Opinie o Synthesis Media Sp. z o.o. w Warszawa

Synthesis Media Sp. z o.o.
2 22 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Synthesis Media Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Przetrwalam te firme! Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Przetrwalam, bo nie da sie tego ujac slowami pracowalam. W pracy obowiazuja przynajmniej jakies zasady... W zasadzie, kiedy kierownictwo bylo na urlopach, bylo calkiem milo. Ludzie fajni, atmosfera swietna... tylko niestety, wlasciciele byli obecni duzo czesciej niz nie. Siedzisz w pracy od 8 do 22 i nie waz sie ani slowem wspomniec o nadgodzinach, bo to twoja wina ze sie nie wyrabiasz majac na sobie obowiazki swoje i pieciu innych osob. Pensja, jakas jest, jesli juz cudownie uda ci sie juz zaliczyc miesiac bez kar finansowych (kompletnie absurdalnych). Ach, no i jeszcze nigdy, ale to nigdy w terminie przewidzianym w umowie. Do tego zwyczajny mobbing, wyzywanie, uwlaczanie, szefostwo nie ma problemu z uzywaniem sformulowan typu "jestes nienormalny, nie umiesz czytac, jestes glupi". Badzo sie dziwie inspekcji pracy, dlaczego ta firma jeszcze funkcjonuje. Jest strasznie, uprzedzam wszystkich, nie warto sobie psuc zdrowia. Korzysci (poza poznaniem swietnych ludzi) nie widze zadnych.

Tak6Nie
Xyz... Nowy wpis

Praca tam to najwieksza trauma jaką przeżyłam w swoim życiu zawodowyn. Nie wiem czy są gorzej zarządane firmy. Krętactwo na każdym kroku. Nic dodać nic ująć do negatywnych opinii poniżej. Dramat, (usunięte przez administratora) Żenujący poziom jaki prezentują właściciele jest poniżej godności biznesmenów nawet w krajach trzeciego świata!

Tak7Nie
Izabela Nowy wpis
@Xyz...

O jakich "krętactwach" piszesz? Rozwiń swój komentarz.

Zwykły pracownik

Zgadzam się z Gwiazdą. A przy okazji pozdrowionka. Fajnie się z Tobą pracowało. Znam też historię z rotacją w Synthesis. To trochę jak efekt domina. Ale było minęło. Trzymają poziom i wyciągnęli wnioski. Praca jak praca, czasami trzeba było ostro zasuwać, ale co się nauczysz to Twoje. Płacili dobrze i na czas. Mnie nikt nie obrażał. Dobrze wspominam i polecam.

Tak1Nie10
Np. Stefan...
@Zwykły pracownik

;-) panie szanowny adminie, a czy my pracownicy moglibyśmy prosić o opublikowanie adresów IP tych zadowolonych pracowników ;-) plizzzzz ;-)

Tak2Nie
@Zwykły pracownik

Widocznie nie pracowałeś tak blisko z zarządem, faktycznie sporo ludzi tam pracuje na freelance, ale nie sądzę aby pracownik, który był z nimi przez 8 godzin dziennie mógł wypowiedzieć się w pozytywnym tonie. Jeżeli uważacie, że zarząd jest taki jak wszędzie to tylko mogę współczuć Wam takich doświadczeń. Krzyki, straszenie nie wypłaceniem pensji oraz ciągłe przytyki nie są czymś normalnym dla osób zajmujących tak wysokie stanowiska,a przynajmniej nie dla mnie. Sposób zarządzania przez zarząd zatrzymał się w poprzednim wieku, teraz nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie.

Tak6Nie
Babciny kot
@Zwykły pracownik

Jeżeli kwota poniżej średniej krajowej na własną działalność gospodarczą za pełen etat jest dla Ciebie dobrą płacą, to nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś, ale współczuję.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Super Gwiazda

W Synthesis wiele się nauczyłam. To firma dla ambitnych. Może zarząd nie jest idealny, ale nie gorszy niż w innych firmach. Czytam te wpisy poniżej i mam wrażenie, że ktoś Wam celowo chce zrobić czarny PR. Nie przejmowałbym się tym. Daleko zaszłam w branży i zawsze będę dobrze Was wspominać. Dziękuję, że byliście wymagający!

