Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.

ciekawa

a cóż to za propozycja jeśli można?

Kate

Pogratuluj koleżance trafnej decyzji. Będzie dużo zdrowsza.

kaznodzieja

Moja koleżanka miała pracować w tej firmie ,ale po propozycji pana ,który jest właścicielem olała temat i trzyma się jak najdalej od takich ludzi.

Faktycznie nie da się ukryć, że w owej firmie nie dzieje się dobrze! Za najniższą krajową (obecnie obcięty został dodatek ubraniowy) pracuje się niestety w nie najlepszych warunkach. Codzienne maile 'z góry' NIE działają motywująco (co chyba ma być w ich zamiarze) lecz wręcz przeciwnie!! stwarzają niezdrową atmosferę konkurencji. Ciągłe rankingi, porównania prowadzą do niezdrowego wyścigu szczurów. Podejście góry sprawia tylko, że pracownik czuje się zaszczuty i nękany! niektórzy managerowie niestety przejęli strategię kierownictwa, no cóż jak wlatuje sie między wrony to trzeba krakać jak one. Na towarze z Chin nie da się zdobyć porządnych klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakoś, a z tą w owej firmie jest słabiutko!! Garnitury są szyte z mizernych materiałów, nie mówiąc także o sposobie ich wykonanie, który jest żenujący ( bardzie kompetentnym pracownikom wstyd sprzedawać to badziewie). Ale dla firmy liczą się tylko utargi i za nic ma sobie jakość lub zadowolenie klienta, a chyba nie tak powinno być. Klient przyzwyczajony jest do ciągłych promocji i nie kupi nic za cenę wyjściową, więc marka nie ma i przewiduję, nie będzie mieć wysokiej pozycji na rynku. Nie polecam zatem owej firmy, chyba że ktoś jest twardy psychicznie!!1

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Śmiech na sali… szczerze? Nie wiem jak ta firma funkcjonuje z takim Hr-em. Pani Joanna Golczyk sama nie wiem jak utrzymuje ten stołek bo jak tu siedź sprzysięgać wam ze tak nieprofesjonalnej osoby to jeszcze nie widziałam. Wyżej wymieniona osoba wysłała mi maila o 1 etapie rekrutacji. Żadnego telefonu do niej w mailu niczego sam suchy mail o tym ze mam przeprowadzić audyt sklepu. Zaznaczam ze takie rzeczy są płatne ale uznałam ze na rzecz rekrutacji przeprowadzę ten audyt co zrobiłam na najlepszym poziomie bo miałam z tym wcześniej styczność. Wcześniej odpisałam na maila zw prosze o jakiś kontakt do niej bo kto normalny wysyła takiego maila bez możliwości jakiegokolwiek kontaktu ani nawet nie zadzwoni????!!!!! Oczywiście na żadnego maila nie otrzymała odpowiedzi. Pani chyba otrzymała ta prace po znajomosci i nie wie czym jest rekrutacja. A nawet nie chyba tylko napewno! Oczywiście poczułam się wykorzystana ze zagłady na audyt. Szukaj idiotów co za darmo będą im przeprowadzać audyty za które normalnie powinni zapłacić. Zgłoszę to dalej bo akurat mam znajomych w tej firmie w Pabianicach na wysokich stanowiskach. Tacy ludzie nie powinni zajmować się rekrutacja!!!! Szkoda tylko czasu na ta firmę bo domyślam się ze to nie pierwszy i ostatni taki przypadek.

Nikomu nie polecam!

dlaczego w takim razie nie wyłączycie swojego telefonu , albo nie zablokujecie numeru z Pawo w waszym czasie wolnym ? Tak , żebyście miały spokój i mogły odpoczac . Przecież macie określone w umowie o prace kiedy pracujecie , a kiedy macie wolne . Pracodawca nie może łamać warunków zawartych w umowie.

