Przedsiębiorstwo Górnicze Demex Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Górnicze Demex Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w demex? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Madzia

Nie polecam pracy ani w administracji ani w ogóle w żadnym z miejsc- maja tez Szyb Maciej. Bez ostrzeżenia i powiadomienia obcinaja pensje o 30 %, fatalne płace, chaos, żłe warunki, brak sprzętu i toksyczne relacje włąścicielskie. Brr....I potwierdzam- robotnicy sa robieni w konia na kasie, zresztą nie tylko oni.

Xxx
@Madzia 20.04.2016 17:32

A na jakiej podstawie oceniasz pracę administracji ? Opisuje miejsce gdzie pracowałaś a nie sobie dodajesz.

kroll

Bardzo ciężka praca fizyczna w akordzie, niewspółmierna do zarobków jakie się tam otrzymuje. Wyłączasz mózg, niszczysz zdrowie, tyle można o pracy w tym zakładzie powiedzieć.

anonm gall

Nie zatrudniajcie się tam kierownik Opiela obiecuje złote góry a tu 1000 zł na rękę umowa zlecenie i w ogóle nie chcą dać umowy na stałe ja już tam nie pracuje na wszystkim oszczędzają ciuchy robocze nie dają tylko dla wybranych łaźnia w tragicznym stanie smród że rzygać się chce 1 kibel na cały zakład maszyny własnej produkcji albo stare które się rozlatują nie polecam nikomu

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Górnicze Demex Sp. z o.o. - Zabrze

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Górnicze Demex Sp. z o.o.