Ośrodek wypoczynkowy Kormoran

Pogorzelica

Opinie o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran

użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej o tym, jakim firma jest pracodawcą, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne jest zamieszczanie opinii, które zawierają pomówienia, czy też naruszają dobra osobiste innych. Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin

użytkownik zarejestrowany

Widzę, że opinie na temat Ośrodka wypoczynkowego Kormoran są bardzo podzielone. Dlatego też warto, by jak najwięcej osób związanych z firmą się tu wypowiedziało. Ktoś jeszcze z pracowników mógłby się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia? Co sprawia, że warto pracować właśnie w tym miejscu?

Gość

Witam , ośrodek odwiedziłem z rodziną już drugi rok z rzędu . Pokoje czyste , schludne z łazienką na wyłączność - niczego nie brakowało. Obsługa miła oraz sympatyczna . Ogromnym plusem ośrodka dla nas jest własne wyjście na plaże - ośrodek jest bardzo blisko morza . Uważam , że cena jest adekwatna do warunków jakie proponuje ośrodek , bardzo miło wspominamy ogniska oraz imprezy organizowane tam . Śniadania i kolacje w formie stołu szwedzkiego na którym nic nam nie brakowało , obiady smaczne - domowe . Ośrodek ma swój klimat , chcąc odpocząć od zgiełku i hałasu jaki panuje w okolicznych miejscowościach nadmorskich proponuje wybrać się właśnie tam. Pozdrawiam

Regina

Witam Nie polecam tego ośrodka jeden wielki SYF, w pokojach i łazience grzyb, śmierdzi wszędzie stychlizną pokoje są wogóle nie sprzątane, na korytarzu jakieś gruzy z remontu, chodzi się ciągle w kurzu - ten ośrodek to jedna wielka pomyłka. Szefem kuchni jest tam właściciel ośrodka , śniadania i kolacje są podawane na niby stlole szewdzkim, gdzie brak podstawowych produktów jakim jest pieczywo nie mówiąc o innych wędlinach itd. ten człowiek chyba nie wie jak wygląda stół szewdzki w innych ośrodkach i nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu ośrodka, wszystkim zajnmuję się młody chłopak, który jest podobno synem właściciela i nie potrafi udzielić żadnej informacji ani nic załatwić tylko patrzy na człowieka jak "ciele na malowane wrota" - te osoby mają problem ze wszystkim - ŻENADA - Ośrodek funkcjonuje jak za czasów PRL-u. Na kolację niby na gorąco podaje się gościom jakieś resztki stworzone z obiadu czyli jakieś łazanki które dostają tylko pierwsze osoby wchodzące na jadalnie bo dla reszty już brakuję , chamburgera tylko na dolnej bułce bez przykrycia i żadnych dodatków i dużo by tu można jeszcze wymieniać. Obiad to jest jakaś wielka pomyłka nie wiadomo czy to porcja dla dziecka z przedszkola czy dla jakiejś myszki ponieważ są to takie mimimalne porcję że nie wiadomo jak to jeść np. dla stolika gdzie siedzą cztery osoby dorosłe na drugie danie podano 8 szt. ziemniaków i po jednym gołąbku o wymiarch dł. 6 cm i szer. 3 cm , kompot pół szklanki, a na deser ciasto z Biedronki lub innego marketu szerokości 1cm lub arbuza też malutki trójkacik którego nawet nie można wziąść do ręki bo się rozlatuje - pierwszy raz spotykam się z czymś takim od ponad 20 lat jeżdże na wczasy nad morze i nigdy nie spotkałam się z taką sytuacją jak w Ośrodku KORMORAN. Poza tym obsługa to Panie z Ukrainy, które myją naczynia w miskach plastikowych, płuczą i od razu wynoszą na jadalnie nie wiem czy SANEPID tego nie widzi. Ponadto jak ktoś odda nie zjedzoną bułkę w całości lub kromkę chleba odkładają na czysty talerz i jak to niektórzy zauważyli kładą ponownie na stół. I ta koszmarna Pani HALINKA której nic się nie podoba wrzeszczy na gości i jest tak wredna jak rzadko kto - a tak naprawdę to niewiadomo kim jest czy sprzątaczką czy pomocą kuchenną bo poprostu jest wszędzie i wsadza nos do wszystkiego, przynjamniej jak wychodzi do gości na jadalnię to by się ubrała jak człowiek, a nie jakieś rozciągniete brudne dresowe spodnie.

