Icobicas

Łódź

Opinie o Icobicas

lika

jak to nie działa jak działa! nawet uderzają na mobilne teraz

lenka

też mi jakoś nie działa ta ich strona internetowa a przecież to realna wizytówka firmy, szkoda że w takim razie firma nie chce dbać w pełni o swój wizerunek. ciekawe w takim razie jak dba o swoich pracowników i ioch traktuje. chyba musze się wszystkiego w tym temacie dowiedzieć bo obawiam się jednak złego traktowania

demi

No i z tego co widzę trochę średnio im to nowe otwieranie wychodzi. Strona internetowa w stanie surowym, a raczej w stanie zerowym. Wiecie może jak to jest z ich powrotem na rynek ? Coś się zmieniło czy też już raczej sobie odpuścili z tym całym biznesem ? Kiedyś wiem, że całkiem nieźle prosperowała, z góry dzięki za info

nty

Oferta firmy icobicas jest naprawdę niezła i dopasowana pod przedsiębiorstwa. Zajmują się głównie zadaniami takimi jak Analiza firmy, Brokering informacji, Polecenie b2b i oferty biznesowe, co stawia ich w bardzo korzystnej i wysokiej pozycji. Nie zapomnicje tylko o butach, które dla niektórych są najistotniejszym elementem codziennego ubioru.

Jacy

Z tego co widać na ich stronie http://www.icobicas.pl/ planują ponowne otwarcie. Wiadomo coś na ten temat, bo może zmienili nieco swoje podejście i można liczyć na jakieś lepsze warunki i pracowe i finansowe. Chociaż nie znam genezy poprzedniego zawieszenia działalności. Coś poważnego się stało, wie ktoś?

inf0rmax0r

Firma icobicas sp. z o.o. pewien czas temu miala zawieszona dzialalnosc, obecnie nie jest mi wiadome czy funkcjonuje jak wczesniej. Fakt jest jednak taki iz wlasciciel firmy otworzyl kolejna dzialalnosc ktora dziala w tej samej branzy co poprzednia i tworzy PROFESJONALNE strony oraz zapewnia kompleksowa opieke firm Oczywiscie posiadajac adekwatnie wygladajaca profesjonalna strone w trendach 2005 - i9s.eu (zenada) Wlasciciel lansuje sie na facebooku i twitterze, wiec sam udostepnil nowe drogi niezadowolonym dawnym wspolpracownikom i klientom aby powiedzieli co mysla o jego dzialalnosciach na przestrzeni ostatnich lat. Chcialabym rowniez sie zapoznac z opinia jakiegokolwiek innego klienta tej kompleksowej opieki jaka rzekomo zapewnia/la ta firma

brak satysfakcji

potwierdzam opinię Krzyśka!!!! kilkukrotne prośby o wypłatę wynagrodzenia, które po 1,5 miesiąca pracy wynosiło 950 zł, bezpłatne , 2-tyg. szkolenia, które nie dotyczyły technik sprzedaży tylko produktu, o który i tak nikt nie pytał, ciągłe zmiany specyfiki, cen produktu, umawianie spotkań, na które prezesowi nie chciało się jechać. nie polecam

Krzysiek

Tak wygladalo jak tam pracowalem okolo roku 2010, umowy zlecenia na 2 miesiace, mielismy problem zeby dostac pieniadze po miesiacu, trzeba bylo pisac podania. Zleceniodawca ma tendencje do placenia wynagrodzenia w formie zaliczek, oczywiscie lamiac umowe z opoznieniem czasem 2 tygodniowym. Informatyk, ktory tam pracowal (mam nadzieje, ze juz znalazl sobie nowa prace) nie dostawal pieniedzy z umow o dzielo po 2 miesiace, albo w ogole. Jego wynagrodzenie wygladalo jak kieszonkowe od wielkiego \"prezesa\". Ogolnie spora amatorszczyzna, nie polecam.

Martyna

Witajcie, ja poszłam na rozmowę po której pan \"prezes\" mi powiedział że własnie na taką osobę jak ja czekali. Pracowałam tam dwa tygodnie, i zrezygnowałam, podpisałam umowę o dzieło to było w 2010 roku, do tej pory nie dostałam pieniedzy wiem ze dla niektórych 546zł to nie dużo, ale dla mnie to nie mała kwota. Nie polecam tej firmy, a z piniędzmi było tak ze dzwoniłam co tydzien ale pan mnie zbywał, więc lepiej uwazac.

