Opinie o carry.pl - CARRY sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carry Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carry Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carry Sp. z o.o. w Poznań

colka

Jaki urlop w wakacje? Chyba, że masz na myśli max 40 godz

były pracownik Carry

I co z tego,że umowę masz jak i tak długo tam nie popracujesz...w takich warunkach na dłuższą metę ciężko wytrzymać wiem coś o tym. Pracowałam rok czasu i na początku też tak myślałam, że nie ma tragedii... Ale prawda jest taka że firma Carry to jest JEDNA WIELKA (usunięte przez administratora)

i.

A może tak przestańcie narzekać. Praca nie jest lekka, ale bez przesady ciężko też nie jest. Może trochę denerwująca, instrukcje, vm itd ale jest umowa o pracę na cały etat co w dzisiejszych czasach to niestety rarytas, są urlopy i to latem, wypłata na czas. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Y54
@i.

Co ty wiesz o pracy w Carry chyba pracownicy za ciebie robią czarno robotę skoro tak piszesz ! Pewnie jakąś KS się wypowiedział

Ludzie zastanówcie się dlaczego cały czas potrzebują do pracy w carry?

Sprzedawca

Niedawno byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w jednym ze sklepów w Wielkopolsce. Rozmowa kwalifikacyjna (o ile tym można ją nazwać) była conajwyżej przeciętna. Pani kierownik sklepu mówiąc krótko nie ma obycia. Nie przedstawiła się, nie podała ręki, ogólnie nie była przygotowana na tę rozmowę (nie miała wydrukowanego CV, nie zapytała jak się nazywam, nie znała mojej dotychczasowej ścieżki zawodowej), co moim zdaniem jest niedopuszczalne. Od razu zaznaczyła, że praca za najniższą krajową + premia, ktorą można dostać, ale nie trzeba, praca ciężka, cały dzień na nogach. Zmiany od 9:30-21, to jej zdaniem 11h pracy, najwidoczniej matematyka jest jej obca. Podkreśliła, że może w styczniu będą podwyżki, ale to nie wiadomo jak dostosuje się firma do ustaleń rządu , może jeden weekend wolny w miesiącu, ale też nie gwarantuje - zero znajomości prawa pracy.. Uważam taka osoba nie powinna zajmować takiego stanowiska. Czy dostałabym tam pracę - nie wiem, bo kierowniczka ma zadzwonić tydzień po rozmowie. Czy przyjęłabym pracę w tej firmie - stanowcze NIE. Niby nie powinnam się sugerować przebiegiem rozmowy o pracę, jednak na pewno nie zakupie w tym sklepie już ani jednego ubrania.

W sumie jedyne pytania to czy jestem dyspozycyjna oraz czy najniższą krajowa jest satysfakcjonująca pensją.

ha ha ha

tysiac piecet sto dziewiecet ha ha ha

abcde

Ile dostaliście premii???

didi

o czym wy piszecie, nie pracowalyscie chyba w ccc..... szanujcie to co macie

Obserwator

Odwiedziłam sklep po kilku latach niebytności tam i szok- gdzie Carry z dawnych lat?...z pomysłami,kolorystyką i dobrym smakiem...? Miałam wrażenie,że weszłam do bazaru chińskiego. Podzielam zdanie,że trudno na czymś takim wyrobić plan. Tutaj warto przyjrzeć się kontraktującym kolekcję.

A

Szkoda gadać, jak podnieść sprzedaż taka jakością. Przyszła moja stała klientka i mówi o miałam taką bluzkę kilka lata temu...i się śmieje. Co mam jej powiedzieć hehe nowy szyk mody z roku $11. Premia...raczej trzeba zapytać co to takiego bo czy jest lepiej czy gorzej i tak ani 1 zł więcej na koncie nie zobaczysz. Na dodatek kogo słuchać regionalnego, dyrektora czy dział vm ?Może niech oni najpierw ustala coś wspólnie bo tylko robią z siebie krę... jedna rozrywka w ciągu dnia:)

CichoCiemni

Premie są jeśli salon przez kwartał wykazywał wzrost sprzedaży do poprzedniego roku za ten sam okres. Ciekawe kiedy zrobią większą przecene po ubrania z 11 roku po cenach po których teraz są to nie wiem czy ktokolwiek odważy się przymierzyć, a kupić... Sklepy wyglądają jak lumpeksy gorszego sortu.

jednanamilion

Premie Kwartalne? hahah smiech na sali... serio łudziliście sie ze dostaniecie ?! nie mamy co liczyc. od Nas wymagają a od siebie nic. tylko z człowieka głupka i naiwniaka robią pozdrawiam wszystkich pracowników. ;)

asika

W Carry nie pracuję już od ponad trzech lat, dziś zajrzałam na tą stronę z ciekawości.....nic, a nic się nie zmieniło!! Można było sobie żyły wypruwać a i tak zawsze było mało; miliony obowiązków przy minimalnym zatrudnieniu pracowników...i tak by można wyliczać bez końca. Pozdrawiam "szarych" pracowników Carry :)

Sratytaty

Vectra, czyżby chodziło Ci o Grudziądz?

trele morele

Z kierownikiem regionalnym sobie porozmawiaj

Vectra

To co się dzieje w moim sklepie to przechodzi ludzkie pojęcie, pani na stanowisku kierowniczym nie powinna go zajmować, zero obsługi klienta, non stop z telefonem za kasą, śmiechy klachy jak na bazarze o wulgaryzmach już nie wspomnę,osoba rozchwiana emocjonalnie,osobom nowo przyjętym pokazuje swoją wyższość i wymaga od nich nie wiadomo czego nawet w nic ich nie wdrażając a jak widać przykład pokazuje wspaniały. Gdzie mam się z tym zgłosić? Proszę o pomoc bo tak nie może być!

Vectra

Wie ktoś na jakiego maila można złożyć skargę na kierownika?

Bożena

I jak dostał ktoś ta premie kwartalna?

Taka Jedna

Pracuję od niedawna w Carry, tam jest naprawdę dużo pracy,a firma ma dziwną politykę, ale zgrany i dobrze dobrany zespół to połowa sukcesu. Mozna wszystko ogarnąc, jak się chce.Pozdrawiam Panie z Carry w (usunięte przez administratora)

abc

Drogie dziewczyny ! Przestańcie w koncu narzekać na firmę Carry tylko się zwolnijcie jest duzo lepszych fajniejszych ofert pracy i za lepsza kase :)

wściekła

ze wszystkim się zgadzam i szczerze mam dość tej roboty ... a CI co siedza za biurkami i tylko rozkazy nam przysyłają to powinni ruszy (usunięte przez administratora) i chociaż na jeden dzień przyjść do takiego salonu kiedy jest duża dostawa trzeba to oklipsować przecenić i powciskać w ten 'lumpeks' jaki panuje w czasie wyprzedaży na sklepie. Ciekawe jak by sobie poradzili z tym wszystkim i jeszcze z obsługą klienta... po 12h nie wiedzieli by jak się nazywaja

Zostaw merytoryczną opinię o Carry Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Carry Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carry Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 874.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carry Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 769, z czego 36 to opinie pozytywne, 215 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carry Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Carry Sp. z o.o. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carry Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 785 ocen.

Carry Sp. z o.o.