Alicja

Moim zdaniem co wy piszecie tutaj to bzdura nigdy nie widziałam syfu i grzyba, podkreślam pracowałam tam przez pół roku i jestem zadowolona szef z szefową bardzo w porządku, nie powiem że nie ale było ciężko a praca po 12 lub więcej godzin była dla mnie rozrywką, umowa zlecenie odpowiadała mi. Z chęcią wybiorę się z moim narzeczonym do tego ośrodka, jedzenie w porządku. Pozdrawiam i zachęcam do wypoczynku w tym ośrodku, nie mam zastrzeżeń co do tego miejsca :)

Honor
użytkownik zarejestrowany

Oni potrzebują co sezon, bo to są tak zwane prace sezonowe, idzie się przecież do takiej roboty jak się jest młodym, chce się spędzić wakacje, albo potrzeba kasy

Asica

Oni co sezon potrzebują ludzi, bo tam nikt już raczej na przyszły rok nie wraca. Więc próbuj, na 100% się zalapiesz!

Asica

Ach ten Kormoran... Dosłownie brak słów! Widzę, że nic się tam nie zmieniło od 2009 roku, normalnie masakra! Obóz pracy i nic więcej. Wytrzymalam tam 3 tygodnie i dałam dyla, a jak przyszło co do rozliczenia to szefuncio powiedział że nie ma kasy i mam wziąć sobie przyczepę żwiru bo już nie będzie potrzebny i go sobie mam sprzedać. Zatrudnilam się jako pokojwa, a że to były przygotowania do sezonu no to robiłam to co mężczyźni czyli szlifowalam, szpachlowalam i malowalam pokoje no i zdrapywalam grzyba z sufitu. Najlepiej było w kuchni, bo tam żadna szafka czy drzwi nie były myte od zeszłego sezonu tylko na ten syf była nakladana od razu farba i nie ważne że trzeba było malować po 3-4razy bo farba się nie trzymała, ma być pomalowane i h... Takie mieli tam podejście do czystości i porządku. Odradzam tam pracy jak i wczasów. Pozdrawiam.

Asica

Ach ten Kormoran... Brak słów. 2 słowa wcześniej już pisałam na ten temat. Widzę, że się tam od 2009 roku nic nie zmieniło, porażka. Ja po 3 tygodniach stamtąd zwialam, a jak przyszło co do rozliczenia to szefuncio powiedział że nie ma kasy i mam wziąć sobie przyczepę żwiru bo już nie będzie potrzebny i go sobie sprzedać. A jego przydupas - kucharka chyba jeszcze gorsza od niego. Naprawdę nie polecam tam pracy, bo nawet desperaci dadzą stamtąd dyla.

ewa

Tragedia zarowno jako miejsce pracy Jak i wypoczynku SERDECZNIE NIE POLECAM

Asica

Pracowałam tam 7lat temu i to była masakra, dosłownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Byliśmy zamykani, nawet po pracy nie można było wyjść z budynku.

cook

Pracowałem tam jako pomoc kuchenna, popelina jak mało gdzie, smród, bród i ubóstwo, ja rozumiem klimat retro i wakacje w stylu PRL bo z zakładu pracy dali urlop ale to się ostro mija. Szef świnia, szefowa kuchni jest nią tylko dlatego że z nim sypia, pracownicy naprawdę dobrzy ludzie, do rany przyłóż, wynagrodzenie jak dla rumuna kręcącego liczniki, 1400 bez umowy, robota prawie od zmierzchu do świtu, na kuchni warunki spartańskie, noże ostrzone o kawałek betonu bo ostrzałki ni cholery nieto. Musztarda i keczup zwalane z brudnych talerzy do pojemników na następną turę, mimo że ekipa dobra, i ludzie którzy wiele umieją to zaopatrzenie takie że psa bym tym nie nakarmił. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. w pokojach syf, drzwi do toalety bez klamki i ogólnie możliwości zamknięcia, pościel dziurawa od zgaszonych petów, gniazdka wypadają ze ścian, sodomy i gomorie że tak powiem

ela

Chyba byliście w innym ośrodku. Ten jest blisko morza.

