Opinie o Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast w Trzebiatów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast w Trzebiatów

Klijent

Nie polecam .Korzystałem z usług tej firmy kilka razy,ale miara się przebrała .Pierwszy zakup drzwi pomyłka w zamówieniu no cóż zdarza się więc zamontowaliśmy drzwi nie zgodne z zamówieniem ok Następne zamówienia towaru bardziej pilnowaliśmy i było ok,ale niestety do czasu.Zamówienie ośmiu okien założone i niby ok ,ale nikt nie będzie sprawdzał fachowców po tygodniu awaria no i dramat.Rozmowa telefoniczna z Panem z firmy nerwowa, okno nie daję się zamknąć Pan informuję mnie że mogą być we wtorek ,to prawie tydzień wiec pytam Pana czy okno mam podeprzeć kołkiem czy może może jakieś inne super pomysły mi zaproponuję Więc w nerwach informuję go że postaram sobie sam pomóc i odkładam słuchawkę Mija kilka godzin emocję opadły ja szukam innej firmy która to naprawi a telefonu z firmy Śliwa nie ma chociażby z pytaniem czy jakoś daje rade Wiec podsumowując tą historie dobrze do pierwszej reklamacji Zamówiłem w tej firmie 17 okien i trzy pary dziwi w ciągu kilku lat zamawiał bym dalej ale po takim okpieniu własnych usterek i pozostawieniu klienta z kłopotem nigdy więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast - Trzebiatów

Lidia Śliwa Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Śliw-Plast
  • Jana Kilińskiego 18