie mieć na sumieniu kogoś bo chciałeś się popisać że umiesz jeździć opanujcie to i noga z gazu. Kary są wszędzie ale muszą być naprawdę uzasadnione na piśmie a nie że powie masz 50euro kary za impreze wczorajszą śmieszne i nie cały domek ale należy ukarać winną osobę.

art

mała prosze rozwiń swoją wypoiedż żeby inni wiedzieli co ich czeka

mała

Nie polecam firmy sherpa, pracowałam na serach robota sama w sobioe nie jest az tak tragiczna jesli dziewczyna wyrobi sobie tempo pracy sa działy na jednych jest lajtowa na drugich troche gorzej ale da sie przezyc, wiekszym problem jest co Pracownicy sherpy robia, zwracasz sie do nich z problem to cie zbywaja, (usunięte przez administratora)przychodzisz sie spytav czy mozna dostac weekend pracujacy mowi ze nie ma problemu a jednak jest,(usunięte przez administratora) ogolnie durzo mozna by było pisac o tej firmie

@mała

jakie kary za mieszkanie

dominika
@ola

Np dziury w ścianie, podarte sofy, zniszczenie sprzętu AGD itp. Fakt, ostatnio dostalam 25€ kary kompletnie nie wiadomo za co. W sumie wszystko mozna wyjasnic u koordynatora parku Mariusza

ksadh

no już lepiej u mamy na garnuszku niż w NL na ulicy z garnuszkiem....jedź jedź tam. w PL (usunięte przez administratora) nie potrzebujemy...

angela

praca w holandii w meblach ogrodowych przez agencje Sherpa Force ? jakies opinie ?

Matek
@angela

Dołączam się do pytania. Dostałem potwierdzenie wyjazdu, który jest w najbliższą sobotę tj. 03.01.2015 roku do pracy przy produkcji mebli ogrodowych w mieście Hooge Mierde, jeśli ktoś mógłby się rzetelnie wypowiedzieć na ten temat byłbym wdzięczny. Po powyższych komentarzach zacząłem się zastanawiać czy w ogóle mi się to opłaca. Z góry dzięki za informację. 5!

Matek
@angela

pl

w jakim mieście mieszkasz i gdzie pracujesz

jak długo tam jesteś

pl

to dlaczego ta jeszcze siedzisz

paweł
@pl

(usunięte przez administratora) po 3 dniach wróciłem póki miałem PLN na bilet.

@paweł

3 dni więc o czym ty piszesz (usunięte przez administratora) siedź najlepiej u matki na garnuszku

pl

to jest ta praca czy jej nie ma

art

Widzę że nikt nie ma zamiaru odpisywać ????? dlaczego ???????

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force