Niuńka

Szanowna pani, to co piszę pani na temat tego ośrodka jest pani w dużym błędzie. Byłam tam na wczasach i nie narzekam, a pani daje taką recenzję, pokoje w porządku, obsługa bardzo dobra, jedzenie uważam za bardzo dobre i smaczne.Szefostwo bardzo miłe i uprzejme.Polecam ten ośrodek na wspaniały wypoczynek nad morzem. Z chęciom zawitam tam w tym roku.

ursa

NIGDY WIĘCEJ ! Szanowny Wczasowiczu omijaj szerokim łukiem ten ośrodek. Nie jestem wybrednym klientem ale .... właścicielowi brak podstawowych zasad kultury, gbur, nieprzyjemny, straszy klientów, obraża. Zapomniał, że skończyły się czasy, kiedy to klient kłaniał się w pas. Niezapewnione zasady bezpieczeństwa. Gasi światło na korytarzach, schody śliskie bez zabezpieczeń, w stołówce brudne obrusy, talerze i sztućce, kelnerki jakby po szkole specjalnej, w łazienkach grzyb i zwyczajnie brudno, mało powiedziane - syf. Ciekawe kto w Sanepidzie postawił pieczątkę i ośrodek został dopuszczony do użytku. Dużo by pisać. KOCHANI, NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA PIĘKNE ZDJĘCIA !!! Zresztą brak zdjęć pokoi :) ciekawe dlaczego? Wiem jak się takie robi pod reklamę. Dobry program i z chama robisz pana :))))

kasik

Porażka! !!! To co tam się dzieje to masakra. Pojechałam tam z rodziną i przeżyłam szok! Cena za pobyt nie zgadzala się z tą która na miejscu podała mi Pani "dzierżawca" . Jakby nie to, że do domu mieliśmy 800 km w życiu byśmy tam nie zostali! !!! Jedzenie paskudne! Marzyłam o tym żeby przejechać całą Polskę i na obiad dostać parówkę. Porcje były tylko wyliczone dla kolonii a wczasowicze dostawali ślewy niedojedzone przez dzieci. Pokoje śmierdzące stęchlizną. Zapłaciliśmy klimatyczne, żebyśmy w ciągu nocy połykali grzyba. Nie polecam! !! Nigdy wiecej! !! Ceny nieadekwatne do warunków.

kasik

Porażka! !!! To co tam się dzieje to masakra. Pojechałam tam z rodziną i przeżyłam szok! Cena za pobyt nie zgadzala się z tą która na miejscu podała mi Pani "dzierżawca" . Jakby nie to, że do domu mieliśmy 800 km w życiu byśmy tam nie zostali! !!! Jedzenie paskudne! Marzyłam o tym żeby przejechać całą Polskę i na obiad dostać żarówkę. Porcje były tylko wyliczone dla kolonii a wczasowicze dostawali ślepy niedojedzone przez dzieci. Pokoje śmierdzące stęchlizną. Zapłaciliśmy klimatyczne, żebyśmy w ciągu nocy połykali grzyba. Nie polecam! !! Nigdy wiecej! !! Ceny nieadekwatne do warunków.

mimu

cóż, nigdy więcej Kormorana, syf, smród i krętactwo dzierżawcy - dopóki Kormoran nie znajdzie prywatnego inwestora to nic się tam nie zmieni - kolejni dzierżawcy utrzymują go tylko przy "życiu" żeby jak najmniejszym nakładem finansowym jak najwięcej z sezonu wycisnąć - efekt ładna na zdjęciu "facjata" a wewnątrz brudne ciasne łazienki, zatęchłe na szybko podmalowane pokoje - a ceny jak za pokój w nowym budynku

turysta- czerwiec 2015

Proszę Państwa w budynku tzw. zielonej szkoły było tak brudno, że brak słów. Zielona jest ale pościel od pleśni i robaki. Łazienki dla dzieci, dorosły ledwie się mieści. Warunki bytowe straszne. Skoro trwa remont to nie należy wynajmowac pomieszczeń i naciagać ludzi. Jedzenie dobre, okolica piękna. Drodzy właściciele, jeżeli tak traktujecie turystów to życzę powodzenia w przyszłości.

azatan
użytkownik zarejestrowany

Jakie warunki panują w Pogorzelicy bo odnoszę wrażenie, że coraz więcej Polaków jednak jest zainteresowana wyjazdami zagranicznymi. Czy ośrodek ma jakiś pomysł jak przeciągnąć wczasowiczów na swoją stronę to jest odpoczynek w Polsce a już specjalnie w ośrodku Kormoran czy nikt o niczym takim nie myśli na co dzień?

marta
użytkownik zarejestrowany

turystyka to branża przyszłości. coraz więcej zarabiamy, chcemy podróżować i zwiększać świadomość świata, dlatego myślę że teraz zatrudnię się właśnie w branży turystycznej i postaram się zostać w niej na dłużej - czy kormoran jest odpowiednim miejscem żeby zacząć karierę w turtystyce i tam już zostać?

