Opinie o Castorama Polska w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Castorama Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Castorama Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Castorama Polska w Konin

mariola

Hmm.. coś w tym jest

gość

Witam Trochę prawdy o Castorami i sieci Brico Depot. Obecnie pracuje tam na wysokim stanowisku i widzę że w firmie nie jest za ciekawie. Dodam że opinie o tej firmie w kujawsko-pomorskim już wyrażałem prade dni temu najwyżej ktoś ją skasował. A więc jeśli planujesz sie zatrudnic tej kampani to szczerze 2 razy przemyśl. poza płaca 2002 brutto.i platnymi niedzielami(tylko wybrani) to na podwyzkę nie masz co liczyć.2. musisz wyrobic sobie nawyk mordochlapa(czyli umiec prosto w oczy popd... kolegę kierownika dyrektora itp. Firma pod tym wzgledem bardzo lubi takie sytuacje a wylecić można zawsze. Szkolenia zapomnij. grafik jak bedzie pasowal kierownikowi ,dyrektorowi. Socjal minimalny to co muszą dać dają tak samo wygląda sytuacja BHP niby jest ale i tak nie raz na pograniczu. co do ludzi to jest duzą rotacja bo ten kto potrafi myślec i być kreatywny juz tam nie pracuję. Zdanie liczy się tylko kierownika i dyrektora. Jeśli jesteś ciekawy zapraszamy do nas. Atrakcji mnóstwo. Proszę administratora tego forum o nie kasowanie posta. Strona jest po to aby przyjrzec sie blizej firmom w Polsc.

Miner

Tak rozmyślam na możliwości zatrudnienia w siedzibie Castoramy. Jesteście w stanie powiedzieć czy finansowo w biurach można wyjść lepiej niż na sklepach i przede wszystkim czy osobom ze sklepu oferuje się przejście gdzieś wyżej? Jeżeli tak to czy to w Koninie się opłaca, dzięki za udzielenie szczegółów.

gosc

Nie warto tam pracowac. Znam osoby, które pracują w największej Castoramie na ul Popularnej i już szykują sie z zalozeniem Zwiazkow Zawodowych. Ta praca to mobbing. Dyrektor Bernard H. oraz jego grono z góry nagrywa pracowników z dnia na dzien po czym wzywaja ich na dywanik i wymuszaja kary. Ochrona zamiast lapac złodzieji nagrywa filmy z pracownikami którzy zamieniaja ze soba kilka slow. Dodatkowo chodza za pracownikami do WC i sprawdzaja czy nie pisza na telefonach. Stazowe zabrane, kolejne do zlikwidowania maja byc 13 i 14. Place to 1800 zł netto bez niedziel na msc. (po 4 latach pracy) Turbo progresje sa male, szkolen brak, kierownicy to (usunięte przez administratora) Boja sie o wlasne tylki i oczerniaja swoich pracownikow przed dyrektorstwem. Sami zobaczcie jak pracownicy sa porozstawiani przy polkach. Coraz wiecej ludzi odchodzi z tego smietnika i maja racje. To nie jest juz to co bylo nascie lat temu. Badziew.

Wielki Wrobel
@gosc

Idealnie tak To samo w casto Radom Obietnice bla bla, grafik wersje po 21zmian Da sie zarobic 2tysia netto, pracujac 3-weekendy. Idealny post- zgadzam sie Castorama byla fajna 6lat temu teraz to benefit dostaniesz. A i garba tez

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Castorama Polska? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
jaco

@kasia, hej pewnie jestes już po rozmowie i jak mniemam pracujesz w Castorama, możesz napisac jak przebiegał ten cały proces rekrutacji? W ogóle to słysząłem, że w każdym ze sklepów jest zamontowana skrzynka na CV i tak podobno najlepiej aplikowac, prawda to? Zawsze lepiej chyba wygląda jak zaniose Cv osobiście, ale nie dostrzegłem nigdzie tam skrzynek.

kasia

hej :-) Zostalam zaproszona na rozmowe w sprawie pracy-zgloszenie wyslalam na stanowisko kasjerki:-) Prosze o informacje o pracy w Castoramie. Mysle, ze jak juz mnie zatrudnia to jakąs umowe konkretna dostane ( mam 5 lat przepracowanych w zawodzie). Moze ktos z Was pracowal lub pracuje i udzieli informacji?? Slicznie dziekuje z gory...

Mam mieć okazję pracować jako koordynator kierowców w castoramie czy coś może na ten temat wiecie

Czy pracował tam ktoś jako koordynator kierowców bo mam ofertę pracy

katastrofa! promują, a inne podwyzszają ceny. Ogólnie nie polecam

Krzysztof

Witam serdecznie. Kandyduję na stanowisko „Kierownika działu handlowego” i zostałem zaproszony na mini Assessment Centre. Czy może ktoś napisać czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu? Z góry dziękuję za pomoc. Krzysztof.

kastorama konin

pracownicy i kasjerki ktore kasuja otwieraja towar ,ogladaja go i klijent jest traktowany jak potecjalny zlodziej .Takie rzeczy sa tylko Castoramie w Koninie .Jesli prosi sie kierownika sklepu to przychodzi kolezanka i udaje kierownika Zachowanie ich jest beszczelne.

oj tam
@kastorama konin

Cóż, takie procedury nie wynikają z niczego tylko doświadczeń z klientami.

oj tam
@kastorama konin

Cóż, takie procedury nie wynikają z niczego tylko doświadczeń z klientami.

tagerek

Ludzie odpowiadajcie na pytania a nie piszecie jakies farmazony.Konkretnie jaki jest przedzial zarobkow w Castorami na poszczegolnych dzialach stanowiska kierownicze mnie nie obchodza bo wiem ze mniej niz 3000zl neto zastepca nie ma plus system premi za rewizje i inwenterizacje:) jesli sa w stanie zaproponowac 2200zl netto to moge przejsc bo tyle ma w obi:) czekam na odpowiedz. z gory dzieki

Pudzian

to (usunięte przez administratora) anie sklep Tam sie pracownik nie liczy tylko zyski nic pozatym To mabyc sklem(usunięte przez administratora)

obserwator

Bardzo mila obsluga jestem zawsze zadowolona.Towar dostepny dla klienta.

Bardzo mila obsluga.Sklep bardzo czysty asortyment dostepny.

obserwator

jeden zazdrosci drugiemu.to dlatego jeden ma wieksza pensje od drugiego.kto bardziej sie podlizuje ma lepiej.ten kto dobrze pracuje nie ma czasu siedziec przed komputerem i pisac glupoty na swoich kolegw z pracy.

KIerownik dziau sanitarnego to madry inteligentny czowiek.ten kto nie zna go osobicie niech nie pisze bzdur.

maciek

Bardzo mila obsluga.Szczeglnie na dziale dekoracji.

obserwator

dyrektor moze jest surowy ale sprawiedliwy.musi budzic respekt inaczej nie byl by dyrektorem. odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

jakie stopnie jakie podwyzki . tam pracownicy naprawde maja duza wiedze o danym towarze i naprawde umieja doradzic nie mowiac o kierownikach ktorzy nie maja zielonego pojecia na jakim dziale sa kierownikami .przyklad sanitarka . a to ze kazdy zapodaja z (usunięte przez administratora) to wymysl z gory

Zostaw merytoryczną opinię o Castorama Polska - Konin

• Jak się pracuje w Castorama Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Castorama Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Castorama Polska