Opinie o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WIBO Adamczak Sp. k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WIBO Adamczak Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIBO Adamczak Sp. k. w Kartuzy

Zeus

jest OK polecam!

kaszubka

polecam- jestem zadowolona

kaszuby

Normalny człowiek nie wytrzyma tam ani jednego dnia, tylko idioci tam mogą pracować. Szczerze, nie polecam tej firmy.

Samara

Praca nudna... 99% kobiet to wiejskie konfitury podpierd****ące wszystkich w zasięgu wzroku. Ekipa z kontroli jakości, kierownictwo jak i reszta, włącznie z psującymi się maszynami pozostawia wiele do życzenia. Pani z HR bardzo miła i dla Niej spory plus. Pomijając te chamskie pustaki z recepcji, które maja sie za ch*j wie kogo, a nie ogarniają nic.

Pracownik Produkcji

ogólnie rozmowa jak każda inna standardowe pytania

jeśli znalazłeś ogłoszenie na info kartuzy skontaktowałeś się z nimi a oni oddzwonili to się nie obawiaj z braku personelu i tak cię zatrudnią tylko trzeba powiedzieć że uczysz się i chcesz uczyć się zaocznie bo wtedy firma nie odprowadza za ciebie składek

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
...

. . . pracowałem w Delphi, szukam pracy. po tych komentarzach nigdy nie złożę cv w tej firmie. niewiarygodne, że jeszcze gdzieś panuje mobbing . . . przypominają mi sie lata 90-te . . .

jooolka

Praca nie jest ciężka, ale ludzie i atmosfera to MASAKRA w szczególności hala nr.3. Nikomu nie polecam. !

Tam tyle ludzi sie zmienia ze nie pamitam imion co chwile ktos odchodzi nawet panie ze dlugoletnim stazem. tam psychicznie trudno jest wytrzymac ciagly stres i poganianie

To co pisza negatywnie o tej pracy to prawda

Zainteresowany współpracą

Jestem zainteresowany pracą w Wibo. Pojawiły się oferty z pracą na stanowisko Manger Produkcji oraz Kierownik Jakości. Proszę o opinię na temat możliwości dalszego rozwoju oraz jaka panuje atmosfera na stanowiskach wyższego managementu?

Mm
@Zainteresowany współpracą

Masakra nie polecam. Zobacz jaka jest rotacja na tych stanowiskach.

Olalala
@Zainteresowany współpracą

Sprawdzaja ile czasu w kiblu siedzisz

zibi

Kolejny (usunięte przez administratora) w którym polak wykorzystuje polaka,gdzie liczy się kasa a nie człowiek.Szefostwo pławie się w luksusach,kupuje kolejne chaty itp.itd.,a pracownik zapier...la za grosze na jego widzimisię.Polska rzeczywistość.

Czy ktoś może szczerze odpowiedziec jak się pracuje w wibo? Chodzi o aktualne info . Czy daja umowe o pracę? Jak płacą i czy pracuje się tak jak piszą w ogłoszeniu 2 dni na rano, 2 na popo i 2 wolne. I jak z urlopami?? Dzięki z góry za odpowiedź.

@Heniek

Wszędzie trzeba zapi...lać. Jednak lepiej za konkretną kasę niż ku chwale prezesa. Czasy komuny już minęły. Teraz za pogaduszki w pracy przy kawce już się nigdzie nie płaci. Zawsze się znajdą tacy, którzy szukają pracy lżejszej od leżenia. Takim żadna firma nie dogodzi!

nie polecam tej pracy ciagle daja tylko umowy na zlecenie bo boja sie ze mlode pracownice zajda w ciaze im dłuzej tam pracuje tym mniej zarabiam

nie

olo

a pracuje tam jeszcze taka huda wredna kasia

do gość w Wibo

nie ma to jak pochwała samej siebie na forum.

praca na umowę zlecenie a co z ubezpieczeniem zdrowotnym jest ?

Czy ktoś może napisać jakąś aktualną opinie na temat pracy w dziale handlowym, ewentualnie administracja, księgowość ?

Pracowałam tam
@Ewa

Nie Polecam, masakra w księgowości i administracji. Ciagle wyzysk i psychiczne wykorzystywanie. Wszędzie ale tylko nie do Wibo.

@Pracowałam tam

Dzięki, nie mam parcia na pracę ale zadzwonili. Pracowałam niedawno w korpo i nigdy więcej. Tak podejrzewałam, że w Wibo jest podobnie...

lala

Żal mi tych ludzi którzy tam pracują i są wykorzystywani psychicznie

si

@chcemo piszesz takim jezykiem, ze sie raczej na specjaliste nie nadajesz ;) a o dziwo musiales byc gdzies kierownikiem ze taki obeznany w zwolnieniach jestes, albo tam pracujesz... co to w ogole za opinia od kogos kto z posta wynika ze tam nie pracuje nikt kto tam pracuje nie moze napisac nic szczerze dobrego, chyba tylko zeby sie podlizac

Zostaw merytoryczną opinię o WIBO Adamczak Sp. k. - Kartuzy

• Jak się pracuje w WIBO Adamczak Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy WIBO Adamczak Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIBO Adamczak Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WIBO Adamczak Sp. k.?

Kandydaci do pracy w WIBO Adamczak Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WIBO Adamczak Sp. k.