rubio
użytkownik zarejestrowany

Ośrodek Wypoczynkowy KORMORAN to doskonałe miejsce wypadowe dla szeroko pojętej turystyki. Wynika to przede wszystkim z walorów krajobrazowych miejsca, które położone jest w niezwykle malowniczym zakątku Kaszub. Także ośordek ciekawy, tylko zastanawiam się czy równie ciekawie jest tuaj z samą pracą...

angel'76

Z okna nie słychać szumu morza, ponieważ do morza jest 350 metrów, a wejście do morza po licznych dość wysokich schodkach, z powodu wydm, więc to całkowicie wyklucza jakikolwiek szum, zapewne nie dało się tego inaczej rozwiązać, dla nas to niestety poważny minus ośrodka, wejście na plażę tylko dla wytrwałych, chyba, że ktoś nie ma bagażu, my mieliśmy tzw. nadbagaż tj. 5 kg ponton i wózek na zakupy z akcesoriami dla dzieci i nie tylko, ja stanowczo mówię NIE temu Ośrodkowi, pomimo tego, że jedzenie jest bardzo smaczne, a Kierownik przesympatyczny, stara się i widać, że mu jeszcze zależy i chce się ... Pokój duży i słoneczny, niby wszystko OK, a jednak nie wrócę tam więcej, zbyt byłam zmęczona po tym "wypoczynku" siłowym, mówię nie, chociaż nie odradzam, każdy szuka czegoś innego dla siebie, ja już do końca życia będę pytać o łagodne zejście na plażę, inaczej kwatera jest bez szans, żebym się w niej pojawiła.

Agata

Wakacje w tym roku spędziliśmy w ośrodku obok, ale na przyszły urlop - Kormoran. Zniechęciły mnie wszystkie te negatywne komentarze. Otóż do Kormorana chodziliśmy na obiady - takich zup (PRZEPYSZNE!!!) i drugich dań za naprawdę niewielką cenę można szukać w okolicy. Kierownik sympatyczny - płaci się u niego za obiad jeśli jest się klientem spoza jego obiektu, kelnerki miłe i uśmiechnięte, sala czysta, korytarze na obiekcie czyste, pokoje w porządku (z opinii dwóch rodzin spędzających tam wakacyjny czas). Do morza parę kroków, z okna zapewne słychać szum morza. Na terenie ośrodka ogniska, zabawy z muzyką... no cóż więcej chcieć. Ma być czysto i smacznie. Jest, a zatem jedziemy za rok. Tyle w temacie. P.S. wiem, że to strona o pracodawcy - ale niech sobie inni nie wyobrażają Bóg wie czego, tak jak ja. Pozdrawiam!

wczasowiczka

Przeczytalam wszystie opinie na temat tego osrodka te pozytywne i negatywne. Musze przyznac , ze w 100 procentach zgadzam sie z negatywnymi opiniami ten osrodek nie powinien istniec . kuchnia brudna . nie domyte szklanki, talerze widelce , lyzki . kilka krotnie w ciagu pory obiadowej wymienialismy szklanki na czyste i talerze . Pokoje brudne nie posprzatane po wczesniejszych gosciach osrodka ,ubikacje w stanie krytycznym- musielismy czyscic sami . Nie wiem dlaczego do tej pory SENEPID sie tym osirodkiem nie zajal.

admarkbud@o2.pl

bardzo proste umowy są spisywane na zasadzie prac godzinowych za każdy dzień np.8 godz dziennie a w praktyce odbywa się to zupełnie inaczej pracuj ile ja chcę a zapłacę za ile ja uważam man kopie takiej umowy i wypowiedz tego psełdo szefa nagraną przez osoby które tam zaczeły pracować i po krótkim czasie zostały wyrzucone na bruk za rzekomo niedobrze wykonane zadanie dodam tylko na marginesie że osoby te jechały ponad 600km aby tam podjąć pracę.Mają to też nagranie jak wyglądał domek przed sprzątaniem i po wykonanym zadania mieszcząc się z góry w czasie przeznaczonym na tą czynność problem powstał wtedy gdy za ile i ile godzin dziennie muszą pracować wiec gość i jego świta prawa rączka kierowniczka tak przynajmniej kazała się zwać wpadła w szał że jakim prawem na samym początku byle ktoś kto przyjechał do pracy ma szczelność upominać się o swoje prawa w tej całej sprawie niechcący przekazali jedną umowę przez przypadek tej osobie która tam tych parę dni pracowała a w trakcie również ta sama osoba nagrała tego szefa który stanowczo twierdzi że umowa ta to fikcja dla urzędasów w razie jakiejś śmiesznej kontroli a zasady i regóły określa on a nie jakeś chore przepisy i pracować tu trzeba minimum 12-a nawet 16 godzin na dobę w trakcie trwania sezonu i nic go to nie obchodzi a jak nie to on i tak znajdzie sposób aby na zbity pysk takiego niepokornego delikwęta załatwić i wyrzucić wiec pan szef sam zaprzecza sobie co pisze i spisuje na papierkach zwaną przez niego umową a co mówi niewiedząc burak jeden że był w tej sytuacji nagrywany przez poszkodowane my jako rodzice w tej sprawie nie zostaniemy bierni mając dowody w postaci nagrań i.t.p jesteśmy gotowi podjąć poważne kroki aby powiadomić odpowiednie urzędy;takie jak pracy .bhp,skarbowe,sanepidu,oraz lokalną telewizje i inne aby panu szefowi i kierownictwu szybko pomóc otworzyć a jeszcze szybciej zamknąć sezon letni wyzysku 2014 pęsionatu kormoran

