Opinie o Castorama Polska w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Konin

obserwator

ktos uczepil sie kasjerki z infirmacji a moze ktos zazdrosci ze jej maz jest kierownikiem.jacy ludzie tam pracuja?Jeden donosi na drugiego.

klient

bardzo fajna jest obsluga dzial kas.klient

ania8

to wstyd za jeden pracownik pisze na drugiego. w castoramie jest walka o stanowisko premie stopnie.z czystej zazdrosci jeden pisze na drugiego i donosi .

jeden pracownik wypisuje na drugiego i to jest wstyd.poniewaz kogo obchodzi co sie dzieje w castoramie .jestem bylom kasierka i ciesze sie ze tam nie pracuje wystarczy ze ktos dostanie awans stopien lub jest zbyt atrakcyjny jest powodem wypisywania na forum bo juz nie ma ta osoba pomyslu jak zaszkodzic drugiej.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Castorama Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
marek

(usunięte przez administratora)nie mowie o tych co zaczeli prace tylko o tych co im casto zycie uratowalo . trzymaja sie jak rzep psiego ogona .nie dosc ze nic nie umieja pracujac tyle lat to jeszcze (usunięte przez administratora) ludzi . zalosne to jest . jedna wielka sekta kierownicza . poza paroma wyjatkami . ale to naprawde poza .

nominek

tyle sie mowilo ze jak casto sie otworzy to NOMI padnie straci ludzi klijentow .i co wielki hu...... j z tego wyszlo . swoje i tak robimy a przynajmniej atmosfera jest sto razy lepsza niz w tym waszym (usunięte przez administratora) sklepie . nikt nikogo nie (usunięte przez administratora) i nie wali nikt nikomu na psyche ze sprzedaz sprzedaz . nie trzeba w (usunięte przez administratora) wlazic jak w casto zeby cos osiagnac . podwyzke awans !no i te wymadrzale ala damy z kasy zwrotow . ktora kierowniczce (usunięte przez administratora) lize ta jest lepsza . zenada .jaki dyrektor tacy kierownicy - no moze nie wszyscy 3 eh jest ok.uczcie sie szacunku dla luzi ktorzy tam pracuja poznansko-lodzkie ufoludki

mlody

to co sie tam wyprawia to prawdziwy(usunięte przez administratora) . a kierownicy ci z gory to przechodza sami siebie .(usunięte przez administratora)pod byle pretekstem jak ktos ma przyjechac a potem wyzywaja sie na biednych pracownikach . maja ich w (usunięte przez administratora) tak naprawde , nie ten to nastepny . takie jest ich podejscie . tylu naprawde dobrych doswiadczonych ludzi (usunięte przez administratora) a trzymaja (usunięte przez administratora) takich co nie maja pojecia o pracy w markecie .(usunięte przez administratora)

mlody

to co sie tam wyprawia to prawdziwy oboz . a kierownicy ci z gory to przechodza sami siebie . (usunięte przez administratora) pod byle pretekstem jak ktos ma przyjechac a potem wyzywaja sie na biednych pracownikach . maja ich w (usunięte przez administratora) tak naprawde , nie ten to nastepny . takie jest ich podejscie . tylu naprawde dobrych doswiadczonych ludzi (usunięte przez administratora) a trzymaja(usunięte przez administratora)takich co nie maja pojecia o pracy w markecie . ci co (usunięte przez administratora) tego nikt nie widzi ale jak sie tylko stanie kolo porad (usunięte przez administratora)

polo

a juz najlepze sa te dwie gwiazdy z info . jedna struga dame z bydgoszczy a pani dama kierownik nastepna (usunięte przez administratora). smoki paskudne i wstretne , a po za tym tak nie mile w udzieleniu informacj ze nadaja sie razem chyba z tym calym dyrektorem . wogole obsada kobiet jest tam tragiczna wiekszosci na kasach . nie to co na paderewskiego .

niech kazdy patrzy na siebie jej zycie jej sprawa

i w co wierzyć ?

(usunięte przez administratora)Rzucał ekspozycjami i krzyczał, aż mu klient nagadał. Że kim on tu jest, że się tak zachowuje i krzyczy. Że on tu przyszedł zrobić zakupy i nie życzy sobie takiego traktowania pracowników. Nie ma co, wizytówkę dał nam ładną. Konin duży nie jest, więc się zaraz rozniesie. A nam gada ciągle o dobrym traktowaniu klientów. Mam komentować ?...

Najgorszy jest (usunięte przez administratora)dyrektor,(usunięte przez administratora) Znęca się nad kierownikami, wysyła mms-y ze zdjęciami z pustymi regałami, że niby brakuje towaru, w czasie kiedy kierownik ma wolne. (usunięte przez administratora) wiecznie nie zadowolony, okropny sadysta.

Najgorszy jest ten (usunięte przez administratora)yrektor (usunięte przez administratora) . Znęca się nad kierownikami, wysyła mms-y ze zdjęciami z pustymi regałami, że niby brakuje towaru, w czasie kiedy kierownik ma wolne. (usunięte przez administratora) wiecznie nie zadowolony, okropny sadysta.

lilka

castorama to oszusci.drogo tam

lilka

castorama to [usunięte przez moderatora].drogo tam

jakie super zarobki zarobki takie sobie a awanse to teraz trzeba zapomniec w krysysie niewiadomo kiedy sie odblokuje

tam jest ok zarobki super awanse super

Marzena

Pozdrawiam wszystkich pracowników Castoramy. Firma świetnie zorganizowana, pensja dość niewysoka, wsumie atmosfera nie jest zla. Trzeba tylko być dobrze zorganizowanym. Ludzie maja dużo glupich pytań. ja pracowalam w dziale sanitarnym i ciągle klieci nie odróżniali glazuty od tarakoty. Pytania " a dlaczego tak drogo?" zabijaly mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Konin

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Castorama Polska