Michał

Pracowałem od czerwca do teraz ale musiałem zrezygnować z powodu wyjazdu do Szkocji. Dzwoniłem do firm z propozycją nowych systemów tworzenia stron internetowych oraz współpracy miedzynarodowej. Wszystko było ok, atmosfera miła. Nie wiem dlaczego macie takie doświadczenia i kto był winny.

armus

Witam. Czy może ktoś coś jeszcze napisać o tej firmie? Naprawdę są takimi kłamcami?

Menager

Ja również nie polecam ....

ret

Racja nowa firemka Icobicas a szukali menadzerów nie polecam

Andżej

Jeśli chcecie czekać na pieniądze ponad miesiąc i ciągle wysłuchiwać kłamstw człowieka który tylko kłamać potrafi to proszę bardzo zacznijcie prace w tej firmie( np: pieniążki będą w piątek, a w potem w piątek usłyszeć, że w następny piątek itp). Ja wam to odradzam, jeśli zależy wam na spokojnym śnie omijajcie tą firmę z daleka.

aga

Czy już ktoś pracuje w Icobicas? jaka atmosfera zarobki,szkolenia? jesteście zadowoleni z wynagrodzenia

Jacek

2000 brutto na stanowisku menadzera to rzeczywiście śmieszne zależy jakie wymagania ja w 2005r miałem 3500 plus premia widocznie firma biedna jest a premie to dziś prawie każda firma oferuje moja kuzynka w sklepie bez specjalnego wykszt. ma ponad 1800 netto plus premie

Radek

aga - 2009-08-15 13:34:28 hej a ile zaproponowali na stanowisku menadzera? i jakie wymagania 2000 + prowizja i premia uznaniowa. Mówią o tym wprost. Od września zaczynają.

tomek

Ciągle się ogłaszają z Icobicas a kogoś zatrudnili? to proponują 2000 chyba brutto jak kolega pisze a proponowali mniej i tak bardzo mało menadzer za 2000 śmiechu warte..

karola

bardzo nisko się cenisz beatko jeśli twierdzisz że nieźle płacą życzę ci powodzenia

paweł

teraz proponują 2000.00 i jak na razie nic więcej nie wiadomo

aga

hej a ile zaproponowali na stanowisku menadzera? i jakie wymagania

Radek

Byłem wczoraj na rozmowie, ale na stanowisko menedżera. Ogólnie bardzo fajnie. Też widziałem ten folder. Zostałem zaproszony na kolejne spotkanie. p.s.Do: P. Nie wiem czemu wysyłasz CV nic nie wiedząc o firmie i stanowisku...

Beata

Bylam dwa dni temu na rozmowie kwalifikacyjnej i jestem pod wrazeniem profesjonalizmu. Na poczatku rozmowy została firma przedstawiona oraz dokladny opis poszukiwanych pracownikow. Z tego co pamietam firma powstala niedawno, jest w organizacji, ma zlozone dokumenty w KRSie. Przedwstawiono mi piec dziedzin dzialalnosci, widzialam ulotke z produktami dla kompleksowego wyposazenia szkol, sprzet multimedialny itp. Ogolnie maja dosc wysokie wymagania i wcale tak kiepsko nie placa, a przede wszystkim stawiaja na rozwoj.

agnieszka30

mam pytanko, czy ktos z was byl na rozmowie kwalifikacyjnej do tej firmy na stanowisko konsultanta telefonicznego?jesli tak to jakie wrazenia i o co chodzi? ;) pozdrawiam

aga

Ta firma Icobicas poszukuje również menadzerów ale jest jakaś dziwna a czym się zajmuje nie wiadomo więcej uwagi na tą firmę

P.

Czy ktoś wie, czym ta firma się zajmuje? Na czym polega praca? Również zostałam zaproszona na rozmowę w sprawie pracy.

marek

To chyba nowa firma potrzebują nie tylko konsultantów płacą chyba 1500 czyli kiepsko

sandra

Czy ktos ma doswiadczenie w tej firmie? Zostałam zaproszona na rozmowe na stanowisku konsultanta telefonicznego.

Zostaw opinię o Icobicas - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Icobicas