admarkbud@o2.pl

dzierżawca chamski poziom usług bardzo niski tyran wobec personelu wykorzystywacz ludzie pracóją niezgodnie z jego umowami na kolanie spisywanymi i według jego zasad pokomunistyczny ośrodek i jego szef i zasady których się trzyma i tak samo myśli opinię swą opieram na doświadczeniach własnych i moich bliskich którzy pracowali dla niego i których wykorzystał

gosc

Witam!To co jest napisane o Kormoranie i jego(usunięte przez administratora) "SZEFIE" to prawda w 100% ,ale nie ma co nikogo zrażać do pracy, każdy niech sam na własnej skórze zobaczy i poczuje co to znaczy pracować(usunięte przez administratora)

lukas
użytkownik zarejestrowany

Tez prosiłbym o wskazówki, bo naprawdę kormoran wygląda na dobra firmę, tylko pytanie tez czy w ogóle potrzebuja ludzi.

magda
użytkownik zarejestrowany

To prawda, ja za taką pracę, to chyba nawet nieźle, napiszcie może jak się do Kormoranu dostać, no i czy atmosfera jest ok.

klient kormoran-a

witam, bylem tam kilkakrotnie ... narzekac nie mozna szefostwo mile - atmosfera mila. a to ze zatrudniaja do PRACY a nie ZABAWY ! to chyba normalne... placa 1600 zł na taka wioske to zle?? ja pracuje na żurawiu wiezowym i zarabiam 2200 ! a jaka odpowiedzialność ??!! a u was?! liczy sie tylko porządek ! czy to takie trudne?! jak nie potrafisz sprzatac to idz puszki zbieraj! chyba to bedzie dla ciebie odpowiednie!

Pracowałam trzy tygodnie to co piszą byli pracownice ośrodka Kormoran to prawda jeszcze raz prawda. Dodam ,ze tam jest od kuchni syf kiła i malaria. Ten cały szef to [usunięte przez moderatora] ,nie szanuje nikogo, poniża pracowników ,wykorzystuje przeciwko uczciwie pracującym pracownikom wiedzę na temat osobistego ich życia, publicznie mówiąc o prywatnym zyciu osobistym w szyderczy i bezczelny sposób. Jak ktoś z pracowników w połowie sezonu ma dość i chce dać drapaka z tego [usunięte przez moderatora], to celowo nie wypłaca należnego zarobku , czytaj jałmużny , mówiąc że resztę wypłaci za kilka dni aby w ten sposób wymusić jeszcze kilka dni pracy na pracowniku ,czytaj [usunięte przez moderatora]!!! bo tak jest się traktowanym. A jeśli chodzi o sanepid to jedna wielka ściema co to za kontrola Sanepidu kpina i żenada jak dzień przed kontrolą dzwonią z sanepidu że przyjadą. I mimo uprzedzenia to i tak Kormoran dostaje mandat bo nie da się ogarnąć tego syfu ,bo j jak to ogarnąć jak karze szef z syfu robić, czytaj zepsute jadło, które tak bardzo smakuje wczasowiczom ,przyprawy, sztuczne smaki ,aromaty zrobią swoje!!! Mam nadzieję ,że nikt normalny ponownie na sezon nie pójdzie do pracy w Kormoranie. [usunięte przez moderatora] od siebie dodam ,że widziałam w pojemniku na szafce smalec a w nim białe pełzające robaki SMACZNEGO!!!

jernusz@wp.pl

Mefistofeles - 2009-10-28 11:32:53 omijać szerokim łukiem:)Byłem z rodziną trzy razy.Ośrodek wspaniały.Kierownictwo bardzo miłe i sympatyczne.Położenie niesamowite.Las-las-las no i żeby tylko grzyby były w tym roku.Pozdrowienia ze Świdnicy przesyłają Bielasowie

