Opinie o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran w Pogorzelica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek wypoczynkowy Kormoran. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran w Pogorzelica

cook

Pracowałem tam jako pomoc kuchenna, popelina jak mało gdzie, smród, bród i ubóstwo, ja rozumiem klimat retro i wakacje w stylu PRL bo z zakładu pracy dali urlop ale to się ostro mija. Szef świnia, szefowa kuchni jest nią tylko dlatego że z nim sypia, pracownicy naprawdę dobrzy ludzie, do rany przyłóż, wynagrodzenie jak dla rumuna kręcącego liczniki, 1400 bez umowy, robota prawie od zmierzchu do świtu, na kuchni warunki spartańskie, noże ostrzone o kawałek betonu bo ostrzałki ni cholery nieto. Musztarda i keczup zwalane z brudnych talerzy do pojemników na następną turę, mimo że ekipa dobra, i ludzie którzy wiele umieją to zaopatrzenie takie że psa bym tym nie nakarmił. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. w pokojach syf, drzwi do toalety bez klamki i ogólnie możliwości zamknięcia, pościel dziurawa od zgaszonych petów, gniazdka wypadają ze ścian, sodomy i gomorie że tak powiem

ela

Chyba byliście w innym ośrodku. Ten jest blisko morza.

Niuńka

Szanowna pani, to co piszę pani na temat tego ośrodka jest pani w dużym błędzie. Byłam tam na wczasach i nie narzekam, a pani daje taką recenzję, pokoje w porządku, obsługa bardzo dobra, jedzenie uważam za bardzo dobre i smaczne.Szefostwo bardzo miłe i uprzejme.Polecam ten ośrodek na wspaniały wypoczynek nad morzem. Z chęciom zawitam tam w tym roku.

ursa

NIGDY WIĘCEJ ! Szanowny Wczasowiczu omijaj szerokim łukiem ten ośrodek. Nie jestem wybrednym klientem ale .... właścicielowi brak podstawowych zasad kultury, gbur, nieprzyjemny, straszy klientów, obraża. Zapomniał, że skończyły się czasy, kiedy to klient kłaniał się w pas. Niezapewnione zasady bezpieczeństwa. Gasi światło na korytarzach, schody śliskie bez zabezpieczeń, w stołówce brudne obrusy, talerze i sztućce, kelnerki jakby po szkole specjalnej, w łazienkach grzyb i zwyczajnie brudno, mało powiedziane - syf. Ciekawe kto w Sanepidzie postawił pieczątkę i ośrodek został dopuszczony do użytku. Dużo by pisać. KOCHANI, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA PIĘKNE ZDJĘCIA !!! Zresztą brak zdjęć pokoi :) ciekawe dlaczego? Wiem jak się takie robi pod reklamę. Dobry program i z chama robisz pana :))))

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla dekarza- papa w firmie Ośrodek wypoczynkowy Kormoran? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
kasik

Porażka! !!! To co tam się dzieje to masakra. Pojechałam tam z rodziną i przeżyłam szok! Cena za pobyt nie zgadzala się z tą która na miejscu podała mi Pani "dzierżawca" . Jakby nie to, że do domu mieliśmy 800 km w życiu byśmy tam nie zostali! !!! Jedzenie paskudne! Marzyłam o tym żeby przejechać całą Polskę i na obiad dostać parówkę. Porcje były tylko wyliczone dla kolonii a wczasowicze dostawali ślewy niedojedzone przez dzieci. Pokoje śmierdzące stęchlizną. Zapłaciliśmy klimatyczne, żebyśmy w ciągu nocy połykali grzyba. Nie polecam! !! Nigdy wiecej! !! Ceny nieadekwatne do warunków.

kasik

Porażka! !!! To co tam się dzieje to masakra. Pojechałam tam z rodziną i przeżyłam szok! Cena za pobyt nie zgadzala się z tą która na miejscu podała mi Pani "dzierżawca" . Jakby nie to, że do domu mieliśmy 800 km w życiu byśmy tam nie zostali! !!! Jedzenie paskudne! Marzyłam o tym żeby przejechać całą Polskę i na obiad dostać żarówkę. Porcje były tylko wyliczone dla kolonii a wczasowicze dostawali ślepy niedojedzone przez dzieci. Pokoje śmierdzące stęchlizną. Zapłaciliśmy klimatyczne, żebyśmy w ciągu nocy połykali grzyba. Nie polecam! !! Nigdy wiecej! !! Ceny nieadekwatne do warunków.

