ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ALD Automotive Polska Sp. z o.o.

Joanna

Pracujesz w Ald Automotive? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia. Na jakie benefity może liczyć pracownik?

ad

@jacek rekrutacja na stanowisko które tutaj wspomniałeś wydaje się bardzo atrakcyjna moim zdaniem, nie wiem tylko czy podołam - może napisz jakieś a konkretnie wymagania na to stanowisko, albo wiesz co? najlepiej to daj namiary na to ogłoszenie.

jacek

poszukują na stanowisko doradca techniczny @becia, nie wiem czego szukasz ale to całkiem dobra oferta, dla osób z wykształceniem i doświadczeniem na podobnym stanowisku w branży automotive

becia

Czy ktoś wie, jaka jest szansa na nowe oferty pracy? Wydaje mi się, że już od bardzo dawna firma nikogo nie poszukiwała.

Brałeś udział w rekrutacji do ALD Automotive Polska Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Bardzo ciekawa opinia @były pracownik, oczywiście nie ze wszystkim się zgadzam, ale jednak wychodzi z tego całkiem klarowny obraz tej firmy, dziękuję Ci

sara

a ja nie spotkałam się z tym, by o firmie aż tak było głośno @Popcorn :) Chyba przesadzasz, a zresztą ludzie mają prawo pisać co myślą. Według mnie większość opinii to rzetelne wypowiedzi.

HoRacy

To jeszcze napisz za której władzy szwagier tam pracował i czemu już nie pracuje? Warto też nadmienić że firma chce zmienić lokalizacje. Konkretów wciąż brak. Miało to być niebawem, teraz jest nowy termin bo pewnie ktoś nie dopiął spraw. Ploty krążą, ludzie nie wiedza na czym stoją, frustracja rośnie. Pytajcie też na rozmowach o to bo za rok czy dwa może być niespodzianka że z Pragi trzeba bujać się na Wilanów, Konstancin czy nawet poza Wawe. (usunięte przez administratora)

Generał polko
@HoRacy

Chyba jak za poprzedniej władzy to nie na umowę o prace? O siedzibie było mówione na zebraniach z pracownikami tylko ze trzeba być pracownikiem być cos wiedzieć. Frustracja to chyba jest, ale w drugiej firmie, niedaleko w centrum handlowym. A za Warszawę to może nawet na Śląsk? Czujność jak w wojsku. Pozdrawiamy!

paweł

Jak zmienią lokalizację na odległą to powinni zorganizowac jakiś transport dla szeregowych pracowników albo dac dofinansowanie do kart ZTM.

becia

uwazam ze w dzisiejszych czasach znajmomosc drugiego jezyka i poslugiwanie sie nim nie jest jakas nowoscia...

lego

tego typu rekrutacje troche trwaja, wiec mysle, ze spokojnie do konca miesiaca mozna przesylac swoje aplikacje

Adrianek

o ja cie! szukają teraz osoby na stanowisko credit analyst w Warszawie, jak macie takie umiejętności to aplikujcie do nich bo to super firma, szwagier pracował parę lat u nich i był mega zadowolony, z resztą oferują umowę o pracę, ale wiadomo, język angielski to trzeba mieć w małym paluszku :) pozdrawiam!

tOm

Pytanie odnośnie stanowiska REGIONALNEGO KIEROWNIKA SPRZEDAŻY. Jakieś warunki? jak to wygląda. Dzięki z góry ;)

daria

Ośmielę się wtrącić w dyskusję.. Mianowicie, wydaje mi się, że każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania na temat firmy o której godzinie chce i to, czy wypowiada się pozytywnie czy negatywnie- nie powinno mieć znaczenia. Oczywiście mówię o komentarzach z zachowaniem kultury. Każdy powinien pisać w swoim imieniu..

Ghostbuster

HR siejąc wiatr burzę zbierasz!

JanKowalski
@Ghostbuster

Żenujący hejt i frustracja. Firma stanela na nogi. Dobrze sobie radzi. Proponuje wyspij sie zamiast wylewac gorycz życia regularnie w nocy. Swoją droga hejt według psychologów to właśnie wyraz samotności, frustracji i braku osob bliskich z którymi można porozmawiać. Opinie pisane anonimowo sa obraźliwe i krzywdzące dla osób pracujących w ALD. Prosze zajmij sie swoją nowa praca.

obserwator
@JanKowalski

@Jan Kowalski, ale gdzie we wpisie @Ghostbuster widzisz hejt i frustrację ? Czyżby wyrazem tego miała być późna godzina nocna jego wpisu? Daleki byłbym od stwierdzenia, że anonimowe opinie są krzywdzące dla pracowników ALD,może poza jednym z HR... które w dużej mierze są zbieżne i rzeczywiście nieprzychylne...

Ariel

Dobre warunki pracy, liczą się pomysły i zaangażowanie. Dla osób leniwych i kombinatorów nie ma tu miejsca, jeśli chcesz pracować, zostaniesz doceniony. Nowy GM postawił firmę na nogi, wymagający ale to prawdziwy autorytet. Dla osób wciąż pracujących w ALD opinie są krzywdzące.

Ghost

Towarzystwo wzajemnej adoracji, aż się niedobrze robi jak się to czyta. Zakładam, że są to osoby, które nie pracują już w ALD i to bynajmniej nie z własnej woli...Tak więc przełknijcie gorzką pigułkę i nie palcie mostów za sobą. Nie wiadomo kto, z kim i w jakich okolicznościach spotka się w przyszłości...

Bluecar

Firma OK. Pracować trzeba. Warunki też OK, chociaż konkurencja może dać więcej. Wyjątki sie zdarzają jak wszędzie. GM człowiek od którego można sie uczyć. Dyrekcja sprzedaży i finansów konkretna i wymagająca. Co do HR... Merytorycznie cienko. (usunięte przez administratora)

qwerty

Jak masz jakiś problem to zgłoś te praktyki i już. Łatwo jest pomawiać wszystkich, szczególnie jak się już nie pracuje i nie za bardzo wiadomo jak wytłumaczyć się przed kolejnym pracodawca? Jak jest tak jak piszesz to zgłaszaj od razu i nie czekaj. Trzeba mieć za grosz odwagi a nie szkalować i oczerniać.(usunięte przez administratora)

aloes

ALD traktuje pracowników i tak lepiej niż klientów. (usunięte przez administratora)

Pracownik ald

Firma i atmosfera normalna. Komentarze jak komentarze. Raczej nie płacze a ze kilku pożegnano to teraz piszą i piszą. Najlepiej spytać sie pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o ALD Automotive Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ALD Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALD Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALD Automotive Polska Sp. z o.o.?

ALD Automotive Polska Sp. z o.o.