Martin006

Witam wszystkich chcialbym powiedziec ze pracowalem 2 tyg w tym osrodku to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] klienci sa swiadkami wiedza wszystko praca po 15 h dziennie bez przerwy i bez dnia wolnego do padniecia na twarz do tego na czarno bez zadnej umowy placa 1600 wedlug wielce wielkiego szefa a przy rozliczeniu liczy 4.50 na godzine [usunięte przez moderatora] poniza ludzi personel i ma za nic pracownikow z tym czlowiekiem trzeba zrobic wkoncu porzadek bo nie bedzie bezkarnie ludzi ponizal i wykorzystywal a warunki mieszkalne masakryczne w grzybie i stechliznie do tego co robi z jedzenia sie tam starego ktore sie potem ludzia podaje do jedzenia brak slow sanepid wszystko by sprawdzil pisze tylko by wszystkich osyrzec w tym roku juz 0k 20 osob sie zwolnilo uwazajcie

pracownica

Witam tych, którzy chcą wystąpić do Sądu Pracy, proszę o kontakt, możemy złożyć sprawę zbiorową, będzie nam łatwiej. Mój adres mail mamutekmamutek@o2.pl czekam na Was, razem będzie nam łatwiej, będziemy świadkami dla siebie na wzajem, pozdrawiam pracowników byłych i obecnych. Była pracownica

życzliwa

Ośrodek Kormoran w Pogorzelicy jest jedną wielką porażką. Ludzie niedorozwinięci tam pracują bez zębów, niedomyci. Kierownik nie zapewnia pracownikom, godziwych warunków do życia. Pokoje zimne, niepomalowane, z pająkami i myszami!!! Na kuchni, kucharka oraz pomoce kuchenne brudasy, brudnymi rękami nakładają wczasowiczom jedzenie. Nie polecam tego ośrodka zarówno do pracy jak i na wczasy!! Odradzam. Dodatkowo, kierownik zatrudnia Ukrainki za pół darmo,z którymi dogadać się nie można. Bałagan, kompletny brak organizacji. Warunki sanitarne do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Sanepid niech się za nich weźmie!!

andzia

Byłam na wczasach w Kormoranie w 2010 roku byłam bardzo zadowolona, była bardzo miła atmosfera, jedzenie super. Jakoś nie chce mi się wierzyć w te wszystkie wypisywane bzdury. W tym roku też jadę wypoczywać do Kormorana. Miło pozdrawiam cały personel oraz p. Zbyszka. Jeszcze jedno jak komuś nie odpowiada wypoczynek i praca to niech przyjmie się do jakieś pracy w "budżetówce" to pogadamy bo wcale wesoło nie jest.

były pracownik

pracy dużo, pieniędzy mało, szef obiewcuje zarobki, rozlicza dopiero po sezonie, nigdy nie wiesz jak wyjdziesz, czy coś dostaniesz

Naprawdę uwierzcie ,ze te wszystkie negatywne opinie o tym ośrodku to prawda ,napisana naprawdę w delikatnym stopniu ,wiec można sobie wyobrazić co tam naprawdę się dzieje!!!!!!!! Bark slow!!!!!!

były pracownik

Witam serdecznie ludzi którzy mają zamiar tam pracować i tych którzy mają zamiar tam wypoczywać.Jestem byłym pracownikiem tego [usunięte przez moderatora] bo tak można naazwć ten syf jaki tam panuję,ludzi tam traktuję się jak niewolników praca po 12 a nawet i więcej a w sezonie to do 18 godzin,a wynagrodzenie to jak ten szef obiecuję 1600 brutto ale nie dajcie się zwieść bo on jeszcze obiecuję że za nad godziny dodatkowo płaci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda to jest [usunięte przez moderatora] jakiego w gminie Rewal jeszcze nie bylo i chyba nie będzie.Co do jedzenie nie polecam jedzenie jest nie smaczne nie wiem gdzie ta [usunięte przez moderatora] uczyła się gotować ,współczuję pracownikom bo muszą jeść to co goście zostawią po sobie,no i te szczóry które panoszą się po zapleczu,tam powinien wpaść sanepid to by tą kuchnie musieli zaraz zamknąć.[usunięte przez moderatora]. Ludzie omijajcie ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakim jest KORMORAN. Pozdrawim pracowników którzy jeszcze tam pracują ale z tego co wiem to napewno się zwolnią bo nie wytrzymają tego terroru jaki tam panuję,bo dlaczego już w ciągu nie całych dwóch może więcej tygodni tylu pracowników się tam przewineło.Co do wczasowiczów ludzie kochani nie dajcie się nabrać nate jego tz. szefa uśmieszki i inne tam bajery bo i tak za waszymi plecami was wyzywa od najgorszch.Uważajcie też na tą niby szefową kuchni co wam serwóje,bo ja już nie raz miałem z własnej winny że tam zjadłem poprostu biegunke.A tak na marginesie to tam powinien przyjechać PIP bo szkoda że ludzie muszą tyrać po tyle godzin za takie piniądze,no i jeszcze raz napiszę SANEPID KONIECZNIE.[usunięte przez moderatora]