Tak2Nie11
Anonim
@Super Gwiazda

Gwiazda ;-) zdecyduj się czy przejmowałabyś się, czy przejmowałbyś się... ;-) to takie przaśno siurowskie ;-)

Tak1Nie
NajgorszaPracaŻycia

Dołącz do zespołu, który trzyma się razem i daje z siebie ile może, żeby wykonać zlecone przez zarząd, nierzadko absurdalne, zadania. Atmosfera pracy w zespole jest bardzo dobra: dzielenie się wiedzą, pomoc w rozwiązywaniu problemów i świetne poczucie humoru. Do tej firmy trafiają fajni ludzie, szkoda że tak szybko odchodzą. Pracownicy "zatrudnieni" w siedzibie firmy to zaledwie kilkanaście osób, rotacja na poziomie 1-2 osób miesięcznie! Daje do myślenia? Chcesz sprawdzić ile wytrzymasz? Zanim wyślesz CV pamiętaj, że im mniejsza jest Twoja odporność na (usunięte przez administratora) wyzwiska, krzyki, permanentny stres, zmuszanie do pracy w nadgodzinach, obrażanie, tym krótsza będzie Twoja przygoda w Synthesis Media. Dlaczego? Zarząd tej spółki to ludzie, którzy nie mają w ogóle szacunku do pracowników, mylą rządzenie z zarządzaniem. Środowisko w naszej branży jest mniejsze niż Ci się wydaje, jeżeli nie wierzysz w negatywne opinie, podzwoń po znajomych, a z pewnością dotrzesz do wiarygodnego źródła, które zdecydowanie odradzi jakąkolwiek współpracę z firmą. Jeżeli nadal chcesz doświadczyć pracy w Synthesis Media, pamiętaj, aby później wystawić tutaj swoją negatywną opinię ;) i nie martw się, każda kolejna praca będzie lepsza.

Tak16Nie2
Anonim

Szanowni: Technokrata poleca, Weteran-ka i Zadowolony (w jednej osobie)... Jak mniemam, anonimowość "wasza" jest również spowodowana zapisami w umowie mówiącymi o zakazie wyrażania opinii o firmie - w szczególności tych negatywnych. Ja również pozostanę anonimowy, do czasu ew. spraw sądowych zakładanych przez pracowników. Bądźcie pewni, że w przypadku takich wydarzeń, przestaniemy być anonimowi a zamieszania z mobbingiem, gnojeniem, obrażaniem, wyzywaniem, terrorem i zwykłym chamstwem wylewającym się z "was" będzie znacznie więcej niż w tych wpisach. Rotacja pracowników w tak malutkiej firmie jest zatrważająca i jak da się "słyszeć" - chodzi o kiepskich pracowników :) :) oj tak... wszyscy są kiepscy :) i pracują w nieco większych i poważniejszych firmach.

Tak14Nie2
Technokrata poleca
Nazwa działu: Produkcja

Hej, koledzy i koleżanki, może byście się uderzyli w piersi i przyznali, że czasami odwalaliście lipę. Łatwo jest pisać anonimy, rzucać hasła typu (usunięte przez administratora)albo komuna, a trudniej jest coś dobrze zrobić. Ja musiałem poprawiać i prostować sprawy po kilku takich „niezadowolonych”. Sami byście nie chcieli z nimi pracować. Staję w obronie firmy. Nie wielu jest chyba tak uczciwych i profesjonalnych pracodawców, którzy zawsze grają fair ze swoimi pracownikami i wywiązuję się z umowy. Zawsze ktoś się trafi niezadowolony, bo szefowa go nie pochwaliła, ale to absolutna mniejszość. Gorąco polecam firmę, szczególnie tym, którzy chcą zdobyć doświadczenie w pracy z największymi studiami hollywoodzkimi i planują dalszą karierę poza Polską.

