Pharmacy Laboratories

Opinie o Pharmacy Laboratories

eddy

aktualnie firma poszukuje na stanowisko specjalista ds eksportu @olalke. Wymagane jest doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży na rynkach zagranicznych, zaś mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży produktów farmaceutycznych,Oferują stabilne zatrudnienie i dogodne warunki finansowe

zico

ktoś może mógłby napisać jakie warunki zatrudnienia i płacy na pracownika produkcji ??

G.

Zawiodłam się bardzo na tej firmie. Ciężka atmosfera pracy, żadnej pomocy, właściciele sprawiają wrażenie jakby na niczym się nie znali a jedynie wykorzystywali to co umieją pracownicy.(usunięte przez administratora)Odradzam firmę i jej produkty!

romek

Ladnie ustawiona wypowiedz...smiechu warte to i tyle..(usunięte przez administratora)...odradzam bo szkoda czasu i nerwow...(usunięte przez administratora)oczekuja wynikow a sami nie daja nic od siebie..zero pomocy,jakiegos wsparcia..poza tym wystarczy spojrzec na produkty tej firmy...(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pharmacy Laboratories - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pharmacy Laboratories