Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

jazda

(usunięte przez administratora) jesli pracujesz to w charakterze tzw skoczka czyli raz na jeden dzien tu raz tam praca srednio po 3 dni w tyg oblicz polaku czy ci to sie oplaca

Max

Witam! Czy mógłby ktoś podać rzetelną informację na temat zarobków w Sherpie? Np na produkcji? Ile tak na czysto można zarobić w tygodniu?

oplo21
@Max

dwa lata temu miałem podobny dylemat, przeczytałem wszystkie opinie i wahałem się....ale zdecydowałem się na wyjazd, trafiłem na produkcję i jestem prawie dwa lata tu, co do płacy różnie zależy która zmiana, u nas jest tak 1 zmiana 6 dni pracy ok 270-280€, druga zmiana 5 dni pracy 225-230€, 3 zmiana 5 dni pracy ale ok 330€ na tydzień. Nie jest tak źle jak tu wszyscy piszą największy problem to my sami, fakt siedzą niektórzy na free ale zastanówmy się kto, większość to na pierwszy rzut oka nie nadaje się do żadnej pracy, dwie lewe ręce, albo księżniczki które myślały że trafią do pracy w biurze a poza yes i no nie umieją nic. Ja nie mam żadnych problemów z agencją wypłaty co tydzień, praca stała, mieszkanie na moim parku też jest ok. Ale jak ktoś przyjechał tu z myślą o tym że w pracy będą nad nim stali i 3mali ciągle za ręce to sorki nikt nikogo nie ma czasu niańczyć, zwłaszcza jeśli nie umiesz nic powiedzieć po angielsku, wykaż minimum dobrej woli pokaż że chcesz i umiesz pracować a będziesz pracował. Ostatnio z Polski przyjeżdżają ludzie chyba zbierani z ulicy, masakra co drugi nie nadaje się do niczego, stać w miejscu i 3mać ręce w kieszeniach to każdy umie ale do roboty żaden, bo jak mnie tu zwolnią znajdą inna pracę o i całe myślenie a potem żale że pracy nie ma i jak mi źle a już mieliśmy takich co byli tu 3 tygodnie i na 4 zakładach blokady dostali, mój zakład to chyba jedyny który bierze wszystkich co popadnie ale ja nie wiem jak można nawet na tym zakładzie blokadę dostać. Holendrzy sami mówią że chyba u nas już bezrobocia nie ma skoro już do Holandii takich ludzi wysyłamy tylko. Zastanówcie się po co jedziecie tu bo może nie trzeba tu zapierdylać jak w Polsce ale jednak trzeba pracować to nie wakacje i za samą obecność kasy nie będzie. Agencja nie jest może jedną z najlepszych ale wiele sie zmieniło w ciągu 2 lat moim zdaniem na lepsze jakby ktoś chciał wiedzieć coś więcej to mój meil dj1984@interia.pl

pl
@oplo21

ładnie pięknie ale trzeba dodać było o zarobkach na tzw wiekówkach i ile kasy zabierają w tgodniu za domek ubezp. itd. i ile kosztuje życie

Max
@oplo21

dzięki oplo21! myślę, że też się zdecyduję, choć ile ludzi tyle opinii. Pracowałem kilka razy zagranicą, w różnych krajach i fakt, czasami aż wstyd się przyznać do rodaków pracujących z Tobą. To strasznie smutne, że z takiej strony dajemy się poznać, a potem wszyscy się dziwią że jesteśmy negatywnie odbierani. A właśnie możesz mi jeszcze powiedzieć jak te wszystkie nieszczęsne opłaty wyglądają w sherpie?

Headhunterz
@oplo21

zgadzam się ze jakaś czesc ludzi nie pracuje bo nie wykazują checi do pracy ale na pewno godziny sa uwarunkowane od tego ze ktos kto juz dlugo jest ma wiecej godzin, niestety Holendrzy to narod ktory woli się bawic grac na techniawach a my musimy mieszkac na bungalach lub klasztorach, jak ktos chce tak zyc iles lat to ok, to raczej okres przejsciowy

lala
@oplo21

Hej! to na jakim jestes zakładzie pracy, bo ja dostaje za 5 dni po 7,15h 170 euro przy stawce 8,66 wiec mniej niz powiedziala pani z biura ktora powiedziala, ze wyplaty co najmniej 200 euro. dla mnie to za malo, dawaj nazwe firmy, w ktorej w sherpie tyle wyciagasz :)

ala
@lala

Lala,ale te 170 euro zosstaje Ci na czysto juz po oplatach za mieszkanie,ubezpieczeniu itp? Jaka dokladnie prace wykonujesz i ile mniej wiecej mozna zarobic przez miesiac?

pryjmakk@op.pl

Witam.bylem na rozmowie w Rzedzowie czekam na informacje,wyjazd pod koniec marca poczatek kwietnia,czy ktos tez czeka

ola

ja znam jezyk i mam doswiadczenie, a mimo tego nie chcieli mnie :) wiec na pewno nie kieruja sie tym przy wyborze kandydatow :)

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
xxx

Czy tak tylko ? Przecież język i doświadczenie to podstawa. Agencja jak agencja nie jedzie się przecież na wczasy tylko do pracy a jak ktoś naprawdę chce pracować i mu zależy to i praca na pewno będzie.

