FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROFIT TOMASZ NALEPKA

Opinie o FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROFIT TOMASZ NALEPKA

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROFIT TOMASZ NALEPKA? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piekarnia Jasło

N8e wiem jakie kto ma z tym panem doświadczenia ale nasza Piekarnia dostarcza do firmy Pana Nalepki pieczywo od 7 lat i skoro nadal dostarczamy to... pewnie płaci...

aaaa
@Piekarnia Jasło 24.01.2017 02:08

A w jakim miscie i sklepie niby placi bylam u niego przez 3 lata i z kazda firma mial dlugi i nie placil

aaaaaa

Nie polecam pracy u niego nie placi za prace

Rrrr

Nie polecam. Ten pan jest niewyplacalny!!!!! Omijac z daleka!!!!

windykator.paweł

Ten Pan nie płaci za kupowane na termin towary w hurtowni spożywczej.

niezadowolona

Ja również nie polecam zatrudniać się u tego pana, niewypłacalny...

.....

Nie polecam i nie zachęcam do pracy u tego gościa!

Zostaw opinię o FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROFIT TOMASZ NALEPKA - Jasło

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PROFIT TOMASZ NALEPKA