Opinie o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZHU ROSA, ZPSO ROSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZHU ROSA, ZPSO ROSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

JHo

Umowe daja na sprzatacza a robie na produkcji i to jest oczywiscie za stawke sprzatacza .Ogolnie kretactwo (usunięte przez administratora) Osoby chodzace na l4 maja lepiej niz pracownicy (usunięte przez administratora) i sie starajacy.Nie moglem sie dodzwonic bo kadrowa na wolne miała .Dyrektor zalatwisz jak kadrowa wroci i co mam na świadectwie pracy 2 dni nieusprawiedliwionej obecnosci, normalnie (usunięte przez administratora) jak uj.brak kompetencjii przewyższa głupote.

Jo

Witam wrogowi bym nie polecił tego zakładu (usunięte przez administratora) Cwaniasctwo i Hamstwo ludzie pod wplywem pracuja.Stachu to wogule ponoc ma sam dziecko z niepełnosprawnoscia a osoby zatrudnione traktuje jak śmieci pierwszy raz w życiu sie spotkałem z taka sytuacja ze ani grosza podwyżki nie dał,a zwiedziłem troche zakładów patologia ogólna .Wyroby do (usunięte przez administratora) nie dawałbym tych towarów za darmo tzn.słup porysowany jak uj i co na to brygadzista z 3 metrów nie bedzie widać albo pomalowac sprayem no profesjonalizm na poziomie ha.a to co pisza ludzie to wszystko prawda .Pisze ku przestrodze żeby dobrzy ludzie sie tam nie pchali .Burak chce zwolnic pracownika za co bo ten kwarantane musiał odbyć z powodu córki bo ktos w szkole miał i co po premi traktowane jako l4.Normalnie nienormalne zachowanie człowieka na poziomie.chociaz poziomu to mu brak i to w uj.

Zaintersowany

Witam jestem zainteresowany pracą. Do tej pory pracowałem jako operator wózka widnego, mam uprawnienia udt i doświadczenie w pracy na wózkach czołowych. Interesuje mnie praca jako operator lub pracownik produkcji. Stąd moje pytania: Gdzie mogę popytać o pracę do tej firmy? Jak wygląda wynagrodzenie? Ile jest podstawy ile premii miesięcznej? Czy zatrudnienie jest bezpośrednio pod firmą czy przez pośrednika? Czy soboty są pracujące, a jeśli tak to jak płatne? Na jakie bonusy można liczyć poza wynagrodzeniem?

Peru
@Zaintersowany

To się nie jeździ na wuskach. Karzdy musi sam. Trzeba być dobry w każdej dziedzinie. Wuskowych nie tszeba

@Zaintersowany

Daj se synek spokój chyba że masz stalowe nerwy... Smród, brud i mobbing

Jak kolega niżej napisał. Praca zazwyczaj ciężka w pocie czoła, lecz również mi to nie przeszkadzało, jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy. Ale podejście kierownictwa i starych pracowników do nowych to jakaś żenada. Każdy ma pretensje za to że nie urodziłeś z tą wiedzą, którą on zdobywał przez 15 lat. Można się starać, lecz zawsze jest coś nie tak. Urlopu nie masz opcji wziąć, ponieważ szef zadbał również o to i rozplanował twoje wczasy pod gruszą na styczeń. Zmianowy pan M. Pupilek dyrektora który szuka sposobu co zrobić by zabrać ci premie. Oczywiście nic nie mówiąc zainteresowanemu. Człowiek dostaje wypłatę bez premii i nawet nie wie z jakiego powodu została mu ona zabrana. Sprzęt na zakładzie również w opłakanym stanie, nikogo to nie interesuje ma być zrobione i koniec. Cieszę się że się wyrwałem z tego zakładu i z całego serca odradzam!!