Mmmmmm

Hej:) Czy był ktoś na spotkaniu w Rzeszowie w środę w Sherpa? Chyba sporo osób wtedy dostało prace i jada już w sobotę. Czy ta Agencja patrzy tylko na język i doświadczenie?. Pol roku doświadczenia za granica na produkcji to stanowczo za malo? Czy zawsze na spotkaniach jest rozmowa z Pania która siedzi razem w pokoju z tym Holendrem czy Niemcem...? Jeśli coś wiecie bardzo proszę napiszcie ....

kaman

Sherpa ? biuro jak biuro. Jeżeli ktoś jedzie pierwszy raz niech nie spodziewa się "czy się stoi, czy się leży to coś się należy". Ciężka praca, bez względu na to gdzie trafisz. Po prostu trafiłeś do Holandii.

Czy ktos dostał prace po spotkaniu w lublincu 09-02-2015??U9

jojo

Jak jest na pomidorach-trosy.przez firme sherpa.prosze o odpowiedz.Dziękuje

mariolka

Jestem po rozmowie telefonicznej. Dowiedziałam się, że trzeba mieć na pierwsze dwa tygodnie na jedzenie oraz trzeba sobie zapłacić za dojazd do Holandii. Oni nie organizują wyjazdu, mogą podać ewentualnie kontakt do zaprzyjaźnionego przewoźnika. Na razie czekam aż będę miała fundusze. Wtedy mam mieć rozmowę na skype, ale nie odnośnie konkretnej oferty, bo takiej mi nie zaproponowano mimo, że aplikowałam na kilka. Dzwonili tylko by spytać, czy nadal jestem zainteresowana wyjazdem do pracy do Holandii. Jestem nieco zmieszania złymi opiniami na temat tej firmy oraz warunków zakwaterowania i terminowości oraz prawidłowości wypłat. Zastanawiam się, czy te złe opinie są od osób, które po prostu życia nie znają i myślą, ze wszystko im się należy, a nie pilnują sami swoich spraw. W sumie to w każdej firmie trzeba mimo wszystko sprawdzać, czy pracodawca jest fair i czy np dobrze liczy godziny. Każdy musi liczyć na siebie, to normalne.

Mmmmmm

Hej. Jest tutaj ktos? czy agencja sherpa pobiera jakies oplaty na wstepie??

Woj

Witam Szukam transportu z serów do Rzeszowa bądź w okolice 02.04 lub 03.04. Jesli ktoś ma wolne miejsce to proszę o smsa na 793 548 611 bądź niech zostawi do siebie jakiś namiar. Pozdrawiam

daggg

witam czy ktoś wyrusza teraz z sherpa do pracy w nl ???napiszcie szczeze jak tam booo ja ryzykuje i prawdo podobnie pojade czy ktoś coś wiecej wiee..pomocyyy

jojo

Witam czy ktoś był w agencji sherpa w Lublińcu,na tak zwanym spotkaniu z pracodawcami z zagranicy?jak to wygląda.pozdrawiam

kljkjhk

nikogo nie słuchajcie same bzdury... pojechałam sama i miło zaskoczona.. fakt faktem przyjechałam czekałam długo az biuro otwrzą ale jest poczekalnia! jak ktos jest cieniasem/ cieniaską/ lalunia nieporadną... nie pojedzie i tyle.. ja trafiłam na wrunki doskonałe naprawdę.. ludzie tylko tu powaleni jeden drugiemu kłody podkłada... polak polakowi..

Bartek

Także czekam na jakieś opinie. Chciałbym wyjechać na szklarnię, ale tak w ciemno to nie za bardzo. Jeżeli ktoś coś wie bliżej prosiłbym o wiadomość na adres e-mail: morgy9393@o2.pl

Sythev777@gmail.com

jakie warunki pracy dostałyście na ten wyjazd do szklarni pomidorów? jak z mieszkaniem,ile godzin tygodniowo,skad wyjazd itp?

xyz

jak jest teraz na serach? będę wdzięczna za każdą opinię.

Tiovic

Witam Państwa. Chciałem się dowiedzieć od Was czy agencja pracy Sherpa jest rzeczywiście taka jak się reklamują. Rozważam złożenie podania do którejś z ofert aczkolwiek najpierw chciałem poznać Państwa opinie. Mile widziane osoby, które już nawiązały pracę z tą firmą. Pozdrawiam Tiovic

LALA

Czy jedzie ktoś może w najblizszym tygodniu przez ta agencje do pracy na hali przy pakowaniu ??

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force