mimu

cóż, nigdy więcej Kormorana, syf, smród i krętactwo dzierżawcy - dopóki Kormoran nie znajdzie prywatnego inwestora to nic się tam nie zmieni - kolejni dzierżawcy utrzymują go tylko przy "życiu" żeby jak najmniejszym nakładem finansowym jak najwięcej z sezonu wycisnąć - efekt ładna na zdjęciu "facjata" a wewnątrz brudne ciasne łazienki, zatęchłe na szybko podmalowane pokoje - a ceny jak za pokój w nowym budynku

turysta- czerwiec 2015

Proszę Państwa w budynku tzw. zielonej szkoły było tak brudno, że brak słów. Zielona jest ale pościel od pleśni i robaki. Łazienki dla dzieci, dorosły ledwie się mieści. Warunki bytowe straszne. Skoro trwa remont to nie należy wynajmowac pomieszczeń i naciagać ludzi. Jedzenie dobre, okolica piękna. Drodzy właściciele, jeżeli tak traktujecie turystów to życzę powodzenia w przyszłości.

azatan

Jakie warunki panują w Pogorzelicy bo odnoszę wrażenie, że coraz więcej Polaków jednak jest zainteresowana wyjazdami zagranicznymi. Czy ośrodek ma jakiś pomysł jak przeciągnąć wczasowiczów na swoją stronę to jest odpoczynek w Polsce a już specjalnie w ośrodku Kormoran czy nikt o niczym takim nie myśli na co dzień?

marta

turystyka to branża przyszłości. coraz więcej zarabiamy, chcemy podróżować i zwiększać świadomość świata, dlatego myślę że teraz zatrudnię się właśnie w branży turystycznej i postaram się zostać w niej na dłużej - czy kormoran jest odpowiednim miejscem żeby zacząć karierę w turtystyce i tam już zostać?

rubio

Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN to doskonałe miejsce wypadowe dla szeroko pojętej turystyki. Wynika to przede wszystkim z walorów krajobrazowych miejsca, które położone jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub. Także ośordek ciekawy, tylko zastanawiam się czy równie ciekawie jest tuaj z samą pracą...

angel'76

Z okna nie słychać szumu morza, ponieważ do morza jest 350 metrów, a wejście do morza po licznych dość wysokich schodkach, z powodu wydm, więc to całkowicie wyklucza jakikolwiek szum, zapewne nie dało się tego inaczej rozwiązać, dla nas to niestety poważny minus ośrodka, wejście na plażę tylko dla wytrwałych, chyba, że ktoś nie ma bagażu, my mieliśmy tzw. nadbagaż tj. 5 kg ponton i wózek na zakupy z akcesoriami dla dzieci i nie tylko, ja stanowczo mówię NIE temu Ośrodkowi, pomimo tego, że jedzenie jest bardzo smaczne, a Kierownik przesympatyczny, stara się i widać, że mu jeszcze zależy i chce się ... Pokój duży i słoneczny, niby wszystko OK, a jednak nie wrócę tam więcej, zbyt byłam zmęczona po tym "wypoczynku" siłowym, mówię nie, chociaż nie odradzam, każdy szuka czegoś innego dla siebie, ja już do końca życia będę pytać o łagodne zejście na plażę, inaczej kwatera jest bez szans, żebym się w niej pojawiła.

Agata

Wakacje w tym roku spędziliśmy w ośrodku obok, ale na przyszły urlop - Kormoran. Zniechęciły mnie wszystkie te negatywne komentarze. Otóż do Kormorana chodziliśmy na obiady - takich zup (PRZEPYSZNE!!!) i drugich dań za naprawdę niewielką cenę można szukać w okolicy. Kierownik sympatyczny - płaci się u niego za obiad jeśli jest się klientem spoza jego obiektu, kelnerki miłe i uśmiechnięte, sala czysta, korytarze na obiekcie czyste, pokoje w porządku (z opinii dwóch rodzin spędzających tam wakacyjny czas). Do morza parę kroków, z okna zapewne słychać szum morza. Na terenie ośrodka ogniska, zabawy z muzyką... no cóż więcej chcieć. Ma być czysto i smacznie. Jest, a zatem jedziemy za rok. Tyle w temacie. P.S. wiem, że to strona o pracodawcy - ale niech sobie inni nie wyobrażają Bóg wie czego, tak jak ja. Pozdrawiam!