Mechanik

Rozmowa na korytarzu przez stopke polegała tylko na zapytaniu gdzie pracowalem i od kiedy mogę zacząć?

rekrutacje na stanowisko mechanika przeprowadzał czlowiek który nie wiedział co to suwmiarka i co to gwint drobno zwojowy i Czy moge popracowac tydzień bez umowy, Czlowiek nazywal się Stopka czy Stofka jakos tak. zgodzilem się na 2 dni poczym zrezygnowalem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Disork

Ciężka praca i mobbing ze strony szefostwa

AMD
@Disork

Co masz na myśli? Jakie stanowisko i staż pracy

Cześć, po raz kolejny widzę ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. sprzedaży z angielskim i rosyjskim, czy jest tam tak duża rotacja, czy nikt się nie sprawdza, jak ogólnie warunki na sprzedaży? Zastanawiam się czy warto zmieniać pracę?

Taki sobie gość

Witam. Widzę że nic się nie zmieniło od lat. W sumie mnie to nie dziwi. Szef się nie zmienia więc wszystko jest po staremu. Życzę miłej pracy w tej firmie. :)

Czy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA są szkolenia zewnętrzne?

Zu

Nie

Miki

@Fran Jak nazywa się ten (usunięte przez administratora) ? Chociaż proszę o inicjały wiem RODO dziękuję

Były pracownik anodownia

Witam. Sama klasa Prezesa pokazuje firmę w złym świetle wystarczy zobaczyć na jakiej zasadzie wygrywają są przetargi. Na anodowni pracuje osoby które patrzą tylko swego ti kasy. Zespół mało doświadczony i składający się z niczym intelektualnych. Pozdrawiam Planista produkcji;)

Zpu

Tragedia po 15 latach współpracy olali mnie niema z kim gadać .Ci śmieszni dyrektorzy to porażka (usunięte przez administratora) by tylko swoich kolesi wkręcić.(usunięte przez administratora)

Hej

Jak się nazywa taki młody kierownik, co pracuje w Rosa tychy ? Po pracy jego pasja są samochody i dorabia chyba w mkm DETAILING?? Mam bardzo pilna sprawę

xyz
@Hej

Jedź do MKM Detailing

Pracuję na magazynie Rosa i bardzo się staram, praca ciężka ale na to nie narzekam (przyzwyczaiłem się) jednak mimo moich starań nie dam rady już dłużej znosić psychicznego dojeżdżania przez przełożonych, ciągłe zebrania po godzinach pracy bo śrubka leży nie tam gdzie trzeba i minusy nie wiadomo za co bo nikt nie umie odpowiedzieć za co te śmieszne minusy chyba za to żeby nie dawać premii. Ludzie pewnie by tak nie uciekali stąd mimo ciężkiej pracy gdyby nie (usunięte przez administratora)! Minusy nawet się dostaje za urlop, (usunięte przez administratora).

Warunki?

Lepsze warunki tzn? Odpracowywać postój Pracodawcy po godzinach? Czy smród w toalecie(palarni) gdzie nie ma jak oddychać?

Adam zainteresowany

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda praca na cnc, są może przyjęcia? Czy jednak odradzacie szerokim łukiem? Pozdrawiam.

Ilona
@Adam zainteresowany

Wiesz, przeglądałam oferty pracy od ZHU ROSA, ale niestety - nie widziałam, żeby szukali teraz kogoś na to stanowisko. Tutaj znajdziesz wszystkie oferty od nich: https://www.rosa.pl/firma/dolacz-do-nas Ale oczywiście zawsze możesz do nich napisać/zadzwonić i po prostu dopytać - może mają jednak jakiś wakat. Jak zatem zrobisz?

Były pracownik anodownia

Witam. Pracowałem w firmie ponad rok na anodowni. Doswiadczylem kontaktu z ludzmi, którzy byli , ,kupieni"przez premie otrzymywane w kopertach bez odprowadzania podatku. Niski poziom osób zarządzających.Dodatkowo planisci nie grzeszyli inteligencja. Ogólnie NIE POLECAM. Straszne warunki pracy.