Tak2Nie31
Weteran-ka
Nazwa działu: Produkcja

Synthesis to chyba najlepsza firma w jakiej pracowałam. Lubiłam swoich klientów a oni mnie, więc nie rozumiem skąd te krytyczne opinie. Może dlatego, że kilka osób, które tu już nie pracują po prostu źle wykonywało swoją robotę. Mogłabym coś o tym powiedzieć, ale poniżej same anonimy więc nie bardzo jest z kim rozmawiać. Ciekawa jestem gdzie Post znaleźli pracę i jak długo zagrzeją tam miejsca. Fakt, szefostwo jest bardzo wymagające, ale ja nie dam o firmie złego słowa powiedzieć. Trochę współczuję dyrekcji, bo ostatnio nie miała szczęścia do pracowników. Miło jest słyszeć, że teraz firma ma się dobrze, ma fajnych klientów, a nowi ludzie są zadowoleni z pracy. W końcu jest w tym trochę mojej zasługi :) Chwała weteranom!

Tak2Nie30
Zadowolony
Nazwa działu: Produkcja

Pracuję w Synthesis już jakiś czas i nie zgadzam się z tą opinią. Jak firma robi projekty dla największych firm na świecie to chyba musi mieć wymagania wobec pracowników. Nie przejdzie żadna niedoróbka. A jeśli popełniasz błąd, to firma traci klienta i nie ma zmiłuj, więc jasne że jest ciśnienie. Dużo się tu nauczyłem. Firma dobrze płaci to i wymaga. Żadnej komuny i PRL-u tu nie ma, raczej kapitalizm.

Tak2Nie25
PostSynteziak

Najgorsza firma, w jakiej przyszło mi pracować, na szczęście krótko. Ze strony zarządu - brak szacunku dla pracowników, dla klientów, atmosfera zastraszania, mobing na każdym kroku. Koszmar. Jak ta firma utrzymała się tyle lat? Na szczęście większość klientów, która miała z nimi kontakt ma podobne zdanie.

Tak13Nie2
Nie polecam

Praca ciekawa, dynamiczna, wiele się dzieje, nie ma monotonii. Można się bardzo dużo nauczyć. ODRADZAM jednak wszystkim ponieważ zarzad jest straszny! Kompletny brak wiedzy na temat prowadzenia biznesu i zarządzania ludźmi. Awantury, (usunięte przez administratora) Wszystkiemu zawsze winny jest pracownik. Absolutnie nie polecam!!!!!!!

Tak11Nie1

Z przykrością muszę stwierdzić, że komentarz użytkownika Qwerty jest prawdziwy. Rotacja jest przeogromna, a jej głównym powodem jest sposób traktowania i brak szacunku ze strony zarządu. Do tego sposobem motywacji pracowników nie są nagrody czy premie, a kary. Sposób myślenia jak w komunie. Jedyny plus to fajni ludzie jakich tam poznałem. Polecam tę firmę dla ludzi o mocnych nerwach i takich, którzy chcą zdobyć trochę doświadczenia.

Tak12Nie1
Qwerty

Praca fajna, wiele można się nauczyć. Niestety sposób zarządzania - fatalny. Ogromna rotacja. Odradzam przywiązywać się na dłużej. Osoby wrażliwe powinny trzymać się z daleka.

Tak10Nie
Konrad

Firma działa normalnie? Jakiś powód takiej ciszy istnieje?

Tak1Nie

Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe wpisy od użytkowników bo nie ma tu jeszcze żadnych sprawozdań odnośnie firmy Synthesis Media Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa, a każda opinia jest pomocna.

Zostaw opinię o Synthesis Media Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Synthesis Media Sp. z o.o.