Gobi S.A.

Gdańsk

Opinie o Gobi S.A.

ewa

według danych ze strony KRS, firma Gobi niestety jest w upadłości. Dziwne, że do tego doszło, zwłaszcza, że zbierali raczej pozytywne opinie tutaj na forum. Wie ktoś może czy to kwestia długów czy przebranżowienia się?

kierowca

jakis tuman napisal,ze ta firma niby jest przyjemna ,no np.ci co solowkami lataja to sami sie laduja,sami se trase ukladaja 1500zl brutto a reszta pod stolem 12-15 godz pracy dziennie jak niewolnik gdzie jest itd i insp.pracy co spi a jeszcze utna po 300zl z tego co pod stolem no calkiem przyjemna firma

hmmm

zarobki takie sobie ale ok

ktos

BArdzo przyjemna firma .

Zostaw opinię o Gobi S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gobi S.A.