@

Coś cichutko na tym forum;)

kate

Czy pracujesz w tej firmie rok, miesiac czy nawet kilka dobrych lat i tak dla centrali jestes nikim :] Zero szacunku dla ludzi. Liczy sie tylko KASA i nic wiecej. Szkoda slow!!!

Obowiązków od zarypania? Jestem byłą pracownicą, uważam że roboty nie ma aż tak bardzo dużo, ludzie uspokujcie się! nic za was sie nie zrobi samo! Wiadomo, ze jak przychodzi towar to trzeba go przyjac, rozpakowac itd... czeste zmiany witryn? no i co z tego? szybciej czas leci.. wykorzystujcie czas kiedy nie ma w salonie klientow, a nie siedzicie na \"pudelkach\" i pierdzicie w krzeslko bo nie ma nic do roboty, no biedactwa. Faktycznie czasami mozna sie zanudzic jak jest taki dzien kiedy nikt sie nie kreci, ale wtedy zapewne narzekacie, ze nudy? Nikomu nie dogodzisz w tym kraju.. zarobki w PAWO sa marne trzeba przyznac, a kierownik dostaje prawie taka sama pensje :/ to zadne wyroznienie... ale w siecówkach typu Reserved itp trzeba sie za mniejsze pieniadze niezle [usunięte przez administratora]albo w MC\'donaldzie? Porownajcie sobie a potem mowcie jak to macie rozobty od zarypania! Ja juz tam nie pracuje bo faktycznie zarobki byly marne jak na kogos kto ma rodzine, ale z braku laku i PAWO dobre.. takze pracujac tam szukajcie mimo wszystko lepszej pracy. Zycze wszystkim powodzenia bo praca w sklepie nie jest przyszlosciowa, a w tym kraju ludzie wyksztalceni musza pracowac w galeriach handlowych za marne grosze :(

do Moniki

Możesz zapomnieć o prywatnej opiece medycznej i wszelkiego rodzaju karnetach. W pawo jesteś tylko kosztem. Masz[usunięte przez administratora]jak wół i się nie odzywać. A kierownik salonu to zaden zaczczyt tylko zwykły sprzedawca z nadmiarem obowiązków i firmowym telefonem, który dzwoni non stop w Twoim czasie wolnym i nie pozwala Ci odpocząć. Zastanów się dobrze czy warto tracić nerwy dla tej firmy i głodowej pensji.

nikt za nadgodziny Ci Moniko nie zapłaci na pewno:) kierownik zarazbia 100 200 zł więcej od sprzedawcy:) a obowiązków od zarypania. I jesli Ci się noga powinie i nie wyrobisz ze 2 miesiące premii to na bank polecisz, żadna to praca stała na to nie masz co liczyć:) I jako kierownik zapomnisz co to znaczy życie domowe:) jeśli chcesz to próbuj swoich sił, ale ja nie polecam za tak niskie pieniądze tyle stresów....

dla Moni

Monika, jeśli lubisz pracę, wyzwania i kontakt z ludźmi to polecam. W Pawo nie klipsuje się odzieży całymi dniami i nie dokłada brakujących rozmiarów. Tu głównie obsługujemy klientów i zdarza się że nie ma czasu napić się kawy. Ale praca jest ok. Oczywiście zależy kto co lubi. Wymagania spore ale w zamian za to osiągalna premia, do tego umowa o pracę na pełny etat. Ja osobiście nie mam nic przeciwko.

ej Kobitki .. ciągle czekam na konkretną odpowiedz na zadane pytania, tak więc ponawiam prośbę i proszę o konkrety - konkrety pozbawione emocji :) PLEASE pozdrawiam Monia

odpowiedź

to dlaczego jeszcze nie jesteś w takiej firmie? Czyżby Cię nie chcieli?

do anonim

Z tego co piszesz sama nie jestes zadowolona ze swojej pracy, da sie wyczuc ironię.Lepiej sie nie porównuj do Pawo, skoro nie znasz dobrze firmy.Zawsze lepiej porównywac sie do lepszych firm, gdzie dbaja o pracownika-sa wyższe pensje, socjal i miła atmosfera.Uwierz mi jest na rynku pare takich firm, najczesciej nie polskich, gdzie z uśmiechem chodzi sie do pracy.

