Opinie o Sanco Sp. z o.o. w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Sanco Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sanco Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanco Sp. z o.o. w Mikołów

W Nowy wpis

Pracuję w firmie dopiero pare miesięcy ale po tak krótkim czasie już mogę stwierdzić że jest to przyjemna rodzinna firma w której pracownik jest doceniony. Wypłata zawsze na czas a nawet szybciej. Atmosfera w pracy jest przyjemna aż chce się rano wstawać i maszerować do pracy.

Daniel Nowy wpis

Czy jest możliwość zatrudnienia na najniższą krajową?

Anna Nowy wpis
@Daniel

Witam jakie stanowisko Pana interesuje? Najlepiej zapraszamy do kontaktu osobiście/ telefonicznie/ drogą e-mailową. Pozdrawiam

Marzena

Warunki, które opisaliście brzmią naprawdę dobrze. Może zainteresuję się pracą w tej firmie. Wspomnieliście, że pracownicy są doceniani. Macie zatem jakieś premie, dodatki, bony świąteczne? Czy mieliście na myśli po prostu wysokość wypłaty?

@Marzena

Pani Marzeno, zapraszam do zapoznania warunków pracy osobiście :) Nie mamy owocowych czwartków ale szef dba i rozpieszcza pracowników jak może :)

Helena
@Anna

A to w takim razie w jaki inny sposób pracownicy są tutaj rozpieszczani? ;)

Anna Nowy wpis
@Helena

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami pracy osobiście :)

Barbara

Cześć, szukam info o pracodawcy, a konkretnie o jednej rzeczy na temat Sanco. Czy oferuje stabilne warunki zatrudnienia swoim pracownikom? Chociażby w postaci umowy na dłuższy okres. Zostawcie komentarz z informacją, jaka jest proponowana umowa, jeśli wiecie - dzięki.

@Barbara

Umowa o pracę, najpierw na okres próbny.

@Barbara

Pani Barbaro, tak umowy są jasne, stabilne i przejrzyste.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanco Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
Krzysztof

Widzę informację że już na okresie próbnym zawierana jest umowa o pracę. A jak wygląda sprawa po okresie próbnym? Umowa zawierana jest na czas określony czy nieokreślony?

Dawid

Czyli stabilna firma?

mima
@Dawid

Jak najbardziej polecam :)

Polecam firmę, super atmosfera, wypłata na czas, rodzinna atmosfera. Stabilizacja i jasne warunki.

Ciekawy

Jestem ciekaw czy w tej firmie sie coś polepszylo czy nadal nic?

Polecam firmę. Wypłata na czas, atmosfera super. Podejście bardzo propracownicze. Jasno określone warunki pracy oraz zatrudnienia. Docenianie pracownika. Polecam! Firma baardzo rodzinna.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanco Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w Sanco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanco Sp. z o.o.?

Sanco Sp. z o.o.
  • Brzozowa 2