Bartosz
@Były pracownik anodownia

Od razu zwróciłem uwagę na to, co napisałeś o premiach. Pamiętaj, że takiego rodzaju opinie zamieszczane na forach publicznych muszą mieć pokrycie w rzeczywistości i być w pełni zweryfikowane. Chciałem Cię dopytać co jeszcze kryje się za tym, że nie polecasz pracy w tej firmie? Jakie dokładnie warunki pracy określasz jako "straszne"?

MIG TIG

Skoro nadal świerze posty na forum to i ja coś od siebie napiszę. Niech ta opinia bèdzie odzwierciedleniem obecnie panujących warunków w tej firmie. Pracowałem bardzo długo w dziale aluminium i niewiele mogło mnie zaskoczyć ale takiego chamstwa i bydła nie widziałem nawet w realisty show. Jeden zmianowy to istny mongoł jal przedmówcy napisali lizodup ,czopek tampon i złamany ku....s. (usunięte przez administratora) dyrektora , obrażający pracowników pajac. Straszy zwolnieniem, zabraniem premi ,która i tak już zmniejszona. Koperty jak w Prl-u. Soboty i niedziele za 60% w kopercie. Niejednokrotnie trzeba zostać po nocce na 1 zmianę albo po godzinach bo normy niema za free. W większości odbija się to na tych najniżej zatrudnionych. Praca spoko ale ciężka. Ja się żadnej pracy nie boję , tyrałem ciężko aż pot się lał po ...... . Jedynie mobing i szukanie na siłę żeby premię uwalić. Pozdrawiam . Geniusz migtig

Dział aluminium

Pracowałem ponad rok. Ludzie ogólnie w porządku ale jeden zmianowy to koszmar. Gdyby dostał zezwolenie na noszenie przy sobie bata to miałby orgazm 24h. Mały (usunięte przez administratora) i tyle. Obraża ludzi najlepiej w cztery oczy a potem wszystkiego się wypiera. Upierdliwy karakan mający wpływ na całą atmosferę. Jak kolega wcześniej napisał dużo dobrych facjowców odeszło o dużo odejdzie.Kolesiostwo co niektórych przebija wszystko.

Nie dość że ciężka robota to jeszcze męczą testami i pytaniami o asortyment, czepiają się o wszystko, za niedługo nie będzie miał kto tam pracować. Starzy pracownicy odchodzą, ciągle przychodzą nowi, którzy wytrzymują tydzień, często też po 1 dniu już nie przychodzą. Fizycznie i psychicznie ciężko.

Staszek

Idealnie może nie jest ale praca jak praca. Będzie dobrze jeśli dobrze wykonujemy to co mamy wykonać

@Staszek

Staszek ? Może inż albo Pan albo Szef ? - warto zejść na dół i zobaczyć wszystko jeszcze raz od zaplecza :) Otrzeć mydliny z oczy lub ściągnąć różowe okulary i zobaczyć jak się pieniądze marnują w przeciągu roku :)

Fran

Większego (usunięte przez administratora) nie widziałem, zmuszanie pracowników żeby zostawali po godzinach oczywiście za darmo bo norma nie jest wykonana (bardzo często nie z winy pracownika). Pan dyrektor wyżywa się na pracownikach bo nie ogarnia swojej pracy. Zastraszanie, zmuszanie np. masz przyjść w sobotę albo w ogóle nie przychodź! Nadgodziny za sobotę i niedzielę śmieszne 60% do koperty. Żałosne, zakład z czasów PRL-u, przełożeni wyrzucają swoje problemy na pracowników. Zero profesjonalizmu- banda pajaców! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

@Fran

Najgorszy to jest karakan, lizodup i czopek dyrektora. Miesza podjudza a dyrektor zapatrzony w Niego jak w najlepszego kolegę. Pracowałem i nie żałuje odejścia, coraz gorzej się w firmie robi pod każdym względem!

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROSA, ZPSO ROSA - Tychy

• Jak się pracuje w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Kandydaci do pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZHU ROSA, ZPSO ROSA
2.2/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Cielmicka 16
    43-109 Tychy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042