były pracownik

Panie Olku,radzę panu szrerokim łukiem omijać ten ośrodek,pracownicy są ok oprucz szefa i [usunięte przez moderatora] szefa [usunięte przez moderatora]a pensja panie1600 brutto no i godziny 12 a nawet 14 godzin dziennie czy to w tygodniu czy w niedzele a nawet w święta.Radzę szukać coś innego

też tam pracowałam

to, co tu jest napisane o ośrodku i kierownictwie to prawda, a właściwie tylko jej mała część. Nie polecam tam zatrudnienia nikomu, praca w sezonie po 18 godzin, nie mniej, może dostanieszw najlepszym razie umowę-zlecenie, a wynagrodzenie śmiesznie niskie, takie minimum za pracę przez 8 godz, o pozostałych zapomnij, bo śpisz tam za darmo w podłych warunkach, jesz, to co zostanie, i jesteś więżniem ośrodka, tyra tobą [usunięte przez moderatora], ryczy po tobie szef, jesteś do tyrania od rana do wieczora, nie możesz wychodzić poza ośrodek. A najzabawniejsze jest to, że pobierasz zaliczki kwot, a na koniec sezonu, po kilku miesiącach pracy dostaniesz śmieszną wypłatę, bo sezon był słaby, nie daj się nabrać na obietnice Pana [usunięte przez moderatora] i nie lej łez przez [usunięte przez moderatora]. U nich powinni pracować nie ludzie, a roboty bez uczuć i wrażliwości, nie polecam, nie licz na godziwą zapłatę za pracę. Po drugiej stronie jest Albatros, tam traktuje pracowników jak ludzi, kelnerki są kelnerkami, nie pracują na kuchni, mają przerwy, jedzą normalne posiłki jak goście przy stoliku na sali, a nie w zapleśniałym pomieszczeniu.Ja myślę,że też pomyślę jak poprzedniczka o drodze sądowej o zaległe zapłaty, można cofać się 3 lata w stecz.

była pracownica

Noszę się z zamiarem oddania sprawy do Sądu Pracy, celem stwierdzenia stosunku pracy i naliczenia zaległego wynagrodzenia za naście godzin pracy każdego dnia (a nawet po 16 od 20 godzin na dobę w szczycie sezonu),oraz pozostałych świadczeń typu ZUS za czas przepracowany bez umowy.

mika

Byłam w zeszle wakacje tam z rodzina jedzenie dobre warunki jak na cene tez tylko pogoda byla kiepska , w tym roku planujemy pojechac do niechorza

anna z Cieszyna

Wypoczywałam w Kormoranie 4 razy - za czasów p.[usunięte przez moderatora] i już bez niej i ZAWSZE było miło i przyjemnie!!! Nie obchodzi mnie narzekanie pracownic-wiedziały czego się podejmują!!! To dla nich nie wczasy, tylko praca !!! Pozdrawiam p. [usunięte przez moderatora], u którego nie widziałam nigdy nerwów i złości!!!

witajcie, tak czytam te wypowiedzi, wychodzi na to ,że Pani [usunięte przez moderatora] pracuje w ośrodku, czy to znaczy,że zwolnienie jej w ubiegłym roku i pożegnanie to była jakaś zagrywka ze strony szefa, ona jest wieczna, są ze sobą od wielu sezonów-osoby waret siebie, jeśli Pani [usunięte przez moderatora] nadal sprawuje kontrolę nad ośrodkiem to miejcie się Wszyscy na baczności, współczuję, a czy ktoś z kadry ubiegłorocznej powrócił do pracy z wyjątkiem Pani wiecznie panującej, która przetrzyma wszxystko. pozdrawiam pracowników

kobieta

No czemu mają usuwać wpisy ,,,,czy jest tu coś do ukrycia ,,,,,,oj no jest to fakt te wszystkie brudy i chachmyństwa ...Niech ludzie czytają ,,,,niech zobaczą co się dzieje tu u nas w kraju ....Jak można za swą własną kasę stracić nerwy i zdrowie będąc tam na wczasach a pani niech się swoją niezbyt piękną i już nie młodą [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą zajmie !!!!Wstyd mi za takie kobiety jak TY!!!!