wczasowiczka

Przeczytalam wszystie opinie na temat tego osrodka te pozytywne i negatywne. Musze przyznac , ze w 100 procentach zgadzam sie z negatywnymi opiniami ten osrodek nie powinien istniec . kuchnia brudna . nie domyte szklanki, talerze widelce , lyzki . kilka krotnie w ciagu pory obiadowej wymienialismy szklanki na czyste i talerze . Pokoje brudne nie posprzatane po wczesniejszych gosciach osrodka ,ubikacje w stanie krytycznym- musielismy czyscic sami . Nie wiem dlaczego do tej pory SENEPID sie tym osirodkiem nie zajal.

admarkbud@o2.pl

bardzo proste umowy są spisywane na zasadzie prac godzinowych za każdy dzień np.8 godz dziennie a w praktyce odbywa się to zupełnie inaczej pracuj ile ja chcę a zapłacę za ile ja uważam man kopie takiej umowy i wypowiedz tego psełdo szefa nagraną przez osoby które tam zaczeły pracować i po krótkim czasie zostały wyrzucone na bruk za rzekomo niedobrze wykonane zadanie dodam tylko na marginesie że osoby te jechały ponad 600km aby tam podjąć pracę.Mają to też nagranie jak wyglądał domek przed sprzątaniem i po wykonanym zadania mieszcząc się z góry w czasie przeznaczonym na tą czynność problem powstał wtedy gdy za ile i ile godzin dziennie muszą pracować wiec gość i jego świta prawa rączka kierowniczka tak przynajmniej kazała się zwać wpadła w szał że jakim prawem na samym początku byle ktoś kto przyjechał do pracy ma szczelność upominać się o swoje prawa w tej całej sprawie niechcący przekazali jedną umowę przez przypadek tej osobie która tam tych parę dni pracowała a w trakcie również ta sama osoba nagrała tego szefa który stanowczo twierdzi że umowa ta to fikcja dla urzędasów w razie jakiejś śmiesznej kontroli a zasady i regóły określa on a nie jakeś chore przepisy i pracować tu trzeba minimum 12-a nawet 16 godzin na dobę w trakcie trwania sezonu i nic go to nie obchodzi a jak nie to on i tak znajdzie sposób aby na zbity pysk takiego niepokornego delikwęta załatwić i wyrzucić wiec pan szef sam zaprzecza sobie co pisze i spisuje na papierkach zwaną przez niego umową a co mówi niewiedząc burak jeden że był w tej sytuacji nagrywany przez poszkodowane my jako rodzice w tej sprawie nie zostaniemy bierni mając dowody w postaci nagrań i.t.p jesteśmy gotowi podjąć poważne kroki aby powiadomić odpowiednie urzędy;takie jak pracy .bhp,skarbowe,sanepidu,oraz lokalną telewizje i inne aby panu szefowi i kierownictwu szybko pomóc otworzyć a jeszcze szybciej zamknąć sezon letni wyzysku 2014 pęsionatu kormoran

admarkbud@o2.pl

dzierżawca chamski poziom usług bardzo niski tyran wobec personelu wykorzystywacz ludzie pracóją niezgodnie z jego umowami na kolanie spisywanymi i według jego zasad pokomunistyczny ośrodek i jego szef i zasady których się trzyma i tak samo myśli opinię swą opieram na doświadczeniach własnych i moich bliskich którzy pracowali dla niego i których wykorzystał

gosc

Witam!To co jest napisane o Kormoranie i jego(usunięte przez administratora) "SZEFIE" to prawda w 100% ,ale nie ma co nikogo zrażać do pracy, każdy niech sam na własnej skórze zobaczy i poczuje co to znaczy pracować(usunięte przez administratora)

lukas

Tez prosiłbym o wskazówki, bo naprawdę kormoran wygląda na dobra firmę, tylko pytanie tez czy w ogóle potrzebuja ludzi.

magda

To prawda, ja za taką pracę, to chyba nawet nieźle, napiszcie może jak się do Kormoranu dostać, no i czy atmosfera jest ok.

klient kormoran-a

witam, bylem tam kilkakrotnie ... narzekac nie mozna szefostwo mile - atmosfera mila. a to ze zatrudniaja do PRACY a nie ZABAWY ! to chyba normalne... placa 1600 zł na taka wioske to zle?? ja pracuje na żurawiu wiezowym i zarabiam 2200 ! a jaka odpowiedzialność ??!! a u was?! liczy sie tylko porządek ! czy to takie trudne?! jak nie potrafisz sprzatac to idz puszki zbieraj! chyba to bedzie dla ciebie odpowiednie!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran - Pogorzelica

• Jak się pracuje w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran?

Zobacz opinie na temat firmy Ośrodek wypoczynkowy Kormoran tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ośrodek wypoczynkowy Kormoran?

Ośrodek wypoczynkowy Kormoran