Szanowne Panie, czytuję sobie informacje na tym portalu głównie pod kątem mojej firmy i przypadkowo trafiłam na to, już właściwie \"forum\". Większość z was jest strasznie sfrustrowana i niezadowolona z pracy w firmie Pawo. Szczegółowo opisałyście zachowania osób decyzyjnych, które w waszym odczuciu są [usunięte przez administratora]. Z mojego punktu widzenia są one typowe dla każdej firmy z branży. Trzeba raportować, trzeba realizować plany, trzeba odpowiadać na maile i tłumaczyć się z niepowodzeń a szef ma obowiązek wymagać. W Polsce nie ma już obozów pracy i nikt was nie zmusza do chodzenia codziennie do miejsca, którego ewidentnie nienawidzicie i harowania za \"głodową\" pensję. A teraz do refleksji: Proponuje zatrudnić się w salonie odzieżowym o powierzchni 1300 mkw, ilości 3000 klientów dziennie i obsłudze sztuk 8 z czego tylko 2 na pełen etat. Proponuję popracować w takim miejscu. Do obowiązków sprzedawcy w/w salonu należy obsługa kasy, klienta, zmiana prezentacji, samodzielny rozładunek dostawy z tira 3 x w tygodniu po kilka tysięcy szt każda, utrzymanie porządku na sali sprzedaży, roznoszenie przymierzalni oraz oznaczanie towaru przecenionego. To tak na początek bo drobnych obowiązków jest dużo więcej. To co wy macie w waszych salonikach wielkości połowy działu damskiego w w/w sklepie to jest pikuś a mężczyźni to najmniej wymagający klienci na świecie. Pracuję jako manager w takim sklepie i mam wspaniałych pracowników. Jest im ciężko, czasem mają doła i chcieliby zarabiać więcej ale potrafią się uśmiechać i nikt z nich nie marudzi bo wiedzą, że może być gorzej. Sądząc z waszego podejścia nie przetrwałybyście w takim miejscu miesiąca. Każdy jeden z moich pracowników jest wart 10 osób z takim podejściem jakie wy prezentujecie. Do pracy przychodzi się pracować a nie przepękać 8 lub 6 godzin. Nie ośmieszajcie się pisząc, że macie tak ciężko bo ciężko to mieć dopiero możecie. Najbardziej niezadowolone serdecznie zapraszam na tydzień próbny do dowolnego salonu marek typu H&M, C&A, Reserved itp.

witam. mam kilka 'banalnych'' pytań do osób zorientowanych :)), a mianowicie: - ile zarabia kierownik salonu ??? - jakie są warunki socjalne, a konkretnie chodzi mi o prywatną opiekę zdrowotną, lub refundowane karnety na fitness lub basen ??? - nadgodziny [ czy ten ''problem'' istnieje na w/w stanowisku, a jeżeli są nadgodziny, to czy pracodawca je rekompensuje np. w formie dodatkowej premii uznaniowej, tudzież wyrównania do pensji z ''tabeli'' prawa pracy, czy dni do tzw. odbioru ? za wszelkie informacje wielkie dzięki :) z poważaniem MONIKA

PLAJTA!!!! Czyli przyszła kryska.....Długo mieli pracowników za smieci to teraz się to odbija z nawiązką. Brawo!!!!

Ja sie domyslam... wyprzedaz garniturów po śmiesznych cenach, brak osoby odp.za marketing, premie pomniejszone o tygodniowki-bo teraz trudniej je wyrobic, cięcia budzetow na zakupy itd.

mała

Witajcie! A czy ktoś z Was wie może jak jest w MARKETINGU? Dziękuję z góry za info.

a jakie to posunięcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. - Pabianice

• Jak się pracuje w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Pawo Men Sp. z o.o. sp.k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pawo Men Sp. z o.o. sp.k.