Anonim

No cóż mogę tylko powiedzieć iż aż się nie chce tego czytać jak ludzie potrafią podliwywać się za kase a kto wie co jeszcze swojemu już nie młodemu szefowi ,,,czy aż tak nisko się już cenią czy też forsa rozum aż tak odbiera ,,,,czy może już zatraciła ona swą wartość jako kobieta ?

Duma

Czyżby odezwała se urażona duma [usunięte przez moderatora]? Hmm po to są takie strony z odpowiednimi tytułami ,aby można było wpisywać opinie o pracodawcach! Żaden wpis i opinia o Kormoranie typu \\\"szef ,szefowa \\\" nie cofnie waszego c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skiego zachowania wobec pracowników tam pracujących ,bo każdy wie kto zarządza Kormoranem w Pogorzelicy. 1 zasada to najpierw być człowiekiem dla pracownika ,a potem szefem i można dyskutować o czym kol-wiek. A potem widać owoce Waszej współpracy z ludźmi na takich oto odpowiednich forach!!!

Lusia

Popieram : Omijać szerokim łukiem! Nie polecam ośrodka na wczasy, jak i do pracy. 1. Szef udaje miłego tylko przy gościach, na kuchni pokazuje swoje bestialskie oblicze. C [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski, wulgarny, egoistyczny. 2. Pracownicy pracują, a właściwie harują od rana do wieczora (po 12-13h) a wynagrodzenie nie jest tego warte.. marne pieniądze. 3. Patrząc jak na kuchni przygotowywane jest jedzenie..obiadu nie chce się jeść... fuj. (np. dwu tygodniowe skrzydełka od kurczaka i dwutygodniowy schabowy są krojone drobno i dodawane do bigosu czy gołąbków, mleko rozcieńczane jest z wodą, a chleb który jadłeś wczoraj na śniadanie i go zostawiłeś..zjesz go na drugi dzień..z masłem jest tak samo). 4. Sprzątasz syf niemożliwy ( lodówki ze szczurzych odchodów, od kurzej krwi) aż rzygać się chce! 5. Myjesz wszystkie okna na każdym piętrze codziennie przez kilka dni. ;/ (bo nie ma nic do roboty). 6. Zamiatasz szyszki codziennie..kilka razy dziennie (syzyfowa praca) 7. Na obiad i śniadanie masz może...hm.. po ok.10min, bo zaraz są wyzwiska, że za długo jesz. 8. Twój obiad to resztki obiadów gości. 9. Nie usiądziesz na chwile, bo zaraz jest : \"Tu nie wolno siedzieć, pracuj! Bo zaraz odpiszę Ci godzinę pracy za siedzienie\". 10. Nie można stać bezczynnie nawet jeśli nie ma pracy na tę chwilę. A najlepsze jest to ,że byłam kelnenką,a robiłam wszystko co popadnie: od sprzątania kibli z [usunięte przez moderatora] w pokojach, mycie zasyfionych lodówek po bycie \"kelnerką\". A dla Pani [usunięte przez moderatora] słówko: Człowieku jeśli stoję to oznacza, że nie ma gości na sali, jest czysto, stoliki są sprzątnięte i nakryte.A Ty wiecznie drzesz ryj: \" Idź sprzątaj, nie stój tak\" ...grr.. jak tu nie tracić nerwów.. i Tak było codziennie. Tych przykładów jest o wiele więcej..o wieleeeeee..! Pani [usunięte przez moderatora] to wredna kobieta.. Jak szef powie to [usunięte przez moderatora] nawet latać może..wchodzi mu w [usunięte przez moderatora] (jak szef chce kawę to na szklance nie może być nawet jednego zacieku..co w tym przypadku jest nienormalne) ;/ Dla [usunięte przez moderatora] nigdy nic nie będzie dobrze zrobione : to za dużo ziemniaków nakładasz dla gości, to za dużo surówki, to za krótko sprzątasz pokój, to za długo, to źle okna umyłaś, źle zamiotłaś. Kilkoma słowami: dla niej nigdy nie będzie wystarczająco dobrze.

Zostaw opinię o Ośrodek wypoczynkowy Kormoran - Pogorzelica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ośrodek wypoczynkowy Kormoran